Νέα

Ημισκουμπρια - Θελω να το κάνω με την μαμά σου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Infected_Mushroom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Infected_Mushroom

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
187
Κριτικές
8
Like
63
Πόντοι
1
Λοιπόν το ξέρω ότι είναι παλιό το βίντεο - κλιπ , αλλά εγώ τώρα το είδα (2016) uncensored

Σας παρακαλώ πείτε μου ποια είναι η MILFARAAAAAAAA στο βιντεο κλιπ γιατί έχω αρρωστήσει.

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
φιλε εχουν περάσει 15 χρόνια απο τότε ,φαντασου πως θα ειναι τωρα!
Milf ή gilf καλύτερα θα είναι η κόρη  :2funny:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
emena μαρεσε αυτη στο χορευοντας με το λιπος
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.108
Κριτικές
493
Like
60.519
Πόντοι
39.662
τυπε λενε ότι είναι αυτή εδώ γνωστη ως miss elf τοτε, ειχε και μια εκπομπή χιπ χοπ, την παρτουζωναν τα ημισκουμπρια και μετα την εβαλαν να παιξει στο βιντεοκλίπ τους

 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
χαχα νομίζω γυμνάσιο πήγαινα όταν είχε βγει αυτό το τραγούδι.. πολύ καλό το βίντεο κλιπ βγάζει αρκτό γέλιο!
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Και μετά μας έφταιγαν οι Πετροκωστόπουλοι...

Υποκρισία νεοελλήνων.
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
τυπε λενε ότι είναι αυτή εδώ γνωστη ως miss elf τοτε, ειχε και μια εκπομπή χιπ χοπ, την παρτουζωναν τα ημισκουμπρια και μετα την εβαλαν να παιξει στο βιντεοκλίπ τους

Δε νομίζω ότι είναι αυτή,βασικά δεν έχει καμία σχέση.Πάντως ήταν μεγάλη αρρώστεια όταν είχε βγει το βιντεο κλιπ
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Λοιπόν το ξέρω ότι είναι παλιό το βίντεο - κλιπ , αλλά εγώ τώρα το είδα (2016) uncensored

Σας παρακαλώ πείτε μου ποια είναι η MILFARAAAAAAAA στο βιντεο κλιπ γιατί έχω αρρωστήσει.

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker:


Ειμασταν νεοι και γερασαμε! :(
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Με ημισκούμπρια μεγάλωσα...Θυμάμαι την πρώτη κασέτα που μου είχε φέρει ο φίλος μου και την έπαιζα συνέχεια στο πρώτο μου στερεοφωνικό μάρκας Crown. Τι να πρώτο θυμηθώ...Η γάτα η χοντρή, ο κύρης του σπιτιού, η διαφήμιση με το μίλκο...Ωραίες εποχές με νόημα  :rockon:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Με ημισκούμπρια μεγάλωσα...Θυμάμαι την πρώτη κασέτα που μου είχε φέρει ο φίλος μου και την έπαιζα συνέχεια στο πρώτο μου στερεοφωνικό μάρκας Crown. Τι να πρώτο θυμηθώ...Η γάτα η χοντρή, ο κύρης του σπιτιού, η διαφήμιση με το μίλκο...Ωραίες εποχές με νόημα  :rockon:

κ εγω ρε τυπε  :rockon:


αλλα το πρωτο ηταν με αλλα τραγουδια βουκολικο απολλωνια κορμαρα ο μοναχος κλπ
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Αφιερωμενο σε ολα τα θηλυκά μελη του site.  :S :S :S


 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.108
Κριτικές
493
Like
60.519
Πόντοι
39.662
Δε νομίζω ότι είναι αυτή,βασικά δεν έχει καμία σχέση.Πάντως ήταν μεγάλη αρρώστεια όταν είχε βγει το βιντεο κλιπ

το δεν εχει καμμια σχεση το λες από συνηθεια ή εχεις καποια αιτιολογια στο συγκεκριμενο ποστ
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Η αιτιολογία είναι αυτό που βλέπουν τα μάτια μου.Αν πιστεύεις ότι είναι ίδια με αυτή που παίζει στο βιντεο κλιπ,τότε οκ.
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
650
Πόντοι
96
τυπε λενε ότι είναι αυτή εδώ γνωστη ως miss elf τοτε, ειχε και μια εκπομπή χιπ χοπ, την παρτουζωναν τα ημισκουμπρια και μετα την εβαλαν να παιξει στο βιντεοκλίπ τους

ποιοι το λένε ? ο μπάμπης ο σουγιάς κ ο τάσος ο τσιμπίδας ?
καμία μα καμία σχέση η μία με την άλλη !!!! αυτή εδώ έχει κ θρεντάκι στο μπου αλλα δε θυμάμαι τ όνομα της...Έλενα κάτι..
η θειά που παίζει στο βίντεο κλιπ δε ξέρω ποια είναι...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.108
Κριτικές
493
Like
60.519
Πόντοι
39.662
ποιοι το λένε ? ο μπάμπης ο σουγιάς κ ο τάσος ο τσιμπίδας ?
καμία μα καμία σχέση η μία με την άλλη !!!! αυτή εδώ έχει κ θρεντάκι στο μπου αλλα δε θυμάμαι τ όνομα της...Έλενα κάτι..
η θειά που παίζει στο βίντεο κλιπ δε ξέρω ποια είναι...

δεν εχεις λαβει υποψη σου τη χρονικη διαφορα αναμεσα στη συνεντευξη και στο βιντεοκλίπ που δεν ξερω ποση ακριβως είναι, οι πηγες μου είναι διαφορα φορουμ χιπ χοπ που την ηξεραν και την παρακολουθουσαν και αυτή και τα ημισκουμπρια  για καιρο. αν εχεις και εσυ καποια πηγή για το "καμία μα καμία σχέση η μία με την άλλη" μπορεις ελευθερα να την παραθεσεις και να μας πεισεις.
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
650
Πόντοι
96
δεν εχεις λαβει υποψη σου τη χρονικη διαφορα αναμεσα στη συνεντευξη και στο βιντεοκλίπ που δεν ξερω ποση ακριβως είναι, οι πηγες μου είναι διαφορα φορουμ χιπ χοπ που την ηξεραν και την παρακολουθουσαν και αυτή και τα ημισκουμπρια  για καιρο. αν εχεις και εσυ καποια πηγή για το "καμία μα καμία σχέση η μία με την άλλη" μπορεις ελευθερα να την παραθεσεις και να μας πεισεις.
...τι να σε πείσω ? άνοιξε τα μάτια σου και δες !!! δεν έχει καμία μα καμία σχεση η μία με την άλλη..
το τραγούδι νομίζω κυκλοφόρησε το 2001..δλδ 15 χρόνια πριν !!! η Έλενα που έκανε την εκπομπή πρέπει να είναι τώρα γύρω στα 35..η θειά στο βίντεο πρέπει να είναι 45 το 2001..τι δε καταλαβαίνεις ? πόσο πιο λιανά να στο κάνω αφού δε βλέπεις ότι κ σαν φάτσες δεν έχουν καμία σχέση..?????
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.108
Κριτικές
493
Like
60.519
Πόντοι
39.662
ωραια με έπεισες ευχαριστω .. :badair: :badair: :shit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom