Νέα

Διακριτικό μπουρδελάκι ή Studio στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Καλησπέρα σε όλους. Παλιά καραβάνα στο σπορ, έχω αποσυρθεί το τελευταίο διάστημα λόγω απουσίας στο εξωτερικό και κάποιων άλλων προσωπικών λόγων.
Λέω να επανέλθω στο άθλημα, αλλά επειδή πλέον έχει αλλάξει το στάτους μου θα με ενδιέφερε κάτι ιδιαιτέρως διακριτικό.
Από το που θα παρκάρω μέχρι το πόσο διακριτική μπορεί να είναι η είσοδος του ιδρύματος.
Ασφαλώς αναφέρομαι για ίδρυμα με δυνατά τεμάχια και VFM υπηρεσίες.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους. Παλιά καραβάνα στο σπορ, έχω αποσυρθεί το τελευταίο διάστημα λόγω απουσίας στο εξωτερικό και κάποιων άλλων προσωπικών λόγων.
Λέω να επανέλθω στο άθλημα, αλλά επειδή πλέον έχει αλλάξει το στάτους μου θα με ενδιέφερε κάτι ιδιαιτέρως διακριτικό.
Από το που θα παρκάρω μέχρι το πόσο διακριτική μπορεί να είναι η είσοδος του ιδρύματος.
Ασφαλώς αναφέρομαι για ίδρυμα με δυνατά τεμάχια και VFM υπηρεσίες.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
αν δραστηριοποιηθηκες στο εξωτερικό δεν θα εχεις πρόβλημα και να σε δει κανεις ! Ποιος θα σε θυμάται ;
 
OP
OP
pisoxostis

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
αν δραστηριοποιηθηκες στο εξωτερικό δεν θα εχεις πρόβλημα και να σε δει κανεις ! Ποιος θα σε θυμάται ;

Δεν κατάλαβες φίλε. Δεν θέλω να πετύχω κανέναν γνωστό σε κεντρικό μπουρδέλο. Πόσο πιο απλά να το πω?
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
για πιο λογο δεν θες να πετυχεις γνωστο? εχει χαβαλε οταν πετυχενεις γνωστους στα μπουρδελα. οταν ημουν ελλαδα 3 φορες που χα πετυχει γνωστους ειχαμε κλασει στα γελια. και καναμε πολυ χαβαλε..
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Δε πας σε μέρες αιχμής ( Παρασκευή  / Σάββατο βράδυ). Σε όποιο και να πας με το που μπαίνεις ζητάς να σε περάσουν σε δωμάτιο και όχι στο σαλόνι και βλέπεις εκεί την κοπέλα. Παρκάρεις λίγο πιο πέρα ή σε κάποιο στενό κοντά. Αποφεύγεις πολύ γνωστές κοπέλες που πάντα έχουν ζήτηση, αν πετύχεις και καλη low profile έχεις και καλύτερο service. Αυτά.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
πηγαινε στη φιλαδελφεια ,στο angels,στην παλια ρενω στην εξοδο από εθνικη...δεν παταει ψυχη εκει περα
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
επισης μπορεις να πας ντυμενος ετσι,χωρις το πιστολι,για να μην τραβηξεις τα βλεμματα :2funny: :2funny: :2funny:

spy-secret-agent-private-detective-isolated-double-vintage-retro-look-white-34913345.jpg
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Πήγαινε στο Ξανθίππης 2
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
274
Κριτικές
19
Like
438
Πόντοι
4.440
H καλυτερη λυση ειναι να πας σε μασατζιδικο  οπου τα περσσοτερα ειναι σε οροφο πολυκατικιας οποτε δεν δινεις στοχο
μπαινωντας-βγαινωντας και σε παιρνανε κατευθειαν σε δωματιο ωστε δεν υπαρχει περιπτωση να συναντήσεις κανεναν ,
και θα κανεις και το μασαζακι σου πριν το σεξ.  :grin:
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
θεσσαλιας 136. δε θα σε δει κανεις! ουτε φαινεται οτι ειναι στουντιο
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298
Καλησπέρα σε όλους. Παλιά καραβάνα στο σπορ, έχω αποσυρθεί το τελευταίο διάστημα λόγω απουσίας στο εξωτερικό και κάποιων άλλων προσωπικών λόγων.
Λέω να επανέλθω στο άθλημα, αλλά επειδή πλέον έχει αλλάξει το στάτους μου θα με ενδιέφερε κάτι ιδιαιτέρως διακριτικό.
Από το που θα παρκάρω μέχρι το πόσο διακριτική μπορεί να είναι η είσοδος του ιδρύματος.
Ασφαλώς αναφέρομαι για ίδρυμα με δυνατά τεμάχια και VFM υπηρεσίες.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
πήγαινε φυλής 104,η στα στούντιο της βριλησσου αργά το βράδυ καθημερινή...αν θες μασάζ πηγαινε σε κατι ξεμπαρκα τα οποια βρισκονται στην περιοσχη των αμπελοκηπων αλλα δεν σου εγγυώμαι οτι θα σου παρεχουν καλες υπηρεσιες.ξεχασα να σου αναφερω και το σουντιο 12 στην  εθνικη 
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Υπάρχει και το "κρυφό" στούντιο στην Δευκαλίωνος 63.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom