Νέα

Kolinda Grabar - Kitarović

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The_Greek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Χάλασε κόσμο στην παραλία η Πρόεδρος της Κροατίας!

Μόνο απαρατήρητη δεν πέρασε η εμφάνιση της Κολίντα Γκράμπαρ – Κιτάροβιτς στην παραλία. Είναι μια κοσμοπολίτισσα των Βαλκανίων, πολύ πληθωρική πολιτικός που στα 46 ακόμα έχει να δώσει πολλά στην πολιτική αλλά και στα αντρικά μάτια

Η Κολίντα Γκράμπαρ-Κιτάροβιτς (Kolinda Grabar-Kitarović, και στα κροατικά: kȏlǐndǎ gr̩abâr̩ kitǎːr̩oʋit͡ɕ), έχει γεννηθεί στις 29 Απριλίου 1968 (ηλικία 47) και είναι πολιτικός από την Κροατία και έγινε πρόεδρος της χώρας τον Φεβρουάριο του 2015, μετά από εκλογές.
Από το 2011 ως το 2014 υπηρέτησε ως βοηθός γενικός γραμματέας για τη δημόσια διπλωματία στο NATO. Είναι η πρώτη γυναίκα που διορίστηκε στο αξίωμα της Πρωθυπουργού στην Κροατία. Προηγουμένως ήταν υπουργός Εξωτερικών Θεμάτων για την Ένταξή στην ΕΕ από το 2005 ως το 2008 και πρεσβευτής της Κροατίας στις ΗΠΑ από το 2008 ως το 2011.
Από το 1993 ως το 2015 ήταν μέλος του συντηρητικού κόμματος Κροατική Δημοκρατική Ένωση.Υπήρξε ένα από τα τρία μέλη από την Κροατία στην Τριμερή Επιτροπή. Παραιτήθηκε από αμφότερες τις θέσεις για να αναλάβει καθήκοντα Προέδρου της Κροατίας.



Η πρόεδρος της Κροατίας, εθεάθη σε παραλία, με τους λουόμενους να μην πιστεύουν στα μάτια τους…


Kolinda_Grabar_Kitarovic01.png




Kolinda_Grabar_Kitarovic02.jpg




Kolinda_Grabar_Kitarovic04.jpg




Kolinda_Grabar_Kitarovic05.jpg
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Μόνο στην τελευταία φωτογραφία είναι η πρόεδρος την Κροατίας. Η μούνα από πάνω είναι κάποια που της μοιάζει κάπως, αλλά κατά πολύ νεότερη...
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Μόνο στην τελευταία φωτογραφία είναι η πρόεδρος την Κροατίας. Η μούνα από πάνω είναι κάποια που της μοιάζει κάπως, αλλά κατά πολύ νεότερη...

Μήπως είναι η ίδια αλλά από φωτογραφίες ως νεότερη και πριν γίνει πρόεδρος?
Πάντως όλα τα άρθρα που γράφουν... αυτές τις φώτο έχουν όπου και εγώ από εκεί τις πήρα.

:hi:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
ειναι μουναρα,περσυ δεν ξερω  αν το θυμαστε στο γιουρομπασκετ στην κροατια την εδειχνε συνεχεια η καμερα :kneel:
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
33
Like
3.603
Πόντοι
2.660

πάρτε και την απάντηση για όσους δεν ξέρουν ακόμη ότι με δεξί κλικ κάνεις αναζήτηση φωτογραφίας και βρίσκεις τι παίζει (εκτός από το ότι τον παίζουμε ομαδικώς και τρώμε ότι σανοχαζόχορτο μας σερβίρουν)
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376

πάρτε και την απάντηση για όσους δεν ξέρουν ακόμη ότι με δεξί κλικ κάνεις αναζήτηση φωτογραφίας και βρίσκεις τι παίζει (εκτός από το ότι τον παίζουμε ομαδικώς και τρώμε ότι σανοχαζόχορτο μας σερβίρουν)

Να σου πω την αλήθεια? ΧΕΣΤΙΚΑ εάν μου δείχνουν φέικ φώτος ή όχι.  ;)
Εγώ πήρα ένα έτοιμο άρθρο που καλώς ή κακός είχε αυτές τις φώτος... και το αναδημοσίευσα γιατί όντως είναι ΜΕΓΑΛΟΣ μούνος η κιουρία Kolinda Grabar - Kitarović .
Τώρα νομίζεις ότι θα κάτσω να χαλάσω την ζαχαρένια μου εάν είναι αληθινές ή όχι οι φώτος της?  Δέν νομίζω καθότι ΔΕΝ υπάρχει και περίπτοση να την ιππέυσω.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και ΄τελος... αφού γουστάρεις να σκαλίζεις... μπες στον κόπο και βάλε καμία ΑΛΗΘΙΝΗ φώτο της μέσα.... για αυτό το άνοιξα το νήμα.  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom