Νέα

Aναβαθμιση android σε ταμπλετα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anexelektos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Γεια σας,εχω ενα κινεζικο 7ιντσο διπυρηνο ταμπλετακι που τρεχει android 4.1.1. Πως μπορω να του αναβαθμισω το λειτουργικο για να παιζει καμια πιο καλη εφαρμογη? Να σημειωσω πως στις ρυθμισεις δε μου δινει δυνατοτητα αυτοματου update. Εχω δει οτι υπαρχουν πολλοι καλοι κομπιουτεραδες εδω μεσα οποτε ολο και καποιος θα εχει καποια καλη συμβουλη. ευχαριστω πολυ
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.149
Like
343
Πόντοι
36
Γεια σας,εχω ενα κινεζικο 7ιντσο διπυρηνο ταμπλετακι που τρεχει android 4.1.1. Πως μπορω να του αναβαθμισω το λειτουργικο για να παιζει καμια πιο καλη εφαρμογη? Να σημειωσω πως στις ρυθμισεις δε μου δινει δυνατοτητα αυτοματου update. Εχω δει οτι υπαρχουν πολλοι καλοι κομπιουτεραδες εδω μεσα οποτε ολο και καποιος θα εχει καποια καλη συμβουλη. ευχαριστω πολυ
Οι περισσότερες αν όχι όλες οι εταιρείες που πουλάνε συσκευές με android παρέχουν τισ αναβαθμίσεις.
Εαν αυτοί μέσα στο site τους ή στην αυτοματοποιημένη διαδικασία αναβάθμισεις δύσκολα πολλή να κάνεις update στην έκδοση.
Ακόμα και το reset θα το επαναφέρει στις εργοστασιακές ρυθμίσεις της εταιρείας.
Ψάξτω και λίγο ίσως βρεις κάτι.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Πως μπορω να του αναβαθμισω το λειτουργικο για να παιζει καμια πιο καλη εφαρμογη?

Ελα τωρα ας μην κοροιδευομαστε.. προφανως εννοεις οτι θελεις να παιξεις ποκεμον που απαιτει ανδροιδ τουλαχιστον 4.4!
Δεν ειναι κακο να το παραδεχτεις ακομα κ εγω παιζω!  :2funny:

Μετα τιμης,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_3:
 
OP
OP
anexelektos

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
δε θελω να παιξω ποκεμον, επειδη ειμαι ολημερα στο δρομο ηθελα να του βαλω το heremaps για gps και πειρα και ενα μαραφετι που υποτιθεται οτι κανει το ταμπλετακι τηλεοραση με ψηφιακο δεκτη να βλεπω και τιποτα οταν ειμαι σταματημενος αλλα αυτα δουλευουνε με πανω απο 4.3 λεει android και τωρα τον εχω πιει
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Δες τι παιζει στο site Αν εισαι τυχερος και βρεις το ταμπλετ σου μετα κανεις στο software οτι γουσταρεις αρκει να εχεις καποιες πολυ βασικες γνωσεις αρκετο χρονο και να ακολουθησεις σωστα τις οδηγειες!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.149
Like
343
Πόντοι
36
Δες τι παιζει στο site Αν εισαι τυχερος και βρεις το ταμπλετ σου μετα κανεις στο software οτι γουσταρεις αρκει να εχεις καποιες πολυ βασικες γνωσεις αρκετο χρονο και να ακολουθησεις σωστα τις οδηγειες!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
Συμφωνώ οτι μπορείς να το κάνεις αλλά μία επισήμανση βασική.
Εαν δεν βρείς ακριβώς το image για την συσκευή σου και προσπαθήσεις να κάνεις αναβάθμιση 99,999% αχρηστεύεις την συσκευή.
Θέλει πολλή προσοχή και φυσικά εάν χρησιμοποιείς Windows πρέπει να είναι χωρίς ιούς κλπ.
Καλή επιτυχία
 

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
174
Like
85
Πόντοι
1
γράψε μάρκα και μοντέλο να σου πω αν υπάρχει...η δουλειά μου είναι...Αύριο θα σου απαντήσω επειδή σχολάω τώρα...
 

theodor45

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2017
Μηνύματα
7
Like
1
Πόντοι
0
Ισως για αυτους που εχουνε επωνυμα tablet πολυ πιθανον υπαρχουνε αναβαθμισεις .
Τωρα εγω (pipo m9s) οπως και εκατομμυρια αλλοι που πηρανε κινεζιες αρκετα δυσκολα τα πραγματα .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom