Νέα

ts-tzoylia

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georst
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
δοκιμάστηκε προχθές...είναι όπως στην τελευταία φωτό, οι άλλες είναι fake...έχει χώρο στην Αχαρνών πίσω από τα jumbo...δεν έχει στήθος , είναι γυμνασμένη με ωραίο σώμα και σφιχτό κωλαράκι, το εργαλείο μέτριο και καυλώνει κανονικά  :erection: ...είναι άτριχη, καθαρή, ο χώρος ικανοποιητικός...την πήρα στα 30 €...μου φάνηκε πως είναι μόνο παθητική, δεν το κατέχει και πολύ στην πίπα αν και οι χειλάρες που έχει βάλει σιλικόνη σε προδιαθέτουν για άλλα...είναι όμως δεκτική, αντέχει αρκετά την πίεση  :zfuck: :zfuck: από πίσω και δεν βιάζεται...κάθισα ένα μισάωρο περίπου..μου είπε πως είναι από ουκρανία...
 

sotsl

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
114
Like
2
Πόντοι
1
John εισαι μεγας ... Σ ευχαριστουμε για τις ενημερωσεις !!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.305
Κριτικές
5
Like
3.947
Πόντοι
606
δοκιμάστηκε προχθές...είναι όπως στην τελευταία φωτό, οι άλλες είναι fake...έχει χώρο στην Αχαρνών πίσω από τα jumbo...δεν έχει στήθος , είναι γυμνασμένη με ωραίο σώμα και σφιχτό κωλαράκι, το εργαλείο μέτριο και καυλώνει κανονικά  :erection: ...είναι άτριχη, καθαρή, ο χώρος ικανοποιητικός...την πήρα στα 30 €...μου φάνηκε πως είναι μόνο παθητική, δεν το κατέχει και πολύ στην πίπα αν και οι χειλάρες που έχει βάλει σιλικόνη σε προδιαθέτουν για άλλα...είναι όμως δεκτική, αντέχει αρκετά την πίεση  :zfuck: :zfuck: από πίσω και δεν βιάζεται...κάθισα ένα μισάωρο περίπου..μου είπε πως είναι από ουκρανία...
:birdman: :birdman: :birdman: :rockon:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
297
Πόντοι
36
δοκιμάστηκε προχθές...είναι όπως στην τελευταία φωτό, οι άλλες είναι fake...έχει χώρο στην Αχαρνών πίσω από τα jumbo...δεν έχει στήθος , είναι γυμνασμένη με ωραίο σώμα και σφιχτό κωλαράκι, το εργαλείο μέτριο και καυλώνει κανονικά  :erection: ...είναι άτριχη, καθαρή, ο χώρος ικανοποιητικός...την πήρα στα 30 €...μου φάνηκε πως είναι μόνο παθητική, δεν το κατέχει και πολύ στην πίπα αν και οι χειλάρες που έχει βάλει σιλικόνη σε προδιαθέτουν για άλλα...είναι όμως δεκτική, αντέχει αρκετά την πίεση  :zfuck: :zfuck: από πίσω και δεν βιάζεται...κάθισα ένα μισάωρο περίπου..μου είπε πως είναι από ουκρανία...
πισω σπο τα jumbo και την πηρες σε τιμη jumbo γιγαντα :rockon:
 

patent

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2015
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
paides kalhspera ,epeidh eimai kainoyrios poies trans tha mou proteinate?euxaristw poly
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom