Νέα

Γιγαντιαία φυσικά βυζιά σε Στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis34
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 24K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antonis34

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2015
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην κοινότητα, σας καλοσωρίζω. Θα ήθελα να μου προτείνετε studio (όχι μπουρδέλο) στην Αθήνα με εκδιδόμενη που να έχει γιγαντιαία φυσικά βυζιά. Δεν θέλω απλά μεγάλα, θέλω τεράστια. Δε με νοιάζει αν είναι χοντρή, ούτε πόσο χρονών είναι. Απλά θέλω να χει τεράστια φυσικά βυζιά. Ευχαριστώ πολύ.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
θα σου ελεγα ορορα αλλα δεν δουλευει σε στουντιο
παντως ειναι καλη επιλογη
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.144
Κριτικές
4
Like
1.581
Πόντοι
266
Καλησπέρα στην κοινότητα, σας καλοσωρίζω. Θα ήθελα να μου προτείνετε studio (όχι μπουρδέλο) στην Αθήνα με εκδιδόμενη που να έχει γιγαντιαία φυσικά βυζιά. Δεν θέλω απλά μεγάλα, θέλω τεράστια. Δε με νοιάζει αν είναι χοντρή, ούτε πόσο χρονών είναι. Απλά θέλω να χει τεράστια φυσικά βυζιά. Ευχαριστώ πολύ.

Πάρε freelancer με 25 ευρά...
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
135
Πόντοι
16
Καταπληκτική!
Αλλά έχω 2 ερωτήσεις:
1) Το "25 ευρά" που το ξέρεις? Έχεις πάρει? Δεν το γράφει.
2) Το "Η ηλικία μου είναι 38 έτη" μήπως είναι πληκτρολογικό λάθος? μήπως ξέχασε ένα μηδενικό? Μήπως είναι "308 έτη"?
 

kotsos81

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
112
Κριτικές
11
Like
4
Πόντοι
11
Φιλε μου δεν γνωρισω για γιγαντιαια, αλλα τα μεγαλυτερα που εχω πιασει σε στουντιο και πιστευω πως ειναι φυσικα ειναι:
Λαουρα, Κασσανδρας 3 και
Σιντυ, Βριλησσου 46.

Για πλαστικ αν σε ενδιαφερει παμε αλλου...
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
8
Like
2.769
Πόντοι
736
Καλησπέρα στην κοινότητα, σας καλοσωρίζω. Θα ήθελα να μου προτείνετε studio (όχι μπουρδέλο) στην Αθήνα με εκδιδόμενη που να έχει γιγαντιαία φυσικά βυζιά. Δεν θέλω απλά μεγάλα, θέλω τεράστια. Δε με νοιάζει αν είναι χοντρή, ούτε πόσο χρονών είναι. Απλά θέλω να χει τεράστια φυσικά βυζιά. Ευχαριστώ πολύ.
Για στουντιο πας εδω ..ειναι πιο μεγαλα απ οσο δειχνουν,καλοσχηματισμενα και φυσικα!
Για τερατογένεση πας κλασσικα πρωινες ωρες Τροφωνιου 11 (μπουρδελο) και βλεπεις μπροστα σου την Τζουλια!
Για οτιδηποτε αλλο ενημερωνεσαι απο εδω Αντε και καλο ζουληγμα! :tits:

 
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.144
Κριτικές
4
Like
1.581
Πόντοι
266
Καταπληκτική!
Αλλά έχω 2 ερωτήσεις:
1) Το "25 ευρά" που το ξέρεις? Έχεις πάρει? Δεν το γράφει.
2) Το "Η ηλικία μου είναι 38 έτη" μήπως είναι πληκτρολογικό λάθος? μήπως ξέχασε ένα μηδενικό? Μήπως είναι "308 έτη"?

..έχω πάρει...πραγματική ηλικία 48...
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
..έχω πάρει...πραγματική ηλικία 48...
χεχε...επειδή μεσω του τηλεφωνου της ειχα προσβαση σε προσωπικα της στοιχεια ειχα δει την ημερομηνια γεννησης της,αλλα δυστυχως δεν τη θυμαμαι :tooth: νομιζω παντως μεγαλυτερη ηταν
 
OP
OP
A

antonis34

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2015
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Kαι την Εμμανουέλα θα ελεγα αν και δεν ξερω κατα ποσο είναι φυσικά που θελει ο φίλος
Θέλω πιο μεγάλα και φυσικά. Αυτά δεν είναι φυσικά. Προτιμώ να μην είναι μοντελάκι η γκόμενα και να χει φυσικά, παρά μια ωραία σαν αυτή με σιλικόνες. Τις σιλικόνες τις σιχαίνομαι.

Καλά, σε όλη την Αττική, δεν υπάρχει καμιά χοντρή, άσχημη θεία με μεγάλα φυσικά βυζιά σε στούντιο; Απορώ.
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
8
Like
2.769
Πόντοι
736
Θέλω πιο μεγάλα και φυσικά. Αυτά δεν είναι φυσικά. Προτιμώ να μην είναι μοντελάκι η γκόμενα και να χει φυσικά, παρά μια ωραία σαν αυτή με σιλικόνες. Τις σιλικόνες τις σιχαίνομαι.

Καλά, σε όλη την Αττική, δεν υπάρχει καμιά χοντρή, άσχημη θεία με μεγάλα φυσικά βυζιά σε στούντιο; Απορώ.
Καταρχην καθως το αρχισες ετσι προτεινω να μετονομασεις το τοπικ σε "βυζοπουλες σε στουντιο"που δεν υπαρχει κιολας.
Στη συνεχεια μπορεις να κανεις μια βολτα στη Ρομπερτα που σου ειπα πρωτίστως.εμενα μου θυμιζει καπως αυτην(
)
Και γενικως νομιζω πως δεν θα βρεις σε στουντιο αυτο που ψαχνεις τοσο ευκολα,(εκτος κι αν σκασει καμια περιπτωση ειδικη)για το λογο οτι προσλαμβανουν ψιλομοντελες!
Και κατι τελευταιο,αν πας τελικα μπορεις να ρωτησεις αν κανει απλο με 30€ λογο του πανυγιρικου ΟΧΙ?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
OP
OP
A

antonis34

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2015
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καταρχην καθως το αρχισες ετσι προτεινω να μετονομασεις το τοπικ σε "βυζοπουλες σε στουντιο"που δεν υπαρχει κιολας.
Στη συνεχεια μπορεις να κανεις μια βολτα στη Ρομπερτα που σου ειπα πρωτίστως.εμενα μου θυμιζει καπως αυτην(
)
Και γενικως νομιζω πως δεν θα βρεις σε στουντιο αυτο που ψαχνεις τοσο ευκολα,(εκτος κι αν σκασει καμια περιπτωση ειδικη)για το λογο οτι προσλαμβανουν ψιλομοντελες!
Και κατι τελευταιο,αν πας τελικα μπορεις να ρωτησεις αν κανει απλο με 30€ λογο του πανυγιρικου ΟΧΙ?
Ευχαριστώ πολύ φίλε. Θα μπορούσα να το μετονομάσω έτσι, αλλά το θέμα είναι ότι ψάχνω φυσικό βυζί και θα βάζουν όλοι σιλικόνες.
Να σε ρωτήσω, η Ρομπέρτα φυσική είναι; Από την φωτό δε μου φαίνεται, αλλά δεν ξέρω.
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Καταπληκτική!
Αλλά έχω 2 ερωτήσεις:
1) Το "25 ευρά" που το ξέρεις? Έχεις πάρει? Δεν το γράφει.
2) Το "Η ηλικία μου είναι 38 έτη" μήπως είναι πληκτρολογικό λάθος? μήπως ξέχασε ένα μηδενικό? Μήπως είναι "308 έτη"?
Η Μιλενα θα σου κατσει και στο 20αρικο + χοτελ του 5ευρου, παει οπου θες. Η ηλικια ειναι 40φευγα. Δε λεει και πολλα στο σεξ αλλα αξιζουν οι βυζαρες. Αν κανεις μια βολτα στην πλ. Ομονοιας στα καφε θα βρεις και τη Τζουλια με μεγαλυτερα !!!
 
OP
OP
A

antonis34

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2015
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Να ρωτήσω κάτι άλλο:
Κυκλοφορεί καμιά με τέτοια η μεγαλύτερα φυσικά βυζιά σε στούντιο/μπουρδέλο;

 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
8
Like
2.769
Πόντοι
736
Ευχαριστώ πολύ φίλε. Θα μπορούσα να το μετονομάσω έτσι, αλλά το θέμα είναι ότι ψάχνω φυσικό βυζί και θα βάζουν όλοι σιλικόνες.
Να σε ρωτήσω, η Ρομπέρτα φυσική είναι; Από την φωτό δε μου φαίνεται, αλλά δεν ξέρω.
και ναι ειναι φυσικα και πολυ νεαρα!
Επισης μην το σκεφτεσαι και πολυ,αμα θες κατι εξωπραγματικο,πηγαινε στην Τζουλια στην Τροφωνιου να τελειωνεις,μεγαλυτερα δεν παιζουν.
 
OP
OP
A

antonis34

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2015
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
και ναι ειναι φυσικα και πολυ νεαρα!
Επισης μην το σκεφτεσαι και πολυ,αμα θες κατι εξωπραγματικο,πηγαινε στην Τζουλια στην Τροφωνιου να τελειωνεις,μεγαλυτερα δεν παιζουν.
Σε μπουρδέλο η Ρομπέρτα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom