Νέα

Μπουρδέλα στα Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 731K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

tsodas77

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κανείς υπόψη του σχετικά με μπουρδέλα/ βίζιτες σε Τρίκαλα ή Καρδίτσα; Θα περάσω από εκεί το σαββατοκύριακο. :helpplea:
 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
Μα καλά ρε μεγάλε πας ένα ΣΚ στα Τρίκαλα/Καρδίτσα και ο νους σου στα μπουρδέλα κ στο μουνί είναι???

Κάτσε εδώ να το ευχαριστηθείς...

Έχει κανείς υπόψη του σχετικά με μπουρδέλα/ βίζιτες σε Τρίκαλα ή Καρδίτσα; Θα περάσω από εκεί το σαββατοκύριακο. :helpplea:
 

Επισκέπτης
Για κανα κοντοσούβλι σε κόβω στα Τρίκαλα. Έχει και εξαιρετικά κρασιά. Πουτανες βρισκεις και στην Αθηνα σούπερ, κοντοσούβλι τετοιο ομως όχι.
 
OP
OP
T

tsodas77

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά έχει κανείς υπόψη του κάτι για Τρίκαλα ή Καρδίτσα??
 
OP
OP
T

tsodas77

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς λεπτομέρειες για το νέο μπουρδέλο στα Τρίκαλα (στην εξοδο της πόλης για Καρδίτσα); Άκουσα ότι δουλεύει τρελά, ισχύει;

edit_antisthenis: Για να μη γίνεται διασπορά της πληροφορίας τα θέματα συγχωνεύτηκαν.
 

foot_lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ναι είναι στην οδό καρδίτσης κοντά στο βενζινάδικο τις revoil πηγαίνοντας για τρίκαλα δεξιά μετά το βενζινάδικο
 

diass

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Στη Καρδιτσα υπαρχουν μπουρδελα ????
 

almas

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
το ρδελο στα τρικαλα υπαρχει?
 

almas

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
καμια πληροφορια για τρικαλα καρδιτσα?
 

PARTHENOGARIDAS

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καρδιτσα υπαρχει ενα στην αγορα και εχει μια πουτανα μιλφ 50+ που ουτε με τρεις μπουκαλες τεκιλα δεν πηδας.Οσο για τρικαλα εχω ακουστα αυτο στην ρεβοιλ αλλαδεν εχω παει.Αν εχει καποιος νεα απο εκει ας ενημερωσει.
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Τρικαλα 2  καταστηματα για κατάθεση και ειμαι σιγουρος πως υπαρχει και ενα 3 απλα δεν ξερω που βρισκετε. Το ενα απο τα γνωστα ειναι στην καρδιτσης λιγο ποιο εξω απο την πολη. Το δευτερο στην Πυλης. Ενω κατι παιζει με 1-2 cal girl (και καλα) αλλα πληροφοριες δεν εχω περισσοτερες ακομα.
 

PARTHENOGARIDAS

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
φιλε tsompanos οταν λες το δεύτερο μπουρδελο βρισκεται πυλης που ακριβώς εννοεις?? Αν μπορεις διευκρίνησε το.Οχι τιποτα αλλα να δω και εκει τι παιζει και να ενημερωσω αναλογα.Οσο για τα Call Girls που λες μακαρι αλλα για επαρχιακη πολη χλωμο .Ευελπιστω να διαψευστώ ¨))))
 

agrotis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
επειδη ειμαι καρδιτσιωτης σου λεω οτι το μπουρδελο στην καρδιτσα ειναι στην αγορα και σε βλεπει ολος ο κοσμος γιατι γυρω εχει καφετεριες μαγαζια κτλ. η πουτανα ειναι χαλι μαυρο. εχει ομως δυο κολαδικα. το ενα ειναι πισω απο την πλατεια δικαστηριων στη προεκταση τησ οδου καραισκαη που νομιζω λεγεται Ανδρεα παπανδρεου.ειναι πισω ακριβωσ απο τα δικαστηρια. και το αλλο ειναι αυτο στην οδο καραισκακη αλλα πολυ πιο πριν μπεισ στο κεντρο τησ πολη εχω ακουσει οτι μπορεις να παρεισ και πουτανεσ απο εκει για το ξενοδοχειο αλλα δεν εχω δοκιμασει ποτε μου.  
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
πυλης ακριβως μετα την βιοτεχνια που παρασκευαζει σαλατες στο δεξι σου χέρι
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
στα Τρίκαλα είναι 2 σπίτια ένα στην οδό καρδιτσης(πηγαίνοντας για Καρδίτσα)πριν το πρατήριο της revoil και το δεύτερο στην οδό πύλης(πηγαίνοντας για πύλη -περτουλι)μόλις περάσεις τα φανάρια του περιφερειακού δίπλα σε μια μάντρα με οικοδομικά υλικά στο ίδιο οίκημα υπάρχει και κολομπαρο
στην καρδιτσα υπαρχει ενα κοντα στη σκεπαστη αγορα της καρδιτσας στο κεντρο της πολης με μια 55+ χοντρη με μεγαλα βυζια
 

ironmadmike

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
θα ηθελα πληροφοριες για ενα μπαρ καν-καν στην καρδιτσα? κ τι αλλο παιζει? αν καποιος καρδιτσιωτης μπορει να βοηθησει η οποιος αλλος ξερει
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Για Τρίκαλα "Σκορπιο" τι παιζει;
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
57
Πόντοι
1
Παιδιά γνωρίζει κανείς αν παίζει και που τίποτα στα Τρίκαλα,έγκυρες πληροφορίες pls
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom