Νέα

Πωλείται Andropenis Extender Pro 100 Euro

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psoli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
χαίρεται. Πουλάω το συγκεκριμένο επιμηκιντή. Αγορασμένος απο Αγγλία. Είναι ο γνήσιος. Μου κόστισε 300 ευρά! 6 μήνες χρήσης και κέρδισα 2,5εκ. Μόνιμα. Είναι ο μόνος που έχει και κλινικές μελέτες (μάλιστα και σε νοσοκομεία Αθηνών). Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μύνημα. Είναι σε άριστη κατάσταση. Στέλνω παντού με αντικαταβολή.

URL]]
 

sena1

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
959
Κριτικές
13
Like
1.629
Πόντοι
2.197
δουλευει αναποδα?θελω να τον μικρυνω 2-3 ποντους.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.074
Like
11.526
Πόντοι
2.606
χαίρεται. Πουλάω το συγκεκριμένο επιμηκιντή. Αγορασμένος απο Αγγλία. Είναι ο γνήσιος. Μου κόστισε 300 ευρά! 6 μήνες χρήσης και κέρδισα 2,5εκ. Μόνιμα. Είναι ο μόνος που έχει και κλινικές μελέτες (μάλιστα και σε νοσοκομεία Αθηνών). Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μύνημα. Είναι σε άριστη κατάσταση. Στέλνω παντού με αντικαταβολή.

http://[URL unfurl="true"]www.andropenis.co.uk/img/picts/description/penis-extenders/andropenis_gold.jpg[/img[/URL]]
[/quote]φιλε κανει για καλαποδι? θελω να τον ισιωσω λιγο  ;D
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.842
Πόντοι
6.796
Πόσο θα μου μεγαλώσει τυπε; Θα γίνω σαν τον Ροκο Σιφρεντι;
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
Εγώ κάποιες φορές το φορούσα 2 ώρες το πρωί και 2 το απόγευμα.Αναλόγως το χρόνο του καθενός. Αρκεί να συμπληρώσεις τις 4 ώρες κάθε (καθημερινή) μέρα.
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Πάει και αντίστροφα επειδή  τον έχω μεγάλο μπορεί να μου τον μικρύνει ;
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
Μάγκες, καταλαβαίνω απόλυτα το χιούμορ. Αλλά ίσως υπαρχουν άνθρωποι που να θέλουν να αγοράσουν τον επιμικιντή και να τους κομπλάρετε. Και πιστέψτε με επειδή το έζησα τα +2,5 εκ στο παντελόνι ενός άντρα του δίνουν φοβερή αυτοπεποίθηση. Για αυτό λοιπόν, παρακαλώ, δείξτε στο συγκεκριμένο θρέντ λίγο σοβαρότητα. Ας απαντήσει κάποιος που να ενδιαφέρεται πραγματικά. Να του πω ότι θέλει να μάθει. Είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο ότι μεγαλώνει το πουλί μας. Δεν κάνει θαύματα, προσθέτει 2,5εκ εύκολα και άνετα. Εγώ είχα εγγύηση επιστροφής χρημάτων απο την εταιρεία. Αμα ήθελα θα το έδεινα πίσω και θα έπερνα τα χρήματα μου (300 ευρώ). Όμως λειτούργησε πλήρως. Έκανε αυτό που έπρεπε και τώρα λόγω οικονομικών δυσκολιών το πουλάω. Και εγώ θα πάρω ένα μικρό μέρος των χρημάτων και ο αγοραστής θα πάρει έναν καταπληκτικό επιμικηντή στο 1/3 της τιμής. Παίδες, μόνο οι ράβδοι του είναι επιχρησομένοι σκεφτήτε(η έλξη απο το χρυσό αποδεδειγμένα μεγαλώνει τους ιστούς περισσότερο απο κάθε άλλο μέταλο).
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.074
Like
11.526
Πόντοι
2.606
Μάγκες, καταλαβαίνω απόλυτα το χιούμορ. Αλλά ίσως υπαρχουν άνθρωποι που να θέλουν να αγοράσουν τον επιμικιντή και να τους κομπλάρετε. Και πιστέψτε με επειδή το έζησα τα +2,5 εκ στο παντελόνι ενός άντρα του δίνουν φοβερή αυτοπεποίθηση. Για αυτό λοιπόν, παρακαλώ, δείξτε στο συγκεκριμένο θρέντ λίγο σοβαρότητα. Ας απαντήσει κάποιος που να ενδιαφέρεται πραγματικά. Να του πω ότι θέλει να μάθει. Είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο ότι μεγαλώνει το πουλί μας. Δεν κάνει θαύματα, προσθέτει 2,5εκ εύκολα και άνετα. Εγώ είχα εγγύηση επιστροφής χρημάτων απο την εταιρεία. Αμα ήθελα θα το έδεινα πίσω και θα έπερνα τα χρήματα μου (300 ευρώ). Όμως λειτούργησε πλήρως. Έκανε αυτό που έπρεπε και τώρα λόγω οικονομικών δυσκολιών το πουλάω. Και εγώ θα πάρω ένα μικρό μέρος των χρημάτων και ο αγοραστής θα πάρει έναν καταπληκτικό επιμικηντή στο 1/3 της τιμής. Παίδες, μόνο οι ράβδοι του είναι επιχρησομένοι σκεφτήτε(η έλξη απο το χρυσό αποδεδειγμένα μεγαλώνει τους ιστούς περισσότερο απο κάθε άλλο μέταλο).
φιλε δεν ειμαστε γκεηδες να θελουμε να δουμε  την ψωλη σου αλλα μια φωτο πριν και μετα θα βοηθουσε την πωληση :grin:
 

loveforyour69

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
404
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
1
Μάγκες, καταλαβαίνω απόλυτα το χιούμορ. Αλλά ίσως υπαρχουν άνθρωποι που να θέλουν να αγοράσουν τον επιμικιντή και να τους κομπλάρετε. Και πιστέψτε με επειδή το έζησα τα +2,5 εκ στο παντελόνι ενός άντρα του δίνουν φοβερή αυτοπεποίθηση. Για αυτό λοιπόν, παρακαλώ, δείξτε στο συγκεκριμένο θρέντ λίγο σοβαρότητα. Ας απαντήσει κάποιος που να ενδιαφέρεται πραγματικά. Να του πω ότι θέλει να μάθει. Είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο ότι μεγαλώνει το πουλί μας. Δεν κάνει θαύματα, προσθέτει 2,5εκ εύκολα και άνετα. Εγώ είχα εγγύηση επιστροφής χρημάτων απο την εταιρεία. Αμα ήθελα θα το έδεινα πίσω και θα έπερνα τα χρήματα μου (300 ευρώ). Όμως λειτούργησε πλήρως. Έκανε αυτό που έπρεπε και τώρα λόγω οικονομικών δυσκολιών το πουλάω. Και εγώ θα πάρω ένα μικρό μέρος των χρημάτων και ο αγοραστής θα πάρει έναν καταπληκτικό επιμικηντή στο 1/3 της τιμής. Παίδες, μόνο οι ράβδοι του είναι επιχρησομένοι σκεφτήτε(η έλξη απο το χρυσό αποδεδειγμένα μεγαλώνει τους ιστούς περισσότερο απο κάθε άλλο μέταλο).
Και εγω που κουβαλαω ραβδους χρυσου στις τσεπες μου γιατι δεν ψηλωνω?  :think:
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
φιλε δεν ειμαστε γκεηδες να θελουμε να δουμε  την ψωλη σου αλλα μια φωτο πριν και μετα θα βοηθουσε την πωληση :grin:
φίλε πολύ σωστός. και έλεγα τι ξέχασα. Θα τις βρω και θα τις ανεβάσω. Πρέπει να έχω και βιντεάκια απο παλιά τσοντοσάιτ που ήμουν μέλος (θα με δείτε να  :wanker:  αλλά θα βγάλετε τα συμπεράσματά σας).
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.074
Like
11.526
Πόντοι
2.606
φίλε πολύ σωστός. και έλεγα τι ξέχασα. Θα τις βρω και θα τις ανεβάσω. Πρέπει να έχω και βιντεάκια απο παλιά τσοντοσάιτ που ήμουν μέλος (θα με δείτε να  :wanker:  αλλά θα βγάλετε τα συμπεράσματά σας).
και μετα μια απο το χαμογελαστο προσωπο της δικια σου μετα την επιμηκυνση  :grin:
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
Μάγκες, βρήκα φοτο. Αλλά μου βγάζει αυτό το μήνυμα όταν πάω να τις βάλω :
Ο κατάλογος για αποστολή συνημμένων δεν είναι εγγράψιμος. Το συνημμένο σας ή το πορτραίτο σας δεν μπορεί να αποθηκευτεί.
Ξέρει κανείς τι παίζει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom