Νέα

Οίκοι που δέχονται Πακιστανούς κλπ .....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VAZO34
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Νομίζω θα ηταν πολύ χρήσιμο να φτιαχτεί επιτέλους μια λίστα με τα σπιτάκια στη Φυλής και πέριξ που δέχονται πάκια, αφγανούς κλπ ώστε όποιος θέλει να τα αποφεύγει...
Καλό ίσως θα ήταν να αναφέρεται κι  η κοπέλα κι η βάρδια γιατί μπορεί να είναι θέμα κοπέλας ή τσατσάς κι όχι οίκου...
Όποιος συναγωνιστής θέλει ας βοηθήσει  :hi:
 

Επισκέπτης
Νομίζω θα ηταν πολύ χρήσιμο να φτιαχτεί επιτέλους μια λίστα με τα σπιτάκια στη Φυλής και πέριξ που δέχονται πάκια, αφγανούς κλπ ώστε όποιος θέλει να τα αποφεύγει...
Καλό ίσως θα ήταν να αναφέρεται κι  η κοπέλα κι η βάρδια γιατί μπορεί να είναι θέμα κοπέλας ή τσατσάς κι όχι οίκου...
Όποιος συναγωνιστής θέλει ας βοηθήσει  :hi:
λεφτα να εχεις και μπαινεις οπου γουστερνεις μαν μεχρι και στα στουντιο
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
81
Like
7.059
Πόντοι
6.265
Στα περισσότερα σπίτι παίζουν Πάκιδες.Εϊναι λογικο γιατί υπήρχε μεγάλη αναδουλειά και πλέον έχουν έρθει καβλωμένοι λαθραίοι με λεφτά.Σε πολλές περιπτώσεις,αν έχει Ελληνάρες ή λοιπούς βαλκάνιους,πετάνε ένα only Greek για το ίματζ του οίκου.Αλλά αν ο άλλος έρχεται και σου ακουμπάει ζεστό μαρούλι,όταν όλη μέρα έχεις πάρει 2 βίζιτες,θα κάτσεις και θα γαμηθείς μέχρις εσχάτων.Άσε που με την λύσσα που έχουν αυτοι θα χύνουν στο 3 λεπτο.Βέβαια τέτοια περιστατικά συμβαίνουν σε οίκους με φόλες,οι οποίοι δεν έχουν πελατεία και απο ένα σημείο και μετά παίρνουν ότι βρούν.Αν η άλλη έχει λαϊκό προσκύνημα ή στάνταρ πελατεία,σιγά μην κάτσει με τα Πάκια.Πόσες,όμως,είναι αυτές;Ελάχιστες.Κάτι Ελένες-Αθηνάδες,Τζουλιάνες κτλ.Τα έπιπλα και τα ψυγεία,όμως...;
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Στα περισσότερα σπίτι παίζουν Πάκιδες.Εϊναι λογικο γιατί υπήρχε μεγάλη αναδουλειά και πλέον έχουν έρθει καβλωμένοι λαθραίοι με λεφτά.Σε πολλές περιπτώσεις,αν έχει Ελληνάρες ή λοιπούς βαλκάνιους,πετάνε ένα only Greek για το ίματζ του οίκου.Αλλά αν ο άλλος έρχεται και σου ακουμπάει ζεστό μαρούλι,όταν όλη μέρα έχεις πάρει 2 βίζιτες,θα κάτσεις και θα γαμηθείς μέχρις εσχάτων.Άσε που με την λύσσα που έχουν αυτοι θα χύνουν στο 3 λεπτο.Βέβαια τέτοια περιστατικά συμβαίνουν σε οίκους με φόλες,οι οποίοι δεν έχουν πελατεία και απο ένα σημείο και μετά παίρνουν ότι βρούν.Αν η άλλη έχει λαϊκό προσκύνημα ή στάνταρ πελατεία,σιγά μην κάτσει με τα Πάκια.Πόσες,όμως,είναι αυτές;Ελάχιστες.Κάτι Ελένες-Αθηνάδες,Τζουλιάνες κτλ.Τα έπιπλα και τα ψυγεία,όμως...;

έχεις δίκαιο οι ξεπέτες και αυτές που βαράνε μύγες θα δέχονται ... τώρα άλλες που έχουν φουλ δωμάτια θα κάνουν τις φυλετικές διακρίσεις για τις παίρνει να τις κάνουν ... πάντως και κάτι άλλο να θίξουμε από το μέτωπο της πιάτσας, πως έχει παρά γίνει το κακό με τους λαθραίους που σουλατσάρουν όλες τις ώρες στους δρόμους του αγοραίου έρωτα και απλά μπουκάρουν στα τσαρδιά για να δουν καμία τσούρκα ... κάτι πρέπει να γίνει να σταματήσει αυτό
 

kariptru_01

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
185
Like
12
Πόντοι
1
Μετρημενοι στα δαχτυλα οι οικοι που ριχνουν πορτα σε καθε λογης πακη.
Πιο πολυ απο τις κοπελες εξαρταται και οχι απο του οικους, πιστευω! :hi:
 
OP
OP
VAZO34

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Μετρημενοι στα δαχτυλα οι οικοι που ριχνουν πορτα σε καθε λογης πακη.
Πιο πολυ απο τις κοπελες εξαρταται και οχι απο του οικους, πιστευω! :hi:
κατάλαβα... μάλλον θα πρέπει να αντιστρέψουμε το ερώτημα και να φτιάξουμε λίστα με οίκους που ΔΕΝ δέχονται πάκια....
 
OP
OP
VAZO34

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Μετρημενοι στα δαχτυλα οι οικοι που ριχνουν πορτα σε καθε λογης πακη.
Πιο πολυ απο τις κοπελες εξαρταται και οχι απο του οικους, πιστευω! :hi:
δεν καταλαβαίνουν ότι έτσι διώχνουν πολλούς άλλους πελάτες;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.050
Κριτικές
52
Like
16.578
Πόντοι
10.686
δεν καταλαβαίνουν ότι έτσι διώχνουν πολλούς άλλους πελάτες;
Το χρήμα δεν έχει χρώμα...  ;) Για τη συντριπτική πλεοψηφία των τάνων,όλοι είμαστε αλλοδαποί για αυτές,άλλοι ανοιχτόχρωμοι και άλλοι σκουρόχρωμοι.Και μην μου πείτε ότι κατέληξαν να γαμιούνται στην Ελλάδα για τον επιούσιον,γιατί είχαν καμιά καψούρα για τους Έλληνες και τη λεβεντιά τους!Απλά εδώ έτυχε γι'αυτές να μπορούν να δουλέψουν.Αν τους δοθεί η δυνατότητα και η ευκαιρία,την... κοπανάνε για αγορές με περισσότερο μαρούλι.(Βέβαια μετά επιστρέφουν,γιατί ο Γερμανός θα σε πληρώσει μεν καλά,αλλά θα σε αντιμετωπίσει σαν ζώο,εκεί έχει πούτσα και ξύλο μαζί,αλλά τεσπά...).
 
OP
OP
VAZO34

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Το χρήμα δεν έχει χρώμα...  ;) Για τη συντριπτική πλεοψηφία των τάνων,όλοι είμαστε αλλοδαποί για αυτές,άλλοι ανοιχτόχρωμοι και άλλοι σκουρόχρωμοι.Και μην μου πείτε ότι κατέληξαν να γαμιούνται στην Ελλάδα για τον επιούσιον,γιατί είχαν καμιά καψούρα για τους Έλληνες και τη λεβεντιά τους!Απλά εδώ έτυχε γι'αυτές να μπορούν να δουλέψουν.Αν τους δοθεί η δυνατότητα και η ευκαιρία,την... κοπανάνε για αγορές με περισσότερο μαρούλι.(Βέβαια μετά επιστρέφουν,γιατί ο Γερμανός θα σε πληρώσει μεν καλά,αλλά θα σε αντιμετωπίσει σαν ζώο,εκεί έχει πούτσα και ξύλο μαζί,αλλά τεσπά...).
δίκιο έχεις αλλά εγώ βλέπω τα πράγματα κι απ΄τη σκοπιά μου...αηδιάζω να πάω στην άλλη που πριν ένα λεπτό είχε κάνει ακά στο πάκι...άποψή μου.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.050
Κριτικές
52
Like
16.578
Πόντοι
10.686
δίκιο έχεις αλλά εγώ βλέπω τα πράγματα κι απ΄τη σκοπιά μου...αηδιάζω να πάω στην άλλη που πριν ένα λεπτό είχε κάνει ακά στο πάκι...άποψή μου.
Και μένα με εκνευρίζει,για λόγους υγειινής και μόνο.Αντικειμενικά,τα ίδια δικαιώματα και υποχρεώσεις έχουμε.
Λίγο άσχετο βέβαια,αλλά θα το γράψω:στα σαλόνια που περιμένω την κοπέλα να βγει,οι Πάκηδες κάθονται ήσυχοι και κόσμιοι,οι ντόπιοι κάνουν φασαρία με τις φωνές τους και τη συμπεριφορά τους...
 
OP
OP
VAZO34

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Και μένα με εκνευρίζει,για λόγους υγειινής και μόνο.Αντικειμενικά,τα ίδια δικαιώματα και υποχρεώσεις έχουμε.
Λίγο άσχετο βέβαια,αλλά θα το γράψω:στα σαλόνια που περιμένω την κοπέλα να βγει,οι Πάκηδες κάθονται ήσυχοι και κόσμιοι,οι ντόπιοι κάνουν φασαρία με τις φωνές τους και τη συμπεριφορά τους...
μην ξεχνάς ότι τα πάκια παίζουν κι εκτός έδρας  ;) ....στα Φωκαίας 24 , 25, 27 έχετε δει να δέχονται  πάκια;;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Δεν υπαρχει πιο επικινδυνο σπορ απο το να ξαπλωνεις στα ιδια σεντονια που εχουν ξαπλωσει εκατονταδες αλλοδαπη απο τρωγλες σκηνες και πεζοδρομια χωρις να αλλαχτουν για μερες. Ο ΣΤΑΦΙΛΟΚΟΚΚΟΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΤΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και σκοτωνει!
 
OP
OP
VAZO34

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Δεν υπαρχει πιο επικινδυνο σπορ απο το να ξαπλωνεις στα ιδια σεντονια που εχουν ξαπλωσει εκατονταδες αλλοδαπη απο τρωγλες σκηνες και πεζοδρομια χωρις να αλλαχτουν για μερες. Ο ΣΤΑΦΙΛΟΚΟΚΚΟΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΤΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και σκοτωνει!
γι΄αυτό ακριβώς λέω φίλε μου να προστατεύσουμε τους εαυτούς μας με συγκεκριμένη ενημέρωση....ποιος οίκος και ποια κοπέλα....
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
Ελενη  "Αιγυπτία"  απο   ..  Ελμπασαν-@  Φωκαιας  17 πανω /  μετα τα μεσανυχτα- Φιλος   πήγε- και μπηκε   πριν  δυο βδομαδες και γινοταν  το  ελα  να δεις/ Και  η ιδια η  Ελενη (κριμα βεβαια  - την ξερουμε και από παλιά) ,  βρώμαγε  αθλια απο κατω  ( κατι  που έχει αναφερθει και σε κριτικες - οτι δεν πλενεται ενδιάμεσα κλπ)

 

camel72

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
65
Like
18
Πόντοι
0
καλημερα και απο εμενα
σιγουρα εχει τυχη να δω να τους λεει να περασουν απλα τα πακοι εκαναν κουβεντα και ελεγαν για 15 ευρω στο Φωκαιας στο 7 στο υπογειο
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
δέν υπάρχει πουτάνα αυτη την εποχή πού δέν θα γαμηθεί μέ έναν κουστουμαρισμένο καί μυροδάτο αφγανό η πακιστανό επομένως μην γραφετε μαλακίες.....
μόλις πέσει η πενηνταρού στην βριλυσου κλπ τά ποδαρακια ανοίγουν και το 10καρικάκι στό μετάξι καί χωρίς κουστουμι.....

γιά μαύρους υπάρχουν εξαιρέσεις......και οχι παντού
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom