Νέα

GREEK SUPER LEAGUE 2016/17

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Larisseos4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος θα πάρει το πρωτάθλημα;

  • AEK

    Ψήφοι: 8 24,2%
  • Αστέρας Τρίπολης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ατρόμητος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 1 3,0%
  • Κέρκυρα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λάρισσα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λεβαδειακός

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 10 30,3%
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 4 12,1%
  • Παναιτωλικός

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 2 6,1%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 6 18,2%
  • ΠΑΣ Γιάννινα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πλατανιάς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Βέροια

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ξάνθη

    Ψήφοι: 2 6,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    33

Larisseos4

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
1
Σιγά-σιγά μπαίνουμε και πάλι σε ποδοσφαιρική σαιζόν, αφού και τα ευρωπαϊκά παιχνίδια άρχισαν.

Ανοίγω το επίσημο :grin: thread για το επερχόμενο πρωτάθλημα στην Ελλάδα.

Ας αρχίσουμε με μια ψηφοφορία για το ποιος νομίζουμε θα το πάρει.

+++++++++++++++++++++

Αυτές είναι οι αποδώσεις σε στοιχηματική εταιρεία:

[size=18pt]Ολυμπιακός 1.50
ΑΕΚ 7.00
Παναθηναϊκός 7.50
ΠΑΟΚ 7.50
Αστέρας Τρ. 100.00
Ατρόμητος 400.00
Λάρισα 500.00
Σκόντα Ξάνθη 500.00
Πανιώνιος 750.00
Ηρακλής 1000.00
ΠΑΣ Γιάννινα 1000.00
Πλατανιάς 1000.00
Λεβαδειακός 1000.00
Παναιτωλικός 1000.00
Βέροια 1000.00
Κέρκυρα 1000.00
[/size]
 
OP
OP
L

Larisseos4

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
1
Εγώ νομίζω φέτος θα είναι πιο ανταγωνιστικό το πρωτάθλημα, ιδιαίτερα εάν γίνει καμιά στραβή και ο ΟΣΦΠ δεν περάσει στο Τσου-Λου τότε θα μειωθούν οι αποστάσεις. Πιστεύω ότι ο Ολυμπιακός χρειάζεται ενίσχυση περισσότερη από ότι ο ΠΑΟΚ που έχει άπειρο προπονητή αλλά με όρεξη για επιτυχία, θα δούμε και τον ΠΑΟ και ΑΕΚ σήμερα και θα σχηματίσουμε κάποια άποψη.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.271
Κριτικές
169
Like
8.322
Πόντοι
10.326
Ηρθε η ωρα σου ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΟΥ! ΣΑΡΩΣΕ ΤΑ ΟΛΑ! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
το κακο ειναι πως το πρωταθλημα γινεται ανταγωνιστικοτερο προς τα κατω... το να αποδυναμωνεται ο πρωτος και να χαιρονται οι αλλοι για μενα ειναι νοσηρο.
το να ανεβαινουν οι απο κατω και να τον χτυπουν στα ισια (περιπτωση ΠΑΟ επί Κυραστα) το βρισκω τελειο.

Και φυσικα το να συζηταμε για διαιτησιες κλπ ειναι παπακια.... πρωτα ας φτιαξουμε τις ομαδες μας.
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.689
Like
3.762
Πόντοι
506
Αν..λεω ΑΝ!!! και δεν ειμαι απο τους φανατισμενους παοκτσηδες... ΑΝ δεν εχει ο Παοκ "θλασεις",συνεχισουν να παιζουν ορεξατα,και με μια διαιτησια σχετικα 50ρισια... ο Παοκ εχει πολυ σοβαρες πιθανοτητες...σε σχεση με αυτο που ειδα προχτες...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.647
Like
20.387
Πόντοι
5.006
Εγώ νομίζω φέτος θα είναι πιο ανταγωνιστικό το πρωτάθλημα, ιδιαίτερα εάν γίνει καμιά στραβή και ο ΟΣΦΠ δεν περάσει στο Τσου-Λου τότε θα μειωθούν οι αποστάσεις. Πιστεύω ότι ο Ολυμπιακός χρειάζεται ενίσχυση περισσότερη από ότι ο ΠΑΟΚ που έχει άπειρο προπονητή αλλά με όρεξη για επιτυχία, θα δούμε και τον ΠΑΟ και ΑΕΚ σήμερα και θα σχηματίσουμε κάποια άποψη.
αν δεν περασουμε τσουλου,το πρωταθλημα θα το παρουμε από τον νοεμβριο φετος...μονο με παιχνίδια ευρωπης που βγαζουν κουραση ή γινεται καμια στραβη και υπαρχει γκρινια μετα, ο ολυμπιακος  χανει βαθμούς στο ελλαντα...οποτε χωρισ τσουλου,ο θρυλος θα μοιραζει τσιμπούκια δεξια και αριστερα στην ελλαδα... :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.268
Κριτικές
8
Like
2.909
Πόντοι
456
αν δεν περασουμε τσουλου,το πρωταθλημα θα το παρουμε από τον νοεμβριο φετος...μονο με παιχνίδια ευρωπης που βγαζουν κουραση ή γινεται καμια στραβη και υπαρχει γκρινια μετα, ο ολυμπιακος  χανει βαθμούς στο ελλαντα...οποτε χωρισ τσουλου,ο θρυλος θα μοιραζει τσιμπούκια δεξια και αριστερα στην ελλαδα... :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:



Του Ρωσου ειναι το φετινο.Αρχισες παλι με τα τσιμπουκια δεν κοιτας που σερνεσαι..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.647
Like
20.387
Πόντοι
5.006
Του Ρωσου ειναι το φετινο.Αρχισες παλι με τα τσιμπουκια δεν κοιτας που σερνεσαι..
τι εννοεις "παλι"??????εχω πεσει και ποτε εξω???? 18/20 πρωταθληματα εχω  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

υ.γ. παντως ποσο μυρωδιαδες ειναι οι ελληνες ρε πουστη μου...ο ρωσοποντιος εφερε καμια 10αρια παντελως αγνωστους παικτες απο κατι ουκρανιες και λοιπες χωρες του ανατολικου μπλοκ και επειδη κανανε ενα καλο παιχνιδι με τον αγιαξ, κανανε τον μπαοκ υπερομαδα... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εντωμεταξυ τετοιο τρεξιμο ιουνη μηνα σημαινει οτι γινεται για τον πουτσο προετοιμασια και θα τους βγει μεσα στην χρονια...α και οι παιχταραδες που εφερε (πλην 1-2 εξαιρεσεων), θα βγουν οι νεοι σαμπο και αντονις (γιατι το ιδιο γνωστοι μαυτους ειναι, απο τα ιδια τρομερα πρωταθληματα τους φερανες και με τα ιδια τρομερα ποσα)
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
17
Like
655
Πόντοι
326
πιστευω θα περασουμε την χαποελ και θα αποκλειστουμε μετα στα πλει οφ.
τωρα για το πρωταθλημα δυσκολο να το παρουμε απο τον νοεμβρη ,αλλα τον φλεβαρη θα το εχουμε παρει
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Σιγά-σιγά μπαίνουμε και πάλι σε ποδοσφαιρική σαιζόν, αφού και τα ευρωπαϊκά παιχνίδια άρχισαν.

Ανοίγω το επίσημο :grin: thread για το επερχόμενο πρωτάθλημα στην Ελλάδα.

Ας αρχίσουμε με μια ψηφοφορία για το ποιος νομίζουμε θα το πάρει.

+++++++++++++++++++++

Αυτές είναι οι αποδώσεις σε στοιχηματική εταιρεία:

[size=18pt]Ολυμπιακός 1.50
ΑΕΚ 7.00
Παναθηναϊκός 7.50
ΠΑΟΚ 7.50
Αστέρας Τρ. 100.00
Ατρόμητος 400.00
Λάρισα 500.00
Σκόντα Ξάνθη 500.00
Πανιώνιος 750.00
Ηρακλής 1000.00
ΠΑΣ Γιάννινα 1000.00
Πλατανιάς 1000.00
Λεβαδειακός 1000.00
Παναιτωλικός 1000.00
Βέροια 1000.00
Κέρκυρα 1000.00
[/size]
σοβαρη στοιχηματικη εταιρεια που στον παναθηναικο δινει 7.50 και στην αεκ 7.00
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.268
Κριτικές
8
Like
2.909
Πόντοι
456
τι εννοεις "παλι"??????εχω πεσει και ποτε εξω???? 18/20 πρωταθληματα εχω  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

υ.γ. παντως ποσο μυρωδιαδες ειναι οι ελληνες ρε πουστη μου...ο ρωσοποντιος εφερε καμια 10αρια παντελως αγνωστους παικτες απο κατι ουκρανιες και λοιπες χωρες του ανατολικου μπλοκ και επειδη κανανε ενα καλο παιχνιδι με τον αγιαξ, κανανε τον μπαοκ υπερομαδα... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εντωμεταξυ τετοιο τρεξιμο ιουνη μηνα σημαινει οτι γινεται για τον πουτσο προετοιμασια και θα τους βγει μεσα στην χρονια...α και οι παιχταραδες που εφερε (πλην 1-2 εξαιρεσεων), θα βγουν οι νεοι σαμπο και αντονις (γιατι το ιδιο γνωστοι μαυτους ειναι, απο τα ιδια τρομερα πρωταθληματα τους φερανες και με τα ιδια τρομερα ποσα)

Και 20/20 ναχεις,φετος ειναι του Ρωσου :hi:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
23.989
Like
9.822
Πόντοι
1.406
τι εννοεις "παλι"??????εχω πεσει και ποτε εξω???? 18/20 πρωταθληματα εχω  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

υ.γ. παντως ποσο μυρωδιαδες ειναι οι ελληνες ρε πουστη μου...ο ρωσοποντιος εφερε καμια 10αρια παντελως αγνωστους παικτες απο κατι ουκρανιες και λοιπες χωρες του ανατολικου μπλοκ και επειδη κανανε ενα καλο παιχνιδι με τον αγιαξ, κανανε τον μπαοκ υπερομαδα... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εντωμεταξυ τετοιο τρεξιμο ιουνη μηνα σημαινει οτι γινεται για τον πουτσο προετοιμασια και θα τους βγει μεσα στην χρονια...α και οι παιχταραδες που εφερε (πλην 1-2 εξαιρεσεων), θα βγουν οι νεοι σαμπο και αντονις (γιατι το ιδιο γνωστοι μαυτους ειναι, απο τα ιδια τρομερα πρωταθληματα τους φερανες και με τα ιδια τρομερα ποσα)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: παιχτη κατι ζαλισμενο εισαι απο την προχτεσινη τσαπου,αλλιως δεν εξηγειται η πιπα που γραφεις....αλλα μια και θες να μαθεις στα κανω 50ρακια...
μεταγραφες ΠΑΟΚ 2016 εως τωρα....
-τερμας- Μπρκιτς...κανονικο "βουνο" και με γεματες χρονιες στο καμπιονατο...
-σεντερ μπακ- Βαρελα...με εξαιρετικες εμφανισεις για 4σερι σεζον και αρχηγος της στεαουα....
-σεντερ μπακ 2- Κρεσπο....πολυ δυνατο βιογραφικο με φουλ χρονιες σε πριμερα και αγγλικο πρωταθλημα...
-6αρι- ...Κανιας....παικτης μηχανακι με φουλ παρουσιες σε πριμερα και αγγλια...
-δεξι μπακ-...Ματος...παιχταρα ,ψηλο κορμι(πολυ σπανιο για μπακ) και φιναλιστ γιουροπα...
-μποξ του μποξ -οκταρι-....Σακχοφ...φουλ χρονιες ,βιονικος και φιναλιστ γιουροπα...
-ψευτοδεκαρι ,ολαραουντ εξτρεμ ...Μπισεβαρ...ολλανδος μπαλαδορος με πολυ ουσια στο παιχνιδι του...με πολυ καλες χρονιες στην τουρκια ,ηρθε για να ανεβει ψηλοτερα...μολις προσαρμοστει θα δουμε διαστημικα σχεδια!
-εξτρεμ αντι μακ ...ΤΖΑΛΜΑ ΚΑΜΠΟΣ...- ΘΑ ΚΛΑΙΤΕ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ ΓΑΤΑΚΙΑ-ΓΡΗΓΟΡΟΣ-ΔΥΝΑΤΟΣ-ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟΣ....ΜΕ πολυ καλες χρονιες στην τουρκια ηρθε φτιαγμενος γα πρωταθλημα και ευρωπαικη πορεια...
....και ερχονται αλλοι 2.....

ΓΙΑ γραψε μας ρε γατακι για αγνωστους απο το ανατολικο μπλοκ....διασκεδασε μας....
ΥΓ....ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΣΤΟ ΧΟΡΤΑΡΙ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΗΡΘΑΝ [size=30pt]ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ[/size]....ΑΠΟ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ,ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ...
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
ΜΠΑΟΚ ο μεγαλύτερος αθλητικός σύλλογος του κόσμου  :wanker: :wanker: :wanker:
 

listo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
4
Like
333
Πόντοι
21
δεν μας ενδιαφέρει το πρωτάθλημα. μόνο η ΠΑΝΙΩΝΑΡΑ
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
τι εννοεις "παλι"??????εχω πεσει και ποτε εξω???? 18/20 πρωταθληματα εχω  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

υ.γ. παντως ποσο μυρωδιαδες ειναι οι ελληνες ρε πουστη μου...ο ρωσοποντιος εφερε καμια 10αρια παντελως αγνωστους παικτες απο κατι ουκρανιες και λοιπες χωρες του ανατολικου μπλοκ και επειδη κανανε ενα καλο παιχνιδι με τον αγιαξ, κανανε τον μπαοκ υπερομαδα... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εντωμεταξυ τετοιο τρεξιμο ιουνη μηνα σημαινει οτι γινεται για τον πουτσο προετοιμασια και θα τους βγει μεσα στην χρονια...α και οι παιχταραδες που εφερε (πλην 1-2 εξαιρεσεων), θα βγουν οι νεοι σαμπο και αντονις (γιατι το ιδιο γνωστοι μαυτους ειναι, απο τα ιδια τρομερα πρωταθληματα τους φερανες και με τα ιδια τρομερα ποσα)

Γιατι εσυ τι εχεις? για πες μου τους παιχταραδες που δηθεν σου φερνει ο χοντρος?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.647
Like
20.387
Πόντοι
5.006
Γιατι εσυ τι εχεις? για πες μου τους παιχταραδες που δηθεν σου φερνει ο χοντρος?
εχω κρατησει όλα τα ταγάρια (πλην ρομπερτο) που περυσι σου πηραν το πρωταθλημα 30 βαθμούς διαφορα από τον Ιανουαριο.....θελεις κι  αλλο????? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom