Νέα

Ο ορισμος του "αγαπουλη. ..σαλιαρη κτλ"...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ACHILEAS77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
  :wanker:....
Το θεμα πολύπλοκο και εχει αναλυθεί εδω κ εκεί αλλα νομιζω οχι σε ενα νήμα.
Για μενα μακροχρόνια οι τύποι που πανε σε μπου. Ειναι ..
1.μη κορεσμενοι σεξουαλικα απο σχεση.που θέλουν ομως κατι έξτρα
2.κορεσμενοι η εχουν γκομενα κομοδινο η απλα βαρεθηκαν
3.ατομα που λογω δουλειας δεν εχουν χρόνο για παιχνιδια πχ . ναυτικοί ανυπαντροι
4.ατομα που δεν εχουν κοινωνικό κυκλο η ειχαν κ τον εχασαν
5.ατομα που δεν μπορουν να ζουν σε σχεση.
6.ατομα που δεν μπορούν να βγάλουν εστω μια μετρια γκομενα
7.ατομα εσωστρεφη υπερβολικά κ αλλοι ντροπαλοι
8.ατομα π χουν υπολογίσει την χασούρα μονιμης σχέσης αν στραβώσει οικονομικά κ συναίσθηματικα.
9.ατομα που δεν θελουν ευθύνες κ δεσιμο με το αλλο φύλο για 1000 λόγους
10.11.12....θα υπαρχουν κ αλλοι...
Το να αφήσει καποιος λιγα εξτρα χρήματα σε μια που τα τιμάει οχι πάντα αλλα μερικές φορες δεν τον κάνει αγαπουλη για μενα.
Το να φερθεί σωστα κ να πει κ 2 κουβεντες εκτος του στησου στα 4 δ2ν το κανει μαλθακο.
Το να καψουρευτει μια πουτάνα ειναι πολύπλοκο γιατι μιλάει το μεθύσι του πηδηματος η της εμφάνισης. .
Με καθαρο μυαλό εν γνώση τότε κατι δεν παει καλα με τον τυπο...
Οπως κ τα πολλά δωρα κ δεν μιλαμε για τωρα π δεν εχουν δουλειά
Αυτο για μενα ειναι το χειρότερο δεν εχω γκόμενα να κάνω δώρο αντικαταστω στο μυαλό μου με πουτανα την ανάγκη να κανω ΔΩΡΟ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ.
όπως κ το οτι θα την σώσει απο μιζέρια κτλ..ενας που βγαζει 700ευρω πχ το 2009 μεσο ορο την πουτάνα που βγάζει λεμε 150 την μέρα.
Αγαπουλης ειναι κ αυτός που παρακαλάει απο πριν να γα.ησει μια με ΛΕΦΤΑ.
Που ακουστηκε αυτο?αλλα γίνεται.
Αγαπουλης κ αυτος που νομιζει οτι η τανα γαμιεται σουπερ μονο μαζι του ολα αυτα περι ΧΗΜΕΙΑΣ σωστα το πε ο λακης 1 φορα ποια χημεία με λεφτα.
Αλλο να αισθανεται καλύτερα απο τ ναχε ενα κοιλαρα 50αρη βρωμιαρη απο εναν ωραιο καθαρο 25αρη πχ κ αλλο η χημεια.
Σε ολα αυτα παιζει η ΣΤΕΡΗΣΗ καθε μορφης πχ κυκλου γνωριμιων...χρημάτων η μοναξιά αλλα την κοινη λογικη την εχουμε ολοι.
Προσωπικά σέβομαι κ εκτιμώ απεριόριστα την καθε εκδιδομενη εκτος τις πονηρες
Δεν τις βλέπω σαν κατώτερες υπάρξεις αλλα δεν θα τις βαλω ολες ειδικα αυτές λου το διαλεξαν απο επιλογή για πλουτισμο με μια καθημερινή γκόμενα.
Απο την αλλη Λυπάμαι κ συμπονω όσες δεν εχουν επιλογη κ τρεφουν μια οικογενεια πισω..η τελικά οι συνθήκες τις ανάγκασαν κ μην πει κανα βοδι ας καθαριζαν σκάλες γιατι εδω δεν εχουν τα νοσοκομεία καθαριστριες θα χουν άλλες υπηρεσίες.
....
Κλείνοντας δεν χρειάζεται κανένα κραξιμο που το βλεπω συχνά στον κάθε αγαπουλη αν ειναι ανω των 21 χρονών. ..
Του μιλάς με γεγονότα πχ ειχα φιλο που ηθελε να βγάλει γκομενα απο μεταξι κ ισ ς σκοπο το γαμο..ρουμανα  (σημ. Ο ίδιος π δεν γαμησε την ρωσιδα)..!αλλο ποστ..
Του λεγα εισαι ετοιμος στα...
1.θα ζησει αυτη με τα 650ε που παιρνεις?οταν εχει μαθει να βγαζει δικα της φραγκα χ 5.
2. Εγωιστικα ανέχεσαι οτι την εχει γαμησει ενα ολυμπιακο στάδιο
3.στον 1 τσακωμο θα της το χτυπήσεις οτι ειναι μια πουτανα.
4.στον περιγυρο πως θα το διαχειριστεις?ειδικα αν απο τύχη μενει κ κανα παλιός πελάτης κοντα.
5.κ ποσα αλλα...
Τελικά η γκομενα έφυγε Ρουμανία κ ο φιλος δεν υπολογιζε τα 1-5.που γραψα αλλα τον νταβά. Κ πως θα ξεκοβε η γκόμενα μια κ εξω.
Κ ο τυπος δεν ειναι χαλιας 1.65 πχ ασχημος κτλ..
Αλλα....
Οποτε οποιος αγαπουλης ειναι αληθινος ας κανει το τεστ 1 εως 4.
Κ δεν μιλαμε να βγεις με μια πουτανα 1.2 μηνες..
Αν κ ποτε μην λες ποτε η να κρίνεις τον καθενα 2 τύποι  μπορούν να ναι μακροχρόνια με τανα.
1.αυτοι που δεν αισθάνονται τιποτα για αυτήν κ εχουν όφελος.
2.ΣΤΕΡΗΜΕΝΟΙ αγαπουληδες.+καποιοι π θα χςν το κομπλεξ να χαν σουπερ εμφανισημη γκομενα για να την δείχνουν. ..
3 δεν υπαρχει.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Αγαπουληδες ειναι εκεινοι που πειθουν τον εαυτο τους οτι η γκομενα (που ΕΤΥΧΕ να τους κατσει) ειναι κατι μοναδικο, πλασμενη μονο γι' αυτους, εξυπνη κλπ κλπ...

Τριχες.

Ολοι - εκτος, πχ, απ' το γιο του Μελισσανιδη - κανουν ΜΕΓΑΛΟΥΣ συμβιβασμους για ενα στανταρ γαμησι.
Αλλά πουλανε αγαπες και λουλουδια, θεοποιουν το "μωρο τους", αντι να παραδεχτουν οτι ειναι απλα ΟΚ, και οτι τα βρισκουν και ολα καλα.

Προσωπικα δεν εχω γκομενα (ποτέ), και δεν εχω προβλημα να καταταγώ στην κατηγορια "δεν μπορουν να εχουν εστω μια μετρια γκομενα".

Αν το τιμημα μιας "μετριας γκομενας" ειναι να υποκρινεσαι, στον εαυτο σου και σ' αυτην, τοτε δεν ΜΠΟΡΩ.
Αν το δουμε καθαρα πρακτικα, μπορω (δλδ ειχα χειροπιαστες ευκαιριες)
Αλλά δεν παιζει ρολο, το αποτελεσμα ειναι που μετραει => Δεν εχω γκομενες!

Κατι ασχετο-σχετικο:
Βλεπω συνεχεια ζευγαρια που παιζουν με τα κινητά τους, στο 95% του χρονου που καθονται σ' ενα μαγαζι.
Δεν ειναι εξαιρεση. Ειναι το 90% των ζευγαριων.
Προσωπικα, αν εβλεπα τη γκομενά μου να ασχολειται με το κινητο της την ωρα που ειμαστε μαζί, ή να βγαζει selfies κι ολο αυτο το τσιρκο, θα την πλακωνα στα χαστουκια. Ειλικρινα, μαλλον εχω πολλα νευρα, δεν εξηγειται αλλιως...
Αλλά δεν τα ΑΝΤΕΧΩ αυτα.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

[Να τονισω οτι ΔΕΝ ζηλευω το γιο του Μελισσανιδη, ΔΕΝ θα ηθελα να ειμαι στη θεση του κλπ κλπ
ΔΕΝ θα ηθελα να εχω τις γκομενες που εχει.

ΑΛΛΑ...

Αναγνωριζω οτι εχει τις γκομενες που ΑΥΤΟΣ θελει/τον καλυπτουν/τον καυλωνουν.

Κι αυτο ειναι μεγαλο προνομιο. Μιλαμε για 1 στους 10.000.]

 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
[Να τονισω οτι ΔΕΝ ζηλευω το γιο του Μελισσανιδη, ΔΕΝ θα ηθελα να ειμαι στη θεση του κλπ κλπ
ΔΕΝ θα ηθελα να εχω τις γκομενες που εχει.

ΑΛΛΑ...

Αναγνωριζω οτι εχει τις γκομενες που ΑΥΤΟΣ θελει/τον καλυπτουν/τον καυλωνουν.

Κι αυτο ειναι μεγαλο προνομιο. Μιλαμε για 1 στους 10.000.]
....
1.για τα κινητά καταντά αηδία κ συμφωνώ εγω αντι για χαστούκια αν ειδικα ηταν 1.2 ραντεβου θα πληρωνα .ε τρόπο το λογαριασμό κ τα φεύγα στην λούφα πχ παω τουαλέτα. ...
2. Να ξέρεις οτι ποτε κανεις δεν ειχε ΠΑΝΤΑ ολες τις γκόμενες  που ηθελε..
Πχ eric clapton layla... αλλον εκατομμύριουχο ροκ σταρ τον αφησε γκομενα γθα ηθοποιο β κλασης μην το ψαχνεις. ...
Οκ ο γιος του μελλισανιδη να χε το 95% που παντα ηθελε.
.....
Αν κ ποτε δεν υπήρξα μόνιμος  θαμώνας  μπου δηλ σερι χρονιές 5τιες σερι κτλ..
Ημουν ειμαι κ θα μαι φαν του one night stand η το πολυ 3.4 μήνες μετς μπλοκάρω δεν ξερω. Α παω αλλο επιπεδο κ με φοβίζει αυτο που μεμε εστω κ τυπικά για πάντα.
Αν κ με εξαιρεση 3 περιπτώσεις θα το πηγαινα εως το τελος.
Βασικα ξεφυγαμε μιλαμε για αγαπουληδες των μπου οχι εξω.
Εξω φιλε υπάρχουν μερικά ευτυχισμένα ζευγαρια επειδη δεν σου χει συμβει κ μενα δεν παει οτι δεν υπαρχει...μικρή  μειοψηφία αλλα υπαρχει.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Παιζει να ξερω 1 (ενα) ευτυχισμενο ζευγαρι, που δεν πασχιζει να αυθυποβληθει για την "απολυτη ευτυχια"...

Ολοι οι αλλοι παιζουν θεατρο, και, στο τελος, πειθουν τους εαυτους τους.
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
  Λογικό  ρε φιλε οταν ο αλλος ειναι παντρεμενος 20 χρονια....επερχεται η βαρεμάρα τα παιδιά εχουν μεγαλωσει κτλ...
Αλλα για 5.6 10 χρόνια σιγουρα θα ταν καλύτερα κ μιλαμε για γαμους εως 25.26ετων.αντε νασαι 28 κ πολυ  μετα παει γαμος συνηθως βιζιτα η αναγκης για κοινωνικη αποδοχή η μοναξια κτλ.
Ειδικά σε πιο μεγάλες  ηλικίες είναι το απολυτο θέατρο λέμε για εμετιλα φαση.
Ισως ενας λογος που μετα τα 30 δεν το ψαξα να ταν αυτός μην καταντησω ετσι.
Ειδικά  άντρες που δεν ειναι κ οικονομικά πολυ δυνατοί γαμησε τα δεν λεω για επίπεδο ζωης αλλα βλεπω απο φίλους αν η γυναικα εχει φράγκα η βοηθάνε τα πεθερικά καταληγουν κλόουν ευνουχισμένοι....
Κ δεμένοι ουτε διαζύγιο δεν μπορούν εφιάλτης.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Δεν ειναι θεμα διαρκειας (κατ' εμε).

Απλα, ειναι αδυνατο να βρεις συντροφο της προκοπης.

Ακομη κι αν το παρουμε στατιστικα => Μπορει να υπαρχει, αλλα ΔΕΝ θα τη συναντησεις (μεσα στα 5 εκατομμυρια).
 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Κάνεις ένα λάθος περιμένεις το τέλειο αυτο φιλε δεν υπάρχει.
Ισως ανήκουμε ιδια ομάδα πάντοτε βρισκω . Μια ατέλεια για να την κοπανήσω η να .μην μπω στον κόπο .
Σημείωσε αυτό το πολύ τελειο θα ναι κ βαρετό.
Ξεφύγαμε απο τοπικ....συνοπτικά μην είσαι απολύτως κ οι εμπειρίες άλλων μην σε πτοούν
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Κάνεις ένα λάθος περιμένεις το τέλειο αυτο φιλε δεν υπάρχει.
Ισως ανήκουμε ιδια ομάδα πάντοτε βρισκω . Μια ατέλεια για να την κοπανήσω η να .μην μπω στον κόπο .
Σημείωσε αυτό το πολύ τελειο θα ναι κ βαρετό.
Ξεφύγαμε απο τοπικ....συνοπτικά μην είσαι απολύτως κ οι εμπειρίες άλλων μην σε πτοούν

Δεν μιλαω για το "τελειο" - ειδικα στην εμφανιση.

Μιλαω για ατομο με κοινα ενδιαφεροντα, σχετικα καλη εμφανιση, που να ειναι πιστό και να μην εχει σοβαρα mαlfunctions, πχ υστερίες, σχιζοφρενειες, εμμονες κλπ.

Οι πιθανοτητες ειναι ΠΟΛΥ μικρες.

Τωρα, για αγαπουληδες πορνών τι να πουμε?

Καμμενα χαρτια/ Χαμενος χρονος.

 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Ήρθα για να πάρω την "πρέζα" μου...

tumblr_o5ow0eRXCp1v5qaf2o1_400.gif
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Ήρθα για να πάρω την "πρέζα" μου...

tumblr_o5ow0eRXCp1v5qaf2o1_400.gif

file moy


πιστευεις οτι παντα οι γυναικες επιλεγουν εξω η στον κυκλο τους


κ οτι το καμακι ουσιαστικα ειναι αχρηστο

πχ την πρωτη ατακα η πως θα νικησει τα αλλα αρσενικα να γαμησεις πρωτος κλπ
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Το συγκεκριμένο θέμα έχει αναλυθεί πολλές φορές διάσπαρτα οπότε πρέπει να ρίξουμε νέες "έξυπνες βόμβες"
και φυσικά να είμαστε συγκεκριμένοι χωρίς πλατιασμούς και μαλακίες.
Ας δούμε καταρχήν πως φέρεται γραπτώς ο αγαπούλης.
Το μόνιμο κλίμα που επικρατεί στα ποστ αυτών των δίποδων θηλαστικών είναι μια θολή ισορροπία για να βγαίνουν "λάδι".
Ο αγαπούλης προσέχει τι γράφει 3 και 4 φορές παραπάνω δεδομένου ότι πολλοί εξ αυτών λατρεύουν το νικ τους
και το λένε κιόλας στα "μωράκια" τους. Κανείς αγαπούλης δεν τολμά να καταθέσει ότι ψάχνει κανονική γκόμενα
ή γουστάρει να έχει κανονική γκόμενα.
Αν το κάνει αυτό κόβει την παροχή του δηλητηρίου που εισπνέει και που παραδόξως γουστάρει.
Αφήστε που αν το διαβάσουν οι πουτάνες, θα έχουμε διαμαρτυρίες.
Κουτοπόνηρα όμως και για να μην φανερωθεί ως ισοπεδωτικός υπέρ των πουτανών, αφήνει "κενάκια" στον γραπτό του λόγο.

Τι γράφουν λοιπόν οι αγαπούληδες; ή μάλλον πως γράφουν;

 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Μας γράφουν οι αγαπούληδες ότι αφήνονται σε ένα ταξίδι διότι ποτέ δεν ξέρουν τι μπορεί να γίνει (ψεύτικη ελπίδα)
ότι γνωρίζουν πως δεν είναι εύκολο να γίνει κάτι με πουτάνα (άρα το σκέφτονται), ότι δεν αποσκοπούν
σε κάτι αλλά απολαμβάνουν την στιγμή κι ότι έρθει (αυτό το "ότι έρθει" είναι κι ο δυνάστης τους) ζώντας την παραμύθα τους
ότι πάνε απλά για να περάσουν όμορφα αλλά οι κριτικές τους είναι παγιδευμένες σε σάλια, χλωρίνες και σφουγγαρίστρες
ότι και τα κορίτσια (πουτάνες) είναι άνθρωποι λες κι είπε κανείς ότι δεν είναι, ότι οι έξω γκόμενες είναι κι εκείνες πουτάνες
και δεν βρίσκουν διαφορές με τις πουτάνες (μόνο τότε κι επιλεκτικά γράφουν την λέξη πουτάνα)
ενώ παρατηρούμε πόσο απλουστεύουν τα πάντα φτάνοντας σε προδιαγεγραμμένη αποτυχία με τις πρώτες
υπενθυμίζοντας το ανέκδοτο με τον γρύλο, ότι τόσο οι γκόμενες άλλο τόσο κι οι πουτάνες έχουν τα υπέρ και τα κατά
πράγματα δηλαδή που όλοι ξέρουμε έτσι κι αλλιώς, ταυτολογίες δηλαδή ώστε να φανεί μια τυπική
(αλλά ανύπαρκτη) επιχειρηματολογία, ότι δεν διαφωνούν (δεν αντέχουν καν να γράψουν ότι συμφωνούν)
με όσους γκομενίζουν αλλά αυτοί επέλεξαν αυτόν τον δρόμο (κοινώς δεν θέλουν κριτική, διότι δεν κάνουν)
και γενικώς μπορώ να γράφω μέχρι αύριο...

llgseau0xskvykkbqb1k.gif




 
OP
OP
A

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
file moy


πιστευεις οτι παντα οι γυναικες επιλεγουν εξω η στον κυκλο τους


κ οτι το καμακι ουσιαστικα ειναι αχρηστο

πχ την πρωτη ατακα η πως θα νικησει τα αλλα αρσενικα να γαμησεις πρωτος κλπ
Δεν λεω αυτο άλλωστε οτι γκομενα αξιολογη έχω  βγαλει την εχω βγαλει μονος αλλωτε βοηθαγε η δουλειά  σε αυτό αλλες φορες χυμα.
Οτι γνωριμίες εχουν γίνει μεσω 3των καταστροφή γιατι στα δικα τους στανταρ νομιζαν οτι ηταν αυτο που ηθελα.
Το καμακι εξω δεν πεθαινε ποτε...
Αλλα το 90% γυναικων επηρεάζεται απο κύκλο ειρε σόι ειτε φιλες.
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Προσωπικά είμαι ρεαλιστής κι έχω τις πουτάνες για μέσα εκτόνωσης της πούτσας μου.
Δεν τις αγαπώ, ούτε και τις μισώ. Εσείς θα αγαπούσατε ή θα μισούσατε τον λεμονοστίφτη σας; φυσικά και όχι.
Πάω στις πουτάνες εντελώς τυχαία. Θα πρέπει απλά να μου΄ρθει να γαμήσω εκείνη την στιγμή κι όχι να έχω ανάγκη.  
Δεν τις έχω ανάγκη. Αυτή είναι η βασικότερη αρχή του ρεαλιστή. Ξέρει ότι πάει μόνο για την πράξη. Ξερά εντελώς!
Όταν βρω μια πουτάνα που κάνει ότι θέλω για μια βαρβάτη εκσπερμάτωση, ξαναπάω διότι υπηρεσιακώς με ικανοποίησε.
Αν έχει κι ωραίο σώμα ακόμα καλύτερα ενώ αν είναι μέτρια ή κούκλα εμφανισιακά (χωρίς βέβαια να είναι ακάθαρτο τέρας)
έχει μια κάποια σημασία αλλά όχι ικανή στο να επηρεάσει το αποτέλεσμα. Όντως δηλαδή τις βλέπω σαν μέσα εκτόνωσης.

Από την στιγμή που η πουτάνα έχει καλές υπηρεσίες μαζί μου, κοιτάζω να δω πως θα την φέρω ακόμα πιο κοντά
εκεί που θέλω. Και θέλω πολλά! Τότε και μόνο τότε, αρχίζω να ασχολούμαι μαζί της, κοιτώντας πως θα αποκομίσω πράγματα.
Δεν τίθεται θέμα εκμετάλλευσης, η μάχη είναι προαιώνια σε όλο το φάσμα της ζωής και βασίζεται
όπως πάντα στο ποιος θα σκίσει την γάτα. Στεγνά!
Για'μένα οι πουτάνες είναι εύκολες στην χρήση και μιλάω την γλώσσα τους. Την απλή γλώσσα που μιλούν.
Έχω "βιδώσει" καλά στο μυαλό μου ότι είμαι άλλος ένας που θα διαπεράσει τις τρύπες τους σε μια συναλλαγή.
Περνάω γαμάτα, τρώω τις όποιες φόλες μου και συνεχίζω μπροστά ακλόνητος.
Το ξέρουν όμως κι αυτές ότι είναι μάταιο να λέμε αρλούμπες μεταξύ μας. Το νιώθουν όταν τις γαμάω.
Συνειδητοποιούν το κενό που απλώνεται στο δωμάτιο, ένα ολοκληρωτικό στράγγισμα συναισθημάτων που δεν αφήνει περιθώρια
για τίποτα. Γνωρίζουν ότι δεν ψαρώνω με τίποτα και έχω φροντίσει να "βιδώσω" καλά αυτό το πράγμα στο μυαλό τους.
Να γιατί με σέβονται.
Ο οποιοσδήποτε εγωισμός τους ή φιλαρέσκεια πέφτει στο κενό κι αυτό είναι το τριπάκι που μπαίνουν και το οποίο χρησιμοποιώ
για να κερδίσω πράγματα. Το μανιπουλάρισμα κι η καθοδήγηση που ασκώ πέφτουν βροχή κι όταν δω ότι δεν προχωράει
το ποθητό αποτέλεσμα να πάρω όλες τις υπηρεσίες τους, απλώς αποχωρώ.
Ξέρω να χάνω διότι για'μένα όταν δεν πάρω και το σκαλπ όσων πουτανών με ενδιαφέρει το σύνολο των υπηρεσιών τους
σημαίνει ότι απέτυχα. Ξέρω όμως και να κερδίζω. Αυτή η εξαιρετικά σκληρή κριτική στον εαυτό μου, με κάνει όλο και δυνατότερο.
Δεν είναι θέμα χρημάτων αλλά θέμα πρεστίζ και "πώλησης". Έχει σημασία να ξέρουν με ποιον γαμιούνται
διότι όλα μαθαίνονται. Τι νομίζετε αγαπούληδες; ότι τους λέτε παπάτζες και τις αγγίζουν ή μένουν στα εσώψυχά τους;
με τις απειροελάχιστες εξαιρέσεις ζείτε στην ζωή σας ή με τις αλήθειες;
κοιτάξτε λοιπόν να πουλάτε το τομάρι σας ακριβά και να φαίνεστε στα μάτια τους όχι γκόμενος και μαλακίες τούμπανα
αλλά δύσκολος πελάτης που είναι τιμή τους να τους τα δίνετε κι όχι να σας τα παίρνουν.
Με έναν τέτοιον πελάτη λοιπόν, ποια πουτάνα μπορεί να τα βάλει; απλά καμία...φαίνεται εγωιστικό αλλά δεν είναι!

Κα για να προλάβω τον κάθε άμπαλο...δεν σας λέω να γίνετε έτσι, κάντε ότι θέλετε. Όσο υπάρχετε, θα υπάρχω κ εγώ.
Σας αγαπώ με τον δικό μου τρόπο. Με γοητεύει ότι αντιπαθείτε τους ρεαλιστές. Την γνώμη μου λοιπόν έγραψα.

Απλά!

Δεν θα γράψω τίποτα για αγαπούληδες γκόμενων, αυτά ανήκουν σε άλλο σάιτ κι είναι επίσης κατακριτέα
αλλά με άλλο στυλ και σύντομη γραφή (μην μας ψυλιαστούν και μας διώξουν κι από'κει).

Εδώ διεξάγεται ανάλυση πουτανοκαψούρηδων αγαπούληδων! Μέχρι τέλους...
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
file moy


πιστευεις οτι παντα οι γυναικες επιλεγουν εξω η στον κυκλο τους


κ οτι το καμακι ουσιαστικα ειναι αχρηστο

πχ την πρωτη ατακα η πως θα νικησει τα αλλα αρσενικα να γαμησεις πρωτος κλπ

Λυπάμαι, έχετε κριθεί ως ανεπίδεκτοι μαθήσεως οι περισσότεροι και σιγά μην κάτσω να ψάξω ποιος ενδιαφέρεται.
Εξάλλου τρολάρεις, δεν σε νοιάζει το γκομενοκυνήγι.

Μην νομίζεις όμως κι ότι είναι κάτι σημαντικό. Απλώς ευχάριστη απόδραση από την καθημερινότητα.
Όπως δηλαδή όλα τα χόμπυ.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
[size=30pt]ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ
ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΙΑΡΟ ΚΑΜΑΚΙ
ΓΑΜΑΤΕ ΜΟΝΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ
ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΩΖΕΙ[/size]
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Λίγο πιο μεγάλα αν μπορείς γιαβρί μου...
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
4.ατομα που δεν εχουν κοινωνικό κυκλο η ειχαν κ τον εχασαν


Αν ο κοινωνικός κύκλος, δεν αφορά άτομα και οικογένειες που ήταν μέλη του Εκάλη Κλαμπ από ιδρύσεως και δεν έχουν γιωτ στη Μαρίνα Βουλιαγμένης (αποκλειστικά) ή ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ, το μόνο που μπορεί να προσφέρει είναι 3-4 γκόμενες ΚΑΘΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
κι αυτές εμφανισιακά μέχρι 5/10 ΤΟ ΠΟΛΥ.

Μικροαστές Σούλες, Μαρίες, Τζένες κτλ
που για να βγείς θέλεις 6 μήνες, για να γαμήσεις 1,5 χρόνο
και το μόνο σίγουρο ότι θα σου ζητήσουν γάμο.


Βέβαια μπορεί να βολεύεται κανείς με αυτά,
σε συνδιασμό με την κατάχρηση στη μαλακία.
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί διαβάζεις πράγματα που σε ενοχλούν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom