Νέα

ερωτας ειναι θαρρω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntinosspa14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
17
Like
655
Πόντοι
326
κανω πρακτικη σε μια πολη εκτος Αθηνων και ειναι μια σερβιτορα σε ενα καφε που την εχω ερωτευτει. παω συχνα εκει με τα παιδια εκει. ενα βραδυ ειχα βγει με τα παιδια απο την εταιρεια εξω και με ψιλοκαυλαντιζε. εχω μαθει το ονομα της αλλα δεν θελω να της μιλησω στο facebook ετσι χωρις να μιλησουμε απο κοντα .
τι λετε να κανω?
 
OP
OP
N

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
17
Like
655
Πόντοι
326
δεν ειμαι πρωταρης .εχω κανει 6 σχεσεις αλλα ολες ηταν μεσα στην παρεα ή σε παρεα φιλων . για μενα αλλη προσεγγιση
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
κανω πρακτικη σε μια πολη εκτος Αθηνων και ειναι μια σερβιτορα σε ενα καφε που την εχω ερωτευτει. παω συχνα εκει με τα παιδια εκει. ενα βραδυ ειχα βγει με τα παιδια απο την εταιρεια εξω και με ψιλοκαυλαντιζε. εχω μαθει το ονομα της αλλα δεν θελω να της μιλησω στο facebook ετσι χωρις να μιλησουμε απο κοντα .
τι λετε να κανω?

της αφηνες μπουρμπουαρ οταν πηγενες???
 

koumpater

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
251
Κριτικές
8
Like
246
Πόντοι
281
κανω πρακτικη σε μια πολη εκτος Αθηνων και ειναι μια σερβιτορα σε ενα καφε που την εχω ερωτευτει. παω συχνα εκει με τα παιδια εκει. ενα βραδυ ειχα βγει με τα παιδια απο την εταιρεια εξω και με ψιλοκαυλαντιζε. εχω μαθει το ονομα της αλλα δεν θελω να της μιλησω στο facebook ετσι χωρις να μιλησουμε απο κοντα .
τι λετε να κανω?
λεω να μας δωσεις το ονομα της και να κρινουμε εμεις απο κοντα.
 
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Να της κανεις αναφορα στο facebook, ωστε να της το κλεισουν,  και να την ξεκοψεις απο τους φιλους της.και ετσι θα βρει παρηγορια στην αγκαλια σου  :fuck2:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
δεν ειμαι πρωταρης .εχω κανει 6 σχεσεις αλλα ολες ηταν μεσα στην παρεα ή σε παρεα φιλων . για μενα αλλη προσεγγιση
Κλασσικες περιπτώσεις στο ελλαδισταν
Πως θα δουλέψουμε εμεις οι κυνηγοί :uglystupid:
Μεινε στον κύκλο σου τυπε :sunglasses:
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66



οι σερβιτορες ειναι εκει για να δουλευουν οχι για να καυλαντιζουν!! αφου εισαι εκτος αθηνων δες που μπορει να βγαινει κ ασε το πεσιμο στο καφε που δουλευει!! γλιτση
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.551
Κριτικές
61
Like
39.259
Πόντοι
21.555
Κλασσικες περιπτώσεις στο ελλαδισταν
Πως θα δουλέψουμε εμεις οι κυνηγοί :uglystupid:
Μεινε στον κύκλο σου τυπε :sunglasses:
.......

......... μπορεί με κάποιο φέϊς κοντρόλ , μπορεί με χίλια δυό μπορεί , αλλά σίγουρα θα βρεθεί μιά άκρη !!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
.......

......... μπορεί με κάποιο φέϊς κοντρόλ , μπορεί με χίλια δυό μπορεί , αλλά σίγουρα θα βρεθεί μιά άκρη !!
Oχι :uzi: :ak:
Πολλές γκομενες που αλλαξαμε τηλ κλπ μετα απο πεσιμο δεν μας εκατσαν γιατι εκαναν χαλάστρα οι προξενητρες που πασαρουν τα μουνια σε τυπους σαν τον νηματοθετη
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
κανω πρακτικη σε μια πολη εκτος Αθηνων και ειναι μια σερβιτορα σε ενα καφε που την εχω ερωτευτει. παω συχνα εκει με τα παιδια εκει. ενα βραδυ ειχα βγει με τα παιδια απο την εταιρεια εξω και με ψιλοκαυλαντιζε. εχω μαθει το ονομα της αλλα δεν θελω να της μιλησω στο facebook ετσι χωρις να μιλησουμε απο κοντα .
τι λετε να κανω?

Καταρχας μάθε πρωτα αν εχει γκομενο μη φας τα μούτρα σου και μετα κανε κίνηση
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Αφού δηλώνεις ερωτευμένος μαζί της παίζει το καυλάντισμα που λες να είναι και στο μυαλό σου και να φας πανηγυρικό άκυρο.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.842
Πόντοι
6.796
Επέτρεψε μου ως πρώην ιδιοκτήτης καφετεριας να σου πω το εξής..

Οι σερβιτορουλες, τα κοριτσάκια, επειδή στις καφετέριες πάνε νέα παιδιά και διάφοροι τύποι, και βλέπουν ότι τις κοζαρουν με πονηρό μάτι, μερικές φορές (τι έχω δει σου λέω) ανταποδιδουν ένα χαμογελακι, κοιταγματα κτλ. Αυτό το κάνουν για να σπάσει ή μονοτονία της δουλειάς τους. Εμένα σαν ιδιοκτήτη με συνέφερε αυτό το παίξιμο με τους πελατες γιατί τους έβλεπα να ξανάρχονται. Αυτό το έβλεπα με τα μάτια μου σε καθημερινή βάση. Επίσης κολακευονται τα κοριτσάκια να τις καυλαντιζουν και επίσης είναι και ένας τρόπος να ζηλεύονται μεταξύ τους τα κοριτσάκια.

Αυτό είναι το σύνηθες να συμβαίνει στις καφετέριες. Αλλά έχω δει κιόλας πιο σπάνια, σερβιτόρα να κάνει κονε με πελάτη μου ο οποίος ήταν θαμώνας του μαγαζιού όμως. Με περαστικό πελάτη παίζει τώρα ο τρύπακι που σου προανεφερα.

Ελπιζω με σένα να μη παίζει το κοριτσάκι ως συνήθως και να το φας. Καλή τύχη.  :hi:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Επέτρεψε μου ως πρώην ιδιοκτήτης καφετεριας να σου πω το εξής..

Οι σερβιτορουλες, τα κοριτσάκια, επειδή στις καφετέριες πάνε νέα παιδιά και διάφοροι τύποι, και βλέπουν ότι τις κοζαρουν με πονηρό μάτι, μερικές φορές (τι έχω δει σου λέω) ανταποδιδουν ένα χαμογελακι, κοιταγματα κτλ. Αυτό το κάνουν για να σπάσει ή μονοτονία της δουλειάς τους. Εμένα σαν ιδιοκτήτη με συνέφερε αυτό το παίξιμο με τους πελατες γιατί τους έβλεπα να ξανάρχονται. Αυτό το έβλεπα με τα μάτια μου σε καθημερινή βάση. Επίσης κολακευονται τα κοριτσάκια να τις καυλαντιζουν και επίσης είναι και ένας τρόπος να ζηλεύονται μεταξύ τους τα κοριτσάκια.

Αυτό είναι το σύνηθες να συμβαίνει στις καφετέριες. Αλλά έχω δει κιόλας, πιο σπάνια, σερβιτόρα να κάνει κονε με πελάτη μου ο οποίος ήταν θαμώνας του μαγαζιού όμως. Με περαστικό πελάτη παίζει τώρα ο τρύπακι που σου προανεφερα.

Ελπιζω με σένα να μη παίζει το κοριτσάκι ως συνήθως και να το φας. Καλή τύχη.  :hi:
Πιο σωστά δεν θα μπορούσες να τα πεις τα πράγματα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.312
Πόντοι
28.786
κανω πρακτικη σε μια πολη εκτος Αθηνων και ειναι μια σερβιτορα σε ενα καφε που την εχω ερωτευτει. παω συχνα εκει με τα παιδια εκει. ενα βραδυ ειχα βγει με τα παιδια απο την εταιρεια εξω και με ψιλοκαυλαντιζε. εχω μαθει το ονομα της αλλα δεν θελω να της μιλησω στο facebook ετσι χωρις να μιλησουμε απο κοντα .
τι λετε να κανω?

Υποθετω ότι ο τίτλος του  thread είναι χιουμοριστικός !!

Σε περίπτωση που δεν είναι !!! Μη μπερδευεσαι !!! Καβλωμένος είσαι, όχι ερωτευμένος !!!
Για να ερωτευθείς κάποια πρέπει να τη γνωρίσεις καλά πρώτα.

Σε αυτές τις περιπτώσεις πρέπει να ''ζυγίσεις'' αν σε παίρνει μαζί της η όχι !!
Αν καταλάβεις ότι σε παίρνει απλά ζήτησέ της να βγείτε μαζί μια μέρα που θα έχει ρεπό.
Απλό είναι !! Δεν πας να ανακαλύψεις το τροχό !!
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.842
Πόντοι
6.796
Αλλά ρε τυπε δε γίνετε να μιλάς για έρωτα από μια καυλαντα.. δε τα ξέρεις τα πορνιδια καλά..  :s&m_1:   :grin:

Θυμάμαι γαμαγα μία σερβιτόρα μου στο κλείσιμο του μαγαζιού μέσα,  και μετά ερχόταν ο γκομενος της και την έπαιρνε.  Άσε πολύ πουτανακια μη τσιμπας με χαμόγελα και μλκς.

:s&m_2:.  
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
κανω πρακτικη σε μια πολη εκτος Αθηνων και ειναι μια σερβιτορα σε ενα καφε που την εχω ερωτευτει. παω συχνα εκει με τα παιδια εκει. ενα βραδυ ειχα βγει με τα παιδια απο την εταιρεια εξω και με ψιλοκαυλαντιζε. εχω μαθει το ονομα της αλλα δεν θελω να της μιλησω στο facebook ετσι χωρις να μιλησουμε απο κοντα .
τι λετε να κανω?
Μην ακούς κανένα. Κάνε αυτό που λέει η καρδιά σου. Πήγαινε 1-2 φορές ακόμα και κέρδισε την εμπιστοσύνη της. Μετά ζήτησέ της ραντεβού. Βγείτε. Το ότι θα έχει γκόμενο είναι το πιο πιθανό. Ξέρεις καμιά ελεύθερη? Εγώ όχι. Στις μέρες μας όμως καμιά κοπελίτσα δεν είναι πιστή. Αν βρει κάτι καλύτερο στο δικό σου πρόσωπο θα πάει μαζί σου. Απλά τα πράγματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom