Νέα

κλιμακα βαθμολογησης γαμησιου-πουτανες vs γκομενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ananias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.863
Κριτικές
3
Like
1.433
Πόντοι
216
Καλησπέρα σε ολους τους αξιότιμους συναγωνιστες!
Λοιπον, με αφορμή τα εξης περιστατικα (τα οποια και θα σας διηγηθώ παρακατω), παραθετω προς συζητηση το εξης: παρ'ολο που προφανως και μια πουτανα, δεν μετριεται ως γυναικα που εχουμε παει, σιγουρα αρκετοι από εμας θα εχουν κανει πολύ καλυτερα γαμησια με καποιες πουτανες, παρα με γκομενες που δεν αξιζε η δουλεια!
Θα μου πειτε, 'η πουτανα παει μαζι σου για το αντιτιμο, ενώ η γκομενα παει μαζι σου επειδή σε γουσταρει', το οποιο εννοείται πως στεκει ακράδαντα...ΑΛΛΑ.....οριστε δυο περιστατικα που μου τυχαν, οσοι δεν βαριεστε διαβαστε παρακατω το επιχειρημα μου:

Προ μερικων μηνων, ηρθε σπιτι μου μια γκομενιτσα που ζαχαρωνα καιρο, και ηξερα ότι θα επαιζε ωραιο γαμησακι...ελαφρως γεματουλα, ωραιες αναλογιες και ακρως ερωτικη, εδειχνε.....
ερχεται λοιπον, της τα βγαζω όλα, της ριχνω ένα ξεγυρισμενο γλειφομουνι, και ένα ρουφοκωλι ανευ προηγουμενου, και ανεμενα μια αξια ανταποδωση στην πιπα....ε, λοιπον παιδια, η τυπισσα, δεν εκανε ΚΑΝ την κινηση να τον παρει στο στομα της...ΤΙΠΟΤΑ!!!
εν τω μεταξυ, φρεσκοπλυμένος, ξυρισμένος και παρφουμαρισμένος ειμουν, φανταζομαι ότι για μια γυναικα που σεβεται τον εαυτο της, θα ηταν πειρασμος...μαγκες, η τυπισσα ουτε γλωσσα δεν απλωσε, και αναγκαστηκα να την μπουκωσω με το ζορι!
Οσο για το γαμησι....εκλαψα την καποτα παιδια...ας τον επαιζα με καμμια ιταλικη τσοντα-μιλαμε για μεγαλο αιχος, που δεν μου χει ξανατυχει! Εννοείται πως απεφυγα κάθε επαφη μετα απ αυτό!

Δευτερο περιστατικο...άλλο γκομενακι, 24 χρονων, παλι στο ζαχαρωμα, γινεται η φαση και παμε σε χοτελακι παραλιακης..μεχρι και μια φουσκωτη κουκλα ρε παιδες, οσο την ζουλας, καποια κινητικοτητα θα χει...αυτή απλα ανοιξε τα ποδια, μου πηρε μια μιζερη πιπα της κατάθλιψης, και ενώ την γαμαγα ζοριζοταν...τζαμπα το20αρικο.......

Κι απτην άλλη, ιδου η αντιθεση: μασατζου (που χαθηκε τωρα πλεον, δυστυχως) να χω κανει το γαμησι της ζωης μου, όλα στο φουλ, και στην ζουλα να ξηγιεται δευτερο γυρο (παρ ολο που μετα κοπου καταφερα να μην χυσω στο τεταρτο)και πανω που αποχαιρετιομαστε, να μου δινει τηλ. να τα 'ξαναπουμε'...κι εκει που νομιζα πως πηγαινε στο επαγγελματικο, βρεθηκα σπιτι της να γαμιομαστε σαν τα σκυλια!
Αναλογα σκηνικο ετυχε παλαιοτερα με μπουρδελιαρισσα που το γυρισε στο κολγκεριλικι παλι, πχ.
Και στις 2 τελευταίες περιπτώσεις το μετανιωσα, καθως δεν είναι να μπλέκεις αλλιως με γυναικα που την γαμας ομορφα με 20-40 ευρω-ουτε αυτά τα λεω για να το παιξω ωραιος και μαγκας...

Απλα, τα δυο πρωτα περιστατικα, καταγράφονται στο τευτερι των 'γυναικων που πηγαμε μαζι τους', ενώ οι τελευταίες 2 περιπτώσεις καταγράφονται ετσι ψυχρα, στις 'πουτανες'!
Το επιχειρημα που παραθετω εδώ, είναι ότι ενώ υπαρχει ο σαφης διαχωρισμος μεταξυ πουτανας και γκόμενας, υπαρχουν γαμησια με πουτανες που ηταν σαφως ανωτερα και πιο ουσιαστικα από καποια γαμησια με κανονικες γκομενες...κι ας μην μας γουσταραν, ας γουσταραν το 20αρικο-50αρικο κλπ.-εμας η ποιοτητα γαμησιου μας ενδιαφερει περισσοτερο, στην τελικη...

Εάν λοιπον, υπηρχε ένα συστημα βαθμολογησης γαμησιου, (π.χ. γαμησια Α' διαλογης, Β' κλπ) ανεξαρτήτως την φυση της γκόμενας, δεν θα ηταν πολύ πιο δικαιο για ολους? Αντι να μετρανε μερικοι ποσες γκομενες γαμησαν στην ζωη τους, να μετρανε με ποσες γκομενες ευχαριστηθηκαν γαμησι, απλα? Η ουσια δεν είναι στο ποιος είναι ο 'επιβήτορας/γαμιας/μοντελοπνιχτης' (ειδαμε και μερικους τι καραγκιοζιλικια κανουν προκειμενου να γαμησουν κατι φολες), αλλα στο ποιος χαιρεται την ζωη του...

Τι λετε εσεις? πως θα σας φαινοταν η καινοτομια του να εισαγάγουμε μια κλιμακα αξιολογξσξς γαμησιου?
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.720
Κριτικές
8
Like
2.403
Πόντοι
506
το επιστημονικο team του bou ετοιμάζει νεα κλίμακα στο παγκοσμιο συστημα του SI :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
δεν είναι θέμα ποιότητας υπηρεσιών.
απλά πολοί για να γουστάρουν θέλουν το σεξ να είναι απρόσωπο και ο παρτενέρ υποκείμενο, δλδ να κάνεις σεξ και να νιώθεις σαν να βλέπεις τσόντα  :2funny:

ε εκεί χάνουν το παιχνίδι οι γκόμενες.. σταματάει η φάση να γίνετε απρόσωπη  :grin:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
παρ'ολο που προφανως και μια πουτανα, δεν μετριεται ως γυναικα που εχουμε παει, σιγουρα αρκετοι από εμας θα εχουν κανει πολύ καλυτερα γαμησια με καποιες πουτανες, παρα με γκομενες που δεν αξιζε η δουλεια!

Γιατί δεν μετράει επιστήμονα? Επειδή δεν την σαγηνεύουμε ή μήπως δεν θεωρείται γυναίκα?  :uglystupid:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
"λιγο" το θεμα για σαββατοκυριακο  :orchestra:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
ananias τις γκομενες που πηδηξες και δεν ευχαριστηθηκες βαλτες στο βιβλιο με τις εμπειριες σου!
Να τους πεις και ενα ευχαριστω!
;)
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.720
Κριτικές
8
Like
2.403
Πόντοι
506

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
είναι απλό το θέμα και απορώ γιατί ασχολούμαστε με βασική ύλη εδώ μέσα αντί να πάμε σε ανώτερα μαθηματικά.

η πουτάνα  είναι μία γυναίκα πολύ περισσότερο εξοικειωμένη με το σεξ, το κορμί της και την σεξουαλικότητα από οτι η μέση γυναίκα εκεί έξω.

η πουτάνα είναι μία γυναίκα που τον πρωτοπήρε σε ηλικία πολύ κάτω από 15 (πολύ κάτω λέμε) και συνήθως υπό συνθήκες που την έκαναν να έχει το σεξ για ψωμοτύρι σε όλες του τις εκδοχές (σε αυτό δεν θα επεκταθώ, δεν είναι το θέμα μας).

επίσης αν έρχεται από πρώην κομμουνιστική χώρα έρχεται από κοινωνία που δεν παίζει λόγω κομμουνιστικού παρελθόντος θρησκεία αξιοπρέπεια και τα σχετικά.

άρα και όταν θα θέλει να γαμηθεί με κέφι θα σου κάνει ένα γαμήσι διαστημικό.

η ελλεεινίδα πάλι είναι μια κοπέλα που προέρχεται από μία χριστιανική παραδοσιακή κοινωνία, έχει μάθει να είναι και να "δείχνει" καλή κοπέλα, το ένστικτο της απλά δεν είναι να πάρει πούτσα στο στόμα της αμέσως μόλις την δει και σίγουρα δεν θα μπορεί να την εξαφανίσει.

ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΜΕΣΟΥΣ ΟΡΟΥΣ.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.720
Κριτικές
8
Like
2.403
Πόντοι
506
είναι απλό το θέμα και απορώ γιατί ασχολούμαστε με βασική ύλη εδώ μέσα αντί να πάμε σε ανώτερα μαθηματικά.

η πουτάνα  είναι μία γυναίκα πολύ περισσότερο εξοικειωμένη με το σεξ, το κορμί της και την σεξουαλικότητα από οτι η μέση γυναίκα εκεί έξω.

η πουτάνα είναι μία γυναίκα που τον πρωτοπήρε σε ηλικία πολύ κάτω από 15 (πολύ κάτω λέμε) και συνήθως υπό συνθήκες που την έκαναν να έχει το σεξ για ψωμοτύρι σε όλες του τις εκδοχές (σε αυτό δεν θα επεκταθώ, δεν είναι το θέμα μας).

επίσης αν έρχεται από πρώην κομμουνιστική χώρα έρχεται από κοινωνία που δεν παίζει λόγω κομμουνιστικού παρελθόντος θρησκεία αξιοπρέπεια και τα σχετικά.

άρα και όταν θα θέλει να γαμηθεί με κέφι θα σου κάνει ένα γαμήσι διαστημικό.

η ελλεεινίδα πάλι είναι μια κοπέλα που προέρχεται από μία χριστιανική παραδοσιακή κοινωνία, έχει μάθει να είναι και να "δείχνει" καλή κοπέλα, το ένστικτο της απλά δεν είναι να πάρει πούτσα στο στόμα της αμέσως μόλις την δει και σίγουρα δεν θα μπορεί να την εξαφανίσει.

ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΜΕΣΟΥΣ ΟΡΟΥΣ.
δηλαδη η θρησκεία παιζει σημαντικο ρολο στο σεξ? :think:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ορισμένες πουτάνες, ειδικά ct είναι διαστημικά μουνιά και γαμιούνται απίστευτα.
Οι γκόμενες μας από την άλλη συνήθως είναι απλά ωραίες και δεν ξέρουν να γαμιούνται (μέσος όρος πάντα)
Ευχαριστιέμαι όμως περισσότερο το γαμήσι με την γκόμενα όμως γιατί είμαι πιο χαλαρός από άποψη υγιεινης τουλαχιστον. Δεν ανησυχω μηπως σπασει η καποτα ή αν την τον χώνω και πέραν του σημείου που καλύπτει η καπότα...
Μήπως μόνο εγώ τα σκέφτομαι αυτά? :think:
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
από όλες τις γυναίκες πουτάνες ή όχι, ο έμπειρος μπορεί να πάρει αυτό που θέλει και να ικανοποιηθει με διάφορους τρόπους. Το καλό με τις πόρνες είναι ότι τις πληρώνεις για να φύγουν...
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
από όλες τις γυναίκες πουτάνες ή όχι, ο έμπειρος μπορεί να πάρει αυτό που θέλει και να ικανοποιηθει με διάφορους τρόπους. Το καλό με τις πόρνες είναι ότι τις πληρώνεις για να φύγουν...
θεατρο γαμησι ομως...μπρος γκρεμος κ πισω ρεμα
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
ανωτερη διεγερση με τη γκομενα που την κανεις οτι θες!!!!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
Καλησπέρα σε ολους τους αξιότιμους συναγωνιστες!
Λοιπον, με αφορμή τα εξης περιστατικα (τα οποια και θα σας διηγηθώ παρακατω), παραθετω προς συζητηση το εξης: παρ'ολο που προφανως και [size=10pt][size=10pt]μια πουτανα, δεν μετριεται ως γυναικα που εχουμε παει[/size][/size], σιγουρα αρκετοι από εμας θα εχουν κανει πολύ καλυτερα γαμησια με καποιες πουτανες, παρα με γκομενες που δεν αξιζε η δουλεια!
Θα μου πειτε, 'η πουτανα παει μαζι σου για το αντιτιμο, [size=10pt][size=10pt]ενώ η γκομενα παει μαζι σου επειδή σε γουσταρει'[/size][/size], το οποιο .............

.......................Τι λετε εσεις? πως θα σας φαινοταν η καινοτομια του να εισαγάγουμε μια κλιμακα αξιολογξσξς γαμησιου?
Φιλε μου...τα καλυτερα γαμησια τα ριχνεις μονο επι πληρωμη (μιας που ολες πουτανες ειναι-αλλαζει μονο σε ποιο μερος του σωματος βρισκεται η πουτανια )
Και τα εχουμε ξαναπει....Δεν Υπαρχει Τζαμπα Μουνι π ο υ θ ε ν α!! Αν το νομιζεις αυτο, τοτε καλα σε παιζουν. Φιλικα μιλαω...
Και κατι αλλο...το εχω ξαναπει. Καμια γυναικα δεν γαμαει εμας...Ιδεες γαμαει, οπως χρημα και εξουσια-τιποτε αλλο!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom