Νέα

καβλορέττες ή αλλιώς sexy μαζορέττες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα RickDick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

RickDick

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2015
Μηνύματα
310
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
έχει πάρει κανείς?

ποιά είναι η πιο sexy?

εκτος απο το χορό κάνουν άλλη δουλειά?


bonus video

 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Καπετάν Ναυάγιο πάρε μία και από εμένα που είναι του γούστου σου!!!
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:



 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Της Ζαλγκίρις Κάουνας λένε πολλά!!  :dancing: :dancing: :dancing:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
8ελω λιλα ντυμενο μαζορετα να ξεροχυσω
 

Jason86

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
129
Πόντοι
1
Έχω 1 φίλη στον Ολυμπιακό,ο γκόμενος που έχει (όχι φίλος) είναι παίχτης του Ολυμπιακού..
Από όσα έχουμε συζητήσει σε αυτη την ηλικία που είναι αυτό που την νοιάζει είναι να παιρνάει καλά και αφου τις τα παρέχει όλα αυτα ο φίλος της δεν την νοιάζει..και αν δεν είναι ο φίλος της θα είναι άλλος φίλος είτε απο αυτή την ομάδα είτε απο κάποια άλλη..βλέπεις ο κύκλος αυτός είναι διαφορετικός απτις ιερόδουλες..καθώς και αυτή τα κάνει αλλά πληρώνει σε είδος για τα δωράκια της και τα ταξιδάκια της..
Εμενα πιστεύω με κάνει παρέα επειδη δεν της εχω πέσει ακόμα,αλλα μου συστήνει άλλες φίλες της δυστηχώς οι πιο πολλές ψάχνουν απο 1.90 και πάνω και το κλειδί σου πρεπει να είναι απο mercedes και πάνω..Καθώς να έχεις και εσύ κάποιες καλές γνωριμίες..
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.278
Κριτικές
16
Like
13.336
Πόντοι
5.577
Έχω 1 φίλη στον Ολυμπιακό,ο γκόμενος που έχει (όχι φίλος) είναι παίχτης του Ολυμπιακού..
Από όσα έχουμε συζητήσει σε αυτη την ηλικία που είναι αυτό που την νοιάζει είναι να παιρνάει καλά και αφου τις τα παρέχει όλα αυτα ο φίλος της δεν την νοιάζει..και αν δεν είναι ο φίλος της θα είναι άλλος φίλος είτε απο αυτή την ομάδα είτε απο κάποια άλλη..βλέπεις ο κύκλος αυτός είναι διαφορετικός απτις ιερόδουλες..καθώς και αυτή τα κάνει αλλά πληρώνει σε είδος για τα δωράκια της και τα ταξιδάκια της..
Εμενα πιστεύω με κάνει παρέα επειδη δεν της εχω πέσει ακόμα,αλλα μου συστήνει άλλες φίλες της δυστηχώς οι πιο πολλές ψάχνουν απο 1.90 και πάνω και το κλειδί σου πρεπει να είναι απο mercedes και πάνω..Καθώς να έχεις και εσύ κάποιες καλές γνωριμίες..

ο Rickdick ειχε φερραρι τυπε, θα τις παρει ολες  :orchestra:
 

Jason86

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
129
Πόντοι
1
Μιά μόνο?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Ναι θέλουν να είσαι πάνω από 1.90, όμορφος, με αυτοκίνητο μερσεντές και πάνω, επίσης να κάνεις το κατοστάρι σε 11 δευτερόλεπτα, το 200άρι σε 21 να παίρνεις 100 κάμψεις σετ και 30 έλξεις. Χαλαρώστε μία βόλτα το μεσημέρι Θεσσαλονίκη παραλία και βλέπεις καμιά εικοσαριά του ίδιου και ανωτέρου επιπέδου, αλλά με ρούχα..  :2funny:
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Έχω 1 φίλη στον Ολυμπιακό,ο γκόμενος που έχει (όχι φίλος) είναι παίχτης του Ολυμπιακού..
Από όσα έχουμε συζητήσει σε αυτη την ηλικία που είναι αυτό που την νοιάζει είναι να παιρνάει καλά και αφου τις τα παρέχει όλα αυτα ο φίλος της δεν την νοιάζει..και αν δεν είναι ο φίλος της θα είναι άλλος φίλος είτε απο αυτή την ομάδα είτε απο κάποια άλλη..βλέπεις ο κύκλος αυτός είναι διαφορετικός απτις ιερόδουλες..καθώς και αυτή τα κάνει αλλά πληρώνει σε είδος για τα δωράκια της και τα ταξιδάκια της..
Εμενα πιστεύω με κάνει παρέα επειδη δεν της εχω πέσει ακόμα,αλλα μου συστήνει άλλες φίλες της δυστηχώς οι πιο πολλές ψάχνουν απο 1.90 και πάνω και το κλειδί σου πρεπει να είναι απο mercedes και πάνω..Καθώς να έχεις και εσύ κάποιες καλές γνωριμίες..
υπερβολικος εισαι κ με χαμηλη αυτοεκτιμηση
 

Jason86

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
129
Πόντοι
1
εσύ ξέρεις..
 

Jason86

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
129
Πόντοι
1
Το forum αυτο δε λέει "καβλορέττες ή αλλιώς sexy μαζορέττες" ή
κάνω λάθος..Αν μιλάμε όντως για αυτές έτσι έιναι..
Εννοείτε πως 1 βόλτα στη Θεσσαλονίκη παραλία και βλέπεις καμιά εικοσαριά του ίδιου και ανωτέρου επιπέδου, αλλά με ρούχα..και είναι και πιο εύκολες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom