Νέα

Ωρωπός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα benali
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

benali

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
67
Κριτικές
5
Like
45
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος αν υπάρχει τίποτα για Ωρωπό?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
Ξέρει κάποιος αν υπάρχει τίποτα για Ωρωπό?
στον Ωρωπο φιλε, εχω χτυπησει Ρωσιδα Milf πριν 4 χρονια. Ειχε και μια φιλη βουλγαροπουτανα και τις ειχα παρει και τις 2 μαζι. Η ρωσσιδα εμενε στον δρομο του λιμεναρχιου (στην αρχη της ανηφορας σε καινουργια σχεδον πολυκατοικια στον 3ο) Η βουλγαρα ειχα ερθει με ferry απο Ερετρια για 3 μερες μονο. Το χειμωνα εμενε  που αλλου, Λιοσια.  Ρωσιδα μακρυ μαλλι ξανθο, πηγαινει για μπανιο μονη στον Φαρο. Και στη Λαικη τις Δευτερες απεναντι απο Φαρο. Ονομα Grusha. Της αλλης το ονομα ποτε δεν το συγκρατησα. Την ειδα μονο μια φορα...Παντως το μιλφονι γαμιεται αβερτα οπου βρεθει και οπου σταθει. Εγω την επαιρνα σπιτι στον Καλαμο το χειμωνα και βγαζαμε τα ματια μας και οχι μονο.

Παντως σου λεω οτι πληρωμενο γαμησι στον Ωρωπο δεν υπαρχει. Μονο αν βγαλεις ετσι, μονος. :hi: :hi:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.720
Κριτικές
8
Like
2.403
Πόντοι
506
στον Ωρωπο φιλε, εχω χτυπησει Ρωσιδα Milf πριν 4 χρονια. Ειχε και μια φιλη βουλγαροπουτανα και τις ειχα παρει και τις 2 μαζι. Η ρωσσιδα εμενε στον δρομο του λιμεναρχιου (στην αρχη της ανηφορας σε καινουργια σχεδον πολυκατοικια στον 3ο) Η βουλγαρα ειχα ερθει με ferry απο Ερετρια για 3 μερες μονο. Το χειμωνα εμενε  που αλλου, Λιοσια.  Ρωσιδα μακρυ μαλλι ξανθο, πηγαινει για μπανιο μονη στον Φαρο. Και στη Λαικη τις Δευτερες απεναντι απο Φαρο. Ονομα Grusha. Της αλλης το ονομα ποτε δεν το συγκρατησα. Την ειδα μονο μια φορα...Παντως το μιλφονι γαμιεται αβερτα οπου βρεθει και οπου σταθει. Εγω την επαιρνα σπιτι στον Καλαμο το χειμωνα και βγαζαμε τα ματια μας και οχι μονο.

Παντως σου λεω οτι πληρωμενο γαμησι στον Ωρωπο δεν υπαρχει. Μονο αν βγαλεις ετσι, μονος. :hi: :hi:
zadren εισαι θεος
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
στον Ωρωπο φιλε, εχω χτυπησει Ρωσιδα Milf πριν 4 χρονια. Ειχε και μια φιλη βουλγαροπουτανα και τις ειχα παρει και τις 2 μαζι. Η ρωσσιδα εμενε στον δρομο του λιμεναρχιου (στην αρχη της ανηφορας σε καινουργια σχεδον πολυκατοικια στον 3ο) Η βουλγαρα ειχα ερθει με ferry απο Ερετρια για 3 μερες μονο. Το χειμωνα εμενε  που αλλου, Λιοσια.  Ρωσιδα μακρυ μαλλι ξανθο, πηγαινει για μπανιο μονη στον Φαρο. Και στη Λαικη τις Δευτερες απεναντι απο Φαρο. Ονομα Grusha. Της αλλης το ονομα ποτε δεν το συγκρατησα. Την ειδα μονο μια φορα...Παντως το μιλφονι γαμιεται αβερτα οπου βρεθει και οπου σταθει. Εγω την επαιρνα σπιτι στον Καλαμο το χειμωνα και βγαζαμε τα ματια μας και οχι μονο.

Παντως σου λεω οτι πληρωμενο γαμησι στον Ωρωπο δεν υπαρχει. Μονο αν βγαλεις ετσι, μονος. :hi: :hi:

Παιχταρα μου εσυ .....χαχαχα ...respect !!!!  :kneel: :kneel:
 
OP
OP
benali

benali

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
67
Κριτικές
5
Like
45
Πόντοι
0
συγχαρητηρια για την ενημερωση :dancing:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
28.974
Πόντοι
10.336
μα ωρωπο ;  :2funny:

κανε ενα οτοστοπ και κατεβα αθηνα ρε αδερφε  :orchestra:

50 τιμημενα χιλιομετρα ειναι. δανεισου ενα παπι αν ουμε,
2 ευρω βενζινη
10 ευρω γαμησι και
3 ευρω για δυο σαπια-νοστιμα σουβλακια,

ειλικρινα δεν μπορω να φανταστω πιο αξιοπρεπες 15ευρω γαμησι, φαι και βολτα.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
μα ωρωπο ;  :2funny:

κανε ενα οτοστοπ και κατεβα αθηνα ρε αδερφε  :orchestra:

50 τιμημενα χιλιομετρα ειναι. δανεισου ενα παπι αν ουμε,
2 ευρω βενζινη
10 ευρω γαμησι και
3 ευρω για δυο σαπια-νοστιμα σουβλακια,

ειλικρινα δεν μπορω να φανταστω πιο αξιοπρεπες 15ευρω γαμησι, φαι και βολτα.
χα,χα,χα.
Μονο για διοδια θελει 5 ευρω
 

tallman

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
χα,χα,χα.
Μονο για διοδια θελει 5 ευρω
Αν πας παραλληλα με την εθνικη απο τα Goodys του Αγιου Στεφανου πεφτεις Μαλακασα και δεξια Ωρωπό για 12 ΚΜ, υπέροχη διαδρομή και ουτε διοδια χρειαζεσαι. ομοιως και στην επιστροφη! 
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
μα ωρωπο ;  :2funny:

κανε ενα οτοστοπ και κατεβα αθηνα ρε αδερφε  :orchestra:

50 τιμημενα χιλιομετρα ειναι. δανεισου ενα παπι αν ουμε,
2 ευρω βενζινη
10 ευρω γαμησι και
3 ευρω για δυο σαπια-νοστιμα σουβλακια,

ειλικρινα δεν μπορω να φανταστω πιο αξιοπρεπες 15ευρω γαμησι, φαι και βολτα.
ρε φιλε....η ιδια ρομαντιλα  ειναι να σεντονιαζεις  στην θαλασσα με το να σεντονιαζεις στην Κωνσ/πολεως??? Τι λεμε τωρα ρε παιδια???
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
Ο ανθρωπος ρωτησε αν υπαρχει κατι στον Ωρωπο. Του απαντησα για να βοηθησω οσο πιο καλα μπορουσα. Πιστευω και ελπιζω να βρει τη χοανη και να την σκισει. Αυτο ειναι το θεμα μας εδω. Αν θελετε εσεις αρχιστε με χαρτες, σουβλατζιδικα στην εθνικη και διαφορες αλλες μαλακιες....Θα γαμησουμε το θεμα και μετα ποσταρουμε  εμεις κατι και το βγαζουν spam...και καλα κανουν...

τιποτα για Ωρωπο εχεις να προτεινεις κατι στον συναδελφο που εχει ταβλαντωσει στην αλλη ακρη του θεου? Μπορεις να τον βοηθησεις και εσυ  φιλε? και ασε τα Goody's για αλλο νημα...Εδω ειμαστε για να γαμησουμε και οχι για περτοκαλαδες.... :hi:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
28.974
Πόντοι
10.336
δηλαδη μου λες οτι καποιος ειναι κατοικος ενος ΧΩΡΙΟΥ (35.000) και δεν ξερει αν υπαρχει μπουρδελο στην περιοχη του ;

Οσο για τα διοδια, πας και χωρις αυτα Αθηνα. Στην τελικη παπι του ειπα να δανειστει, μπορει να το παρει στα χερια και να περασει πεζος τα διοδια (αν ηταν υποχρεωτικα)  :2funny:

Δεν καταλαβαινω γιατι η προταση σου ειναι πιο σοβαρη απο την δικη μου. Εσυ του λες να βρει ενα μιλφ (αν ενδιαφεροταν για γκομενα θα το ειχε κανει μονος του) που βρηκες πριν 4 (!) χρονια, και που το χειμωνα δεν ειναι καν στον Ωρωπο !!!!!
Εγω του εδωσα ενα εναυσμα να κανει μια εκδρομουλα 50 γαμημενα χιλιομετρα μακρια, και να βρει μια ποικιλια γυναικων που στον Ωρωπο δεν την εχει ουτε σε συνολικο πληθυσμο γαμευσιμων θηλυκων (μαζι με τις γατες). Να μου λεγες οτι μενει στο Αγρινιο, παω πασο, στον Ωρωπο μενει ! Μικροτερη αποσταση εχει να διανυσει απο κατοικο της νοτιας Αττικης !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom