Νέα

Υπάρχουν μπουρδελιάρηδες της... προσκολλήσεως;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Επιρρεπής
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.051
Κριτικές
52
Like
16.579
Πόντοι
10.686
Έχω απορήσει πολλές φορές για το εξής φαινόμενο:είναι πρωί,ο π(ρ)εζόδρομος της Ιάσονος έρημος,πάω στοχευμένα στο Ιάσονος 19 πχ,(όπως σήμερα το πρωί για την Αλίνα),με μια πρόχειρη ματιά γύρω μου δεν υπάρχει... ψυχή,μπαίνω δωμάτιο,και πριν προλάβω να γδυθώ,έτερος συναγωνιστής ακούγεται στο σαλόνι!Τέτοια σύμπτωση πάντα,ή κάποιοι παραφυλάνε;Μήπως πρόκειται για κάποιο βίτσιο που αγνοώ;  
 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
Έχω απορήσει πολλές φορές για το εξής φαινόμενο:είναι πρωί,ο π(ρ)εζόδρομος της Ιάσονος έρημος,πάω στοχευμένα στο Ιάσονος 19 πχ,(όπως σήμερα το πρωί για την Αλίνα),με μια πρόχειρη ματιά γύρω μου δεν υπάρχει... ψυχή,μπαίνω δωμάτιο,και πριν προλάβω να γδυθώ,έτερος συναγωνιστής ακούγεται στο σαλόνι!Τέτοια σύμπτωση πάντα,ή κάποιοι παραφυλάνε;Μήπως πρόκειται για κάποιο βίτσιο που αγνοώ;  


:orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
τύπε, κρατήσου μακριά από την παράνοια.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Αξιόλογο θρεντ
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
σε χχχ ξενοδοχεια υπαρχουν ατομα που παιρνουν δωματιο απλα για να ακουνε βογγητα

κ κανουν κ βολτες απο τα μπαλκονια για ματι
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.608
Like
14.509
Πόντοι
3.656
Έχω απορήσει πολλές φορές για το εξής φαινόμενο:είναι πρωί,ο π(ρ)εζόδρομος της Ιάσονος έρημος,πάω στοχευμένα στο Ιάσονος 19 πχ,(όπως σήμερα το πρωί για την Αλίνα),με μια πρόχειρη ματιά γύρω μου δεν υπάρχει... ψυχή,μπαίνω δωμάτιο,και πριν προλάβω να γδυθώ,έτερος συναγωνιστής ακούγεται στο σαλόνι!Τέτοια σύμπτωση πάντα,ή κάποιοι παραφυλάνε;Μήπως πρόκειται για κάποιο βίτσιο που αγνοώ;  


τυπε να σου πω,αμα ειχες παει στην κορινα μπορει να ηταν ο πικερ,αλλα τωρα που προκειται για αλλη κοπελα το θεμα χωραει πολλη συζητηση    :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
Ε

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.051
Κριτικές
52
Like
16.579
Πόντοι
10.686
τύπε, κρατήσου μακριά από την παράνοια.
Δεν έχω μανία καταδίωξης,απλώς μου αρέσει να παρατηρώ πράγματα και καταστάσεις που για τους περισσότερους είναι αδιάφορα!  :)
 

politis2

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
358
Like
0
Πόντοι
1
Να πληρωνεις δωματιο για να κανεις αυτι?

Εν συντομία:
Φοιτητές στη Θεσσαλονίκη (πάνε χρόνια).
Μερικοί πηγαίναμε μόνο την περίοδο των εξετάσεων και μέναμε σε ξενοδοχεία. Και τα "καλά" ξενοδοχεία έκαναν καλές τιμές στους φοιτητές.
Σε ένα απ' αυτά (αυτό που έμενα εγώ) κυκλοφορούσαν και διάφορες βίζιτες, που ψάρευαν πελάτες στα bar του hotel από τους διάφορυς που ήταν στην πόλη για δουλειές.
(Πρέπει να είχαν φοβερή αναδουλειά για να "κάτσουν" σε φοιτητή).
Εμείς παρακολουθούσαμε κίνηση. Τη "γνωριμία", το κέρασμα, το ψηστήρι, τη συμφωνία, και τέλος φεύγανε μαζί για να πάνε στο δωμάτιο του τύπου.
Εκεί το σκηνικό ήταν το γνωστό, να τελειώσει ο τύπος, να φύγει η γκόμενα να πάει πάλι στο bar να προλάβει να ψαρέψει κι άλλον. Ξεπέτα. Αλλά όχι τύπου μπουρδέλου, πιο κυριλέ κάπως.

Μερικές φορές κόβαμε κίνηση και κάποιος ακολουθούσε και έβλεπε σε ποιο δωμάτιο πήγαινε η γκόμενα με τον τύπο.
Στηνόταν έξω απ' την πόρτα, με το αυτί κολλημένο, να ακούσει τι γινόταν μέσα.
Μετά ερχόταν και δεύτερος. Και τρίτος. Και στο τέλος μαζευόταν όλη η φοιτητοπαρέα, μπορεί και 15 άτομα. Γινόταν ο σχετικός χαβαλές, οπότε βέβαια και η σχετική φασαρία, γέλια, κλπ.
Κάποια στιγμή κάποιος πελάτης (που ήταν μέσα με τη βίζιτα) κάτι άκουσε έξω απ' την πόρτα του.
Σηκώθηκε και την άνοιξε απότομα να δει.

15 αυτιά ήταν κολλημένα πάνω στην πόρτα:

collage-of-ears.jpg
 

politis2

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
358
Like
0
Πόντοι
1
Αλλο περιστατικό (αυτό ακουγόταν καθαρά):

Φαίνεται πως του τύπου δεν του σηκωνόταν καλά, και έλεγε διάφορα του τύπου "Μα τι έχω πάθει", "Μου συμβαίνει καμιά φορά τώρα τελευταία" και τέτοια.
Η γκόμενα όμως ήθελε να τον ξεπετάξει στα γρήγορα και να φύγει για να πάει για άλλο πελάτη.
Οπότε απ' τη μια ο τύπος έλεγε τέτοια, και απ' την άλλη ακουγόταν η γκόμενα που ούρλιαζε διάφορα τύπου "Με ξεσκίζεις μανάρι μου" και άλλα καβλωτικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom