Αναζήτηση

Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Studio Κατεχάκη 8  (Αναγνώστηκε 17769 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
kingolgrc
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: 20/12/07, 20:08 »

Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο

Οπως είχε πρωτογράψει ο συνάδελφος nick9x άνοιξε νέο στούντιο Κατεχάκη 8. Σαν χώρος είναι πολύ ωραίος, ο τσάτσος δήλωσε οτι θα δουλευουν εκτος της Χαρας απο Αριστοτέλους, δύο Ελληνίδες Ελίνα και Μαρία και οι Ρωσίδες Αννα και Κορίνα και αλλη μία που δεν συγκράτησα. Προσωπικά τα ονόματα δεν μου λένε τίποτα (εκτός της Χαράς που την τιμούσα στην Αριστοτέλους) αν δε τις δω δεν κρίνω. Οποιος συνάδελφος πάει τις επόμενες ημέρες ας μας διαφωτίσει καλύτερα.
« Τελευταία τροποποίηση: 26/02/11, 15:03 από antisthenis » Καταγράφηκε
gt21
Ειδήμων

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #1 στις: 20/12/07, 20:08 »

αντε καλες δουλειες Bottom Bottom
Καταγράφηκε

ΑΝΤΕ ΜΩΡΗ ΑΕΚΑΡΑ
psaxnw
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Πουτάνες...Στα κρεβάτια σας...

« Απάντηση #2 στις: 20/12/07, 20:08 »

αντε καλες δουλειες Bottom Bottom
και καλα καβλια...
Καταγράφηκε

bourdeliaris1984
Τιμημένος

« Απάντηση #3 στις: 22/12/07, 18:06 »

Ετοιμος ημουνα να ανοιξω το thread για το νεο στουντιο στην Κατεχακη 8 και Μεσογειων. Το ειδα σε αγγελια απο τον Πρωταθλητη σημερα το πρωι ενω ημουνα στο 401. Εννοειται το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ηταν με την εξοδο να πηγαινα καπακι για να το τσεκαρω οπως και εκανα,μιας και ηταν παρα πολυ κοντα στο 401. Λοιπον ο χωρος πολυ καλος προσεγμενος πεντακαθαρος και η κοπελα ονοματι Μαρια μιλφακι με κυταρρυτιδα και μεγαλα βυζομπαλα. Εχει και αλλες κοπελες οι οποιες ελπιζω να ειναι καλυτερες. Προγραμματα ξεκινανε απο 50 και παει λεγοντας, τα γνωστα των στουντιο.
Καταγράφηκε

ΜΠΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ SUBARU ΠΑΜΕ ΤΣΑΡΚΑ ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ
antisthenis
Administrator
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #4 στις: 22/12/07, 20:08 »

Το thread συγχωνεύτηκε με την καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο.
Καταγράφηκε

Well I'm going out West where I belong...
bourdeliaris1984
Τιμημένος

« Απάντηση #5 στις: 28/12/07, 17:05 »

Ρε συναγωνιστες αυτη η Χαρα ειναι η ιδια με αυτην απο Αθανασιας και παλιοτερα απο Αριστοτελους 6? Ειναι μια βυζαρου?
Καταγράφηκε

lost4417
Προχωρημένος
**

Encumbered forever by desire and ambition

« Απάντηση #6 στις: 11/01/08, 01:01 »

Λοιπον η αλλη που αναφερεται ειναι η Ζωη(ελληνιδα,κοντουλα, με πιασηματα) Επισης η Ελινα ειναι πολυ ψηλη(εγω για παραδειγμα ειμαι κανονικος 1.78)και μου εριχνε αρκετα, σκετο αλογο. Τα συμπερασματα δικα σας. Παντως ειναι περιπειημενο και βολεβει τα βοροια προαστοια. Απο κινηση δεν δειχνει να εχει και παρα πολυ, καλο δηλαδη για οσους θελουν να δοκιμασουν γιατι δεν βιαζονται οι κοπελες. Εγω δοκιμασα και μαλλον θα ξαναπαρω, αν και ειμαι απειρος στις εν λογω καταστασεις(οτι δεν καναμε μικροι τα κανουμε σχετικα μεγαλοι 2funny)
Καλο θα ηταν γιατι ξεχασα να ρωτησω εγω, να προστεθει ενα τηλεφωνο Hmmm.... η το καθημερηνο προγραμμα με τις κοπελες.(Η προταση ισχυει για ολα τα studio για να μην ψαχνομαστε και εμεις)να οργανωθουνε λιγο ρε παιδια, δεν ειναι κατασταση αυτη να πηγαινουμε ψαχνοντας και τελικα να κλαιμε 50ευρο καθε φορα για το μεχρι να μας μαθει καποια.
Καταγράφηκε
septic
Ανώτερος

« Απάντηση #7 στις: 11/01/08, 02:02 »

pote ειναι εκει η ελινα ρε γμτ?
Καταγράφηκε
lost4417
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #8 στις: 11/01/08, 02:02 »

Σου αρεσε το οτι ειναι αλογο, χτες ηταν παντως. Γι'αυτο λεω οτι πρεπει να τους το λεμε για να βγαλουν ενα προγραμα, επισης αυτοι δεν εχουν δωσει και τηλεφωνο να καλουμε.
Καταγράφηκε
bourdeliaris1984
Τιμημένος

« Απάντηση #9 στις: 12/01/08, 15:03 »

Λοιπον η αλλη που αναφερεται ειναι η Ζωη(ελληνιδα,κοντουλα, με πιασηματα) Επισης η Ελινα ειναι πολυ ψηλη(εγω για παραδειγμα ειμαι κανονικος 1.78)και μου εριχνε αρκετα, σκετο αλογο. Τα συμπερασματα δικα σας. Παντως ειναι περιπειημενο και βολεβει τα βοροια προαστοια. Απο κινηση δεν δειχνει να εχει και παρα πολυ, καλο δηλαδη για οσους θελουν να δοκιμασουν γιατι δεν βιαζονται οι κοπελες. Εγω δοκιμασα και μαλλον θα ξαναπαρω, αν και ειμαι απειρος στις εν λογω καταστασεις(οτι δεν καναμε μικροι τα κανουμε σχετικα μεγαλοι 2funny)
Καλο θα ηταν γιατι ξεχασα να ρωτησω εγω, να προστεθει ενα τηλεφωνο Hmmm.... η το καθημερηνο προγραμμα με τις κοπελες.(Η προταση ισχυει για ολα τα studio για να μην ψαχνομαστε και εμεις)να οργανωθουνε λιγο ρε παιδια, δεν ειναι κατασταση αυτη να πηγαινουμε ψαχνοντας και τελικα να κλαιμε 50ευρο καθε φορα για το μεχρι να μας μαθει καποια.
Δεν πιστευω να ενοεις οτι η Ελινα ειναι τραβελι. Γιατι ειχα πετυχει μια Ελινα στο Αχαρνων 104 της προεδρου πανυψηλη αλογα και μαλλον ηταν τραβελι γιατι το Αχαρνων 24 ειναι τραβελαδικο. Μηπως ειναι η ιδια?
Καταγράφηκε

lost4417
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #10 στις: 13/01/08, 03:03 »

Δεν ξερω. Εγω την ειδα, τρομαξα και εφυγα. Grin Δεν ηταν για τα κυβικα μου. Και γυναικα να ειναι, λες να σε βαλει κατω αυτη να μην ξερεις απο που να φυγεις. 2funny Εγω πρωσοπικα μονο petite. Ζωη δοκιμασα που ειναι κοντουλα. Και γι'αυτο επειδη ο συναγωνιστης που ανοιξε το thread και εβαλε ονοματα συμπληρωσα αυτο που ελειπε για της αλλες δεν ξερω. Την Χαρα θελω να πετυχω που λενε οτι ειναι καλο milf. Να δοκιμασουμε και ενα ωριμο φρουτο. Απλα ειναι πιο κοντα απο την σταθερη αξια για μενα που ειναι η Ιπποκρατους και επειδη ηταν κλειστο περασα απο Κατεχακη.
Καταγράφηκε
konstantinos765
Μάλαμα

« Απάντηση #11 στις: 13/01/08, 04:04 »

Ετοιμος ημουνα να ανοιξω το thread για το νεο στουντιο στην Κατεχακη 8 και Μεσογειων. Το ειδα σε αγγελια απο τον Πρωταθλητη σημερα το πρωι ενω ημουνα στο 401. Εννοειται το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ηταν με την εξοδο να πηγαινα καπακι για να το τσεκαρω οπως και εκανα,μιας και ηταν παρα πολυ κοντα στο 401. Λοιπον ο χωρος πολυ καλος προσεγμενος πεντακαθαρος και η κοπελα ονοματι Μαρια μιλφακι με κυταρρυτιδα και μεγαλα βυζομπαλα. Εχει και αλλες κοπελες οι οποιες ελπιζω να ειναι καλυτερες. Προγραμματα ξεκινανε απο 50 και παει λεγοντας, τα γνωστα των στουντιο.
  φιλε ποια μερα ειχες παει που εργαζοταν το μαρακι και τι βαρδια? ευχαριστω
Καταγράφηκε

Πάολα είσαι το  ναρκωτικό μας...
Athanos
Νέος
*

« Απάντηση #12 στις: 24/01/08, 21:09 »

Υπάρχει κανένας που να πηγε τωρα τελευταία να μας πει τι παιζει; 

Καταγράφηκε
Katagavlomenos
Ανώτερος

« Απάντηση #13 στις: 24/01/08, 22:10 »

που λετε καβλιαριδες εγω το συγκεκριμενο μαγαζακι το πετυχα τυχαια ενω διεσχιζα την κατεχακη ποδαρατος το βραδυ της τριτης.... λεω μηπως με γελουν τα ματια μου ... η με κυνηγάνε τα στουντιακια... τεσπα μπαινω μεσα ο χορος πολυ προσεγμενος και μεγαλος (θα μπορουσε να φιλοξενισει περισσοτερες απο μια ..τανες ... η τσα2 φιλικη και ερχεται μια μελαχρινη με ωραια ζακια (νο3) ψιλοκοντουλα που μου φανηκε βιαστική καθως ισα ισα που καθισε να την δω (2 sec)!! τα ωραρια μου πε η τσα 11-6 , 6-1.
ειναι μακρια απτο σπιτι μου και θα ειναι δυσκολο να ξαναβρεθώ εκει αλλα αμα παρω καμια θα σας πω..!
ααα ξεχασ ειναι ιδανικο για φανταρους στο 401 καθως μπορεις ανετα να πεταχτεις για τσιγαρα και να ριξεις και εναν... και μολις πεινασεις απέναντι η πιτα του παππου!!! Grin
Καταγράφηκε

O γεροδάσκαλός σου ....
mou_aresi_h_mounila
Επισκέπτης
« Απάντηση #14 στις: 24/01/08, 22:10 »

σαν μουνια ειναι καλα η εχει γιαγιονια τελειωμενα που τα πασσαρουν για τουμπανα?γενικα μιλαω απ αυτους που εχουν δει
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: