Νέα

Καζίνο Βουλγαρίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα karvelinio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

karvelinio

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναφωνιστές.

Προσπαθησα να βρω κατι σχετικο μεσα στο form αλλα δεν βρήκα. Λοιπόν σεμ λίγη ωρα ξεκινάω να παω στο Καζίνο ποθ βρίσκετε στον Προμαχώνα στα σύνορα Σερρών - Βουλγαρίας με 2 φιλαράκια. Δεν εχω βρει πληροφορίες. Γενικα ξέρει καποιος τι παίζει εκεί? ειναι παρακμιακά? υπάρχυν κοριτσάκια ετοιμα να προσφέρουν της υπηρεσίες τους? (με το αζημηώτο?)
Γενικα οποίος μπορει ας μου δωσει καποιες οδηγιες - κατευθύνσεις μην πάω σαν " βλαχάκι " . . .
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μπα φιλαρακι δυστηχως...μακαρι να μπορουσα να βοηθησω...
 

Επισκέπτης
και εσύ φίλε μου την ψάχνεις τελευταία στιγμή, κάνε διάβημα στον Ναύαρχο που είναι ιδικός Καζινολόγος.
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
6
Like
382
Πόντοι
316
Πριν 4 μέρες ένας συναγωνιστής είχε πεί:

"Μάγκες μια συμβουλή σε άτομα που πανε σε καζίνο στη βουλγαρία: ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ πήγα τις προάλες και καθως έπαιζα ρουλέτα, με πήγαινε η καριόλα η μπιλια και ετυχε να κερδίζω σε μια ωρα 950ευρώ!!!Ξαφνικά εμφανιστηκαν 2 τύποι με ξυρισμένα κεφαλια και φουλ μπρατσωμενοι!!!Αρχισαν να με αγριοκοιταν και πλησιαζουν και μου λενε (με σπαστα ελληνικα) "αν δε φύγεις σε 5λεπτα δε θα μπορεσεις να φύγεις ποτε απο δω" ημουν μονος και οπως ειναι λογικο εκλασα μεντες!!!Παω να φυγω και μου λεν φερε τα λεφτα σου τωρα και μου βγαζουν μαχαιρι-κρυος ιδρωτας με επιασε τους δινω τα λεφτα και εφυγα κακην κακως!!!Μαγκες μην ζησετε αυτη την εμπειρια!!!ΜΑΚΡΙΑ!!! Στα καζινο της βουλγαριας απλα δε σε αφηνουν να κερδισεις!!!"

Δες εδώ
www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,12685.300]εδώ[/url]
Αν ισχύει πάρε και κανά calas μαζί σου.
 

Επισκέπτης
Πριν 4 μέρες ένας συναγωνιστής είχε πεί:

"Μάγκες μια συμβουλή σε άτομα που πανε σε καζίνο στη βουλγαρία: ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ πήγα τις προάλες και καθως έπαιζα ρουλέτα, με πήγαινε η καριόλα η μπιλια και ετυχε να κερδίζω σε μια ωρα 950ευρώ!!!Ξαφνικά εμφανιστηκαν 2 τύποι με ξυρισμένα κεφαλια και φουλ μπρατσωμενοι!!!Αρχισαν να με αγριοκοιταν και πλησιαζουν και μου λενε (με σπαστα ελληνικα) "αν δε φύγεις σε 5λεπτα δε θα μπορεσεις να φύγεις ποτε απο δω" ημουν μονος και οπως ειναι λογικο εκλασα μεντες!!!Παω να φυγω και μου λεν φερε τα λεφτα σου τωρα και μου βγαζουν μαχαιρι-κρυος ιδρωτας με επιασε τους δινω τα λεφτα και εφυγα κακην κακως!!!Μαγκες μην ζησετε αυτη την εμπειρια!!!ΜΑΚΡΙΑ!!! Στα καζινο της βουλγαριας απλα δε σε αφηνουν να κερδισεις!!!"

Δες εδώ
www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,12685.300]εδώ[/url]
Αν ισχύει πάρε και κανά calas μαζί σου.
καλύτερα να παίζεις με Αλβανούς μαφιόζους παρά στην Βουλγαρία, με αυτούς στην ΕΕ θα έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα.
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Φίλε το καζινό που λές και τα άλλα που είναι στο Σαντάσκι κλέβουν. Μακριά και αγαπημένοι. Φουσκωτοί κτλ δεν πιστεύω να στην πέσουν γιατί έμαθαν και οι Βούλγαροι από μάρκετινγκ. Θα σου δώσουν και τζάμπα τσιγάρα. Αλλά η μπίλια θα πηγένει εκέι που θέλουν αυτοί και ο γκρουπίερης στα χαρτιά κάνει ταχυδακτυλουργικά.
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
6
Like
382
Πόντοι
316
καλύτερα να παίζεις με Αλβανούς μαφιόζους παρά στην Βουλγαρία, με αυτούς στην ΕΕ θα έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα.
Όμως έχουνε και καλό κόσμο.... :rockon: :rockon: :rockon:
URL]]
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Τα καζίνο είναι για τα κορόιδα
 

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Γυναικες για μεσα στο καζινο δεν ξερω....δεν ειμαι και πολυ του τζογου
Σιγουρα ομως εχει γυναικες στο Ανδρομεδα που ειναι διπλα(ντεμεκ μπουζουκια).Δεν εχω παει αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να μην εχει γυναικες
Οπως επισης και στα ξενοδοχεια λιγο μετα το καζινο στο δεξι χερι οπως μπαινεις Βουλγαρια.
Στο πρωτο εχω παει πριν αρκετο καιρο.Εχει κατω μπαρ οπου μπορεις να πιεις ποτακι και φυσικα να διαλεξεις κοπελα.
Αν και συνηθως οι Βουλγαρες ειναι κρυοκωλες.
 

Gavlacticos

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
19
Like
29
Πόντοι
10
Πήγα με κάτι φίλους την περασμένη Παρασκευή 30/7. Πήγαμε για λίγο στο καζίνο στα σύνορα (Προμαχώνας), πίσω υπάρχει αυτό το μαγαζί Ανδρομέδα, μπουζούκια του κώλου. Υπάρχουν γυναίκες στο μπαρ. Διαλέγεις στη στιγμή, τη φωνάζεις στο τραπέζι σου, η μπύρα έκανε 3 € (6 λέβα). Το κόστος είναι 10 € για το δωμάτιο (με ταυτότητα) συν 50 € η γκόμενα για 1 ώρα και όσα χύσια ρίξεις. Τη συγκεκριμένη μέρα οι 3 από τις 4 ήταν δυνατά μωρά, γύρω στα 22. Πήρα μία, πέρασα ευχάριστα την ώρα μου αλλά το δωμάτιο, ο Θεός να το πει δωμάτιο, ήταν χάλια.
Αφήνεις το αυτοκίνητο στα ελληνικά σύνορα και με τα πόδια είναι 10 λεπτά περπάτημα μέχρι το καζίνο και το μαγαζί. Δε σε ενοχλεί κανείς.
 

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Καλα και με το αμαξι να μπεις δεν τρεχει τιποτα
Απλα στο τελευταιο σημειο πριν μπεις Βουλγαρια,στον τελευταιο ελεγχο κ καλα,πληρωνεις 5 ευρω
Νομιζω οτι ειναι σαν φορος για τους δρομους τους.
Κανενας φιλος που ταξιδευει συχνα ας μας πει αν ξερει
Εγω τελευταιες 2 φορες παντως που πηγα,δεν σταματησα καν
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
σωστα τα λες λαμπρος. 5 ευρω για τα |διοδια|. κατα τα αλλα τα γνωστα πρασινη καρτα χρειαζεται
 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
345
Πόντοι
291
Νομιζω οτι ειναι σαν φορος για τους δρομους τους.
Κανενας φιλος που ταξιδευει συχνα ας μας πει αν ξερει
Εγω τελευταιες 2 φορες παντως που πηγα,δεν σταματησα καν
Φορος για την χρηση των δρομων τους ειναι, κατι σαν διοδια.
Αν σε σταματησει αστυνομικος μπορει να σου το ζητησει. Απλα ειναι ενας ευκολος τροπος για τους μπατσους τους να σου βρουν δικαιολογια και να τσιμπισουν το 20λεβο, αν και συμβαινει σπανια.
Για οποιον ταξιδευει πανω απο 4-5 φορες το χρονο καλυτερα να προμηθευτει ετησιο γιατι συμφερει (δεν ξερω αν πουλανε στα συνορα ετησιο).
 

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Πριν 4 μέρες ένας συναγωνιστής είχε πεί:

"Μάγκες μια συμβουλή σε άτομα που πανε σε καζίνο στη βουλγαρία: ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ πήγα τις προάλες και καθως έπαιζα ρουλέτα, με πήγαινε η καριόλα η μπιλια και ετυχε να κερδίζω σε μια ωρα 950ευρώ!!!Ξαφνικά εμφανιστηκαν 2 τύποι με ξυρισμένα κεφαλια και φουλ μπρατσωμενοι!!!Αρχισαν να με αγριοκοιταν και πλησιαζουν και μου λενε (με σπαστα ελληνικα) "αν δε φύγεις σε 5λεπτα δε θα μπορεσεις να φύγεις ποτε απο δω" ημουν μονος και οπως ειναι λογικο εκλασα μεντες!!!Παω να φυγω και μου λεν φερε τα λεφτα σου τωρα και μου βγαζουν μαχαιρι-κρυος ιδρωτας με επιασε τους δινω τα λεφτα και εφυγα κακην κακως!!!Μαγκες μην ζησετε αυτη την εμπειρια!!!ΜΑΚΡΙΑ!!! Στα καζινο της βουλγαριας απλα δε σε αφηνουν να κερδισεις!!!"

Δες εδώ
www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,12685.300]εδώ[/url]
Αν ισχύει πάρε και κανά calas μαζί σου.
δεν συμφωνώ μαζύ σου ,Εχω παίξει τρεις φορές κέρδισα και εφυγα σαν κύριος .Στo ξενοδοχείο XRANKOV στη Σόφια( οπου και εμενα αν εχει σημασία) δύο φορές και στο ΝΟΒΟΤΕΛ στη Φιλιππούπολη (οπου και έμενα).Οι μόνες που με ακολούθησαν ήταν δυο κουκλάρες που ήρθανε με την έγκρισή μου στο δωμάτιό μου ,με το σχετικό τίμημα φυσικά.
 

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Για τα μεγαλα κοροιδα να προσθεσω. Τα τεραστια κιριζια! Τα απατα!
θα συμφωνήσω μαζύ σου ,αλλά υπάρχουν ελάχιστες μα ελάχιστες εξαιρέσεις .Δεν ξέρω αν εχεις ασχοληθεί αλλά  ειναι δύσκολο άθλημα και οχι για όλους .Για τους ελάχιστους υπάρχει επιτυχία .Για ανάλυση δεν ειναι  ο κατάλληλος χώρος ,ένα μόνο θα σου πω οτι έχω βγάλει 20 κριτήρια που για να κερδίσεις πρέπει όλα ταυτόχρονα να τα υπακούεις .
 

johnpa

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
172
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
θα συμφωνήσω μαζύ σου ,αλλά υπάρχουν ελάχιστες μα ελάχιστες εξαιρέσεις .Δεν ξέρω αν εχεις ασχοληθεί αλλά  ειναι δύσκολο άθλημα και οχι για όλους .Για τους ελάχιστους υπάρχει επιτυχία .Για ανάλυση δεν ειναι  ο κατάλληλος χώρος ,ένα μόνο θα σου πω οτι έχω βγάλει 20 κριτήρια που για να κερδίσεις πρέπει όλα ταυτόχρονα να τα υπακούεις .

οταν εχεις χρονο, ανελυσε τα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom