Νέα

[Βοήθεια] Θα είμαι για μια νύκτα Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα highway2hell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

highway2hell

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2011
Μηνύματα
180
Like
132
Πόντοι
1
Συναγωνιστές!!

Θα "ξεμείνω" Αθήνα μέσα Φεβρουαρίου επειδή δεν θα προλάβω να πάρω το καράβι για Κρήτη.

Θα έχω ελεύθερο χρόνο να μπουρδελιάσω από τις 21:00 μέχρι περίπου στις 18:00 (στις 21:00 φεύγει το πλοίο από Πειραιά).

Θέλω να εκμεταλλευτώ πλήρως την ευκαιρία αυτή. Θα έχω μια νύχτα, πρωί και απόγευμα. Προτίνετε μου τα αγαπημένα σας στέκια/κοπέλες. Επίσης τι τιμές παίζουν Αθήνα; Στη Κρήτη 30 ευρώ η basic ταρίφα. Επίσης ενδιαφέρομε για κουλούρι κτλ. Που παίζουν οι τιμές και γι αυτά;

Όλες οι πληροφορίες ευπρόσδεκτες. Ευχαριστώ!!!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.356
Πόντοι
33.988
Αφου εχεις καιρο μεχρι τοτε
διαβασε εδω κ θα τα βρεις ολα φιλε :hi:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Συναγωνιστές!!

Θα "ξεμείνω" Αθήνα μέσα Φεβρουαρίου επειδή δεν θα προλάβω να πάρω το καράβι για Κρήτη.

Θα έχω ελεύθερο χρόνο να μπουρδελιάσω από τις 21:00 μέχρι περίπου στις 18:00 (στις 21:00 φεύγει το πλοίο από Πειραιά).

Θέλω να εκμεταλλευτώ πλήρως την ευκαιρία αυτή. Θα έχω μια νύχτα, πρωί και απόγευμα. Προτίνετε μου τα αγαπημένα σας στέκια/κοπέλες. Επίσης τι τιμές παίζουν Αθήνα; Στη Κρήτη 30 ευρώ η basic ταρίφα. Επίσης ενδιαφέρομε για κουλούρι κτλ. Που παίζουν οι τιμές και γι αυτά;

Όλες οι πληροφορίες ευπρόσδεκτες. Ευχαριστώ!!!


Κατεβα φυλης και θα βρεις οτι θες με 20ευρω
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
5.542
Πόντοι
2.356
Συναγωνιστές!!

Θα "ξεμείνω" Αθήνα μέσα Φεβρουαρίου επειδή δεν θα προλάβω να πάρω το καράβι για Κρήτη.

Θα έχω ελεύθερο χρόνο να μπουρδελιάσω από τις 21:00 μέχρι περίπου στις 18:00 (στις 21:00 φεύγει το πλοίο από Πειραιά).

Θέλω να εκμεταλλευτώ πλήρως την ευκαιρία αυτή. Θα έχω μια νύχτα, πρωί και απόγευμα. Προτίνετε μου τα αγαπημένα σας στέκια/κοπέλες. Επίσης τι τιμές παίζουν Αθήνα; Στη Κρήτη 30 ευρώ η basic ταρίφα. Επίσης ενδιαφέρομε για κουλούρι κτλ. Που παίζουν οι τιμές και γι αυτά;

Όλες οι πληροφορίες ευπρόσδεκτες. Ευχαριστώ!!!

Μην περιμένεις τις απολύτως "ασφαλείς" πληροφορίες, ακόμη και εδώ. Δεν θα βρεις. Απλά αφού έχεις χρόνο κάνε ένα ψάξιμο εδώ όπως πολύ σωστά σε συμβούλεψε ο παραπάνω συναγωνιστής ή τράβα σε καμιά Φυλής όπως είπε και ο άλλος. Πάντως αν δεν έχεις θέμα να δώσεις κανένα 20αρικάκι παραπάνω σου προτείνω να κοιτάξεις τα στούντιο. Αν δεις εδώ στη σελίδα αριστερά - δεξιά έχει κάτι κώλους. Ε μπες και κολύμπα στις σελίδες και διάβασε κριτικές από άλλους που πήγαν.
 
OP
OP
highway2hell

highway2hell

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2011
Μηνύματα
180
Like
132
Πόντοι
1
Ευχαριστώ!

Ναι διαβάζω τα θρεντ. προσπαθω να είμαι ενήμερος. Απλά θα ήθελα τη γνώμη σας, εσείς αυτό τον καιρό που πάτε, ποιό είναι το στανταράκι σας; Κοπέλα ή/και χώρος. Πέρα από αυτά έχω μία ιδεά για το τί παίζει, απλά θέλω τη γνώμη σας.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
571
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
306
Καλημερα... Ποια φυλης.. Εκεινη πηγαινουν  μονο ιο ξενοι.. Πηγαινε σε ενα στουντιο να περασεις καλα..Η να βρεις καμια ανεξαρτητη γκομενα.. Να δωσεις κατι παραπανω για να περασεις ομορφα!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom