Νέα

Ποιες είναι οι καλύτερες MILFARES?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Leonoso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Leonoso

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Χρειάζομαι τα φώτα σας
Θλεω να πάω με MILFαρες που να είναι αδυνάτες ή σχετικά νορμαλ όχι χοντρες και κατα προτιμηση κοκκινομαλες και με νοιάζουν οι εξης υπηρεσίες:
Ελευθέρο στοματικό, πρωκτικό και τελείωμα στόμα/στήθος

Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιες και που θα τις βρω;
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
677
Πόντοι
96
Μια ειναι η γυναικαρα! Julia Taylor! Γενικα δε τις μπορω τις μιλφαρες αλλα αυτη ειναι λαμπρη εξαιρεση!!!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_1:
 

zoro zaratoustra

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
στέλνω 5 που τις έχω πάρει. κάνουνε ακα πίπα και κώλο. είναι οι αγαπημένες μου!
ελληνίδα 45 ετών με κέφι για πήδημα μέχρι εσχάτων. σε ξενοδοχείο 70 € μάλλον Αλβανίδα γύρω στα 35 στο χώρο της στο Γκάζι με 50 €. karapoutanara style η Ελληνίδα αέναη Ελβίρα με το κορμί έφηβης γύρω στα 45. κωλάρα!  50 € στο χώρο της αλβανογύφτησα με όρεξη για ότι έχεις φανταστεί, γύρω στα 33. 70 € Ελληνίδα πολύ όμορφη 45αρα αλλά λίγο γεματούλα, γκλάμουρους γυναίκα που μου αρέσει πολύ
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.241
Κριτικές
19
Like
8.971
Πόντοι
9.095
ωραιος zoro  :thumbsup:
 
Εγγρ.
9 Φεβ 2015
Μηνύματα
181
Κριτικές
13
Like
250
Πόντοι
291
στέλνω 5 που τις έχω πάρει. κάνουνε ακα πίπα και κώλο. είναι οι αγαπημένες μου!
ελληνίδα 45 ετών με κέφι για πήδημα μέχρι εσχάτων. σε ξενοδοχείο 70 € μάλλον Αλβανίδα γύρω στα 35 στο χώρο της στο Γκάζι με 50 €. karapoutanara style η Ελληνίδα αέναη Ελβίρα με το κορμί έφηβης γύρω στα 45. κωλάρα!  50 € στο χώρο της αλβανογύφτησα με όρεξη για ότι έχεις φανταστεί, γύρω στα 33. 70 € Ελληνίδα πολύ όμορφη 45αρα αλλά λίγο γεματούλα, γκλάμουρους γυναίκα που μου αρέσει πολύ

Η Ελβίρα δίνει κώλο;;;; Η τελευταία τιμή;
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Δοκίμασε την All-time-Classic Νανά, απογεύματα στο Καλύμνου 36. Είναι ξανθιά (όχι κοκινομάλλα), και κάνει ΟΛΑ όσα ζητάς με 20 Ευρώ. Από πρόσωπο δεν λέει και πάρα πολλά, αλλά κάνει φουλ πρόγραμμα. Αν δεν την έχεις δοκιμάσει, αξίζει σαν εμπειρία...

Κοκκινομάλλα (με κοντό μαλλί, σαν την Jamie Lee Curtis στα νειάτα της, αλλά πιό γεμάτη (χωρίς να την πείς χοντρή), είναι η Πωλίνα, πρωινά στο Καλύμνου 48 (ίσόγειο). Δες κριτικές για να πάρεις ιδέα γιατί πρόκειται. Δεν ξέρω αν είναι του γούστου σου, πάντως δεν τα κλαίς τα λεφτά σου. (πάλι στα 20 Ευρώ)

Καλά βόλια...
 
OP
OP
Leonoso

Leonoso

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Καλα ρεεε τα χω παιξει τωρα!! Με φτιαξατε ρε μαγκες!!
Σας ευχαριστω!!
 

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
στέλνω 5 που τις έχω πάρει. κάνουνε ακα πίπα και κώλο. είναι οι αγαπημένες μου!
ελληνίδα 45 ετών με κέφι για πήδημα μέχρι εσχάτων. σε ξενοδοχείο 70 € μάλλον Αλβανίδα γύρω στα 35 στο χώρο της στο Γκάζι με 50 €. karapoutanara style η Ελληνίδα αέναη Ελβίρα με το κορμί έφηβης γύρω στα 45. κωλάρα!  50 € στο χώρο της
Η δευτερη για πόσες φορές είναι με 50?
αλβανογύφτησα με όρεξη για ότι έχεις φανταστεί, γύρω στα 33. 70 € Ελληνίδα πολύ όμορφη 45αρα αλλά λίγο γεματούλα, γκλάμουρους γυναίκα που μου αρέσει πολύ
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Milf και καλη.... δεν γινεται...!!!!!!! Ειναι σαν να λεμε οτι μας αρεσει να τρωμε σάπιο κρεας!
 
OP
OP
Leonoso

Leonoso

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Milf και καλη.... δεν γινεται...!!!!!!! Ειναι σαν να λεμε οτι μας αρεσει να τρωμε σάπιο κρεας!

Καλές στις υπερεσίες
Όχι στην ομορφιά.
MILFS γιατί αναζητώ "ώριμο κρέας" όχι κάτι πιπινακια μαμμόθρεφτα που αυτό που ξέρουν είναι όχι το ένα όχι το άλλο.

Απ΄όσο ξέρω λίγα ΜΙΛΦακια λένε όχι όχι
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
τύπε Leonoso, προχώρα ακάθεκτος...
Οι γριές οι κότες έχουν το ζουμί  :knockinb:
 

jarden1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Χρειάζομαι τα φώτα σας
Θλεω να πάω με MILFαρες που να είναι αδυνάτες ή σχετικά νορμαλ όχι χοντρες και κατα προτιμηση κοκκινομαλες και με νοιάζουν οι εξης υπηρεσίες:
Ελευθέρο στοματικό, πρωκτικό και τελείωμα στόμα/στήθος

Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιες και που θα τις βρω;
Καλησπερα στο Αθενς νετ
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
437
Like
72
Πόντοι
1
στέλνω 5 που τις έχω πάρει. κάνουνε ακα πίπα και κώλο. είναι οι αγαπημένες μου!
ελληνίδα 45 ετών με κέφι για πήδημα μέχρι εσχάτων. σε ξενοδοχείο 70 € μάλλον Αλβανίδα γύρω στα 35 στο χώρο της στο Γκάζι με 50 €. karapoutanara style η Ελληνίδα αέναη Ελβίρα με το κορμί έφηβης γύρω στα 45. κωλάρα!  50 € στο χώρο της αλβανογύφτησα με όρεξη για ότι έχεις φανταστεί, γύρω στα 33. 70 € Ελληνίδα πολύ όμορφη 45αρα αλλά λίγο γεματούλα, γκλάμουρους γυναίκα που μου αρέσει πολύ
η πρωτη ελληνιδα τι λεει απο προσωπο?
 
OP
OP
Leonoso

Leonoso

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Δοκίμασε την All-time-Classic Νανά, απογεύματα στο Καλύμνου 36. Είναι ξανθιά (όχι κοκινομάλλα), και κάνει ΟΛΑ όσα ζητάς με 20 Ευρώ. Από πρόσωπο δεν λέει και πάρα πολλά, αλλά κάνει φουλ πρόγραμμα. Αν δεν την έχεις δοκιμάσει, αξίζει σαν εμπειρία...

Κοκκινομάλλα (με κοντό μαλλί, σαν την Jamie Lee Curtis στα νειάτα της, αλλά πιό γεμάτη (χωρίς να την πείς χοντρή), είναι η Πωλίνα, πρωινά στο Καλύμνου 48 (ίσόγειο). Δες κριτικές για να πάρεις ιδέα γιατί πρόκειται. Δεν ξέρω αν είναι του γούστου σου, πάντως δεν τα κλαίς τα λεφτά σου. (πάλι στα 20 Ευρώ)

Καλά βόλια...

Η Νανά απ'οτι διάβασα είναι πάρα πολλά χρόνια, είναι απελπιστικά αργή, άμα τις το ζητήσεις τα κάνει όλα ακα αλλά είναι γιαγιά.

Διάβασα αξιολογήσεις του 2007... έχουν περάσει 9 χρονιά...
 

mawa27

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα μετά απο αρκετό ψαξιμο και διάβασμα στο φορουμ δεν εχω καταλήξει κάπου.Συγκεκριμένα ψάχνω στούντιο-μπουρδέλο ή ανεξάρτητη με δικό της χώρο GILF-granny.Θα ήθελα τη βοήθεια σας και να μου προτίνει κάποιος 3-4 επιλογές για να καταλήξω.Απο αύτα που διάβασα δεν γνωρίζω ποιες ισχύουν και που γιατί κάποια ειναι παλιά ποστ.Ευχαριστώ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom