Νέα

Πρώτη φορά τον βάλαμε στα 4Α

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
585
Κριτικές
14
Like
1.891
Πόντοι
2.477
Τηλεφώνησα σε call girl που συναντάω συχνά και γουστάρω τρελά ! της είπα οτι είχα τρελές καύλες και ήθελα να την συναντήσω γυρω στις 18.00 στο γνωστο μας ξενοδοχείο. Με ενημέρωσε οτι δεν είχε χρόνο να με δει αφού είχε κανονίσει εκείνη την ώρα με κάποιον άλλον για να τον γαμήσει! Νόμιζα πως έκανε λάθος , μου εξήγησε οτι θα συναντούσε εναν πελάτη της που τον γαμάει με strap on! Τα έχασα, αν και ποτε μέχρι σήμερα δεν είχα σκεφτεί τέτοιο σκηνικό αμέσως καύλωσα ( έτσι κι αλλιώς ήμουν καυλωμένος) . Της ζήτησα να τον ρωτήσει αν θα μπορούσα να παρευρεθώ και εγώ και μου απάντησε οτι θα με ενημερώσει με sms σύντομα.

Μέχρι να απαντήσει είχα τρελαθεί , όσο πέρναγε η ώρα τόσο καύλωνα και σκεφτόμουν την φάση.

Δύο ώρες μετά ήρθε το παρακάτω μήνυμα

"όποιος φτάσει πρώτος κλείνει δωμάτιο και στέλνει sms, τα λέμε στις 18.00"

ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!!!

17.30 ζήταγα κλεδί απο την ρεσεψιόν ! Μπήκα στο δωμάτιο έστειλα sms και πήγα αμέσως για μπάνιο . κάθισα αναπαυτικά στην πολυθρόνα φορώντας το μπουρνούζι . Η φίλη μου δεν άργησε , άνοιξα την πόρτα και την αγκάλιασα. Κάτσαμε στην πολυθρόνα και αρχίσαμε τα γλωσόφιλα  . δύο λεπτά μετά χτύπησε η πόρτα ..... Η κοπέλα άνοιξε και ο τύπος μπήκε μέσα διστακτικά . Τα έχασα , ήταν γύρω στα 25 περίπου 1,75 με αθλητικό σώμα και πολυ όμορφο πρόσωπο ! Είπε ενα φοβισμένο καλησπέρα .

Του είπα με τσαμπουκά " κάτσε στην άκρη του κρεβατιού και μην μιλάς" και έκανα νόημα στην φίλη μου να έρθει κοντά . Έκατσε πάνω μου και συνέχισε τα γλωσόφιλα ενω χούφτωνε την πουτσα μου . Την διέταξα να κατέβει για μια πίπα αρχισε να τον γλυφει σιγα σιγα και κοίταξα τον άλλον στα μάτια ρωτώντας τον " έχεις πάρει πίπα;"
-"πολλές φορές" , απάντησε φοβισμένα
γέλασα , - "θέλεις να μου την γλύψεις;" τον ρώτησα
κούνησε καταφατικά το κεφάλι του

γέλασα

- "έλα και κάτσε δίπλα μου στα γόνατα"

ήρθε υπακουος  σαν καλό σκυλάκι

η γκόμενα με είχε τρελάνει στην πίπα , με κοίταξε ενω κράταγε το καυλί μου απο την βάση και μερώτησε

"να του το δώσω λίγο;"
- "όχι, βέβαια" απάντησα

Γδυθήτε , πρόσταξα και τους δύο

όταν γδύθηκαν πρόσταξα να επανέλθουν στις θέσεις τους , κοίταξα το σκυλάκι μου και του είπα " έλα πήγαινε πίσω της και γλύψε την κωλοτρυπίδα της"

υπάκουσε αμέσως . Το θέαμα με καύλωσε τρελά . Τους άφησα λίγο σε αυτή την στάση και ζήτησα καπότα.....

....ακολουθεί συνέχεια......
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.357
Κριτικές
165
Like
24.931
Πόντοι
34.168
Τελικα ποτε δεν πλητουμε στο ΜΠΟΥ!!!!

:grin: :grin: :grin: :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.605
Like
14.503
Πόντοι
3.656
Τηλεφώνησα σε call girl που συναντάω συχνά και γουστάρω τρελά ! της είπα οτι είχα τρελές καύλες και ήθελα να την συναντήσω γυρω στις 18.00 στο γνωστο μας ξενοδοχείο. Με ενημέρωσε οτι δεν είχε χρόνο να με δει αφού είχε κανονίσει εκείνη την ώρα με κάποιον άλλον για να τον γαμήσει! Νόμιζα πως έκανε λάθος , μου εξήγησε οτι θα συναντούσε εναν πελάτη της που τον γαμάει με strap on!


ραντεβου με τον λεγκολα θα ειχε τυπε  :grin: :gay:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.283
Κριτικές
16
Like
13.341
Πόντοι
5.577
τυποι μονο τσοντες βλέπετε? δεν πηδατε καθολου?  :orchestra:
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Δωστε ρε καμια ψηφο στον φιλο να συνεχισει!!!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom