Νέα

ζητειται να μου χαρισουν μουνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Slavyanka Delicatessen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
ζητειται να μου χαρισουν μουνια,χοντρες,αδυνατες,μικρες,μεγαλες δεν εχω προβλημα ολες τις γαμαω
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.378
Πόντοι
496

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ζητειται να μου χαρισουν μουνια,χοντρες,αδυνατες,μικρες,μεγαλες δεν εχω προβλημα ολες τις γαμαω

φιλε εχω κατι μουνια στα τελειωματα μολις ληξουν θα σε εχω στα υπ οψιν!!!!!!!!!!

συνηθως τα παω ανακυκλωση αλλα αμα τα θες ευχαριστως.......
 
OP
OP
Slavyanka Delicatessen

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
φιλε εχω κατι μουνια στα τελειωματα μολις ληξουν θα σε εχω στα υπ οψιν!!!!!!!!!!

συνηθως τα παω ανακυκλωση αλλα αμα τα θες ευχαριστως.......
ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΠΡΩΤΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΕΝΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΑΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΥΓ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΛΗ ΠΜ.
 
OP
OP
Slavyanka Delicatessen

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΝ ΜΟΥΝΙΩΝ ΣΕ ΠΜ
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΠΡΩΤΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΕΝΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΑΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΥΓ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΛΗ ΠΜ.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ  :2funny: :2funny: :2funny: Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει...  :think:  :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Σου κάνουν και μινιατούρες ;
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Στο νεκροτομείο παίκτη έχει όσα θες. Κομμένα έτοιμα σε βάζο με φορμόλη. Μόνο που είναι κομματακι παγωμένα.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
σου χαριζω το μουνακι τον μηδα
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Λοιπόν φίλε μου...Έμαθα ότι έχει ανοίξει ένα καινούριο μαγαζί που πουλάει μουνιά καινούρια και μεταχειρισμένα σε πολύ καλές τιμές και με εγγύηση! Επειδή είναι το μοναδικό στην Ελλάδα έχει και το μουνοπώλειο της αγοράς! Κάνει και άτοκες δόσεις ο τύπος και μερικά ξεσκισμένα μπορείς να τα δοκιμάσεις στο δοκιμαστήριο δωρεάν και αν σου κάνει το αγοράζεις! Τρέχα να προλάβεις γιατί έχουν έρθει κάτι Κινέζικα μουνιά και έχουν γίνει ανάρπαστα!  :2funny: :2funny: :erection:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΠΡΩΤΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΕΝΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΑΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΥΓ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΛΗ ΠΜ.

ΤΥΠΕ, ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΦΘΗΝΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΜΟΥΣΕΙΟ ΜΕ ΖΩΝΤΑΝΑ ΜΟΥΝΙΑ...
ΜΗΝ ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙΣ, Ε;

Η ΦΘΗΝΙΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑ, ΑΜΕΕΕΕΕ.....  ;)
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.605
Like
14.500
Πόντοι
3.656
Λοιπόν φίλε μου...Έμαθα ότι έχει ανοίξει ένα καινούριο μαγαζί που πουλάει μουνιά καινούρια και μεταχειρισμένα σε πολύ καλές τιμές και με εγγύηση! Επειδή είναι το μοναδικό στην Ελλάδα έχει και το μουνοπώλειο της αγοράς! Κάνει και άτοκες δόσεις ο τύπος και μερικά ξεσκισμένα μπορείς να τα δοκιμάσεις στο δοκιμαστήριο δωρεάν και αν σου κάνει το αγοράζεις! Τρέχα να προλάβεις γιατί έχουν έρθει κάτι Κινέζικα μουνιά και έχουν γίνει ανάρπαστα!  :2funny: :2funny: :erection:


τυπε καλυτερα μην παρει κινεζικο μουνι ο τυπος.για να ειναι πιο οικονομικα δεν εχουν περασει καραντινα,και μπορει να κολλησει τιποτα   :S
 
OP
OP
Slavyanka Delicatessen

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
@erotiaris,@ass_kavlos

ΔΕΝ ΕΙΜΙ ΟΥΤΕ ΠΑΛΙΑΤΖΗΣ ΟΥΤΕ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΟ ΕΝΑ ΜΟΥΣΕΙΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΑΛΛΑ ΔΙΣΤΙΧΟΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΖΗΤΩ ΕΛΕΗΜΟΣΥΝΗ ΕΙΠΑ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΠΩΛΕΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕΙ . ΥΓ. ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΕΡΓΕΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΔΟΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΣ ΠΡΟΘΗΚΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.378
Πόντοι
496
τυπε καλυτερα μην παρει κινεζικο μουνι ο τυπος.για να ειναι πιο οικονομικα δεν εχουν περαει καραντινα,και μπορει να κολλησει τιποτα   :S

ρε τους πουστηδες, μεχρι και στα μουνια μπροστα σου τους βρισκεις :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom