Νέα

Φτηνά "Σπίτια" στην Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andante
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 18K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Andante

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
Χαιρετώ αγαπητοί συναγωνιστές,

Μεγάλες ζέστες και μεγάλες κά.λες τον τελευταίο καιρό αλλά από φιλενάδα...γιόκ. Έτσι λοιπόν η ανάγκη για :pipa3: είναι πλέον επιτακτική. Βρίσκομαι Πάτρα και αναρωτιέμαι αν υπάρχει τίποτα πιο .....ερασιτεχνικό εδώ, πέρα από τα γνωστά. Ψάχνω να βρώ κάποιο σπίτι όπου :pipa1: φθηνά και το σκηνικό γίνεται απλά για πλάκα, τσάμπα ή ας πούμε με 5 ευρώ κτλπ. Θυμάμαι πρίν κάτι χρόνια που μίλαγα με ένα φίλο πρός Καστελόκαμπο μεριά και μου έλεγε να μου κάνει κονέ με μία που το κάνει ελεύθερα χωρίς λεφτά απλά για διασκέδαση κτλπ...Δεν τον είχα πιστέψει αλλά τώρα που οι κ..... έχουν επανέλθει έντονα ψάχνω κάτι τέτοιο στην Αχαική πρωτεύουσα...Για κανονικά μπουρδέλα κάπου ξενερώνω γιατί η τυπικούρα τα 30 Ευρώ και οι χρονικοί περιορισμοί δεν μου αρέσουν. Άσε που τώρα με τη ζέστη μέχρι να φτάσεις στο ....ρδελο έχεις γίνει μουν.ί στον ιδρώτα. Υπάρχει λοιπόν κάποιος συναγωνιστής να μου προτείνει κάτι; Σε φάση πάς στο τσαμπέ ή με 5 ευρά ας πούμε κάνεις το μπανάκι σου και κάθεσαι κανά 2ωρο και το διασκεδάζεις (όχι μόνο γαμήσι αλλά και κουβέντα, κανά τάβλι κτλπ.)....Για πείτε ρε παιδιά καμμιά ιδέα. :wanker:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Φιλε για φτηνό δεν ξερω.



Σε ενδιαφέρει να σε πληρωνουν να γαμας;Ομορφες 2μετρες ανυπαντρες ή παντρεμενες;
Αλλιώς δεν μπορω να βοηθησω  :(
 
OP
OP
A

Andante

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε για φτηνό δεν ξερω.



Σε ενδιαφέρει να σε πληρωνουν να γαμας;Ομορφες 2μετρες ανυπαντρες ή παντρεμενες;
Αλλιώς δεν μπορω να βοηθησω  :(

χχεχεχε...Για πές ρε μάγκα, τι "σύστημα" είναι αυτό, ναι ενδιαφέρομαι.


 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Ειστε στην μΠατρα και δεν το ξερετε;Εφημερίδες δεν διαβαζετε;Ιντερνετ δεν παρακολουθητε;Ντροπη σας!!




Σιγα μην σας πω την καβατζα μου  :grin:
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Ειστε στην μΠατρα και δεν το ξερετε;Εφημερίδες δεν διαβαζετε;Ιντερνετ δεν παρακολουθητε;Ντροπη σας!!




Σιγα μην σας πω την καβατζα μου  :grin:
εφημεριδες τις εχουμε κοψει. μονο ιντερνετ. αλλα να εχει η πολη μου milf που να σε πληρωνουν κιολας η εστω δωρεαν θα ηταν τελεια φαση..!!
 
OP
OP
A

Andante

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
Αυτό λέμε...να πάς στο τσαμπέ και να χαίρεσαι έρωτα...και αν είναι και τίποτα παντρεμένες μιλφάρες :tits: αυτό θα ήταν απίστευτο! Εδώ λέγανε οτι πηγαίνανε κάποιες παλαιότερα να βρούν πακιστανούς επειδή οι άντρες τους δεν τις ικανοποιούσαν.  Εμείς που είμαστε Ελληνόπουλα δεν μπορούμε να φάμε καμμιά παντρεμένη???  :wanker:
 

433

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2015
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Εγώ πάντως το κάνω το ψυχικό και πάω δωρεάν, αν θέλουν τα κορίτσια. Που βαδίζει ή κοινωνία μας οι γυναίκες να πληρώνουν για σεξ!
 

Priggly

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά, υπάρχει κάτι τέτοιο στην πάτρα; Όχι το φτηνό, αλλά ερασιτεχνικό.

Που είναι αυτά τα κυκλώματα; Που τα βρίσκουμε...;
 

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
η ισχύς εν τη ενώσει
 

Sak8121

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
172
Πόντοι
0
Υπάρχει τίποτα καινούργιο στην πατρα ας μου στείλει κάποιος αν ξέρει!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom