Νέα

Leticia ή Andrea Castro;; (Νέες Αφίξεις)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Greek Kolaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Greek Kolaris

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Leticia ή Andrea Castro;

Έρχονται Ελλάδα, στην Υβάννα, οπότε για να ξέρουμε λίγο τι μας γίνεται (το ξερω οτι υπαρχουν καποιες κριτικες) να δούμε ποια θα προτιμήσουμε!!!

Όποιος έχει εμπειρία με μια ή και με τις δυο ας την μοιραστεί :)  :cum: :cum: :cum:
 

Συνημμένα

  • Shemale-leticia24cm-8257235.jpg
    Shemale-leticia24cm-8257235.jpg
    74,1 KB · Εμφανίσεις: 24
  • Shemale-andrea21cm-7849458.jpg
    Shemale-andrea21cm-7849458.jpg
    63,6 KB · Εμφανίσεις: 25
Εγγρ.
13 Αυγ 2014
Μηνύματα
18
Like
14
Πόντοι
0
Την Andrea Castro την ειχα παρει πριν περιπου ενα χρονο.Δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενος, παρα την καλη κριτικη που εχει στο site.O κωλος της ηταν αρκετα μεγαλος, πολυ χαλαρος και ειχε πολλα γρουμπουλια ,προφανως απο αποτυχημενη προσθηκη σιλικονης. Ελπιζω να τον εχει επισκευασει στο μεταξυ.Η Leticia ειναι λιγο διαφορετικη στο προσωπο, απ΄ οτι στις φωτογραφιες, το κορμι ομως και το εργαλειο ειναι οπως φαινονται στις εικονες.Στην συμπεριφορα, για μενα τουλαχιστον ,υπερεχει σαφως η Letcia, γιατι ειναι πλακατζου (εστω με νοηματικη) και τρελοκομειο, ειδικα αν εχεις φερει μαζι σου και μια φτηνη σαμπανια απ το supermarket!Μαλλον θα την ξανατιμησω, και θα ενημερωσω αν στο μεταξυ εχει αλλαξει κατι.
 
OP
OP
Greek Kolaris

Greek Kolaris

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
δλδ η Andrea απο συμπεριφορα τι λεει? και γαμησι? χαχαχαχα Σαμπανια πηγες οντςως?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2014
Μηνύματα
18
Like
14
Πόντοι
0
Παντα κουβαλαω στις πορνοεξορμησεις μου μια σαμπανια στο σακκιδιο(της πλακας από τα lidl).Aν η γκομενα είναι καπως τυπικη η διεκπεραιωτικη, την αφηνω στη θεση της για την επομενη φορα. Αν είναι πιο χαρωπη και αυθορμητη την ανοιγω ,  και την κανω πυραυλο.Την Λετισια για παράδειγμα αφου την ποτισα, και ενώ γαμουσα την κωλαρα της ,της μαθενα πορνοελληνικα (λεξεις όπως πουτσαρα, κωλαρα κτλ).Μεχρι να τα πει με σωστη προφορα ετρωγε μπατσες στα κωλομερια για να τα εμπεδωσει.Με την Andrea Castro δεν νομιζω να μπορουσα να το κανω .Δεν λεω ότι δεν ηταν ευγενικη,αλλα με ειχε ξενερωσει κι ο κωλος της, οποτε δεν είμαι και ο πιο αντικειμενικος κριτης.Ας γραψει και κανενας  άλλος αν καπου σφαλλω
 
OP
OP
Greek Kolaris

Greek Kolaris

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Καλη φαση φιλε!!! Η αληθεια ειναι οτι εχω παει μονο μια φορα με τρανσ δεν ειχα περασει και τοσο καλα αλλα τωρα εχω κολλησει γαματα. Το ψηνω πιο πολυ για Leticia παντως.φαινεται σωματαρα και προσωπο καλουτσικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom