Νέα

Σεξ στην Σύρο, πρωτεύουσα των Κυκλάδων.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jim28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Το πρόγραμμα φέτος λέει διακοπές solo στην Σύρο το τελευταίο δεκαήμερο του Ιουλίου.

Το που θα πηγάινω για μπάνιο το έχω προγραμματίσει, σε παραλία πονηρη  :erection:

Δεν ξέρω όμως σε πιο μαγαζί  να πάω για να πάρω μάτι ή να γνωρίσω καμιά αδέσποτη. Εάν καποιος έχει να μου συστήσει θα το εκτιμίσω.

Εαν τώρα κάποιο CG κάνει διακοπές στοι ίδιο νησί την ίδια περίοδο  με εμενα και με θέλει πελάτη, ας στείλει ΠΜ
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Το πρόγραμμα φέτος λέει διακοπές solo στην Σύρο το τελευταίο δεκαήμερο του Ιουλίου.

Το που θα πηγάινω για μπάνιο το έχω προγραμματίσει, σε παραλία πονηρη  :erection:

Δεν ξέρω όμως σε πιο μαγαζί  να πάω για να πάρω μάτι ή να γνωρίσω καμιά αδέσποτη. Εάν καποιος έχει να μου συστήσει θα το εκτιμίσω.

Εαν τώρα κάποιο CG κάνει διακοπές στοι ίδιο νησί την ίδια περίοδο  με εμενα και με θέλει πελάτη, ας στείλει ΠΜ
2 μπουρδελακια της πλάκας,  και άλλα 2 κολομπαρά με ποιο πολλές μαύρες 3 διαλογείς που ζητάνε τον ουρανό με τα άστρα και στο τέλος μπορεί να μην πηδήξεις..ΔΕΝ είναι το μέρος για τέτοια  πράγματα άλλα για χαλαρές διακοπές και μόνο. τουρισμό έχει ποιο πολύ από Ελλάδα οικογένειες και ζευγαράκια ..2 μπαράκια γίνετε ποιο πολύ τζερτζερλες στην πλατεία του δημαρχείου.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Το πρόγραμμα φέτος λέει διακοπές solo στην Σύρο το τελευταίο δεκαήμερο του Ιουλίου.

Το που θα πηγάινω για μπάνιο το έχω προγραμματίσει, σε παραλία πονηρη  :erection:

Δεν ξέρω όμως σε πιο μαγαζί  να πάω για να πάρω μάτι ή να γνωρίσω καμιά αδέσποτη. Εάν καποιος έχει να μου συστήσει θα το εκτιμίσω.

Εαν τώρα κάποιο CG κάνει διακοπές στοι ίδιο νησί την ίδια περίοδο  με εμενα και με θέλει πελάτη, ας στείλει ΠΜ

Tυπε να πας με παρεα .Θα γαμησεις οτι και να γινει. :S :S :S

966sex-doll-float.jpg
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.414
Πόντοι
2.487
αποφασισες να πας Συρο για αυτο το λογο φιλε, ή λες αφου θα παω που θα παω (για αλλους λογους) να δω τι παιζει;
Σε ρωταω γιατι οπως ειπαν τα παιδια, ισως δεν εκανες καλη επιλογη (αν αυτο ειναι ζητουμενο)
 
OP
OP
jim28

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Θα πάω Σύρο επειδη βρήκα μέσω του booking δωματιο σε καλη τιμη κι επειδη το νησί ειναι κοντα. Παω για να ξεκουραστω και να αλλαξω παραστασεις, αυτό που λεω να κανω ειναι να παω να γυρισω και την μπίλια λίγο πράγμα που εχω να κανω κοντα στα 10 χρόνια.
Εαν κατσει γνωριμία με το αλλο φύλλο θα ειμαι τυχερός αλλα δεν παω με αυτην την προοπτικη.

Μπάνιο θα κανω σε μια παραλια κοντα στον Γαλησσα που δεν προσφερεται για οικογενειες και ντυμενους. Ευχομαι να ειναι καλα εκει γιατι απο παραλιες που μου ταιριαζουν το νησι πασχει.

Οποια πληροφορια ευπροσδεκτη.

PX75 συστηνεις την ¨αρμεος¨ή οχι?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Θα πάω Σύρο επειδη βρήκα μέσω του booking δωματιο σε καλη τιμη κι επειδη το νησί ειναι κοντα. Παω για να ξεκουραστω και να αλλαξω παραστασεις, αυτό που λεω να κανω ειναι να παω να γυρισω και την μπίλια λίγο πράγμα που εχω να κανω κοντα στα 10 χρόνια.
Εαν κατσει γνωριμία με το αλλο φύλλο θα ειμαι τυχερός αλλα δεν παω με αυτην την προοπτικη.

Μπάνιο θα κανω σε μια παραλια κοντα στον Γαλησσα που δεν προσφερεται για οικογενειες και ντυμενους. Ευχομαι να ειναι καλα εκει γιατι απο παραλιες που μου ταιριαζουν το νησι πασχει.

Οποια πληροφορια ευπροσδεκτη.

PX75 συστηνεις την ¨αρμεος¨ή οχι?

Τυπε στο καζινο οταν ειχα παει εγω απο περιέργεια μονο grannia ειχε μεσα.
Κατι μουμιες με ασπρο μαλλι περμαναντ και μαργαριταρένια κολιέ. :S :S :S :S
 
OP
OP
jim28

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Μα στο καζινο θα παω για την παρτυ μου να ξοδεψω 50 € στην ρουλετα, δεν παω με καποια προσδοκια.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Τυπε στο καζινο οταν ειχα παει εγω απο περιέργεια μονο grannia ειχε μεσα.
Κατι μουμιες με ασπρο μαλλι περμαναντ και μαργαριταρένια κολιέ. :S :S :S :S


τυπε στο καζινο πηγες η στο μουσειο κερινων ομοιωματων;   :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Μα στο καζινο θα παω για την παρτυ μου να ξοδεψω 50 € στην ρουλετα, δεν παω με καποια προσδοκια.

Τυπε αν σου καθίσει η μπίλια προβλεπω να σε κυνηγάνε  :pipa1: τα grannia.  :S :S :S
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Τυπε στο καζινο οταν ειχα παει εγω απο περιέργεια μονο grannia ειχε μεσα.
Κατι μουμιες με ασπρο μαλλι περμαναντ και μαργαριταρένια κολιέ. :S :S :S :S

type εγω καζινο Ελλαδα δν εχω παει ποτε,περιεργο παντως αυτο που λες.
Στην Βουλγαρια ειναι πιο ποιοτικα φαινεται τα καζινο

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

IMG_5257-Copy1.jpg


300x300.jpg
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
τυπε καλυτερα να τα χασεις ολα τα λεφτα σου,παρα να κερδισεις και να γαμησεις κανενα γκρανι   :S

Τυπε τα γκρανια κανουνε τις καλυτερες πιπες.
Δεν εχουνε καν δοντια για να σε πονεσουνε.  :S :S :S
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
τυπε και να ειχανε δοντια δεν θα ειχανε δυναμη να δαγκωσουνε   :grin:
τι λες τυπε;
εχεις δει γρια να τρωει αντιδωρα και κολλυβα στην εκκλησια;
σαν πιρανχας δαγκωνουνε  :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom