Νέα

στριπικός ηδονισμός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
...κλέβοντας ένα φευγαλαίο άρωμα διηδονισμού!

...αφού αποφύγαμε τη σύλληψη χάρη στους αιλουροειδείς χειρισμούς του διδασκάλου , απολαύσαμε προκαταρκτικό φιλοσοφικό καφεδάκι πριν επιδωθούμε σε στριπικό ηδονισμό...
...με πλησίασε μια νιόφερτη ντροπαλή ρουμανίτσα όχι τόσο όμορφη (Βαλεντίνα) μαζί με την εύσωμη συμπατριώτισσα και δασκάλα της(Ντενίσα) , και μέσα μου σκίρτησαν παράξενα διηδονιστικά ένστικτα τα οποία δεν άργησα να τα μετατρέψω αλχημιστικά σε πραγματικότητα...
...έβαζα την βυζαρού Ν. να πιάνει τα μικρά βυζάκια της Β. και κείνη γαργαλιόταν και χαχάνιζε απο ντροπή , όμως αυτό το θέαμα με καύλωνε! με το αριστερό χέρι έπιανα τον ευμεγέθη μαστό της Ν. με το δεξί χέρι παρέτριβα την κλειτορίδα της και με το στόμα μου έλειχα τις θηλές της Β. ενώ ο φουσκωμένος φαλός μου τριβόταν πάνω στους γλουτούς της Ν. ...
...στη συνέχεια διάλεξα μια ελληνίδα βυζαρού η οποία ήθελε να της χουφτώνεις τις επηρμένες θηλές και να της γραπώνεις με βία τους εκσεσημασμένους και πληθωρικούς γλουτούς της  ...
...ο δάσκαλος απόλαυσε την κυριλάτη υπέργκόμενα Άντρεα η οποία παρεπιπτόντως πρέπει να μάζεψε πολύ μαρούλι απο κει μέσα ...και το ερωτεύσιμο πιπίνι Πατρίτσια , φάνηκε να απολαμβάνει αμφότερες τις εμπειρίες του η οποίες του χάρισαν  έναν ευχάριστο πριαπισμό για όσο ήμασταν στο στριπίδρυμα...!
...με καύλωσε η πορνοστάρ μπιζού , αεράτη και γνήσια πορνηδονίστρια ,αδιαφορούσε παντελώς για τη μαλακισμένη κοινωνική ηθική, γύριζε ολόγυμνη τα τραπέζια αφηνόμενη στις θωπείες και στις λειχίες των ταπεινών πιρφόρων που εναπόθεταν φιλιά και σίελο  στο σώμα της και το απολάμβανε! ...επίσης καύλα ήταν και άλλο ένα κοντοπούτανο με βυζάρες η Κριστάλ , η οποία μου δημιούργησε διηδονιστική φαντασίωση μαζί με την Μπιζού αλλά ο διάολος δεν μου επέτρεψε να την μετατρέψω σε πραγματικότητα...
...εν πάσει περιπτώσει ήταν καλή εμπειρία ,αν και οι χοροί ήταν σύντομοι...το ισοζύγιο ήταν θετικό!
ποτό: 10
χορός 5


DSC_0001.jpg

DSC_0003.jpg


athens moulin bleu queens 30/8/15
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Οταν λες αποφυγατε τη συλληψη???τι παιχτηκε γιατρε μου;σας την πεσαν τα στρουμφακια στο μαγαζί???
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
Οταν λες αποφυγατε τη συλληψη???τι παιχτηκε γιατρε μου;σας την πεσαν τα στρουμφακια στο μαγαζί???

σε κάτι στενάκια έχει ένα κρυμμένο αστυνομικό τμήμα , μετακινήσαμε κάτι πλαστικά εμπόδια για να περάσουμε και να βγούμε στον κεντρικό δρόμο
και ένα βλοσσυρό στρούμφ μας περίμενε με ανοιχτές αγγάλες , αλλά ο δάσκαλος ήταν αιλουρος και έτσι γλιτώσαμε το πρόστιμο...! 
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
...διηδονιζόμενος παράταιρα του καθωσπρέπει

...αποδράσαμε απο το καθωσπρέπει και χωρίς τύψεις αλλά με πάθος επιδωθήκαμε σε πνευματικό ηδονισμό με το δάσκαλο με συνπόση καφέ κάπου παράταιρα...
...εξασφαλίσαμε αυτοκρατορική σουίτα  στο στριποθέατρο των μουσών προς τέρψιν των φιλήδονων βλεμμάτων μας...
...δεν άργησα να δημιουργήσω διηδονισμό με την Έμυ (μετρίου ύψους καυλάκι)και την Βαλεντίνα (μελαγχροινή αφέλιες πονηρό μουτράκι κανονικού στήθους και πληθωρικών γλουτών) ...
η Ε. έπιανε τα βυζιά της Β. και αντριστρόφως , έλειχα τις θηλές τις μιας ενώ θώπευα της άλλης η οποία παρατριβόταν πάνω απο το πέος μου και πάνω απο το παντελόνι  δυστυχώς και τούμπαλιν... ανέτριβα τις κλειτορίδες αμφότερων των κορασίδων και έλειχα τα χειλάκια του αιδοίου της Έμης πάνω απο τα στριγκάκια και πάλι δυστυχώς ...πριν προλάβω να καταλάβω τι παίζει συνειδητοποίησα ότι πλήρωσα 2 χορούς και για τις 2 ( 20ευρώ) , τέλοσπάντων χαλάλι τους...
...θυμάμαι τον καλλιτεχνικό χορό της Ντενίζ στην πίστα ,μια ψηλής μελαγχροινής σιλικονάτου στήθους, και για να την ανταμοίψω την κέρασα ένα άπλο χορό , στον οποίο θυμάμαι της έτριβα την κλειτορίδα και θώπευα τους μαστούς της...
...η δάσκαλος κέρασε ένα χορό σ'ένα μελαγχροινο βυζοφόρο τεμάχιο και ως άλλος στριπαυτοκράτορας χουφτωνε πολύ χωρίς να πληρώσει άλλη φορά επιδεικνύοντας την στριπηδονιστική του τέχνη!
...επίσης μου έκανε εντύπωση το full nude  show στην πίστα μιας υπερπληθωρικής μιλφάρας αλλά το ότι υπερβήκαμε το budget αναχαίτισε τις απτικές ορέξεις μου...
...καλή εμπειρία !
εισοδος /ποτό : 10
χορός : 5

DSC_0001_10.jpg
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
...δημιουργώντας στριπικό διηδονισμό.

...μια αγχώδης ανηδονία με είχε κατακλύσει , ωστόσο η συνάντηση με το δάσκαλο με χαροποίησε και λίγη ντοπαμίνη δειλά δειλά άρχισε να εκκρίνεται...
...η καφεϊνική ηδονιστική κουβέντα κατέληξε στο τραπεζάκι δίπλα απο την πίστα του ανανεωμένου libido...
...η δάσκαλος ως άλλος στριπομαγνήτης προσέλκυε τα κοράσια και μια ξανθιά ψιλόλιγνη σειρήνα ονόματι Νάντια τον μάγεψε και του απέσπασε ένα χορό...
...σε κάποια φάση ο κόμπος του σουτιέν μιας κορασίδας μας απασχόλησε αλλά ο δάσκαλος έλυσε τον γόρδιο δεσμό και η κοπέλα συνέχισε την απελευθέρωση του ωραίου σαρκίου της απο τα ενοχλητικά ενδύματα πάνω στην πιστα...
...η ζεστή αλκοόλη διοχέτευε σταδιακά την αιμάτωση κάτωθεν και ο βιαστικός χορός μου με την Μιχαέλα (ένα ερωτεύσιμο ρουμανοκαυλάκι) ήταν μια καλή αρχή...
...οι τεστορμόνες άρχισαν να συμπαρασύρουν την ντοπαμίνη και αυτή με τη σειρά της με έκανε πιο διαχυτικό στο χορό μου με την Άννα Μαρία, μια μελανόχρωη καύλα με χυτές και ζουμερές καμπυλότητες...
...είχα ανάψει και η φαντασία μου άρχισε να δημιουργεί παράξενες εικόνες και σενάρια...
...ο δάσκαλος μου μίλαγε αλλά δεν μπορούσα να τον ακούσω η προσοχή μου ήταν στραμένη στο υγρό αιδοίο της Άννας Μαρίας που με είχε συνεπάρει με το χορό της...
...μια καύλα με κοντό ξανθό μαλλάκι και γυαλιά ονόματι Μιρέλα, με ερέθισε και ξύπνησε μέσα μου μια παράξενη διηδονιστική τάση στην οποία ενέδωσα μαζί την Άννα Μαρία...
...η Άννα Μαρία έγλυφε τα βυζιά της Μιρέλας και εγω την ακολούθησα, ύστερα της ράπισε τα οπίσθια ...
στη συνέχεια η Μιρέλα ξεψάρωσε και άρχισε να γλύφει και αυτή τα βυζιά της Αννας Μαρίας και της ανταπέδωσε τα ραπίσματα στους γλουτούς...
η Άννα Μαρία απάντησε γλείφωντας το αιδοίο της Μιρέλας ενώ εγώ έτριβα την κλειτορίδα της πρώτης...θώπευσα και έγλειψα καμπυλότητες και δακτύλιασα κοιλότητες δημιουργώντας μια καλή διηδονιστική σκηνή, πληρώντας τις ηθοποιούς μου ένα μπλέ χαρτάκι ...
γύρισα στο τραπέζι αναψοκοκκινισμένος , κάτσαμε άλλο λίγο με το δάσκαλο και ύστερα φύγαμε  έχοντας δημιουργήσει και ύστερα κλέψει λίγη απόλαυση...
...προσωπικά το διασκέδασα αρκετά και συνειδητοποίσα ότι όλη η απόλαυση είναι να σου δημιουργείται κάθε φορά νέος πόθος και άπαξ και τον ικανοποιήσεις να πηγαίνεις συνεχώς στον επόμενο σε μια αέναη ακολουθία μέχρι το τέλος...
 

Συνημμένα

  • DSC_0008.JPG
    DSC_0008.JPG
    38,4 KB · Εμφανίσεις: 89
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
...προσπαθώντας να δημιουργήσω απόλαυση

...μια εκτόνωση πλημμύρισε τον εγκέφαλο μου με προλακτίνη και έτσι η ατελής ανερέθιστη περίοδος με ώθησε στο σεργίανι της αναζήτησης διέγερσης...
...ο δρόμος μας έβγαλε στο χαιδάρι να συζητάμε παράξενες ηδονιστικές έννοιες με τον δάσκαλο με την συνοδεία καφέ...
...το φλέρτ του δασκάλου με μια κορασίδα σ'έναν φούρνο συνεχίστηκε και στον καναπέ του athens queens καθώς η κοπέλα τύχαινε να δουλεύει εκεί...!
...η πρώτη μου περίπτυξη ήταν με μια κοντούλα με γεμάτο στήθος μελαγχροινή με τα μαλλιά πιασμένα κώτσο , με άφησε να της λείχω και να της θωπεύω τα βυζιά , αλλά απέρριψε τις ψηλαφήσεις στο αιδοίο της αλλά και τις ανατρίψεις στον τράχηλό της...
...ύστερα μου ήρθαν κάποιες παράξενες διηδονιστικές τάσεις τις οποίες υλοποίησα με την μαντάμ μπιζού και τη μαρία αμφότερες κοντούλες και καυλερές , η πρώτη μου δάγκωσε το πεός (!) αλλά επανόρθωσε γλύφωντας τα βυζάκια της μαρίας , θώπευα μαστικές  και γλουτιαίες καμπυλότητες αμφότερων των κορασίων και έληξα το αιδοίο πάνω απο το στριγκάκι της μπιζού...
...εν τω μεταξύ ο δάσκαλος επιδώθηκε σε οπτικό ηδονισμό με αντικείμενο το λικνιζόμενο στην πιστα σώμα της μελίσας, ο οποίος εξελίχθηκε σε απτικό ηδονισμό όταν την πήρε για χορό...
...αρκετά αξιογάμητα τεμάχια όπως η άντρεα η νταϊάνα και κριστάλ , το προσωπικό και η διεύθυνση ήταν άψογοι απεναντί μας και γενικότερα ήταν μια πολύ καλή βραδυνή εμπειρία...
...η νύστα δε μ'αφήνει να γράψω κάτι παραπάνω οπότε εύχομαι στο επανιδείν με πολλά ηδονιστικά πονταρίσματα πάνω στη γυναικεία σάρκα!
 

Συνημμένα

  • DSC_0001.JPG
    DSC_0001.JPG
    37,7 KB · Εμφανίσεις: 97
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
   ψαχνοντας την διέγερση

...δεν θέλαμε ούτε μια μέρα χαμένη απο το ηδονιστικό παίγνιο απο την πεπερασμένη ζωή μας , και έτσι συναντηθήκαμε αργάμιση με το δάσκαλο για λίγη φιλοσοφοηδονιστική συζήτηση με τη συνοδεία κοκακίων και καφέ...
...προσγειωσαμε τους διατεταμένους φαλούς μας στον καναπέ του athens queens , προσπαθώντας να αποσπάσουμε διέγερση...
...υπήρχαν μερικές καινούριες κοπέλες η οποίες συντέλεσαν σ'αυτό το σκοπό...
ο δάσκαλος ως γνωστός πιπινολάτρης διάλεξε δυο δυνατά πιπίνια την Νταϊάνα και την Μελίσα για να εκκρίσει λίγη ευφοριστική ντοπαμίνη και να διοχετεύσει λίγη αιμάτωση κάτωθεν...
τα πέη μας άρχισαν να διογκώνονται επικίνδυνα...
διάλεξα ένα καινούριο ουκρανίδι την Νίκα η οποία παρεπιπτόντως μάζεψε όλο το χαρτί με το χαμόγελο και τις πιρφορικές προσδοκίες που καλλιέργησε στους πιρφοροπελάτες του μαγαζιού...
τεσπά ξανθιά σγουρομάλλα με ωραίο χαμόγελο , ωραίο σώμα και έναν αυθόρμητο παιδικό ρομαντισμό , ο δάσκαλος λέει ότι πρέπει να ήταν σεσημασμένη απο τις ελεηνίδες των πιρφόρων συζύγων που ξεμυάλισε στη λάρισα , την πόλη δλδ απ'όπου ξεκίνησε την καρίερα της...
τεσπά αγόρασα και μια χορευτική σαρκική διέγερση απο την Κορίνα ένα κοντοκαυλάκι με μεγάλα βυζιά και καλή διάθεση αυτή τη φορά ...(γιατί την προηγούμενη φορά το αλκόολ την έκανε εριστική και απότομη)
...χαζεύαμε τα βυζιά της Κριστάλ που τα πλάσαρε σε κάτι πιτσιρικάδες πιρφόρους , θαυμάζαμε την γυναικάρα Άντρεα και τις λοιπές λικνιζόμενες θηλυκές καμπυλότητες και οι φαλοί μας ήταν έτοιμοι να εκπυρσοκροτήσουν , ο δάσκαλος έβαλε πάνω στο φαλό του το τραπεζομάντηλο και σκεφτόταν να πιρφορήσει , ενώ εγώ σκεφτόμουν να σπερμουρήσω στη γωνία πίσω απο τον καναπέ...
αυτά τα ολίγα , ευχόμαστε ρομαντισμό και ηδονισμό αγαπητοί συναγωνιστές !

                                                                          15/10/15 athens queens
                                                                                    με τον δάσκαλο και την αφεντιά μου
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
...είχαμε ανάγκη να οσφρηστούμε ακόμη λίγη ευφορία

με το δάσκαλο πηδάγαμε σχεδόν ταυτόχρονα σε άλλους χώρους ο καθένας , ήμασταν ικανοποιημένοι , αλλά η πείνα δεν είχε κορεστεί πλήρως...έτσι σαν άλλα κυνηγόσκυλα βγήκαμε 1:00 να οσφρηστούμε λίγη γυναικεία σάρκα...
...καθήσαμε στο κλαμπο-μπαρικού τύπου , στριποθέατρο του fbi έχοντας φάτσα την πίστα και μια τοιχογραφία με τον άρχοντα tony montana αραχτο πίσω απο ένα βουναλάκι άσπρης σκόνης !
...με καύλωσε ο χορός της Καρολίνας στην πίστα, μιας ξανθιάς καυλίτσας με σιλικονούχους μαστούς ωραίο σώμα και κίνηση  η οποία μετά την εμφάνιση στην πιστα σαν άλλο λαγωνικό με ξεμονάχιασε για έναν απλό χορό...καλά ήταν αλλά απο απόσταση είναι καλύτερη!
...στην συνέχεια ο δάσκαλος πήρε την μπαγκέτα και άρχισε να διευθύνει την ορχήστρα του ηδονισμού...
απ'όλα τα ημίγυμνα μουνιά που υπήρχαν εκεί μέσα , ο αθεόφοβος καύλωσε με την "τσεκαδόρο" του καταστήματος , μια μελαγχροινή αισθησιακή σεμνότυφη κοπέλα με καθημερινή αμφίεση...την κάλεσε στο τραπέζι ξαφνιάζοντας τον περίγυρο και άρχισε να της κάνει (υποθέτω) ανήθικες προτάσεις εξασκώντας την τέχνη της αποπλάνησης ...το ειδύλλιο έληξε με εκατέρωθεν πονηρά χαμόγελα και ματιές...
συνεχίζουμε
...το λεκτικό και προστατευμένο flirt μου με το "πορτοκαλί τριαντάφυλλο" εμπλουτίστηκε με οπτική διέγερση καθώς το απολάμβανα να λικνίζεται πάνω στην πίστα και εξελίχθηκε σε απτικό και λειχικό ηδονισμό κάπου πιο παράταιρα!
...θυμάμαι ένα θλιμμένο καυλάκι με πολύ όμορφο πρόσωπο και σώμα να δυσανασχετεί που δεν πάνε καλά οι δουλειές της , καθόλου παράλογο αν ζητάει μόνο 50ευρα σε πριβέ...
τεσπά υπήρχε Live show με την αισθησιακή Έλενα να χώνει πλαστικούς φαλούς στον κόλπο της και ένα μηχανόβιο να καβαλάει την μηχανή του , δλδ μια μελαγχροινή ρουμανόκαυλα...
...βγήκαμε έξω ικανοποιημένοι και συνεχίσαμε τον ηδονισμό φιλοσοφώντας έχοντας κλέψει ακόμα λίγη απόλαυση πρίν το τέλος !
χορός 10
είσοδος (παρασκευή) 15
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
...νυχτερινές διαδρομές

...η περιστασιακή μονογαμία, μου έχει ανοίξει την όρεξη για έτερη γυναικεία σάρκα...
...η νυχτερινή φιλοσοφική συζήτηση με τον δάσκαλο με την συνοδεία καφέ ήταν μια καλή αρχή , και ήδη ο οπτικός ηδονισμός άρχισε απο την καφετέρεια...
...ο δάσκαλος έκανε αστραπιαία 2 ηδονιστικά χτυπήματα με Μελίσσα , μια μελανόχρωη ψηλή ιέρεια και με Λούντα μια όμορφη αισθησιακή κοπέλα απο την Μολδαβία...
και κάπου εκεί άνοιξε ο δρόμος για τον μαθητή...
...είχα ανάγκη όπως προείπα για έτερη γυναικεία σάρκα και η Άντζι μου κάλυψε αυτήν την ανάγκη...καυλαντίσαμε λίγο στο τραπέζι όπου τα λικνίσματα του σώματός της στο ρυθμό εξέκριναν λίγη ντοπαμίνη...κάτσαμε στον καναπέ όπου θώπευα και έλειχα τους υπέροχους μαστούς της και ράπιζα απαλά τους τους ερεθιστικά σινάμενους γλουτούς της...
...είχα έμπνευση
ήθελα να δημιουργήσω λίγο διηδονισμό ...έκανα την ανήθικη πρόταση στην Άντζι και εκείνη έφερε απο το χέρι την φίλη της την Μελίσα...η μια ήταν ξανθιά με πιασιματάκια  στητούς μαστούς και λευκό δέρμα (Άντζι) και η άλλη ήταν πιο ψηλή με ωραίους χυτούς μαστούς μελαχροινή με μελανόχρωη επιδερμίδα (Μελίσα)...η Μ. αναφώνησε: "τι ωραία βυζιά" και έλειχε τα βυζιά της Α.  , με την Α. να λέει και συ έχεις ωραία βυζιά και να της ανταποδίδει την μαστολειχία ...είχα καυλώσει! , τις έγλυφα και γώ και κείνες αλληλογλείφονταν και αλληλοδαχτυλιάζονταν μεταξύ τους , ...θυμάμαι η μια ήταν απο πάνω μου και την έλειχα και η άλλη ανάποδα πάνω στα πόδια μου και την θώπευα και εναλλάξ...ήταν μια υπέροχη στιγμή γνήσιας πορνογραφικής τέχνης!
...για επιδόρπιο δοκιμάσαμε μαζί με την δάσκαλο ένα μινιόν αισθησιακό ρωσσιδάκι με μικρό στήθος αλλά όμορφη κίνηση, απαλές χειλοχειλικές επαφές και ήπιες ψηλαφήσεις των μικρών χειλέων του αιδοίου της ...υπέροχη στιγμή και αυτή!
...γενικά ήταν μια όμορφη εμπειρία σε χαμηλή τιμή (5ευρώ χορός 10 ευρώ η είσοδος)
ευχαριστούμε κορίτσια για τις όμορφες στιγμές !


 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
keisa live show συγγρού 237

οργιαστικός διηδονισμός

...επιτρέψτε μου να αρχίσω κάπως ανορθόξα και ανάποδα , ... προσπαθώ να βάλω το μυαλό μου σε τάξη , καθώς πριν απο λίγα λεπτά εκτυλίχθηκε μπροστά μου ο πιο έντονος
και πιο συμμετοχικός διηδονισμός της ζωής μου...μια τέλεια ηδονιστική εμπειρία που με αξίωσε το σύμπαν να ζήσω...
...πήρα 2 χορούς την Βαλέρια μια ψηλή τενίστρια με καυλερό πρόσωπο και πολύ πάθος μέσα της που με έφτασε ένα βήμα πριν την εκσπερμάτιση και 1 χορό την Ναταλία μια χυμώδη εξίσου παθιασμένη μελαγχροινή γυναίκα...σε διαφορετικούς χρόνους την καθεμία...
...και είχα την παλαβή φαντασίωση να τις συνδυάσω...δεν ξέρω τι έγινε , μάλλον συνωμότησε το σύμπαν και οι 2 γυναίκες ήταν μπροστά μου καυλωμένες η μια με την άλλη και με καλούσαν στο ερωτικό τους παίγνιο...λείχαμε τους μαστούς της κάθε μιας , φιλάγαμε το αιδοίο της κάθε μιας , θωπεύαμε τους γλουτούς της κάθε μιας , φιλιομασταν και οι 3 , σε όλους τους πιθανούς συνδυασμούς ...τα πολλά λόγια είναι φτώχια αλλά ήταν μια τελειότητα , τα υπόλοιπα τα κρατάω για μένα...!
πήρα και άλλον ένα χορο για ορεκτικό την μοντελοειδή Αναστασία και ύστερα εκτυλίχθηκαν τα όσα σας ανέφερα...
...ο δάσκαλος πήρε την Εβελίνα και μου μετέφερε ότι ήταν μια άκρως ηδονιστική εμπειρία ο χορός μαζί της , πράγμα το οποίο κατάλαβα εξ'αρχής γιατί υπήρχε χημεία μεταξύ τους...
...μαζί μας ήταν και ο Παναγίωτης που πήρε και αυτός ένα χορό με την Νικόλ μια ξανθιά όμορφη παρουσία με σιλικονάτους μαστούς...
το μαγαζί είναι καινούριο , σε έναν όμορφο χώρο . οι κοπέλες ήταν λίγες σε σχέση με την πληθώρα των αντρών θαμώνων αλλά υπήρξε η υπόσχεση ότι θα αυξηθεί ο αριθμός τους...
ο χορός είναι στα 5ευρώ το πριβέ αν δεν κάνω λάθος στα 40 και η είσοδος στα 10 ...και για να μην κουράσω άλλο , συνοπτικά ήταν μια υπέροχη εμπειρία ...ευχαριστώ και πάλι τα κορίτσια για την τέλεια διηδονιστική εμπειρία που μου χάρισαν...να είστε καλά !
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
keisa live show συγγρού 237

αντε να δουμε χαρα!! ;)
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.210
Πόντοι
25.786
ωραίες περιγραφές  :)
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
keisa live show συγγρού 237

οργιαστικός διηδονισμός

...επιτρέψτε μου να αρχίσω κάπως ανορθόξα και ανάποδα , ... προσπαθώ να βάλω το μυαλό μου σε τάξη , καθώς πριν απο λίγα λεπτά εκτυλίχθηκε μπροστά μου ο πιο έντονος
και πιο συμμετοχικός διηδονισμός της ζωής μου...μια τέλεια ηδονιστική εμπειρία που με αξίωσε το σύμπαν να ζήσω...
...πήρα 2 χορούς την Βαλέρια μια ψηλή τενίστρια με καυλερό πρόσωπο και πολύ πάθος μέσα της που με έφτασε ένα βήμα πριν την εκσπερμάτιση και 1 χορό την Ναταλία μια χυμώδη εξίσου παθιασμένη μελαγχροινή γυναίκα...σε διαφορετικούς χρόνους την καθεμία...
...και είχα την παλαβή φαντασίωση να τις συνδυάσω...δεν ξέρω τι έγινε , μάλλον συνωμότησε το σύμπαν και οι 2 γυναίκες ήταν μπροστά μου καυλωμένες η μια με την άλλη και με καλούσαν στο ερωτικό τους παίγνιο...λείχαμε τους μαστούς της κάθε μιας , φιλάγαμε το αιδοίο της κάθε μιας , θωπεύαμε τους γλουτούς της κάθε μιας , φιλιομασταν και οι 3 , σε όλους τους πιθανούς συνδυασμούς ...τα πολλά λόγια είναι φτώχια αλλά ήταν μια τελειότητα , τα υπόλοιπα τα κρατάω για μένα...!
πήρα και άλλον ένα χορο για ορεκτικό την μοντελοειδή Αναστασία και ύστερα εκτυλίχθηκαν τα όσα σας ανέφερα...
...ο δάσκαλος πήρε την Εβελίνα και μου μετέφερε ότι ήταν μια άκρως ηδονιστική εμπειρία ο χορός μαζί της , πράγμα το οποίο κατάλαβα εξ'αρχής γιατί υπήρχε χημεία μεταξύ τους...
...μαζί μας ήταν και ο Παναγίωτης που πήρε και αυτός ένα χορό με την Νικόλ μια ξανθιά όμορφη παρουσία με σιλικονάτους μαστούς...
το μαγαζί είναι καινούριο , σε έναν όμορφο χώρο . οι κοπέλες ήταν λίγες σε σχέση με την πληθώρα των αντρών θαμώνων αλλά υπήρξε η υπόσχεση ότι θα αυξηθεί ο αριθμός τους...
ο χορός είναι στα 5ευρώ το πριβέ αν δεν κάνω λάθος στα 40 και η είσοδος στα 10 ...και για να μην κουράσω άλλο , συνοπτικά ήταν μια υπέροχη εμπειρία ...ευχαριστώ και πάλι τα κορίτσια για την τέλεια διηδονιστική εμπειρία που μου χάρισαν...να είστε καλά !
:bigdick:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

200.gif
 

MIKADOXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
153
Like
63
Πόντοι
1
Παιζει τπτ εξτρα στο πριβε σε αυτο?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
keisa live show συγγρού 237

οργιαστικός διηδονισμός

...επιτρέψτε μου να αρχίσω κάπως ανορθόξα και ανάποδα , ... προσπαθώ να βάλω το μυαλό μου σε τάξη , καθώς πριν απο λίγα λεπτά εκτυλίχθηκε μπροστά μου ο πιο έντονος
και πιο συμμετοχικός διηδονισμός της ζωής μου...μια τέλεια ηδονιστική εμπειρία που με αξίωσε το σύμπαν να ζήσω...
...πήρα 2 χορούς την Βαλέρια μια ψηλή τενίστρια με καυλερό πρόσωπο και πολύ πάθος μέσα της που με έφτασε ένα βήμα πριν την εκσπερμάτιση και 1 χορό την Ναταλία μια χυμώδη εξίσου παθιασμένη μελαγχροινή γυναίκα...σε διαφορετικούς χρόνους την καθεμία...
...και είχα την παλαβή φαντασίωση να τις συνδυάσω...δεν ξέρω τι έγινε , μάλλον συνωμότησε το σύμπαν και οι 2 γυναίκες ήταν μπροστά μου καυλωμένες η μια με την άλλη και με καλούσαν στο ερωτικό τους παίγνιο...λείχαμε τους μαστούς της κάθε μιας , φιλάγαμε το αιδοίο της κάθε μιας , θωπεύαμε τους γλουτούς της κάθε μιας , φιλιομασταν και οι 3 , σε όλους τους πιθανούς συνδυασμούς ...τα πολλά λόγια είναι φτώχια αλλά ήταν μια τελειότητα , τα υπόλοιπα τα κρατάω για μένα...!
πήρα και άλλον ένα χορο για ορεκτικό την μοντελοειδή Αναστασία και ύστερα εκτυλίχθηκαν τα όσα σας ανέφερα...
...ο δάσκαλος πήρε την Εβελίνα και μου μετέφερε ότι ήταν μια άκρως ηδονιστική εμπειρία ο χορός μαζί της , πράγμα το οποίο κατάλαβα εξ'αρχής γιατί υπήρχε χημεία μεταξύ τους...
...μαζί μας ήταν και ο Παναγίωτης που πήρε και αυτός ένα χορό με την Νικόλ μια ξανθιά όμορφη παρουσία με σιλικονάτους μαστούς...
το μαγαζί είναι καινούριο , σε έναν όμορφο χώρο . οι κοπέλες ήταν λίγες σε σχέση με την πληθώρα των αντρών θαμώνων αλλά υπήρξε η υπόσχεση ότι θα αυξηθεί ο αριθμός τους...
ο χορός είναι στα 5ευρώ το πριβέ αν δεν κάνω λάθος στα 40 και η είσοδος στα 10 ...και για να μην κουράσω άλλο , συνοπτικά ήταν μια υπέροχη εμπειρία ...ευχαριστώ και πάλι τα κορίτσια για την τέλεια διηδονιστική εμπειρία που μου χάρισαν...να είστε καλά !

Όμορφα πράγματα μύστη! Κράτα ψηλά τη σημαία!  :woldman:
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
83
Like
2.041
Πόντοι
3.875
Παιζει τπτ εξτρα στο πριβε σε αυτο?
Το πριβέ κοστίζει 40€ και δεν έχει τπτ έξτρα όπως μου είπαν δύο κοπέλες που ρώτησα...ίσως όμως να παίξει λίγο φραπέ για εκτόνωση αν σε γουστάρει η κοπέλα, χωρίς να το υπόσχονται αυτό και όχι από όλες τις κοπέλες...
Το αρνητικό είναι ότι Σάββατο βράδυ είχε μόνο 7 κορίτσια...
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
                                ανάγκη διέγερσης

...οι συνεχόμενες εκσπερματίσεις έχουν πλημμυρίσει τον εγκέφαλό μου με προλακτίνη καθιστώντας την διέγερση πολύ δυσκολη στις συνήθεις σύντομες πορνικές συνθήκες...ωστόσο η ανάγκη διέγερσης με την χρήση διαφορετικών αντικειμένων παραμένει έντονη ...
...μετά απο καιρό συναντηθήκαμε με διδάσκαλο στα γνώριμα μέρη προς ανεύρεση διέγερσης ...
...το ορεκτικό ήταν ένα 19χρονο ξανθο ψιλολιγνο στυλιάρι ονοματί μαρία, μου δημιουργησε 100άρα στυση ανευ ιδιαιτερων απτικο-λειχικών ερεθισμάτων , η διέγερση ήταν εγκεφαλική ...κυρίως με την ιδέα ότι ήταν 5μέρες στην δουλειά και ότι δεν είχε προλάβει η νύχτα να διαβρώσει τον αυθορμητισμό της ...
...το κυρίως γευμα ήταν η βυζαρού ξανθιά πολωνέζα με τις 4+ μαστικές καμπυλότητες , τις οποιες μου πρόσφερε γεναιόδωρα προς τέρψιν των απτικόλειχικών μου ενστίκτων ...το πεοεντέριο μου ήταν σκληρό και έκανα κίνηση να το βγάλω απέξω και να την γαμεύσω μπροστά σε όλους στον καναπέ των χορευτικών επιδείξεων ...αλλά με έκοψε ...
...το επιδόρπιο ήταν η Λίντα ...μια καταλευκη ξανθια μιλφοειδής ουκρανοπωλονέζα , όπου μετα απο έντονες απτικολειχικές παρατρίψεις σε μαστους και αιδοίο και χειρομάλαξη του πέους μου πανω απ'τα ρουχα ...έχυσα το σπερματικό υγρό και το συνουσιοπιοειδές έλουσε το εγκεφαλικό παρεγχυμα μου προσφέροντας ένα ομορφο συναίσθημα ικανοποιήσης συνοδευόμενο απο μια αίσθηση υπνηλιας ...
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
435
Like
297
Πόντοι
21
                                ανάγκη διέγερσης

...οι συνεχόμενες εκσπερματίσεις έχουν πλημμυρίσει τον εγκέφαλό μου με προλακτίνη καθιστώντας την διέγερση πολύ δυσκολη στις συνήθεις σύντομες πορνικές συνθήκες...ωστόσο η ανάγκη διέγερσης με την χρήση διαφορετικών αντικειμένων παραμένει έντονη ...
...μετά απο καιρό συναντηθήκαμε με διδάσκαλο στα γνώριμα μέρη προς ανεύρεση διέγερσης ...
...το ορεκτικό ήταν ένα 19χρονο ξανθο ψιλολιγνο στυλιάρι ονοματί μαρία, μου δημιουργησε 100άρα στυση ανευ ιδιαιτερων απτικο-λειχικών ερεθισμάτων , η διέγερση ήταν εγκεφαλική ...κυρίως με την ιδέα ότι ήταν 5μέρες στην δουλειά και ότι δεν είχε προλάβει η νύχτα να διαβρώσει τον αυθορμητισμό της ...
...το κυρίως γευμα ήταν η βυζαρού ξανθιά πολωνέζα με τις 4+ μαστικές καμπυλότητες , τις οποιες μου πρόσφερε γεναιόδωρα προς τέρψιν των απτικόλειχικών μου ενστίκτων ...το πεοεντέριο μου ήταν σκληρό και έκανα κίνηση να το βγάλω απέξω και να την γαμεύσω μπροστά σε όλους στον καναπέ των χορευτικών επιδείξεων ...αλλά με έκοψε ...
...το επιδόρπιο ήταν η Λίντα ...μια καταλευκη ξανθια μιλφοειδής ουκρανοπωλονέζα , όπου μετα απο έντονες απτικολειχικές παρατρίψεις σε μαστους και αιδοίο και χειρομάλαξη του πέους μου πανω απ'τα ρουχα ...έχυσα το σπερματικό υγρό και το συνουσιοπιοειδές έλουσε το εγκεφαλικό παρεγχυμα μου προσφέροντας ένα ομορφο συναίσθημα ικανοποιήσης συνοδευόμενο απο μια αίσθηση υπνηλιας ...
Που γινονται ολα αυτα ωρε ριγκομορτη?
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
453
Κριτικές
10
Like
512
Πόντοι
31
Καλή φάση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom