Νέα

BDSM στο Erotic Art Festival 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bodylover23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Με αφορμή το θέμα που ανοίχτηκε για το ''φεστιβάλ ερωτικής τέχνης 2016'', ανοίγω αυτήν εδώ την υποενότητα για να ενημερωθούμε για τα δρώμενα στον συγκεκριμένο τομέα-section.
Όποιος πήγε ας γράψει εδώ τι είδε, ή αν έχει κανείς, ας ανεβάσει φωτογραφίες! Απ΄ ό,τι ξέρω, εκεί θα είναι Αφροδίτη, Κάτια-Μισέλ και νομίζω και Zirconia. Α, και κάτι άλλο, δεν είδα στο timetable να είναι η Lola, και αναρωτιέμαι, γίνεται φετιχο-μπιντιεσεμο-φάση στην Ελλάδα χωρίς Lola..?
 

classic1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
354
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Με λίγα λόγια όλα τα ανάποδα γαμώτα δλδ...
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Πήγα και απογοητεύτηκα,Η Κυρία Αφροδίτη δεν ξέρει να κάνει σόου το ίδιο και η Κυρία Πέρσα άπειρη εντελώς,πρέπει ο διοργανωτής στο επόμενο να βάλει τις καλύτερες και τις έμπειρες Αφέντρες.
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Πήγα και απογοητεύτηκα,Η Κυρία Αφροδίτη δεν ξέρει να κάνει σόου το ίδιο και η Κυρία Πέρσα άπειρη εντελώς,πρέπει ο διοργανωτής στο επόμενο να βάλει τις καλύτερες και τις έμπειρες Αφέντρες.
Έχεις δίκιο φίλε. Μάπα το καρπούζι φέτος στο BDSM. Μόνο η Κάτια και η Μισέλ έδωσαν λίγο τόνο αλλά κατά τα άλλα ήταν βαρετά και με πολύ χάλια μουσική. Κοιμηθήκαμε όρθιοι όσοι συνάδελφοι ήμασταν εκεί  περιμένοντας να δούμε κάτι το συνταρακτικό. Θα σχολιάσω την τραγική παρουσία της Αφροδίτης που το έπαιζε Αφέντρα 10 καρδινάλιων, ενώ  ήταν σχεδόν ήταν ανύπαρκτη και όταν την βλέπαμε σήκωνε την μύτη ψηλά και λειώναμε στα γέλια, όπως επίσης δεν θα αφήσω ασχολίαστη ούτε και την Πέρσα που ναι μεν είναι μια πολύ όμορφη κοπέλα που αξίζει συγχαρητήριων γιατί έκανε πολύ μεγάλη προσπάθεια για να μας πείσει πως είναι Αφέντρα. Δεν το έχει, αλλά είναι γλυκύτατη και είμαι σίγουρος πως αν ασχοληθεί με κάτι άλλο και όχι με το BDSM, θα διαπρέψει.
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
70
Like
113
Πόντοι
0
Τραγική η φάση όντως, Πέρσα συμπαθητική, Αφροδίτη σταθερά πάτος...
Εύα ( atractive_man), το τσαρδάκι σου το έκλεισες;; Όλες οι "μαθήτριες" την έκαναν;;;
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Τραγική η φάση όντως, Πέρσα συμπαθητική, Αφροδίτη σταθερά πάτος...
Εύα ( atractive_man), το τσαρδάκι σου το έκλεισες;; Όλες οι "μαθήτριες" την έκαναν;;;
Ποιά λες Εύα βρε καραγκιοζάκο? Αν έχεις θέμα μαζί της και θες να μάθεις για το τσαρδάκι της, τράβα να την βρεις παλιοπαπάρα.  
 

SM.Art.Lady

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
Εύα ( atractive_man), το τσαρδάκι σου το έκλεισες;; Όλες οι "μαθήτριες" την έκαναν;;;
Όλες οι Κυρίες είναι κοντά μου και ο χώρος μου κυριαρχεί όπως πάντα. Επίσης θα ήθελα να σε ενημερώσω πως ο atractive man δεν είναι εκπρόσωπος μου.  Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Μάλλον κάπου θα μπερδεύτηκες.
 

classic1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
354
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Με αφορμή το θέμα που ανοίχτηκε για το ''φεστιβάλ ερωτικής τέχνης 2016'', ανοίγω αυτήν εδώ την υποενότητα για να ενημερωθούμε για τα δρώμενα στον συγκεκριμένο τομέα-section.
Όποιος πήγε ας γράψει εδώ τι είδε, ή αν έχει κανείς, ας ανεβάσει φωτογραφίες! Απ΄ ό,τι ξέρω, εκεί θα είναι Αφροδίτη, Κάτια-Μισέλ και νομίζω και Zirconia. Α, και κάτι άλλο, δεν είδα στο timetable να είναι η Lola, και αναρωτιέμαι, γίνεται φετιχο-μπιντιεσεμο-φάση στην Ελλάδα χωρίς Lola..?

Όλες οι καημένες στο bdsm μαζεύονται  :2funny:
Η μία καμπουριάρα και καχεκτική, η άλλη γριά και άσχημη η παράλληλη ούτε για το Μετάξυ δεν κάνει!
Παρέλαση των ανάποδων γαμώτων είναι αυτή! :uglystupid:
Μπας και βρούνε πελατάκους να πληρώσουν τα νοίκια  :headbang:
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Διαφωνώ έχουμε Αφέντρες όμορφες και έμπειρες αλλά ελάχιστες αξίζουν.Έχω πάει σε κάποιες που δεν θέλω να αναφέρω και δεν ήξερα απο που να φύγω,αλλά αν το ψάξεις καλά θα βρείς και έμπειρη και όμορφη Αφέντρα,δυστυχώς είναι μετρημένες στα δάχτυλα οι καλές.
 

kainotomos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Διαφωνώ έχουμε Αφέντρες όμορφες και έμπειρες αλλά ελάχιστες αξίζουν.Έχω πάει σε κάποιες που δεν θέλω να αναφέρω και δεν ήξερα απο που να φύγω,αλλά αν το ψάξεις καλά θα βρείς και έμπειρη και όμορφη Αφέντρα,δυστυχώς είναι μετρημένες στα δάχτυλα οι καλές.

εχω την εξης απορια: τοσο δυσκολο ειναι να γραψει καποιος με εμπειρια τις 3-4 καλες αφεντρες...και αλλες 3-4 που ακολουθουν;ουτε επιδοτει καοια...ουτε κατηγορει.απλα και σταρατα.η τελικη επιλογη εξαλλου ειναι προσωπικο θεμα του καθενος
 
OP
OP
B

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
εχω την εξης απορια: τοσο δυσκολο ειναι να γραψει καποιος με εμπειρια τις 3-4 καλες αφεντρες...και αλλες 3-4 που ακολουθουν;ουτε επιδοτει καοια...ουτε κατηγορει.απλα και σταρατα.η τελικη επιλογη εξαλλου ειναι προσωπικο θεμα του καθενος

Φιλαράκο έχω ανοίξει κατά καιρούς δυο τρία θρεντάκια σχετικά με το BDSM γι' αυτόν ακριβώς το λόγο που λες, αλλά πέφτουν τα προμοτοράκια και τα γαμάνε. Τι να πω, εγώ τελευταία πιο πολύ άκρη βγάζω με τα Π.Μ. με κάποιους χρήστες παρά εδώ στα θρεντ. Αν και εκεί ακόμη δε είσαι σίγουρος αν μιλάς με προμότορα ή όχι... Με λίγα λόγια αηδία έχει καταντήσει και δε τους κόβω να το σταματάνε κιόλας... Καλά να περνάτε και να βγάζετε τα βίτσια σας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom