Νέα

Φυλής Μετά Τις 10

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kavlokalikantzaros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Συναγωνιστές, θέλω μια συμβουλή από τους τακτικούς θαμώνες της Φυλής.

Έχω χρόνια να κατέβω, αλλά οι συγκυρίες με ρίξαν ξανά στο πεζοδρόμιο στα γεράματα. Το '08-'10 που σύχναζα μεταξύ 10-12 που σχόλαγα από τη βάρδια, δεν είχα ποτέ θέμα. Δεν ήταν και περίπατος, είχα το νου μου, αλλά όλα κομπλέ πηγαίναν. Τελευταία πως είναι η κατάσταση; Είναι καλύτερα να κατέβω μέσα από Βικτώρια ή να το κόψω από κανα πλαϊνό δρόμο;

Ξέρω πως η τρολιά θα πάει σύννεφο και παίζει να 'ναι και καλή, αλλά θα εκτιμούσα και μια "ρεαλιστική" προσέγγιση. Αναγκαστικά θα κατέβω μόνος μου, προφανώς δεν θα κρατάω τίποτα επάνω μου, αλλά ήθελα να μου πει κάποιος την όλη κατάσταση που επικρατεί. Το παλιότερο thread που βρήκα εδώ ήταν από το '13.
 

ANTONISBASILEIOU

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
20
Πόντοι
1
Αυτοκίνητο και παρκάρεις εκεί κοντά. Με τα πόδια άστο
 
OP
OP
Kavlokalikantzaros

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Κατάλαβα, ευχαριστώ. Αν πάρω ταξί, φαντάζομαι δεν θα μου ρίξει άκυρο για την περιοχή, έτσι;
 
OP
OP
Kavlokalikantzaros

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Καλά τέτοιο πράγμα αποκλείεται. Λογικά δεύτερη κούρσα.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Συναγωνιστές, θέλω μια συμβουλή από τους τακτικούς θαμώνες της Φυλής.

Έχω χρόνια να κατέβω, αλλά οι συγκυρίες με ρίξαν ξανά στο πεζοδρόμιο στα γεράματα. Το '08-'10 που σύχναζα μεταξύ 10-12 που σχόλαγα από τη βάρδια, δεν είχα ποτέ θέμα. Δεν ήταν και περίπατος, είχα το νου μου, αλλά όλα κομπλέ πηγαίναν. Τελευταία πως είναι η κατάσταση; Είναι καλύτερα να κατέβω μέσα από Βικτώρια ή να το κόψω από κανα πλαϊνό δρόμο;

Ξέρω πως η τρολιά θα πάει σύννεφο και παίζει να 'ναι και καλή, αλλά θα εκτιμούσα και μια "ρεαλιστική" προσέγγιση. Αναγκαστικά θα κατέβω μόνος μου, προφανώς δεν θα κρατάω τίποτα επάνω μου, αλλά ήθελα να μου πει κάποιος την όλη κατάσταση που επικρατεί. Το παλιότερο thread που βρήκα εδώ ήταν από το '13.

H Βικτωρια ειναι γεματη αλλοδαπους φισκα. Καλυτερα να προσεγγισεις τη Φυλης μεσα απο ερημα σκοτεινα δρομακια.
 
OP
OP
Kavlokalikantzaros

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
:2funny: :2funny:

Θα κρατάω και το iPhone 6 μου και θα φωνάζω στο Λεωνίδα "Έλα μαλάκα, με πληρώσανε, ναι ναι και τα χίλια, ΜΕΤΡΗΤΑ φίλε."

Θα σκοντάφτω και κάθε δυο μέτρα να ψάχνω τις τσέπες μου.

Ευχαριστώ το συναγωνιστή Βασιλείου, αυτό που ήθελα, το έμαθα.

Σκίστε το post ελεύθερα :cheesy:
 

Abaddon

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, θέλω μια συμβουλή από τους τακτικούς θαμώνες της Φυλής.

Έχω χρόνια να κατέβω, αλλά οι συγκυρίες με ρίξαν ξανά στο πεζοδρόμιο στα γεράματα. Το '08-'10 που σύχναζα μεταξύ 10-12 που σχόλαγα από τη βάρδια, δεν είχα ποτέ θέμα. Δεν ήταν και περίπατος, είχα το νου μου, αλλά όλα κομπλέ πηγαίναν. Τελευταία πως είναι η κατάσταση; Είναι καλύτερα να κατέβω μέσα από Βικτώρια ή να το κόψω από κανα πλαϊνό δρόμο;

Ξέρω πως η τρολιά θα πάει σύννεφο και παίζει να 'ναι και καλή, αλλά θα εκτιμούσα και μια "ρεαλιστική" προσέγγιση. Αναγκαστικά θα κατέβω μόνος μου, προφανώς δεν θα κρατάω τίποτα επάνω μου, αλλά ήθελα να μου πει κάποιος την όλη κατάσταση που επικρατεί. Το παλιότερο thread που βρήκα εδώ ήταν από το '13.

Η Φυλής είναι ότι και οι υπόλοιπες οδοί στα πέριξ. Δεν νομίζω να σε πειράξει κανένας, γιατί η συντριπτική πλειοψηφία πηγαίνει για να γαμήσει και δεν ψάχνει κάτι άλλο. Επίσης, υπάρχουν πολλοί προστάτες των "σπιτιών" τριγύρω και δεν τολμάει κανένας να μπει στα χωράφια τους και να κάνει μαλακίες. Πιθανών να φας πέσιμο στα παραπάνω στενά, παρά εκεί.
Εγώ κυκλοφορώ μόνος μου εκεί από ανήλικος και δεν μου έχει συμβεί κάτι.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
φυλης   και φωκαιας   δεν  επαθα  τιποτα. Εκανα τσαρκα παρασκευ βραδυ  απο 11 το βραδυ εως  5 ωρα το πρωι.  δεν  σε   πειραζει   κανεις
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
φυλλης ειναι παιδικη χαρα μαγκες το πολυ πολυ να δειτε καμια τραμπουκα απο τους μπραβους
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.440
Κριτικές
17
Like
2.447
Πόντοι
2.756
Οπου υπαρχει νταβας + ομερτά, ξαμωληθειτε αφοβα...Πιο επικυνδινα τα νυχταδικα, παρα εκει...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Οπου υπαρχει νταβας + ομερτά, ξαμωληθειτε αφοβα...Πιο επικυνδινα τα νυχταδικα, παρα εκει...

κοιτα να δεις σιγουρα επικυνδυνα τα νυχταδικα πιο πολυ αλλα παντου θελει μετρο
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.440
Κριτικές
17
Like
2.447
Πόντοι
2.756
παντου. παντου φιλε...αληθεια...
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Εάν περπατάς Φυλής, Φωκαίας δεν υπάρχει πρόβλημα.
Ο καλύτερος τρόπος να μπεις στη Φυλής είναι από τη
Φωκαίας. Στα στενά πέριξ γίνονται φέρμες αβέρτα.
Ειδικά εάν τσαρκάρεις μόνος, ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ  :sunglasses:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Εάν περπατάς Φυλής, Φωκαίας δεν υπάρχει πρόβλημα.
Ο καλύτερος τρόπος να μπεις στη Φυλής είναι από τη
Φωκαίας. Στα στενά πέριξ γίνονται φέρμες αβέρτα.
Ειδικά εάν τσαρκάρεις μόνος, ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ  :sunglasses:

εχω δει στο υψος του μπραζιλ
ασχημη τραμπουκα
πολυ ασχημη ομως
και δυστυχως σε κοπελα της δουλειας  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom