Νέα

Καμια δυνατη αλοιφη που να διωχνει τους πονους απο τις αιμοραιδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Γνωριζεις κανεις καμια δυνατη αλοιφη που να διωχνει τους πονους απο τις γαμημενες αιμοραιδες απο τον πρωκτο. Ουτε δαχτυλο απο την γκομενα δεν μπορω να δεχτω απο τον πονο. Κατι ακουσα για καποια ξυλοκαινη αλλα ποια ξυλοκαινη.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Γνωριζεις κανεις καμια δυνατη αλοιφη που να διωχνει τους πονους απο τις γαμημενες αιμοραιδες απο τον πρωκτο. Ουτε δαχτυλο απο την γκομενα δεν μπορω να δεχτω απο τον πονο. Κατι ακουσα για καποια ξυλοκαινη αλλα ποια ξυλοκαινη.

preparation H (φτηνή 4-6 Ευρώ αν θυμάμαι καλά), άμεσα αποτελεσματική!!!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.635
Πόντοι
456
αυτη ειναι πολυ καλη


αλλα το βασικοτερο,οπως σου ειπαν και πιο πανω,ειναι το τι τρως ετσι ωστε να εισαι "τακτικος". Το θεμα ομως δεν ειναι ο πονος αλλα το αιμα που χανεις,αν εχεις σοβαρο προβλημα προσεξε το γιατι μπορει να σου πεσει ο αιματοκριτης και να εχεις αλλα θεματα.
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
καυτο νερο
 

Επισκέπτης
αυτη ειναι πολυ καλη


αλλα το βασικοτερο,οπως σου ειπαν και πιο πανω,ειναι το τι τρως ετσι ωστε να εισαι "τακτικος". Το θεμα ομως δεν ειναι ο πονος αλλα το αιμα που χανεις,αν εχεις σοβαρο προβλημα προσεξε το γιατι μπορει να σου πεσει ο αιματοκριτης και να εχεις αλλα θεματα.

Την εχω παρει φιλε μου αλλα δεν ειδα και σπουδαια πραγματα. Το προβλημα το εχω μονο οταν ειναι να μου βαλει δαχτυλο η γκομενα για να εχω καλυτερη στυση. Μονο εκει εχω τον πονο.
 

Stil520

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.653
Like
0
Πόντοι
16
Την εχω παρει φιλε μου αλλα δεν ειδα και σπουδαια πραγματα. Το προβλημα το εχω μονο οταν ειναι να μου βαλει δαχτυλο η γκομενα για να εχω καλυτερη στυση. Μονο εκει εχω τον πονο.


Μήπως δεν το κάνεις για την στύση?
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Γνωριζεις κανεις καμια δυνατη αλοιφη που να διωχνει τους πονους απο τις γαμημενες αιμοραιδες απο τον πρωκτο. Ουτε δαχτυλο απο την γκομενα δεν μπορω να δεχτω απο τον πονο. Κατι ακουσα για καποια ξυλοκαινη αλλα ποια ξυλοκαινη.
Ορθική αλοιφή Sheriproct και gel. Xylocaine, 3-4 φορές την ημέρα, αφόδευση εντός 5/λέπτου, δίαιτα με φυτικές ίνες, αποφυγή οπωσδήποτε πιπεριού και μπαχαρικών, πλύσιμο μετά την αφόδευση με κρύο ή χλιαρό νερό, αποφυγή ισχυρών αντισηπτικών και χρωματισμένων χαρτιών υγείας, 2-2,5 λίτρα νερό το 24/ωρο.
 

Επισκέπτης
Και για την στυση και δευτερο  ειναι καυλα το πρωκτικο σεξ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.531
Κριτικές
1
Like
29.309
Πόντοι
8.006
Γνωριζεις κανεις καμια δυνατη αλοιφη που να διωχνει τους πονους απο τις γαμημενες αιμοραιδες απο τον πρωκτο. Ουτε δαχτυλο απο την γκομενα δεν μπορω να δεχτω απο τον πονο. Κατι ακουσα για καποια ξυλοκαινη αλλα ποια ξυλοκαινη.
Zεις ενα δραμα, ε τύπε?
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
30 χρόνια αιμορροϊδοπαθής, έχω ψήσει...

πάμε λοιπόν...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Να σπουπίζεις τον πισινό σου μετά το χέσιμο ώστε να μην κολάει η κουράδα στις τρίχες
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
ενας φιλος μου εκανε εγχειρηση (τις καυτηριασε νομιζω,δε θυμαμαι την διαδικασια) και βρηκε το φως του παντως

μας ειχε ζαλισει τ @@ μια ζωη
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Για να μην εχεις θεμα πρεπει να κανεις 2-3 πραγματα
α) Να χεζεις γρηγορα.
β) Καλο πλυσιμο με κρυο νερο μετα απο καθε χεσιμο
γ) Να τρως πολλες φυτικες ινες για να μην εχεις δυσκοιλιοτητα

σωστός.

α. όχι με βιβλίο ή τάμπλετ τουαλέτα.
β. αν αντέχεις, εγώ προτιμώ χλιαρό, αλλά πράγματι, καλό πλύσιμο είναι απαραίτητο, δεν θα σε θεραπεύσει από τις αιμορροίδες αλλά βελτιώνει την κατάσταση τοπικά, ανάλογα και τι βαθμού αιμορροίδες έχεις.
γ. ακτινίδια, φασόλια, μπανάνα, φιστίκια.

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Η μπανάνα δεν προκαλει δυσκοιλιότητα ρε τύπε;
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
preparation H (φτηνή 4-6 Ευρώ αν θυμάμαι καλά), άμεσα αποτελεσματική!!!

ναι, η καλύτερη, διάφανο τζελ από λάδι συκωτιού καρχαρία και θυμάρι. την χρησιμοποιώ τα τελευταία σχεδόν 10 χρόνια.

αντίθετα οι αλοιφές που είναι λευκές όπως οι proctosynalar πιο πάνω είναι πιο ορατές και αφήνουν μια αίσθηση πιο "βαριά" στην κωλοτρυπίδα.

proctosynalar χρησιμοποιούσα στο Στρατό, τότε σου άφηνε μια ευχάριστη αίσθηση μέντας.
 

genuine71

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Το καλύτερο είναι χάπια Daflon 500mg.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Η μπανάνα δεν προκαλει δυσκοιλιότητα ρε τύπε;

η μπανάνα έχει πολλές φυτικές ίνες.

αν την τρως "φυσιολογικά", βοηθάει, αν την χρησιμοποιήσει αλλιώς σίγουρα δεν μπορώ να προβλέψω.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Τύπε jaygatsby τρως καυτερά φαγητά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom