Νέα

Ψηφοφορία ! Καλύτερο Επαγγελματικό Fetish Session Για Το 2015

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Ψηφοφορία ! Καλύτερο Επαγγελματικό Fetish Session Για Το 2015



Για ακόμα μια φορά, βρισκόμαστε εδώ, στο τελευταίο τετράμηνο του έτους έτοιμοι να αποφασίσουμε και να ψηφίσουμε για το καλύτερο επαγγελματικό αυταρχικό session για το έτος 2015 !

Μπορείτε να δείτε πληροφορίες για όλες τις επαγγελματίες Αφέντρες που έχουν κάνει δηλώσεις/συνεντεύξεις  στο Kinky Fantasies On Line και συμμετέχουν στη ψηφοφορία στη στήλη που έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη σας , την Μεγάλη Λίστα Επαγγελματιών Αφεντρών της Ελλάδος :

Kinky Fantasies On Line Greek Domina Guide

Διαβάστε, Ενημερωθείτε, Βιώστε το ονειρεμένο σας Session και φυσικά ψηφίστε την αγαπημένη σας Αφέντρα, το αγαπημένο σας Dungeon, το αγαπημένο σας Στούντιο !

Η επιλογή του Kinky Admin για εφέτος είναι το Studio Oriental !

Εϊναι γνωστή η αδυναμία που έχω στην Αφέντρα Άντζελα και τις υπέροχες Κυρίες της, οχι μόνο για τα υψηλής ποιότητας session τους που συνοδεύονται πάντα απο σέξ και σαρκική επαφή (απαραίτητα στοιχεία για εμένα) αλλά και γιατί θεωρώ ότι χάρη σε εκείνη δόθηκε ώθηση στα φετιχιστικά / αυταρχικά προγράμματα στην Ελλάδα θέτοντας τα στάνταρ για τους διαμορφωμένους και γεμάτα αξεσουάρ υπερ πολυτελείς χώρους .

Φυσικά μπορείτε να ψηφίστε μέσω e-mail οποιαδήποτε αφέντρα δεν είναι στη λιστα και οι ψήφοι θα καταμετρηθούν κανονικά και θα ανακοινωθούν.

Καλή Ψήφο !
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Μόνο αυτές που προμοτάρεις στο Kinky Fantasies ειναι Αφέντρες? Οι αλλές που δεν έχεις παρει συνεντεύξεις σε πηγάδι κατουρήσανε?  :tickedoff:

Για μένα καλύτερες και πιο όμορφες Αφέντρες έως τώρα γι αυτόν τον χρόνο είναι η Νανά στο Φυλής 104 και η Αναστασία   :erection:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Ψηφοφορία ! Καλύτερο Επαγγελματικό Fetish Session Για Το 2015



Για ακόμα μια φορά, βρισκόμαστε εδώ, στο τελευταίο τετράμηνο του έτους έτοιμοι να αποφασίσουμε και να ψηφίσουμε για το καλύτερο επαγγελματικό αυταρχικό session για το έτος 2015 !

Μπορείτε να δείτε πληροφορίες για όλες τις επαγγελματίες Αφέντρες που έχουν κάνει δηλώσεις/συνεντεύξεις  στο Kinky Fantasies On Line και συμμετέχουν στη ψηφοφορία στη στήλη που έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη σας , την Μεγάλη Λίστα Επαγγελματιών Αφεντρών της Ελλάδος :

Kinky Fantasies On Line Greek Domina Guide

Διαβάστε, Ενημερωθείτε, Βιώστε το ονειρεμένο σας Session και φυσικά ψηφίστε την αγαπημένη σας Αφέντρα, το αγαπημένο σας Dungeon, το αγαπημένο σας Στούντιο !

Η επιλογή του Kinky Admin για εφέτος είναι το Studio Oriental !

Εϊναι γνωστή η αδυναμία που έχω στην Αφέντρα Άντζελα και τις υπέροχες Κυρίες της, οχι μόνο για τα υψηλής ποιότητας session τους που συνοδεύονται πάντα απο σέξ και σαρκική επαφή (απαραίτητα στοιχεία για εμένα) αλλά και γιατί θεωρώ ότι χάρη σε εκείνη δόθηκε ώθηση στα φετιχιστικά / αυταρχικά προγράμματα στην Ελλάδα θέτοντας τα στάνταρ για τους διαμορφωμένους και γεμάτα αξεσουάρ υπερ πολυτελείς χώρους .

Φυσικά μπορείτε να ψηφίστε μέσω e-mail οποιαδήποτε αφέντρα δεν είναι στη λιστα και οι ψήφοι θα καταμετρηθούν κανονικά και θα ανακοινωθούν.

Καλή Ψήφο !


για μενα η καλυτερη αφεντρα ειναι αυτη που δεν εχεις κανει ακομα μαζι της να σου ριξει ενα μπερτακι ξυλο να ηρεμησουμε και οι αλλοι εδω μεσα απο σενα!!!!!!!!!!
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
για μενα η καλυτερη αφεντρα ειναι αυτη που δεν εχεις κανει ακομα μαζι της να σου ριξει ενα μπερτακι ξυλο να ηρεμησουμε και οι αλλοι εδω μεσα απο σενα!!!!!!!!!!
Μετά θα πιάσει εσένα που ψάχνεις στο bdsm section  :s&m_1:
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Προμοτάρεις όποιες θέλεις κ γι αυτό ξέρω Αφέντρες που δεν έχουν δεχτεί,σικέ οι ψηφοφορίες σου.



 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Γεννημένη Αφέντρα η Μπέττυ η Ρωσίδα για σκληρά σεσσιόν
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Προμοτάρεις όποιες θέλεις κ γι αυτό ξέρω Αφέντρες που δεν έχουν δεχτεί,σικέ οι ψηφοφορίες σου.
Όπως τα λές συνάδελφε. :hi:

Γεννημένη Αφέντρα η Μπέττυ η Ρωσίδα για σκληρά σεσσιόν

Που την βρίσκουμε? Καμιά φώτο της παίζει?
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
Γεννημένη Αφέντρα η Μπέττυ η Ρωσίδα για σκληρά σεσσιόν

αν λες την Μπέττυ απο Φυλής είναι απο Καζακστάν (δεν υπάρχει άνθρωπος που να έχει κάνει συνεδρία μαζί της και να έχει πει κάτι αρνητικό)
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Εγω δεν πηγα πουθενα φετος. Αφραγκιες. Να τους πεις να κατεβασουν τις τιμες στα 70 ευρω και οχι 100ρες συν.
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
Εγω δεν πηγα πουθενα φετος. Αφραγκιες. Να τους πεις να κατεβασουν τις τιμες στα 70 ευρω και οχι 100ρες συν.

τελευταία φορά πήγα το 2012, πλήρωσα 80€ συν το ξενοδοχείο και βρέθηκα 2 φορές με την Μαριάννα η οποία έχει εξαφανιστεί και δεν βάζει πλέον αγγελίες. ήταν και η πρώτη μου επαφή με μιστρες. οι συγκυρίες τα έφεραν έτσι ώστε να μετακομίσω μόνιμα στην επαρχία. απο τότε χέσε μέσα, γι αυτό τώρα ψυρίζω την μαϊμού ώστε όταν έρθω Αθήνα να κάνω 2-3 συνεδρίες να μου φύγει το απωθημένο. δεν με ενδιαφέρει να δώσω το 20άρικο ή 50άρικο παραπάνω αρκεί να μην πάει χαμένο. 
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Ρε 70ρα αλλιως δεν εχει. Αλλα προφανως και αυτες απευθυνονται σε μεγαλα πορτοφολια που ειναι διαθεσιμα να σκασουν 100ρα και, επομενως στα αρχιδια τους...
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
altek 74, στο φ104 το αυταρχικό κάνει 70, το σπεσιαλ κάνει 100.
 

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
ΜΠΕΤΤΥ Η ΘΕΑ ΣΧΙΣΤΟΜΑΤΙΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΜΑΓΕΙΑ ΜΕΤΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΟΥ 104 ΟΠΩΣ Η LUCIA ΚΑΙ ΝΑΝΑ
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Πολλά ζητανε στη Φυλής,οι περισσότερες έχουν ρίξει τις τιμές. :rockon:
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : Ψηφοφορία : Καλύτερο Αυταρχικό/Φετιχιστικό Session Για Το 2015
/2016/01/session-2015_1.html



Η εξάμηνης διάρκεια ψηφοφορία για το καλύτερο αυταρχικό / φετιχιστικό session για το 2015 , περατώθηκε με τη λήξη του προηγούμενου έτους και για ακόμα μια φορά, οι αναγνώστες του Kinky Fantasies on Line είχαν το χρόνο να σκεφτούν, να δοκιμάσουν, να πειραματιστούν στο χρονικό αυτό διάστημα και εν τέλει να αποφασισουν !

Η εν λόγω ψηφοφορία, αποτελεί μια έγκριτη αξιολόγηση των παρεχόμενων υπηρεσιών όλων των επαγγελματιών Αφεντρών, είτε από studio είτε από Dungeons, είτε από μεμονωμένες  παρουσίες στο χώρο, προκειμένου ο κάθε υποτακτικός πελάτης να έχει μια ολοκληρωμένη εικόνα ως προς τις επιλογές του, κάτι που υπενθυμίζω ότι μέχρι πριν λίγα χρονια δεν υπήρχε με αποτέλεσμα πολλές φορές καλοπροαίρετοι  πελάτες να πέφτουν θύμα «δήθεν επαγγελματιών» .

Η προσωπική μου άποψη είναι ότι πρέπει να σταθμίζονται πολλοί παράγοντες στην επιλογής μιας Αφέντρας σε επαγγελματικό session όπως το αν προσφέρει σέξ ή όχι , μέχρι ποιο σημείο επιτρέπεται η «ανθρώπινη επαφή» , η διαδικτυακή παρουσία , η εξωτερική εμφάνιση , ο εξοπλισμός , η χρονική διάρκεια κάθε προγράμματος ! Η κρίση απαιτεί υπευθυνότητα και από τους «καταναλωτές»

Αναλυτικά λοιπόν , σύμφωνα με τη ψηφοφορία , οι Πέντε Καλύτερες Επιλογές είναι :

1. Studio Oriental (27%)
Άρθρο – Παρουσίαση :
Official Site :

2. Mistresses Katia & Michelle (24%)
Άρθρο – Παρουσίαση :
/2012/12/katia-mischelle-kinky-fantasies-on-line.html
Official Site :


3. Domina Lola (22%)
Άρθρο – Παρουσίαση :
/2014/02/domina-lola-kinky-fantasies-on-line.html
Official Site :

4. Queen Athena (Ts Domina) (5%)
Άρθρο – Παρουσίαση :
/2013/09/queen-athina-kinky-fantasies-on-line.html
Official Site :

5. Mistress Hlektra (4%)
Άρθρο – Παρουσίαση :
/2012/09/h-mistress-kinky-fantasies-on-line.html
Official Site :
-

Εύχομαι καλή χρονιά και ευελεπιστώ να διευρυνθεί η λίστα
KFOL Greek Domina Guide με νέες παρουσίες !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom