Νέα

Στο στριπτιτζάδικο με την κοπέλα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Spartan_Gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
Καλησπέρα!

Τον τελευταίο καιρό έχει έρθει μία ιδέα στη δικιά μου, να πάμε παρέα σε στριπτιτζάδικο και η ίδια να πάρει χορό με κοπέλα κι εγώ να παίρνω μάτι. Καταρχάς θα ήθελα να ρωτήσω το εξής καθώς δε συχνάζω συχνά σε τέτοια μαγαζιά και δεν έχω ξανακάνει κάτι παρόμοιο. Όταν θα την πάρει και θα την ξεμοναχιάσει εγώ θα μπορώ να είμαι δίπλα να παίρνω μάτι?  :hmm: :hmm:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
these are ,, επικινδυνα σπορ  δια  απείρους .. If i  may remαrk.. :)  Εξαρταται τι τάσεις  εχει η φιλη σου ,, Ας  πουν  και  οι  εμπειροι στα strip..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Nα σου δωσω τσοντεs ,  να μου δωσειs το κοριτσι ???? Και ματι...........ελευθερα
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Καποιες κοπελες το κανουν.δοκιμασε...
 
OP
OP
Spartan_Gr

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
these are ,, επικινδυνα σπορ  δια  απείρους .. If i  may remαrk.. :)  Εξαρταται τι τάσεις  εχει η φιλη σου ,, Ας  πουν  και  οι  εμπειροι στα strip..
Το θέμα είναι ότι την δικιά μου την καβλωνει η όλη φάση επειδή θα βρίσκομαι κι εγώ εκεί.Ματακιας δεν είμαι απλά η κοπέλα μου γουστάρει επειδή θα κατακαβλωσω εγώ
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298
ειχα παει στο αλκατραζ με δυο γκομενες η μια 23 και η αλλη 25..
 

SERPICΟ

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα!

Τον τελευταίο καιρό έχει έρθει μία ιδέα στη δικιά μου, να πάμε παρέα σε στριπτιτζάδικο και η ίδια να πάρει χορό με κοπέλα κι εγώ να παίρνω μάτι. Καταρχάς θα ήθελα να ρωτήσω το εξής καθώς δε συχνάζω συχνά σε τέτοια μαγαζιά και δεν έχω ξανακάνει κάτι παρόμοιο. Όταν θα την πάρει και θα την ξεμοναχιάσει εγώ θα μπορώ να είμαι δίπλα να παίρνω μάτι?  :hmm: :hmm:
Φυσικά και θα μπορείς! Απλά κατα πάσα πιθανότητα θα σου ζητήσει και σένα χρήματα.
 
OP
OP
Spartan_Gr

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
Και τι έπαιξε φίλε?
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Στο στριπτιζαδικο με την κοπελα σου καλυτερα μην πας..μπορει να στην πειραξουν τιποτα μεθυσμενοι..εκτος κι αν την γραφεις στα @@ σου
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Καλησπέρα!

Τον τελευταίο καιρό έχει έρθει μία ιδέα στη δικιά μου, να πάμε παρέα σε στριπτιτζάδικο και η ίδια να πάρει χορό με κοπέλα κι εγώ να παίρνω μάτι. Καταρχάς θα ήθελα να ρωτήσω το εξής καθώς δε συχνάζω συχνά σε τέτοια μαγαζιά και δεν έχω ξανακάνει κάτι παρόμοιο. Όταν θα την πάρει και θα την ξεμοναχιάσει εγώ θα μπορώ να είμαι δίπλα να παίρνω μάτι?  :hmm: :hmm:

ναι αμέ , απλά όταν το κάνεις (επιβάλλεται να το κάνεις!) να μας περιγράψεις με όλες τις λεπτομέρειες τη σκηνή  ;)
 

lkjhgfdsazxcvbytre

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
324
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
ΠΡΌΣΕΧΕ Και άλλος πήγε στο καμπινγκ με την γυναίκα του και είδες τη έπαθε.  :S
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Καλησπέρα!

Τον τελευταίο καιρό έχει έρθει μία ιδέα στη δικιά μου, να πάμε παρέα σε στριπτιτζάδικο και η ίδια να πάρει χορό με κοπέλα κι εγώ να παίρνω μάτι. Καταρχάς θα ήθελα να ρωτήσω το εξής καθώς δε συχνάζω συχνά σε τέτοια μαγαζιά και δεν έχω ξανακάνει κάτι παρόμοιο. Όταν θα την πάρει και θα την ξεμοναχιάσει εγώ θα μπορώ να είμαι δίπλα να παίρνω μάτι?  :hmm: :hmm:
3728.jpg
 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Φαντάζομαι είστε και οι δυο αρκετά μικροί σε ηλικία, έτσι;

Στη φάση που ανακαλύπτετε και παίζετε και κοιτάει να σε εντυπωσιάσει και να στο παίξει εξτρήμ; Καλές εμπειρίες είναι αυτά για να τα απομυθοποιείς. Στα στριπτητζάδικα δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ ερωτισμός, μόνο γλυκιά ντέκα του δρόμου, ιδανικό περιβάλλον για να πίνεις ουισκάρα και να σκέφτεσαι τί σκατά είναι οι άνθρωποι. Οι παγωμένες μουνάρες σε κοιτάνε με αηδία ως πινιάτα γιομάτη δεκάρικα (και καλά κάνουν), οι θλιβεροί πεινάλες που δεν έχουν κοινωνικοποιηθεί ποτέ στη ζωή τους με απλήρωτη γυναίκα φαντασιώνονται μεγάλες ερωτικές ιστορίες και τα γκαρσόνια/τσεκαδόροι κάνουν τρελό παιχνίδι.

Θα πάτε, θα πάρεις επιτόπου ένα χωρό, θα είναι όλα ντέκα, άβολα και παγωμένα, δεν πρόκειται να καυλώσεις μια, η κοπέλα σου θα χαρεί πως έκανε "εξτρεμιά" και σ'έδεσε και το μικροαστικό μακελειό της σχέσης θα συνεχίσει ανενόχλητο.

Αληθινά μαγκιόρικο θα ήταν να φέρει μια φίλη της ένα βράδυ από το σπίτι, να πιείτε όλοι μαζί, να φασωθούν και μετά ό,τι θέλει προκύψει. Αυτό μάλιστα και ερωτικό και μερακλίδικο είναι. Σε στριπτητζάδικο μόνο για χαβαλέ και τίποτε άλλο.
 
OP
OP
Spartan_Gr

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
Τύπε,
έχω να πω καταρχήν πως τα περιέγραψες όλα με πολύ ρεαλιστικό και συνάμα ποιητικό τρόπο  ;)

Μικροί δεν είμαστε όχι, και ούτε προσπαθεί ο ένας να εντυπωσιάσει τον άλλον. Απλά θα το κάναμε για την κάβλα μας και μόνο επειδή δε μένουμε μόνο στα συνηθισμένα.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Φαντάζομαι είστε και οι δυο αρκετά μικροί σε ηλικία, έτσι;

Στη φάση που ανακαλύπτετε και παίζετε και κοιτάει να σε εντυπωσιάσει και να στο παίξει εξτρήμ; Καλές εμπειρίες είναι αυτά για να τα απομυθοποιείς. Στα στριπτητζάδικα δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ ερωτισμός, μόνο γλυκιά ντέκα του δρόμου, ιδανικό περιβάλλον για να πίνεις ουισκάρα και να σκέφτεσαι τί σκατά είναι οι άνθρωποι. Οι παγωμένες μουνάρες σε κοιτάνε με αηδία ως πινιάτα γιομάτη δεκάρικα (και καλά κάνουν), οι θλιβεροί πεινάλες που δεν έχουν κοινωνικοποιηθεί ποτέ στη ζωή τους με απλήρωτη γυναίκα φαντασιώνονται μεγάλες ερωτικές ιστορίες και τα γκαρσόνια/τσεκαδόροι κάνουν τρελό παιχνίδι.

Θα πάτε, θα πάρεις επιτόπου ένα χωρό, θα είναι όλα ντέκα, άβολα και παγωμένα, δεν πρόκειται να καυλώσεις μια, η κοπέλα σου θα χαρεί πως έκανε "εξτρεμιά" και σ'έδεσε και το μικροαστικό μακελειό της σχέσης θα συνεχίσει ανενόχλητο.

Αληθινά μαγκιόρικο θα ήταν να φέρει μια φίλη της ένα βράδυ από το σπίτι, να πιείτε όλοι μαζί, να φασωθούν και μετά ό,τι θέλει προκύψει. Αυτό μάλιστα και ερωτικό και μερακλίδικο είναι. Σε στριπτητζάδικο μόνο για χαβαλέ και τίποτε άλλο.
+10000000!!!!

Ετσι ειναι τα πραγματα για καθε μορφη πληρωμενου ερωτα. Οπου στις σχεσεις των ανθρωπων μεσολαβει χρημα το συναισθημα και η αληθεια βγαινουν απο το παραθυρο!!!! Αυτα τα μερη ειναι καλα μονο για τους νεαρους που θελουν να γιατρεψουν την περιεργεια για το γυναικειο φυλο. Μετα αμα τα συνεχισεις.......δε βγαινει σε καλο! Η σωστη συνεχεια ειναι ο ερωτας (ο πραγματικος αυτη τη φορα), η σχεση και ο γαμος. :orchestra:

 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Ε αν είναι έτσι παιδιά, ορμάτε, με τις ευλογίες μου. Αν και χίλιες φορές καλύτερα κάτι πιο πριβέ. Ειδικά τα στριπτητζάδικα είναι θάνατος, τέρμα ντεκαβλέ.
 

mesoremes

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
152
Like
17
Πόντοι
1
Φαντάζομαι είστε και οι δυο αρκετά μικροί σε ηλικία, έτσι;

Στη φάση που ανακαλύπτετε και παίζετε και κοιτάει να σε εντυπωσιάσει και να στο παίξει εξτρήμ; Καλές εμπειρίες είναι αυτά για να τα απομυθοποιείς. Στα στριπτητζάδικα δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ ερωτισμός, μόνο γλυκιά ντέκα του δρόμου, ιδανικό περιβάλλον για να πίνεις ουισκάρα και να σκέφτεσαι τί σκατά είναι οι άνθρωποι. Οι παγωμένες μουνάρες σε κοιτάνε με αηδία ως πινιάτα γιομάτη δεκάρικα (και καλά κάνουν), οι θλιβεροί πεινάλες που δεν έχουν κοινωνικοποιηθεί ποτέ στη ζωή τους με απλήρωτη γυναίκα φαντασιώνονται μεγάλες ερωτικές ιστορίες και τα γκαρσόνια/τσεκαδόροι κάνουν τρελό παιχνίδι.

Θα πάτε, θα πάρεις επιτόπου ένα χωρό, θα είναι όλα ντέκα, άβολα και παγωμένα, δεν πρόκειται να καυλώσεις μια, η κοπέλα σου θα χαρεί πως έκανε "εξτρεμιά" και σ'έδεσε και το μικροαστικό μακελειό της σχέσης θα συνεχίσει ανενόχλητο.

Αληθινά μαγκιόρικο θα ήταν να φέρει μια φίλη της ένα βράδυ από το σπίτι, να πιείτε όλοι μαζί, να φασωθούν και μετά ό,τι θέλει προκύψει. Αυτό μάλιστα και ερωτικό και μερακλίδικο είναι. Σε στριπτητζάδικο μόνο για χαβαλέ και τίποτε άλλο.


:rockon: :rockon: :rockon:    :hi: :hi: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom