Νέα

Σχέση ηλικίας-επιδόσεων εκδιδόμενης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κυνικός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η γριά η kodak VS η νέα ειν' ωραία

  • Νέα (18-28)

    Ψήφοι: 11 25,6%
  • Κάτι ενδιάμεσο (28-37)

    Ψήφοι: 18 41,9%
  • Γραία (37- )

    Ψήφοι: 10 23,3%
  • Εχέσθην

    Ψήφοι: 4 9,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    43

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Θα θέσω ελέω διαδικτυακής κοινότητας ένα θέμα που μ' έχει απασχολήσει στο παρελθόν. Εκτενέστερα, θεωρώ πως όσο μεγαλύτερη είναι η εκδιδόμενη (όπερ συνεπάγεται και χλμ στο επάγγελμα), τόσο περισσότερο γνωρίζει πώς να υπεκφεύγει στο δωμάτιο, κάτι που είναι προφανές ιδίως σε φθηνότερες πιάτσες. Απ' την άλλη βέβαια χιλιόμετρα = κατάρτιση = γνώση. Ο λόγος σε σας, συναγωνιστές.   
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Θα θέσω ελέω διαδικτυακής κοινότητας ένα θέμα που μ' έχει απασχολήσει στο παρελθόν. Εκτενέστερα, θεωρώ πως όσο μεγαλύτερη είναι η εκδιδόμενη (όπερ συνεπάγεται και χλμ στο επάγγελμα), τόσο περισσότερο γνωρίζει πώς να υπεκφεύγει στο δωμάτιο, κάτι που είναι προφανές ιδίως σε φθηνότερες πιάτσες. Απ' την άλλη βέβαια χιλιόμετρα = κατάρτιση = γνώση. Ο λόγος σε σας, συναγωνιστές.   

Πιο πολυ εχει να κανει με το ατομο και αν γουσταρει αυτο που κανει και οχι με την ηλικια!! Εγω ψηφισα καθαρα με βαση τα γουστα μου απο 20 - 30 δηλαδη
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Πιο πολυ εχει να κανει με το ατομο και αν γουσταρει αυτο που κανει και οχι με την ηλικια!! Εγω ψηφισα καθαρα με βαση τα γουστα μου απο 20 - 30 δηλαδη

Ας πούμε πως το άτομο βρίσκεται ενώπιον μιας εκπροσώπου/κατηγορία που του αρέσει το ίδιο , χάριν ευκολίας.
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
τριαντα εως πενιντα η καλητερη ηλικια για σεξ
τα πιτζιρικια δε φτουρανε
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Καλό θα ήταν να τεκμηριώνονται οι ψήφοι και να ακούγονται και άλλες γνώμες εμπειρότερων (ή μη).
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
962
Κριτικές
29
Like
1.914
Πόντοι
1.416
Vanessa Ρουμανα δικηγορινα, ε δεν θα ναι καμια 45αρια τωρα;

Πολυ δυνατο service.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Οι μικρες βλεπουν την πουτσα και υγραινονται... αλλα δεν εχουν λογο να προσπαθησουν. Οι μεγαλες δεν εχουν πολλες ορεξεις αλλα ξερουν να υποκρινονται.
 

costas-c.s.

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2016
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Οι μικρες βλεπουν την πουτσα και υγραινονται... αλλα δεν εχουν λογο να προσπαθησουν. Οι μεγαλες δεν εχουν πολλες ορεξεις αλλα ξερουν να υποκρινονται.
χμ ενδιαφερουσα προσεγγιση συμφωνω μαζι σου
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Οι μικρες βλεπουν την πουτσα και υγραινονται....
Διαφωνώ σ αυτό το σκέλος, για τις εκδιδόμενες τουλάχιστον. Κατά τ' άλλα συμφωνώ, απλώς ίσως οι μεγαλύτερες να ξέρουν πώς να «ξεπετάνε» με τρόπο και χωρίς να το καταλάβεις πως βρωμάει η δουλειά πριν μπεις στο δωμάτιο.
 

lari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2016
Μηνύματα
99
Like
26
Πόντοι
0
Θα θέσω ελέω διαδικτυακής κοινότητας ένα θέμα που μ' έχει απασχολήσει στο παρελθόν. Εκτενέστερα, θεωρώ πως όσο μεγαλύτερη είναι η εκδιδόμενη (όπερ συνεπάγεται και χλμ στο επάγγελμα), τόσο περισσότερο γνωρίζει πώς να υπεκφεύγει στο δωμάτιο, κάτι που είναι προφανές ιδίως σε φθηνότερες πιάτσες. Απ' την άλλη βέβαια χιλιόμετρα = κατάρτιση = γνώση. Ο λόγος σε σας, συναγωνιστές.   


Όλα είναι σχετικά τύπε μου. Για μένα νέα και μόνο νέα! Νέα έμπειρη ή όχι δεν με ενδιαφέρει γιατί είμαι εγώ έμπειρος.Απλά θέλω να είναι ομορφούλα,καθαρή και με καλή διάθεση!Τα πουρά των 30 και πάνω,με τα σπασμένα πρόσωπα και τα ξεχειλωμένα μουνόχειλα δεν θα έπρεπε να υπάρχουν στο χώρο.Ρε πάτε καλά, 30αρες και 40αρες παρακαλάνε έξω για πούτσα,θα πληρώσουμε κιόλας.Αλλά του 50αρη η 30αρα ή 35αρα ίσως του φαίνεται πιπίνι γάλακτος,για αυτό σου λέω ότι όλα είναι σχετικά.
 

lari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2016
Μηνύματα
99
Like
26
Πόντοι
0
Οι μικρες βλεπουν την πουτσα και υγραινονται... αλλα δεν εχουν λογο να προσπαθησουν. Οι μεγαλες δεν εχουν πολλες ορεξεις αλλα ξερουν να υποκρινονται.


Οι μικρες βλεπουν την πουτσα και υγραινονται ενώ οι μεγάλες βάζουν 100 κιλά λιπαντικό


 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
10
Like
1.312
Πόντοι
506
απο την μικρη πειρα που το καλητερο σεξ το εχω κανει με 28ρες, βεβαια ειναι και θεμα χημειας. Μ εβαση τισ στατισικες μου δεν περασα καλα με μικροτερς ηλικιες και οσο πιο κοντα στα 20 τοσο το χειροτερο. Τελευταια δοκιμασα με 40 45αρα . Μοναδικη εμπειρια!
 

dimvla

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
κατά την άποψη μου, έχοντας δοκιμάσει τα πάντα :
οι καλύτερες επιλογές για σεξ είναι τα πιπίνια. νέες, με σφιχτά κορμιά, με τρυφερό δερματάκι, μικρόσωμες, ευέλικτες και με αντοχές.
φυσικά δε πρέπει να ξεχνάμε ότι τα γούστα είναι υποκειμενικά, οπότε θα πρέπει ο καθένας να βρει τι του ταιριάζει περισσότερο
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
Εμενα μου αρεσουν τα πιπινια και γαμαω μεχρι 25 χπανω απο 30 χρονων αντε δυο φορες να εχω παρει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom