Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 ... 35   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Λευκορωσία - Μίνσκ Πληροφορίες  (Αναγνώστηκε 31573 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #375 στις: 03/09/11, 20:08 »

το μινσκακι δεν ειναι ορεα πολι σε σχεσι με τιν αθινα.
δεν ειναι καλτ.δεν εχι παρακμι βρομια και δισοδια.δεν εχι τον ρομαντισμο γενικα που εχι ι μπουρδελιαρα αθινα!δε θα μπορουσα να ζισο ποτε σε μια πολι χορισ παρακμι,χορισ πρεζακια να βαρανε τιν παραμιθα τουσ στουσ πεζοδρομουσ τισ ιασονοσ,χορισ τα πιθικια εγλιματιεσ σομαλουσ που σκοτονουν για ενα ευρο!!!!!
γενικα ειναι μια πολι που δεν σου ανεβαζει τιν ανδρεναλινι καθολου!
ενο στιν αθινα ι ανδρεναλινι κοριφονετε ειδικα στο ιστορικο κενδρο με τουσ αραπιδεσ να σε φλερταρουν με τισ απιλιτικεσ και αγριεσ ματιεσ τουσ! Grin Grin Grin Grin Grin
Καταγράφηκε
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #376 στις: 03/09/11, 20:08 »

παρα πολι πορνοδεσ μου ακουγετε! tits2 tits2 tits2 tits2

2funny
Καταγράφηκε

apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #377 στις: 03/09/11, 20:08 »

δεν ειναι καλτ.δεν εχι παρακμι βρομια και δισοδια.δεν εχι τον ρομαντισμο γενικα που εχι ι μπουρδελιαρα αθινα!δε θα μπορουσα να ζισο ποτε σε μια πολι χορισ παρακμι,χορισ πρεζακια να βαρανε τιν παραμιθα τουσ στουσ πεζοδρομουσ τισ ιασονοσ,χορισ τα πιθικια εγλιματιεσ σομαλουσ που σκοτονουν για ενα ευρο!!!!!
ενο στιν αθινα ι ανδρεναλινι κοριφονετε ειδικα στο ιστορικο κενδρο με τουσ αραπιδεσ να σε φλερταρουν με τισ απιλιτικεσ και αγριεσ ματιεσ τουσ! Grin Grin Grin Grin Grin
αλλο γιωργακης

και αλλο λουκασενκο τυπε
Καταγράφηκε

kastadoc
Banned
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #378 στις: 04/09/11, 20:08 »

ασε αυτα τωρα
πες μας τι γινετε εκει?εχει ψωμι?γαμας ευκολα κ καλα?η παλι κι εκει τζιπ,κ 100-200ευρα παει η κατασταση?
αναμενουμε με αγωννια,γιατι η γειτονια μας ειναι "καμενη" οπως ξερεις κι εσυ
τελευταιας ελπιδα εκει εκει στο μπελαρους

δωσε θεμα ρε τυπε
αναμενουμε εναγωνιως
Καταγράφηκε
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #379 στις: 04/09/11, 20:08 »

ασε αυτα τωρα
πες μας τι γινετε εκει?εχει ψωμι?γαμας ευκολα κ καλα?η παλι κι εκει τζιπ,κ 100-200ευρα παει η κατασταση?

δωσε θεμα ρε τυπε
αναμενουμε εναγωνιως
μασ προλαβαν τα μεμετια οι τουρκοι!!!!γαμανε ασταματιτα,λισασμενα ,αυστιρα ,ριθμικα ,αυταρχικα αλλα και σιναμα ρομαντικα!
πολι ορεοσ διαλογοσ στισ γινεκιεσ τουαλετεσ στο κλαμπ που πιγα αναμεσα σε διο πορνεσ!
πορνι νο 1:μου δινι 100 ευρο ο τουρκοσ.
πορνι νο2:ε και?
πορνι νο1:και πρεπει να με γαμισι 100 φορεσ????

το πιο γελιο τισ ιποθεσισ εινια οτι τον γιοσε στο τελοσ το τουρκο και βρικε ενα λευκοροσο που χορευανε και φιλιοντουσαν!!!!
χαχαχαχαχαχα!!!!
τα πορνιδια εχουν καταλαβι οτι τα μεμετια ειναι αχορταγεσ αγαμιτεσ μιχανεσ τισ γκαυλασ!τα κρεατινα δαβλια τουσ διψανε για φρεσκο μουνακι !!!!!
Καταγράφηκε
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #380 στις: 04/09/11, 20:08 »

γνομι μου οτι οι λευκοροσιδεσ φοβουντε γενικα να πανε με ξενουσ.επιλεγουν λευκοροσουσ χιστεσ!
δεν ειναι σαν τισ ουκρανομολδαβεσ που ανιγουν τα ποδια τουσ σε οπια βρομιαρα πλουσια πουτσα τουσ ταξι τον ουρανο με τα αστρα!
οποτε οι πιρφοροι ελινεσ καλιτερα να πανε σε καμια μολδαβο ουκρανια που εκι αμα εχισ πορνοευρο γαμασ καργααααα!!!! Headbaning! Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε
leonoro
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ου παντός πλειν ες Κόρινθον

« Απάντηση #381 στις: 04/09/11, 21:09 »

μασ προλαβαν τα μεμετια οι τουρκοι!!!!γαμανε ασταματιτα,λισασμενα ,αυστιρα ,ριθμικα ,αυταρχικα αλλα και σιναμα ρομαντικα!
πολι ορεοσ διαλογοσ στισ γινεκιεσ τουαλετεσ στο κλαμπ που πιγα αναμεσα σε διο πορνεσ!
πορνι νο 1:μου δινι 100 ευρο ο τουρκοσ.
πορνι νο2:ε και?
πορνι νο1:και πρεπει να με γαμισι 100 φορεσ????

χαχαχαχαχαχα!!!!
τα πορνιδια εχουν καταλαβι οτι τα μεμετια ειναι αχορταγεσ αγαμιτεσ μιχανεσ τισ γκαυλασ!τα κρεατινα δαβλια τουσ διψανε για φρεσκο μουνακι !!!!!

Τύπε οι Τούρκοι, όπως και εμείς λατρεύουν της Τουρκελλεινές Cheesy
Είναι πέφτουλες δε ασιγαστι, αμιλικτι και απαρεγκλιτι
Καταγράφηκε
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #382 στις: 04/09/11, 21:09 »

ασε αυτα τωρα

δωσε θεμα ρε τυπε
αναμενουμε εναγωνιως
εχι ορεα εργαλια στο μινσκακι!!!!!!!
Καταγράφηκε
sferdeklos
Nazi Punks Fuck Off
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Τι παει να πει δε ξερεις ποτε γυριζει η Πενυ;

« Απάντηση #383 στις: 04/09/11, 21:09 »

γνομι μου οτι οι λευκοροσιδεσ φοβουντε γενικα να πανε με ξενουσ.επιλεγουν λευκοροσουσ χιστεσ!
δεν ειναι σαν τισ ουκρανομολδαβεσ που ανιγουν τα ποδια τουσ σε οπια βρομιαρα πλουσια πουτσα τουσ ταξι τον ουρανο με τα αστρα!
οποτε οι πιρφοροι ελινεσ καλιτερα να πανε σε καμια μολδαβο ουκρανια που εκι αμα εχισ πορνοευρο γαμασ καργααααα!!!! Headbaning! Headbaning! Headbaning!

Χυστη που εισαι;
Σε χασαμε απο το thread Γυμναστηρια κλπ.
Καταγράφηκε

Ο μοναδικος απεσταλμενος του Θεου Νωντα επι της γης:
Γεροντας Παστιτσιος...
http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=106700.msg4082117#m
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #384 στις: 04/09/11, 21:09 »

Τύπε οι Τούρκοι, όπως και εμείς λατρεύουν της Τουρκελλεινές Cheesy
Είναι πέφτουλες δε ασιγαστι, αμιλικτι και απαρεγκλιτι
γενικα επιδι ειχα παι και μολδαβια και σε ολα αυτα τα παρακμιακα και εξαθλιομενα κρατι διεκρινα στουσ τουρκουσ μια ασιγκρατιτι γκαυλα!!!!θα μπορουσα να τουσ χαρακτιρισο δεμονεσ τισ γκαυλασ!!!!!
μπορουν με τοσι καυλαπου εχουν μεσα στο ωρακι τουσ να κατακτισουν ολο το πλανιτι!!!!
πιο αγαμιτοι και απο τουσ ελινεσ!!!
τελικα ιπαρχουν και χιροτεροι απο τουσ ελιναρεσ!!!!!χεχε!!!!
Καταγράφηκε
leonoro
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ου παντός πλειν ες Κόρινθον

« Απάντηση #385 στις: 04/09/11, 21:09 »

γενικα επιδι ειχα παι και μολδαβια και σε ολα αυτα τα παρακμιακα και εξαθλιομενα κρατι διεκρινα στουσ τουρκουσ μια ασιγκρατιτι γκαυλα!!!!θα μπορουσα να τουσ χαρακτιρισο δεμονεσ τισ γκαυλασ!!!!!
μπορουν με τοσι καυλαπου εχουν μεσα στο ωρακι τουσ να κατακτισουν ολο το πλανιτι!!!!
πιο αγαμιτοι και απο τουσ ελινεσ!!!
τελικα ιπαρχουν και χιροτεροι απο τουσ ελιναρεσ!!!!!χεχε!!!!

Τύπε μιλάμε οι Ελληνίδες είναι πιο ωραίες από τις Τουρκάλες. Βλέπουν Ρωσσία οι Τουρκοι και βαράνε κάλυψη - παραλλαγή
Καταγράφηκε
Kman2
Μάλαμα

« Απάντηση #386 στις: 05/09/11, 12:12 »

Τουρκία οι γυναίκες κάνουν παρθενοραφή ακόμα στις μικρές πόλεις τι να λέμε τώρα;Οι Τούρκοι πάνε πολλοί μαζί και έχουν ασιατικά στοιχεία συχνά τους αντιμετωπίζεις ως βαλκάνιος μάστορας.
Καταγράφηκε
kastadoc
Banned
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #387 στις: 09/09/11, 01:01 »

καλα ρε πιτσιλιστη..πηγες λευκοροσια-εαν πηγες-κ το μονο που βρηκες να γραψεις εινε για το ποσο και εαν καβλωνουν οι τουρκοι??? Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm....
Καταγράφηκε
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #388 στις: 09/09/11, 12:12 »

καλα ρε πιτσιλιστη..πηγες λευκοροσια-εαν πηγες-κ το μονο που βρηκες να γραψεις εινε για το ποσο και εαν καβλωνουν οι τουρκοι??? Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm....
τι αλο να γραψο διλαδι πουτσαρα μου?τι γουσταρισ να ακουσεισ να πιρφορισεισ?πεσ μου!!!!
Καταγράφηκε
kastadoc
Banned
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #389 στις: 09/09/11, 21:09 »

τι αλο να γραψο διλαδι πουτσαρα μου?τι γουσταρισ να ακουσεισ να πιρφορισεισ?πεσ μου!!!!
where to stay,where to fuck,how much,easy going or not devuski,etc.......
panimais brat?
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 ... 35   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: