Νέα

Αναστασία Χατζή (fitness athlete)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimmouras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
38
Like
4.880
Πόντοι
2.696
Μπάζο...Τη γαμάς αν έχεις καιρό να γαμήσεις και δε βρίσκεις κάτι καλύτερο να χώσεις το καυλί σου...
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.928
Like
4.957
Πόντοι
606
Όλοι οι μοντελογαμιάδες μαζευτήκαμε εδώ μέσα που γαμάμε από Μπαρ Ραφαέλι και πάνω, τζάμπα κι όλας!

Αυτοί που δίνουν 200άρες για να γαμήσον το Αλβανόμπαζο τη Θεοδώρα Χατζή που είναι 4-5 κλικς κάτω απ' αυτήν εδώ ήθελα νά 'ξερα ποιοι είναι...
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Όλοι οι μοντελογαμιάδες μαζευτήκαμε εδώ μέσα που γαμάμε από Μπαρ Ραφαέλι και πάνω, τζάμπα κι όλας!

Αυτοί που δίνουν 200άρες για να γαμήσον το Αλβανόμπαζο τη Θεοδώρα Χατζή που είναι 4-5 κλικς κάτω απ' αυτήν εδώ ήθελα νά 'ξερα ποιοι είναι...



Αυτοί που γαμάν και στην Φυλής γιατρέ!  :grin:

Μην τους την βγει τώρα η fitness athlete!!


 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.928
Like
4.957
Πόντοι
606
Αυτοί που γαμάν και στην Φυλής γιατρέ!  :grin:

Μην τους την βγει τώρα η fitness athlete!!

Σ΄ αυτό το σάιτ λοιπόν συμβαίνει κάτι απίστευτο!
Τις διάφορες "διάσημες" που ξέρουμε ότι δεν θα τις πηδήσουμε βρίσκονται πολλοί που τις χαρακτηρίζουν "μπάζα", ενώ εμένα μου αρέσουν στην πλειοψηφία τους, ενίοτε και πολύ.

Αντιθέτως διαβάζω κάτι εμετικά γλυψίματα και αναφορές όπως "γυναικάρα", "κοριτσάρα", "μουνάρα" κλπ σε "-αρα" για διάφορες εκδιδόμενες των 100 (ενίοτε και παραπάνω) τις οποίες προσωπικά δεν γαμούσα ούτε τζάμπα!

Οπότε ειλικρινά έχω μπερδευτεί! "Δύσκολος" είμαι ή σαβουρογάμης τελικά; :think:
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Σ΄ αυτό το σάιτ λοιπόν συμβαίνει κάτι απίστευτο!
Τις διάφορες "διάσημες" που ξέρουμε ότι δεν θα τις πηδήσουμε βρίσκονται πολλοί που τις χαρακτηρίζουν "μπάζα", ενώ εμένα μου αρέσουν στην πλειοψηφία τους, ενίοτε και πολύ.

Αντιθέτως διαβάζω κάτι εμετικά γλυψίματα και αναφορές όπως "γυναικάρα", "κοριτσάρα", "μουνάρα" κλπ σε "-αρα" για διάφορες εκδιδόμενες των 100 (ενίοτε και παραπάνω) τις οποίες προσωπικά δεν γαμούσα ούτε τζάμπα!
Οπότε ειλικρινά έχω μπερδευτεί! "Δύσκολος" είμαι ή σαβουρογάμης τελικά; :think:




Αυτό λέω γιατρέ, δεν μπορείς να βρεις άκρη. :huh:
Ο άλλος που την έγραψε μπάζο πληρώνει για κάτι αλμπανοβουλγάρες της κακιάς ώρας και αυτή θα την "κανόνιζε" μόνο αν είχε καιρό να γαμήσει!  :dunno:
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.928
Like
4.957
Πόντοι
606
Αυτό λέω γιατρέ, δεν μπορείς να βρεις άκρη. :huh:
Ο άλλος που την έγραψε μπάζο πληρώνει για κάτι αλμπανοβουλγάρες της κακιάς ώρας και αυτή θα την "κανόνιζε" μόνο αν είχε καιρό να γαμήσει!  :dunno:

A, τώρα κατάλαβα ότι μιλούσες συγκεκριμένα!
Ναι το πρόσεξα, Aurora, Χριστίνα, Μάγια, Άννα, Τζέσσικα κλπ. Οι πιο πολλές εμφάνιση για 8.0, ενώ η Αναστασία θα είναι για 4.0 να υποθέσω. :)
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.493
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
Καλό μουνέτο.
 

psolarmenistiz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
804
Like
1.121
Πόντοι
206
Η τύπισσα είναι πολυ πιο ωραία από κοντά...την είχα δει πέρσι στην παραλία π.ρ κ είχα πάθει  πλάκα.ασε που δεν την ήξερα..απλώς παθαμε πλάκα από το κορμί της.η φώτο την άδικουν.
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
282
Κριτικές
61
Like
924
Πόντοι
6.810
Σε ρουμάνα μου κάνει παρά ελληνίδα...την θέλουμε στη φυλης με 20 ευρω και φουλ προγραμμα.Το πιο πιθανο ομως ειναι να τη δουμε σε κανένα soleto η opus να στοχευει στα εκτομυρια κανενός μπρούκλη ή μπασκετμπολίστα της Α1.Αντε στη χειρότερη ιδιοκτήτη καφετέριας
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
38
Like
4.880
Πόντοι
2.696
Όλοι οι μοντελογαμιάδες μαζευτήκαμε εδώ μέσα που γαμάμε από Μπαρ Ραφαέλι και πάνω, τζάμπα κι όλας!

Αυτοί που δίνουν 200άρες για να γαμήσον το Αλβανόμπαζο τη Θεοδώρα Χατζή που είναι 4-5 κλικς κάτω απ' αυτήν εδώ ήθελα νά 'ξερα ποιοι είναι...
΄
Ότι είναι κάποια μοντέλο δε σημαίνει ότι είναι και όμορφη.Το ίδιο και με τις αθλήτριες κλπ.Αν σου αρέσει αυτή με γεια σου με χαρά σου.Εγώ πάντως δεν την πήδαγα ούτε τζάμπα.Υπάρχουν κοπελίτσες που είναι πολύ καλύτερες της αλλά δεν είναι φωτογραφημένες και δεν ξέρει το όνομα τους ο κόσμος.Όχι ότι αυτή την ήξερα δηλαδή.Και μιας και αναφέρθηκε η Φυλής,η Άννα είναι έτη φωτός καλύτερη από αυτή.
 

shadowfox

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
135
Κριτικές
9
Like
306
Πόντοι
281
Εχει να δωσει κανεις καμια πληροφορια για καμια αθλητρια που εχει παρει?
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
10ρη χαλαρά η γκόμενα..
απλά τέλεια

1SH7YoYI.jpg
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
΄
Ότι είναι κάποια μοντέλο δε σημαίνει ότι είναι και όμορφη.Το ίδιο και με τις αθλήτριες κλπ.Αν σου αρέσει αυτή με γεια σου με χαρά σου.Εγώ πάντως δεν την πήδαγα ούτε τζάμπα.

Κοιτα ... εγω τσαμπα μαλλον θα την πηδαγα ...
Πρεπει να εισαι αρκετα νεοτερος απο μενα ...
Εμεις οι σιτεμενοι , ειμαστε πιο αντικειμενικοι σε τετοια θεματα ...
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.928
Like
4.957
Πόντοι
606
Εχει να δωσει κανεις καμια πληροφορια για καμια αθλητρια που εχει παρει?

Τύπε εγώ πριν 40 χρόνια που ήμουν κολυμβητής είχα πάρει κάτι συναθλήτριές μου, μετράνε λες; :)
 

shadowfox

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
135
Κριτικές
9
Like
306
Πόντοι
281
Εννοειται πως μετρανε και μπραβο σου. μια φορα ειχα παρει αθλητρια και μου εχει μεινει απωθημενο να ξαναπαρω
 

chandler2121

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
226
Like
1
Πόντοι
1
Εννοειται πως μετρανε και μπραβο σου. μια φορα ειχα παρει αθλητρια και μου εχει μεινει απωθημενο να ξαναπαρω
Ποια η διαφορά, στο κρεβάτι, μιας αθλήτριας από μια που δεν είναι αθλήτρια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom