Νέα

Info for oυκρανεζα for anal sex

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μετα τη θριαμβευτικη νικη της Σεβιλλης επι του καρκινωματος της ουκρανιας, αφενος πηρα χοντρα πακετα, αφετερου ικανοποιηθηκα ως Γαυρος!
Για να δεσει το γλυκο θελω πληροφοριες για αναλογη κορασιδα με αυτην που περιγραφει ο τιτλος :cheesy:
Για να της πω ετσι γαμαει ο Πειραιας,
ετσι βατευει κωλους ο Ντουνταρας
:rockon:
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
246
Γαμησε κανενας Πειραιας τους Ουκρανους?????  :think: :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
Tωρα μεγαλος ανθρωπος ειμαι, ομως σιγα τα λαχανα για το οφφ τοπικ στο θεμα του αναλ, μπας και στεναχωρηθηκες επειδη αγγουρωθηκαν τα κουμμουνια?  :rolleyes:
Ως Γαυρος ναι τσαντιστηκα που εχασε η ομαδα μου αλλα κι ως ΕΛΛΗΝΑΣ ναι παλι θα τσαντιζομουν αν εχανε η Παναθηα, η ΑΕΚ ειτε ο ΠΑΟΚ απο αυτην την κωλομαδα. Γιατι ειμαι φιλαθλος παντα κι ΟΧΙ ΟΠΑΔΟΣ.
Κι επειδη ειμαι χοντροκεφαλος πονταριζα συνεχως εναντιον της και πηγαινα συνεχως κουβα, αλλα στο τελος τα πηρα πολλαπλασια γιατι εφαρμοζουμε συστηματα ακαπ και τζογους ειδικους ;)
Φυσικα αυτα δε λεγονται....
Για να ικανοποιησω λοιπον τον εγωισμο μπικοζ δε μεηλ εγκο γουατ ε φρατζαηλ θινγκ θελω ουκρανεζα να γινει η παραβιαση της πισω πορτας.
Επομενως αν δεν εχεις να προσθεσεις κατι επι του θεματος του κωλου, την αγουσα στα αποδυτηρια ;)
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Ντουντάρα, προτείνω την Iris και τη φίλη της την Angela (με στενότερο κωλοτρυπίδι), αν θες να παίξεις στην κατηγορία των cg  :knockinb:
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
246

Επομενως αν δεν εχεις να προσθεσεις κατι επι του θεματος του κωλου, την αγουσα στα αποδυτηρια ;)
[/quote]



Ωπα ρε αδερφε εγω μια απορια εξεφρασα.....τωρα εσυ αφου εχεις τον καημο που ανεφερες ξεκολιασε οποια γουσταρεις.... :dunno: :dunno:
 

Επισκέπτης
alfreewind, sorry σε παρεξηγησα. Εχω κι εγω κατι ζορια ωρες - ωρες και κανω λαθη, οταν ειμαι βιαστικος.

Junis ευχαριστω για την πληροφορια. Θα το ερευνησω ενδελεχως, το καλο το πραγμα τιμαται παντα :grin:


Αν καποιο μελος ξερει καποια αλλη κορασιδα ας το πει. Παντως σε οικους αντοχης δεν ξερω αν κυκλοφορει τιποτις. Πιθανως στα χαμηλα της Διδυμου ειτε τα Αλκιβιαδου.
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Ντουντάρα, οι πληροφορίες δείχνουν ότι επανείλθε ΠΛΗΡΩΣ λειτουργική στο πίσω σύστημα και η Angela007, άκρως τουμπανοειδής (μπρος - πίσω πλέον :grin:)
φουλ στα 80  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom