Νέα

Λερος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Christakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Christakis

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
37
Like
12
Πόντοι
0
Επισκευτικα την Λερο αρχες Σεπτεμβριου για κατι δουλιες και το βραδυ μετα από μερικα ποτακια με φιλους δοκιμασαμε την τυχη μας σε ενα καινουριο "μπαρ" του Νησιου.
Προφανος σε ένα μικρο νησι δεν εχεις τεραστιες απαιτησεις.

Ειχε 4 κοπελες. Μια MILF ξανθια που εκανε μονο κουβεντα και ποτακι, 2 μαυρακια με καλα Ελληνικά και ευγενικα και μια Σχιστοματα που δεν πολυ καταλαβα απο που ειναι...

Τελος παντων τα μαυρακια τα περασαμε από ενα χερακι με 2 φιλους στον πανω ομορφο του μαγαζιου κανοντας πολυ πλακα περισσοτερο μεταξυ μας παρα ουσιαστικό "αγωνα"

Ολα με σκουφο και 70 ευρώ 1 ΄χερι.

Ο ιδιοκτητης ειναι πολύ φιλικός και σε κουβεντα που ειχαμε οι κοπελες ειναι διαθεσιμες και εκτος μαγαζιου.

 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Εγώ ήξερα τρελλάδικο έχει εκεί.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.345
Κριτικές
2
Like
5.505
Πόντοι
2.356
Ρε σεις εδώ ψάχνουμε και δεν βρίσκουμε μαυράκια της προκοπής στην Αθήνα και βρήκατε στη Λέρο; Μωρέ μπράβο!
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.490
Κριτικές
20
Like
210
Πόντοι
2.995
Ναι ρε, τι μας πέρασες, έχουμε καλά κομματάκια εδώ.
 
OP
OP
C

Christakis

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
37
Like
12
Πόντοι
0
Πέρα από την πλάκα η Λέρος είναι πολύ ωραίο νησί,
το εν λόγο μαγαζί είναι στην Αγ. Μαρίνα, όνομα δεν θυμάμαι αλλά δεν υπαρχουν και πολλά να μπερδευτείς.  :boobies:
 

ConstantineRR

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2018
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
:tn04: :tn04:στην λερο περνας καλα με η χωρις μπουρδελα
 
Εγγρ.
21 Ιουν 2023
Μηνύματα
2
Like
5
Πόντοι
0
Είμαι η Σάντρα 35 ετών μελαχροινός πειρασμός με ύψος 1,66 και είμαι 52 κιλά!!! Με σέξυ αναλογίες και κορμί φωτιά...κωλο ολοστρόγγυλο και στήθη μεγάλα φυσικα και στητα... Μαρεσει το σεξ και ότι το περιλαμβάνει, θα βρίσκομαι στη Λέρο ως Σάββατο βράδυ και διαθέτω δικό μου δωμάτιο σε διακριτικό ξενοδοχείο όπου μπορείς εκεί να περάσεις στιγμές απόλυτης ηδονής και τρελής απόλαυσης καλώντας με απλώς στο κινητό μου δίχως αποκρύψεις ή στέλνοντας μου μύνημα στο viber!!! Τι θα κάνουμε μαζί παρέα;;; Φυσικα τα πάντα, anal, στοματικό, από μπροστά και γενικά θα σου κάνω ο,τι βάλει το μυαλό σου, χατίρια δε χαλάω. Και όταν λέω τα πάντα πίστεψε με τα εννοώ ακόμα κι αν θες να παίξουμε με την απίστευτη και μεγάλη συλλογή των sex toys μου!!! Μπορώ να γίνω αυταρχική αλλά και σκλάβα αναλόγως με τον ρόλο που θες να λάβω... Το δωράκι μου είναι 150 και αν είσαι αποφασισμένος να βιώσεις στιγμές απόλυτης ηδονής και να κάνεις πράξη τις φαντασιώσεις σου δεν έχεις απλά να με καλέσεις... Δέχομαι μόνο σοβαρές προτάσεις από αποφασισμένους!!! Τηλέφωνα που θα περιλαμβάνουν ειρωνικά σχόλια και συζητήσεις περί εκπτώσεων της τιμής δεν γίνονται δεκτά γιατί ξέρω τι προσφέρω και εκπτώσεις δεν γίνονται!!! Αφού το αποφασίσεις σε περιμένω να σου μείνω απλώς αξέχαστη!!!!! Φιλάκια!!!!
6946449770
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.490
Κριτικές
20
Like
210
Πόντοι
2.995
Λίγα λόγια για το παραπάνω κορίτσι.

Συνάντηση λίγες μέρες πριν, δωμάτιο καθαρό με έτοιμα τα gel, προφυλακτικά και κάνα 2 sex toys αν θέλαμε.
Στα του αγώνα, πίπα εξαιρετική, ξέρει να το δουλεύει και δεν δυσκολεύεται στο deepthroat με τους ανάλογους ήχους.
Μουνάκι ποεντακάθαρο όπου και δόθηκε η απαιτούμενη προσοχή και από ότι φάνηκε το απόλαυσε δεόντος.
Καβάλημα από εκείνη με γρήγορους ρυθμούς όπου και τελείωσα στην απίστευτη κωλάρα που έχει.
Ντουσάκι και απο τους δυο και λίγο μετά 2ος γύρος με πίπα, 69 όπου και έμπαιναν δάκτυλα σε όλους τις τρύπες, μετά στα 4 όπου και τίμησα
την κωλάρα της για αρκετή ώρα σε 2-3 στάσεις και λιγο πριν το τέλος πίπα και τελείωμα στις βυζάρες της.
Η κοπέλα συστείνεται γιατί αξίζει τα λεφτά της και τις υπηρεσίες της, όσο για την συμπεριφορά ήταν εξαιρετική και σε κάνει να νιώθεις άνετα.
Από όσα μου είπε η βαση της είναι Ρόδο και θα τιμηθεί ξανά όταν πάω κάποια στιγμή στο μέλλον.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
521
Κριτικές
8
Like
1.124
Πόντοι
366
Εγώ ήξερα τρελλάδικο έχει εκεί.
Είχε....και είχε κλείσει αφού διέρρευσαν τα αισχη που γίνονταν....ακόμα λειτουργεί κλινική αλλά σε άλλες μοτίβο ( πρόσφατο ντοκιμαντέρ ' φαντάσματα του Αιγαίου)....κατά την προσφυγική κρίση...είχαν βάλει μέσα το καμπ
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
47
Like
69
Πόντοι
0
Κανένα μπαρ στην Λέρο παίζει ρε αδέρφια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom