Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 ... 87   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Παράδεισος...Πράγα  (Αναγνώστηκε 176355 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Lucent51
Τιμημένος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

What are you doing? Come and fuck me again

« Απάντηση #750 στις: 09/03/10, 21:09 »

τα εχω κλεισμενα τα 18!

Αμα γουσταρεις, να σου δωσω και μερικα πονηρα dance clubs που συχναζουν μωρα να πας με τους φιλους σου να κανετε καμακι. Ασε το Darling γιατι θα σου τα φανε οταν σε δουνε μικρο.
Καταγράφηκε
gagas
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #751 στις: 09/03/10, 22:10 »

Γεια σας την τριτη το βραδυ πεταω για πραγμα σχολικη εκδρομη! Θα ηθελα να μου πειτε αν κοντα στο ξενοδοχειο μου εχει μαγαζια.. Ωρειστε το ξενοδοχειο

http://www.moevenpick-hotels.com/en/pub/your_hotels/worldmap.cfm

100 μετρα απο το movenpick ειναι ο σταθμος του μετρο andel περνεισ εισιτιριο απο ενα σαν μινι μαρκετ που εχει εκει παρε το ολοιμερο ειναι φτηνο!3 στασεις μετα κατεβα στο MUSTEK εισαι στο κεντρο της πολης και πολυ κοντα στο darling!!!!!!!
Καταγράφηκε
magoyras
Ανώτερος

Ασε πια τον μακρυμαλλη,για χατηρι φαλακρου.

« Απάντηση #752 στις: 11/03/10, 19:07 »

Αν εχει καμια καλη φιλη 2funny, να ακυρωσω και μια πορν σταρ που εκλεισα.  2funny Θελω φωτο απο τις φιλες της   Wink

Lucent61 ντροπη...τι πραματα ειναι αυτα ?? χαχαχα... να σου την αληθεια συναγωνιστη,εχει μια φιλεναδα η δικια μου,αλλο πραμα..ωρες ωρες...γκρρρρρρρρρρρ....τεσπα...αστο γιατι οσο το σκεφτομαι θα βγαλω μαλλια και προσπαθω εδω και 35 χρονια να ριξω και οσα μου εχουν μεινει..χαχαχα
Καταγράφηκε

Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ....ΟΣΟ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕΙΣ ΣΗΚΩΝΕΙ ΚΕΦΑΛΙ...
nikos33xr
Προχωρημένος
**

Αεί Γαμείν

« Απάντηση #753 στις: 12/03/10, 19:07 »

Παιδιά έχει πάει κανείς σας στα

Exclusive Cabaret Club
&
Hanka Servis

???
Καταγράφηκε

έψαξα να βρω μια ευκαιρία, ν'αγοράσω λίγη ευτυχία...
stelakis
Προχωρημένος
**

Γρηγορα αυτοκινητα, γυναικες, λεφτα...

« Απάντηση #754 στις: 22/03/10, 11:11 »

Κυριοι, μετα το Βερολινο ηταν η ωρα της Πραγας. Εμεινα τρεις μερες, επισκεφθηκα 6 ιδρυματα, και σας μεταφερω τις εμπειριες μου:

1) K5relax.  95 ευρω / 30'
 Εισοδος σαν σε οικοδομη, μολις μπαινεις σε ελεγχει ενας τεραστιος τυπος με ανιχνευτη μεταλλων (αλλα ευγενεστατος!!) και σε οδηγει στο ασανσερ να πας στο 5ο οροφο. Εκει στην (μικρη) ρεσεψιον σου εξηγουν οι κοπελες τις χρεωσεις και την διαδικασια. Εισοδος 20 Ευρω (αλλα μπορεις να την αποφυγεις αν πας ΜΟΝΟ για ενα γρηγορο) που περιλαμβανει μονο σαουνα και steam bath, αλλα αυτα ειναι σε εναν μικρο ξεχωριστο χωρο και δεν εχει και πολυ νοημα να τα κανεις. Προσφερεται και επαγγελματικο μασαζ, 35 ευρω για μιση ωρα. Το πηρα, ηταν καλο. Στο μπαρ που ειναι αρκετα μεγαλο, προσφερουν ποτα ΚΑΙ φαγητο με μετριες τιμες. Εγω πηρα μια μακαροναδα αλ πεστο και δυο μπιρες, συνολο περιπου 25 ευρω. Καθεσαι με τα ρουχα (κακο αυτο) και χαζευεις τις κοπελες που χορευουν μια μια η καθονται και κουβεντιαζουν. Περιπου 20 ηταν εκει (Παρασκευη βραδυ απο τις 20:00 μεχρι τις 23:00). Το ωραιο ειναι οτι κατω απο τα τραπεζια του μπαρ υπαρχει οθονη αφης (touch screen) που μπορεις να την τραβηξεις μπροστα σου και εχει ολα τα κοριτσια με φωτογραφιες και χαρακτηριστικα, και χρεωσεις κλπ. Κοστος για μιση ωρα: 95 Ευρω (Μαλλον ακριβα...)
« Τελευταία τροποποίηση: 22/03/10, 12:12 από stelakis » Καταγράφηκε

Γρήγορα αυτοκίνητα, γυναίκες, λεφτά...
stelakis
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #755 στις: 22/03/10, 11:11 »

2) Darling cabaret.  140 ευρω / 30'
Πληρωνω εισοδο 15 ευρω, αφηνω το μπουφαν στην ρεσεψιον για μισο ευρω, και κατεβαινω. Παιρνω μπυριτσα με 13(!!!) ευρω και χαζευω. Πολυ ωραια κατασταση εδω! Πολυ μεγαλο μπαρ, με 2 μεγαλους οροφους. Ο επανω οροφος εχει μεγαλο κενο στο κεντρο, για να χαζευεις κρεμασμενος απο τα καγκελα τον κατω οροφο. Τουλαχιστον 70-80 κοπελες μονο με εσωρουχα περιφερονται παντου, πανω και κατω, απο πολυ ομορφες μεχρι μετριες. Ολες οι ηλικιες, τα υψη, τα μεγεθη, οι καμπυλοτητες, τα χρωματα. Και αρκετοι αντρες βεβαια, αλλα οχι περισσοτεροι απο 20-30. Στον κατω οροφο, κατω απο το κενο του επανω οροφου, ακριβως ωστε να μπορουν ολοι να παρακολουθουν, εξελισσεται το νουμερο που θυμιζει Καν-καν και καμπαρε στο Παρισι, αλλα δυστυχως μονο με 3 κοπελες να χορευουν - ντυμενες με φτερα, ΥΠΕΡΟΧΕΣ (αλλα νομιζω ειναι ΜΟΝΟΝ χορευτριες). Καθε τοσο με πλησιαζει μια κοπελα και με αρχιζει στην κουβεντουλα: Where are you from, what's your name, how are you, you want sex company? Μερικες πολυ γλυκες - θα τις επερνα ΑΜΕΣΩΣ - και αλλες πιο ψυχρες. ΟΜΩΣ με περιμενει μια πολυ δυσαρεστη εκπληξη. Ρωταω την τιμη για ενα μισαωρο, μου απαντουν 140 Ευρω!!!! Χαζευω λιγο το Καν-Καν με τις υπεροχες κοπελες, και φευγω.

stelakis
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #756 στις: 22/03/10, 12:12 »

3) Sweet paradise 1 & 2.  70 ευρω / 30'
Αυτα ειναι λιγο μακρια απο το κεντρο, περιπου 1,5 χλμ. Μπορεις να πας και με τα ποδια, αλλα πιο ευκολο το μετρο (μεχρι τις 12 το βραδυ, μετα σταματαει). Μπαινω στο πρωτο, αυτο στην οδο Slezska. Πολυ ασχημη και μιζερη κατασταση. Η εισοδος ειναι 4 ευρω (!!) και την χρεωνουν μαζι με το πρωτο ποτο. Πηρα μπυρα, 1,50 ευρω (!!). Η μπαργουμαν σε αθλια αγγλικα μου εξηγει οτι το μισαωρο χρεωνεται 70 ευρω περιπου. Ο χωρος ειναι μαλλον μικρος, συνολικα 10 κοπελες καθονται μαζεμενες σε ενα σημειο, σαν να τις εχει βαλει καποιος τιμωρια. Ειναι Σαββατο βραδυ γυρω στις 10:00 και δεν υπαρχει αλλος πελατης. Καποια στιγμη, ενω σιγοπινω την μπυρα μου και προσπαθω να διακρινω τις κοπελες για να διαλεξω μια, ερχεται ενας τυπος και τους φερνει πιτσες για να φανε! Το απολυτο αντιεπαγγελματικο συμβαν! Καπως ομως σηκωνονται και ανακαθονται, και μπορω να χαζεψω τα κορμια τους. Μετριοτητα, ισως μια δυο καπως καλες. Διαλεγω μια μαυρη, απο την Γκανα. Ωραιο κωλαρακι, αλλα μικρο στηθος. Στο κρεβατι χαλια, σαν να εσκαβε σε αγκαρια. Η μπαργουμαν μου εξηγει οτι μπορουν να με πανε στο αλλο μαγαζι τους, στην οδο Chelcickeho δωρεαν. Συμφωνω, και ο ιδιος τυπος που εφερε τις πιτσες με μεταφερει με το Ι.Χ. του. Στο δρομο ακουει ΑΘΛΙΟ τσεχικο hardcore (κι εγω μαζι του). Στο αλλο sweet paradise, ακομα χειροτερα. Οι κοπελες, 7 τον αριθμο, μετριες. Πελατες, κανεις. Ξεχωριζω μια ψηλη ξανθια Τσεχα, μιλαμε για 10 λεπτα, η μπαργουμαν μου ζηταει να την κερασω ενα ποτο. Παραγγελνει σαμπανια, 8 ευρω. Διαπιστωνω απο την κουβεντα πως δεν εχει διαθεση για πολλα. Και τι κανει εκει αραγε; Φευγω. Ειναι αργα, το μετρο εχει κλεισει, επιστρεφω με τα ποδια (20 λεπτα απο το κεντρο).

stelakis
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #757 στις: 22/03/10, 12:12 »

4) Escade.  130 ευρω / 30'
Το σημειο ειναι δυσκολο να βρεθει, αν πατε με μετρο (Vysehrad ειναι η κοντινοτερη σταση) σας περιμενει μια εκπληξη. Στον χαρτη ο σταθμος φαινεται να απεχει 200 μετρα, και ειναι αληθεια οριζοντιογραφικα. Δεν φαινεται ομως η υψομετρικη διαφορα, γυρω στα 150 μετρα. Ο σταθμος ειναι ψηλα (καταπληκτικο σημειο, με ενα φοβερο ξενοδοχειο, corinthia towers, αξιζει μονο για τη θεα!) και το ιδρυμα ειναι χαμηλα. Ενταξει να κατεβεις, κανεις και βολτα μεσα στο παρκακι. Αλλα στην επιστροφη; Ευτυχως εχει τραμ εκει κοντα, ειναι λιγο πολυπλοκο το δικτυο τους, αλλα βγαζεις ακρη. Φτανω στο σημειο. Μια πορτα σαν εισοδος κατοικιας, και μια μικρη επιγραφη απο πανω με το ονομα του ιδρυματος. Απο εξω φαινεται μετριοτητα. Χτυπαω το κουδουνι. Μετα απο 2 επτα μου ανοιγει ενας τυπος με καλο παρουσιαστικο, μπαινω μεσα και βλεπω μικρους χωρους, με ΠΟΛΥ χαμηλο φωτισμο, και 3-4 κοπελες (ισως να υπηρχαν κι αλλες σε αλλους χωρους που δεν φαινοταν απο εκει) με ΡΟΥΧΑ! Τουλαχιστον ηταν ωραια φορεματα. Αυτο θα μπορουσε να ειναι ΠΟΛΥ ωραιο και σεξυ για μενα, αλλα ειναι τοσο χαμηλος ο φωτισμος που δεν φαινεται σχεδον τιποτα. Ο τυπος μου εξηγει της χρεωσεις πριν μπω πιο μεσα. 130 Ευρω για ενα μισαωρο. Ρωταω τις λεπτομερειες για τις υπηρεσιες, μηπως κρυβεται καποια εκπληξη πισω απο την υπερβολικη τιμη, αλλα απογοητευομαι (δες παρακατω στα συμπερασματα για το συνολο των ιδρυματων). Καλο βραδυ φιλε μου, πρεπει να φυγω. Με αρχιζει στις ευγενειες και τις προτροπες να μεινω, αλλα εχω χασει την διαθεση μου.
Καταγράφηκε

stelakis
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #758 στις: 22/03/10, 12:12 »

5) Neon Club.  65 ευρω / 30'
Πολυ κεντρικο σημειο, και τελευταιος σταθμος της εκδρομης μου, μπαινω εδω 5 ωρες πριν την πτηση μου. Κυριακη απογευμα στις 5 περιπου. Απο εξω στην τζαμαρια αναγραφεται πως προκειται για το πιο οικονομικο μαγαζι της πολης. Μολις ανοιγω την εξωπορτα, μπαινω στο μικρο χωλ, και μπροστα μου σιδερενια καγκελοπορτα που οδηγει σε σκαλες. Χτυπαω το κουδουνι, και ακουω τα εξης:
-Sofia!
-....
-Sofia!!! All day sleeping, bitch!

Τελικα καποια (ισως και η Σοφια) εμφανιζεται πισω απο την στροφη της σκαλας, και ανεβαινει. Παταει το καταλληλο πληκτρο και η πορτα ανοιγει. Κατεβαινω, και αντικρυζω ενα μετριου μεγεθους χωρο, γυρω στις δεκα κοπελες καθονται σε διαφορα σημεια και κουβεντιαζουν ευχαριστα. Μου χαμογελανε ΟΛΕΣ και καναδυο μου κουνιουνται και μου τριβονται. Ωραια ατμοσφαιρα... Δεν απαιτειται πληρωμη εισοδου, αλλα παιρνω μια μπυρα για να χαζεψω και να προσαρμοστω. Μια κοπελιτσα ΠΟΛΥ γλυκια και ομορφη, αλλα κοντουλα με πλησιαζει και μου πιανει κουβεντα. Μου εξηγει οτι η χρεωση ειναι 65 ευρω για μιση ωρα, αλλα επειδη ειναι νωρις και εχει happy hour, θα πληρωσω μονο 50 (!!) Εξαιρετικα λεω, και μιας και μου αρεσει η συγκεκριμενη την φορτωνω αφου κουβεντιαζουμε αλλα 5 λεπτα και παμε μεσα. Πολυ καλη στο κρεβατι, και πολυ χαριτωμενη. Βγαινω, και χαζευω λιγο και τις υπολοιπες. Μου ξαναχαμογελανε και δειχνουν να εχουν καλη διαθεση, και ειναι γενικα εμφανισημες. Πολυ ωραια εδω τα πραγματα, απλα λιγο βιαστικα. Φευγω και εχω πολυ χρονο για να προλαβω την πτηση μου, ειχα την ελπιδα οτι θα απολαυσω την κατασταση περισσοτερο, αλλα ισως να μην το χειριστηκα κι εγω σωστα. Οι κοπελες ειχαν πολυ καλη διαθεση.
Καταγράφηκε

stelakis
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #759 στις: 22/03/10, 12:12 »

Συμπερασματα.

Οι υπηρεσιες ειναι παντου οι ιδιες: απαγορευονται τα φιλια (DFK), απαγορευεται το γλυφομουνι, παλι καλα που επιτρεπεται να τις γλυψεις στις ρωγες, πιπα μονο ΜΕ προφυλακτικο. Οτιδηποτε αλλο ειναι εξτρα, και ακουσα οικτρα πραγματα: 40 ευρω εξτρα για DFK, 60 ευρω εξτρα για πιπα χωρις προφυλακτικο (BBBJ), 100 για να τελειωσω στο στομα της (CIM) και 500 για anal.

Μια απλη συγκριση με το Αρτεμις του Βερολινου, δειχνει αμεσως την σαφως χαμηλοτερη ποιοτητα στις υπηρεσιες, αλλα παρολαυτα την πολυ μεγαλυτερη τιμη.

Οι μπυρες της Πραγας δεν μου αρεσαν. Δοκιμασα Gambrinus, Pilsner Urquell, Kozel, Budwizer (οχι την Αμερικανικη αλλα την Τσεχικη) και αλλες. Μπορω να πω πως εχω εκτεταμενη εμπειρια και αγαπη για την μπυρα, αλλα εκει δεν βρηκα κατι πραγματικα καλο. Το ηξερα αλλωστε κι απο την Τσεχικη μπυραρια στην Θεσσαλονικη.

Η πτηση κοστισε 230 ευρω μετ'επιστροφης. Βερολινο με Easy Jet γυρω στα 100 ευρω...

Ξενοδοχειο 80 ευρω για δυο βραδυα. Οχι ακριβα, αλλα ουτε και φτηνα. Ιδια τιμη με Βερολινο.

Φαγητο κατα μεσο ορο πληρωσα γυρω στα 15-20 ευρω. Σιγουρα ΟΧΙ φτηνα...

Τελικο συμπερασμα: Μετριες υπηρεσιες και ποιοτητα παντου, και αδικαιολογητα ακριβα...
Καταγράφηκε

boz
Μάλαμα

« Απάντηση #760 στις: 22/03/10, 14:02 »

Εγω πηγα πριν απο αρκετους μηνες λογω δουλειας.Ο μονος λογος για να ξαναπαω Πραγα ειναι η πολη η ιδια.Απιστευτα κτιρια, ατμοσφαιρα (οι ανθρωποι ετσι κ ετσι). Στο διαταυτα.Πηγα στο Κ5, το μαγαζι εχει εξαιρετικες παρουσιες, ειναι ακριβο, αλλα το τιμησα fuck2. Το παρανταις παραηταν παρακμιακο σαν χωρος, πηγα σαββατοβραδο που πιστευα οτι θα εχει επιλογες αλλα τζιφος. Ειχε καμια 20ρια κοπελες αλλα μονο για τσεχες δεν εμοιαζαν,γενικα δεν βρηκα λογο να δωσω το 100ρικο που ζηταγαν,το θεωρησα κοροιδια.Μονο μια κοπελιτσα ηρθε λιγο πριν φυγω αργοπορημενη, αλλα αρχισαν να της φωναζουν οποτε δεν νομιζω να ειχε ψυχολογια εκεινη τη στιγμη. Οι επιλογες που ειχα ηταν 2.Μια κορασιδα τουριστρια που γνωριζα η να παω στο Νεον οπου και τελικα δοκιμασα την τυχη μου.Περασα τη σιδερενια πορτα,το κακο ηταν οτι ειχε περασει η ωρα ειχε παει 2-2μιση οποτε οι καλες ειχαν καπαρωθει. Στο γωνιακο τραπεζι ηταν 3 τσεχοι ειχαν 4 κοπελες εκ (ρωσιδες απ'οτι καταλαβα) οι 2 ηταν αστερια. Κοιταγα γυρω γυρω τπτ. Ερχεται μια μαυρουλα, ωραια κοπελα, αλλα οχι για τα δικα μου γουστα. Αφου εδιωξα και αλλη μια ηρθε μια κοντουλα μαυρομαλα και μου επιασε κουβεντα.Μου εξηγησε τον καταλογο κτλ, διαλεξε μια κοπελα μου ελεγε, ειχα απελπιστει. Τι να διαλεξω? Αφου με ζαλισε της λεω παμε μαζι.Δεν ειναι η δουλεια μου μου ειπε αυτη παρε μια αλλη κοπελα.Αφου κατσαμε λιγο ακομα την κερναω και ενα ποτο πιασαμε και λιγο πιο προσωπικη κουβεντα της το ξαναλεω.Μου ειπε να περιμενω.Πηγε μιλησε σε ενα τυπο,μου εκανε νοημα πληρωσα και κατεβηκαμε.Μετα το μισαωρο ανεβηκα παλι πανω και να σου τα ρωσιδακια ειχαν επιστρεψει. Κατευθειαν μιλαω στη μια,κερναω και ενα ποτο, τη ρωταω αν εχει ορεξη και βουρ παλι κατω.Οι τσεχοι ειχαν μεθυσει τοσο που δεν τους εκανε κουκου και οι κοπελα ηταν ξεκουραστη.Μπαινουμε για μπανιο και αρχισαμε fuck1.1ωρα 2 γυροι πολυ καλη αποδοση και συμπεριφορα εκ μερους της. Αυτο που δεν μπορεσα να δοκιμασω ειναι τα πριβατ. Πιστευω οτι πρεπει να ναι το μονο πραγμα που αξιζει στην Πραγα στον τομεα του σεξοτουρισμου.
Καταγράφηκε

communism and fascism are the same medal disease
mykonos1
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #761 στις: 23/03/10, 23:11 »

φιλε stelakis  τωρα που ειδες το επιπεδο των γυναικων στο darling... τι γινεται στο artemis
εχει τοσο ωραιες οσο και το darling?
aaaaaaa
εχει και να πιεις μπυρα και με 4.5 ευρω στο darling σε κουτακι 330μλ
Καταγράφηκε
stelakis
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #762 στις: 24/03/10, 12:12 »

Στο darling οι τρεις χορευτριες με τα φτερα ηταν ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ. ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΥΛΕΣ. Ομως δεν εκδιδονται, απλα χορευουν.

Οι υπολοιπες ομως που εκδιδονται (και που μας ενδιαφερουν) ειναι της ιδιας ποιοτητας. Και τα δυο ιδρυματα εχουν ΤΕΡΑΣΤΙΑ ποικιλια απο γυναικες, και καλυπτουν καθε γουστο. Δεν μπορω να πω οτι το ενα ειναι καλυτερο απο το αλλο ως προς τις γυναικες, τα βαζω στην ιδια κατηγορια (στην κορυφη δηλαδη).

Σκεψου ομως οτι στο Darling πληρωνεις τα υπερδιπλασια (140 ευρω για μιση ωρα, αντι για 60 ευρω για μιση ωρα) και εχεις και ΠΟΛΥ περιορισμενες υπηρεσιες (οχι DFK, οχι BBBJ) που τις εχεις στο Αρτεμις. Προσωπικα επιλεγω Αρτεμις, και θα πηγαινω καθε μηνα ενα ΣΚ τουλαχιστον.

Καταγράφηκε

dantis
Ειδήμων

« Απάντηση #763 στις: 24/03/10, 13:01 »

το ξαναλεμε...
η Πραγα θελει ερευνα... τα δεδομενα αλλαζουν συνεχεια....
αν πας εκει που μαζευονται ολοι οι τουριστες δεν θα φας καλα....
εχει απιστευτα πολλα σπιτακια με 1-2 κοπελες...ειναι καπως underground η φαση αλλα εγω δεν ειχα ποτε προβλημα... αυτα αξιζουν και ειναι και φθηνα...
υπαρχει και το τσαμπα...
www.bigsister.net
αν στειλετε μαιλ με ερωτησεις θα σας απαντησουν τα παντα!!!!!
Καταγράφηκε

Understand procedure, Understand war, Understand rules, regulations. I don't understand sorry....
nikos33xr
Προχωρημένος
**

Αεί Γαμείν

« Απάντηση #764 στις: 24/03/10, 16:04 »

εγώ θέλω να ρωτήσω, όλες τις συναλλαγές σου τις έκανες με ευρώ ή κορώνες??
Καταγράφηκε

έψαξα να βρω μια ευκαιρία, ν'αγοράσω λίγη ευτυχία...
Σελίδες: 1 ... 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 ... 87   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: