Νέα

πρωτο ραντεβου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
καλησπερα παιδες!μετα απο γνωριμια απο κοινη γνωστη εδω στην επαρχια που βρισκομαι 4 χρονια τωρα την παρασκευη βγηκαμε με μια κοπελια το βραδυ οι δυο μας να γνωριστουμε.πηγαμε και καλα να πιουμε ενα ποτακι χαλαρο κατα τις 12 και τελικα την πηγα σπιτι κατα τις 6 το πρωι.κανονικη ανακριση ποσο καιρο μενεις εδω? ειχες σχεση εδω?ποτε τελέιωσες απο τη σχεση σου?αν τελειωσει η δουλεια σου θα πας αθηνα?παντως υπηρχε καλη χημεια ολη την ωρα της βραδια σας.μονο που δε φιληθηκαμε.αφου καθοτανε στο σκαμπο πεναντι βρεθηκε πανω στα ποδια μου.σε καποια φαση μου μιαγε για εα μαγαζι και μολις της ειπα παμε για κανα ποτακι εκει μου ειπε ειναι γνωστοι της πολλοι εκει απο την γειτονια και αν μας δουν τετοια ωρα μαζι καταλαβαινεις.την κυριακη της εστειλα μηνυμα της ειπα ποτε να ξαναβρεθουμε?μου λεει δε ξερω να δουμε.σημειωση.απο την αρχη μου ειχε πει να βγουμε παρασκευη γιατι μετα δε ξερει ποτε θα μπορει.τωρα λεω μη ααστέλνω παπαριες.αν θελει αυτη θα πει. 
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
καλησπερα παιδες!μετα απο γνωριμια απο κοινη γνωστη εδω στην επαρχια που βρισκομαι 4 χρονια τωρα την παρασκευη βγηκαμε με μια κοπελια το βραδυ οι δυο μας να γνωριστουμε.πηγαμε και καλα να πιουμε ενα ποτακι χαλαρο κατα τις 12 και τελικα την πηγα σπιτι κατα τις 6 το πρωι.κανονικη ανακριση ποσο καιρο μενεις εδω? ειχες σχεση εδω?ποτε τελέιωσες απο τη σχεση σου?αν τελειωσει η δουλεια σου θα πας αθηνα?παντως υπηρχε καλη χημεια ολη την ωρα της βραδια σας.μονο που δε φιληθηκαμε.αφου καθοτανε στο σκαμπο πεναντι βρεθηκε πανω στα ποδια μου.σε καποια φαση μου μιαγε για εα μαγαζι και μολις της ειπα παμε για κανα ποτακι εκει μου ειπε ειναι γνωστοι της πολλοι εκει απο την γειτονια και αν μας δουν τετοια ωρα μαζι καταλαβαινεις.την κυριακη της εστειλα μηνυμα της ειπα ποτε να ξαναβρεθουμε?μου λεει δε ξερω να δουμε.σημειωση.απο την αρχη μου ειχε πει να βγουμε παρασκευη γιατι μετα δε ξερει ποτε θα μπορει.τωρα λεω μη ααστέλνω παπαριες.αν θελει αυτη θα πει. 
πως μπορουμε να βοηθησουμε? :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
εσυ τι θα εκανες μαν?μιας και οι γυναικες εδω μολις πεις οτι εισαι απο αθηα παθαινουν ηλεκτροσοκ :rockon: :rockon:
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
καλησπερα παιδες!μετα απο γνωριμια απο κοινη γνωστη εδω στην επαρχια που βρισκομαι 4 χρονια τωρα την παρασκευη βγηκαμε με μια κοπελια το βραδυ οι δυο μας να γνωριστουμε.πηγαμε και καλα να πιουμε ενα ποτακι χαλαρο κατα τις 12 και τελικα την πηγα σπιτι κατα τις 6 το πρωι.κανονικη ανακριση ποσο καιρο μενεις εδω? ειχες σχεση εδω?ποτε τελέιωσες απο τη σχεση σου?αν τελειωσει η δουλεια σου θα πας αθηνα?παντως υπηρχε καλη χημεια ολη την ωρα της βραδια σας.μονο που δε φιληθηκαμε.αφου καθοτανε στο σκαμπο πεναντι βρεθηκε πανω στα ποδια μου.σε καποια φαση μου μιαγε για εα μαγαζι και μολις της ειπα παμε για κανα ποτακι εκει μου ειπε ειναι γνωστοι της πολλοι εκει απο την γειτονια και αν μας δουν τετοια ωρα μαζι καταλαβαινεις.την κυριακη της εστειλα μηνυμα της ειπα ποτε να ξαναβρεθουμε?μου λεει δε ξερω να δουμε.σημειωση.απο την αρχη μου ειχε πει να βγουμε παρασκευη γιατι μετα δε ξερει ποτε θα μπορει.τωρα λεω μη ααστέλνω παπαριες.αν θελει αυτη θα πει. 

Τύπε εσύ έκανες την κίνησή σου και της είπες και της πρότεινες και δεύτερη φορά να βρεθείτε και σου απάντησε "να δούμε κλπ" , οπότε τώρα άστην να επικοινωνήσει αυτή μαζί σου.
Τουλάχιστον εγώ έτσι θα έκανα. Από εκεί και πέρα απλά εκφέρω γνώμη. Να μην σε πάρω και στο λαιμό μου. Δε μου λες , είναι καλό μουνί αυτή ??
 

zoyloy

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
εσυ τι θα εκανες μαν?μιας και οι γυναικες εδω μολις πεις οτι εισαι απο αθηα παθαινουν ηλεκτροσοκ :rockon: :rockon:
θα τις έδινα το φιλί της ζωής ρε μεγάλε να συνέλθει...έκατσε στα ποδαράκι σου  όπως λες τι περιμενες δηλαδή να σου πει φίλα με? Τέλος Πάντον εσύ ξέρεις.. Αλλά άμα το αφήσεις και στην τύχη του χωρίς να δείξεις ότι γουσταρεις να συνεχίσεις υπάρχει και ο κυνδυνος να σε πει Μαλάκα.
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Όταν λες επαρχία? ?
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Τύπε εσύ έκανες την κίνησή σου και της είπες και της πρότεινες και δεύτερη φορά να βρεθείτε και σου απάντησε "να δούμε κλπ" , οπότε τώρα άστην να επικοινωνήσει αυτή μαζί σου.
Τουλάχιστον εγώ έτσι θα έκανα. Από εκεί και πέρα απλά εκφέρω γνώμη. Να μην σε πάρω και στο λαιμό μου. Δε μου λες , είναι καλό μουνί αυτή ??
ακριβως φιλε μου και εγω το ιδιο λεω να κανω κι σε αυτη την περιπτωση μιας και ειναι η καλυτερη τακτικη.να μη γινομαστε και κλαψομουνιδες.αμα θελει αυτη θα πει.δεν ύπαρχει λογος για πιεση.ωραιο μουνακι φιλε μου!!
 

Επισκέπτης
Αστην να σου στειλει μηνυμα ή να σου τηλεφωνησει!
Καλο μουνακι τουλαχιστον?
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
θα τις έδινα το φιλί της ζωής ρε μεγάλε να συνέλθει...έκατσε στα ποδαράκι σου  όπως λες τι περιμενες δηλαδή να σου πει φίλα με? Τέλος Πάντον εσύ ξέρεις.. Αλλά άμα το αφήσεις και στην τύχη του χωρίς να δείξεις ότι γουσταρεις να συνεχίσεις υπάρχει και ο κυνδυνος να σε πει Μαλάκα.
εκανα κινηση ρε τρελε να την φιλησω τι με περασες αφου ειμασταν face to face.αλλα γυρισε λιγο και της δαγκωσα το μαγουλακι λιγο.και αυτη με μυριζε συνεχεια.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945

zoyloy

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
εκανα κινηση ρε τρελε να την φιλησω τι με περασες αφου ειμασταν face to face.αλλα γυρισε λιγο και της δαγκωσα το μαγουλακι λιγο.και αυτη με μυριζε συνεχεια.
για κυνηγόσκυλο την κόβω  :bounce-glasses: :bounce-glasses: :tooth: :headbang2:
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
εκανα κινηση ρε τρελε να την φιλησω τι με περασες αφου ειμασταν face to face.αλλα γυρισε λιγο και της δαγκωσα το μαγουλακι λιγο.και αυτη με μυριζε συνεχεια.

Γερμανικός Ποιμενικός είναι τύπε ??  :2funny: :2funny:
Στο επόμενο ραντεβού ΑΝ γίνει που σου το εύχομαι φρόντισε να είσαι πιο διαχυτικός αδερφέ για να μην σε περάσει για μαλακάκο.  ;)
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
1) να πιουμε ενα ποτακι χαλαρο κατα τις 12 και τελικα την πηγα σπιτι κατα τις 6 το πρωι
2) αφου καθοτανε στο σκαμπο πεναντι βρεθηκε πανω στα ποδια μου

ρε φίλε τι άλλο θες να σου πει η γκόμενα???
:uglystupid: :idiot: :helpplea: :jerking:

λογικό να σου λέει τώρα δε ξέρω κτλ
γιατί σε έχει περάσει για πυρφόρο.
:2funny:

 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
1) να πιουμε ενα ποτακι χαλαρο κατα τις 12 και τελικα την πηγα σπιτι κατα τις 6 το πρωι
2) αφου καθοτανε στο σκαμπο πεναντι βρεθηκε πανω στα ποδια μου

ρε φίλε τι άλλο θες να σου πει η γκόμενα???
:uglystupid: :idiot: :helpplea: :jerking:

λογικό να σου λέει τώρα δε ξέρω κτλ
γιατί σε έχει περάσει για πυρφόρο.
:2funny:
ελα ρε μαλακα και εσυ τωρα  :2funny:
 

zoyloy

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
1) να πιουμε ενα ποτακι χαλαρο κατα τις 12 και τελικα την πηγα σπιτι κατα τις 6 το πρωι
2) αφου καθοτανε στο σκαμπο πεναντι βρεθηκε πανω στα ποδια μου

ρε φίλε τι άλλο θες να σου πει η γκόμενα???
:uglystupid: :idiot: :helpplea: :jerking:

λογικό να σου λέει τώρα δε ξέρω κτλ
γιατί σε έχει περάσει για πυρφόρο.
:2funny:
:hi: :hi: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom