Νέα

Εκπλήρωση φετιχ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dim_95
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dim_95

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, πρωρα thread απο εμενα
Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις αν στα studio εκπληρωνουν τα φετιχ. Εγω συγκεκριμενα ειμαι πολυ περιεργος , π.χ θελω η γυναικα να με φτυνει, να με δαγκωνει, να καθεται με το κωλο της στα μουτρα μου, να με βριζει , και να μου βαζει τα ποδια στα μουτρα μου. Υπαρχει καποιο μερος που μπορω να εκπληρωσω αυτα τα (περίεργα το ξερω ειμαι απο τους απειροελαχιστος εδω μεσα υποθετω) φετιχ; Για σεξ δεν καιγομαι, αλλα δεν θα ειχα θεμα να χασω τη παρθενια μου, ευχαριστω :cheesy:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Δεν δοκιμαζεις το σεξ πρωτα;Μπορεί να γλυτωσεις τους μώλωπες!
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.824
Κριτικές
8
Like
1.352
Πόντοι
216
Η πορεία σου στην ζωή έχει προκαθοριστεί  :grin: :grin:

62219228.jpg
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Καλησπερα, πρωρα thread απο εμενα
Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις αν στα studio εκπληρωνουν τα φετιχ. Εγω συγκεκριμενα ειμαι πολυ περιεργος , π.χ θελω η γυναικα να με φτυνει, να με δαγκωνει, να καθεται με το κωλο της στα μουτρα μου, να με βριζει , και να μου βαζει τα ποδια στα μουτρα μου. Υπαρχει καποιο μερος που μπορω να εκπληρωσω αυτα τα (περίεργα το ξερω ειμαι απο τους απειροελαχιστος εδω μεσα υποθετω) φετιχ; Για σεξ δεν καιγομαι, αλλα δεν θα ειχα θεμα να χασω τη παρθενια μου, ευχαριστω :cheesy:
Εδώ είσαι φίλος Διάβασε τις κριτικές αυταρχικού προγράμματος.

Υ.Γ. Θα μπορούσες, βέβαια να κάνεις σχέση με Ελληνίδα, ώστε να σε ξεφτυλίζει επί καθημερινής βάσεως και να σου μείνει το κατοστάρι στην τσέπη  ;)
Και μην ανησυχείς για την παρθενιά σου! Σε κανά εξάμηνο, το λιγότερο, παίζει να σου κάτσει...
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
εισαι ενερωητικος ή παθητικος
 
Εγγρ.
1 Νοε 2014
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα και να με συμπαθας
για στουντιο δεν ξερω
αλλα αν θελεις μετα την δουλεια ,σου τριβω τις καλτσες μου στα μουτρα ,μαλιστα δωρεαν !!!
κ κανα μπινελικι στο ριχνω αν μου τις πλυνεις
 
OP
OP
D

dim_95

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ είσαι φίλος Διάβασε τις κριτικές αυταρχικού προγράμματος.

Υ.Γ. Θα μπορούσες, βέβαια να κάνεις σχέση με Ελληνίδα, ώστε να σε ξεφτυλίζει επί καθημερινής βάσεως και να σου μείνει το κατοστάρι στην τσέπη  ;)
Και μην ανησυχείς για την παρθενιά σου! Σε κανά εξάμηνο, το λιγότερο, παίζει να σου κάτσει...


Ευχαριστω πολυ, ειδα το σαιτ και σε αυτο θα προσπθησω να παω οταν παω αθηνα, δεν λεει τιμες για τα αυταρχικα, εχει
Βασικό Αυταρχικό Χρήση ερωτικών αξεσουάρ, παιχνίδια ρόλων/υποταγής (η κοπέλα σε ενεργητικό ρόλο) και Special αυταρχικό & ποδολαγνεία (Στο special αυταρχικό / ποδολαγνεία περιλαμβάνεται και απλό sex), προφανώς δε θα με χαλαγε το 2ο αλλα δεν εχει τιμες, λογικα 100 θα κανει το δευτερο και 50 το πρωτο; Και αυτο με τη σχεση δε το βλεπω να γινεται γιατι δεν ειμαι και πολυ κοινωνικος οποτε δε θα βρω κοπελα στο κοντινο μελλον :(
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Καλησπερα, πρωρα thread απο εμενα
Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις αν στα studio εκπληρωνουν τα φετιχ. Εγω συγκεκριμενα ειμαι πολυ περιεργος , π.χ θελω η γυναικα να με φτυνει, να με δαγκωνει, να καθεται με το κωλο της στα μουτρα μου, να με βριζει , και να μου βαζει τα ποδια στα μουτρα μου. Υπαρχει καποιο μερος που μπορω να εκπληρωσω αυτα τα (περίεργα το ξερω ειμαι απο τους απειροελαχιστος εδω μεσα υποθετω) φετιχ; Για σεξ δεν καιγομαι, αλλα δεν θα ειχα θεμα να χασω τη παρθενια μου, ευχαριστω :cheesy:


Χαλαρά γούστα έχεις ,απο ποια περιοχή είσαι ?
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Ευχαριστω πολυ, ειδα το σαιτ και σε αυτο θα προσπθησω να παω οταν παω αθηνα, δεν λεει τιμες για τα αυταρχικα, εχει
Βασικό Αυταρχικό Χρήση ερωτικών αξεσουάρ, παιχνίδια ρόλων/υποταγής (η κοπέλα σε ενεργητικό ρόλο) και Special αυταρχικό & ποδολαγνεία (Στο special αυταρχικό / ποδολαγνεία περιλαμβάνεται και απλό sex), προφανώς δε θα με χαλαγε το 2ο αλλα δεν εχει τιμες, λογικα 100 θα κανει το δευτερο και 50 το πρωτο; Και αυτο με τη σχεση δε το βλεπω να γινεται γιατι δεν ειμαι και πολυ κοινωνικος οποτε δε θα βρω κοπελα στο κοντινο μελλον :(
Όταν έρθεις στην Αθήνα κούμπωσε μαζί σου το λιγότερο 4 πορτοκαλί ''παράβολα''. Πρώτα θα πας για κανονικό σεξάκι 2 φορές τουλάχιστον στη Φυλής, ας πούμε, για να φύγουν τα χοντρά και να ξεμπλοκάρει ο εγκέφαλός σου. Μετά πας για κανά χυμό ποτροκαλιού και βουρ για το εν λόγω στούντιο. Έτσι ξαλαφρωμένος, θα απολαύσεις περισσότερη ώρα τα αυταρχικά σου κόλπα, καθώς δε σε συμφαίρει να χύσεις με το πρώτο σκαμπίλι που θα φας στη μάπα  :)

Όσο για τη σχέση με Ελληνίδα, μη στενοχωριέσαι! Μπορείς να γίνεις ο ''κολλητός'' μιας συμφοιτήτριάς σου. Κοινώς αυτός που ψωφάει να τη γαμίσει, αλλά εκείνη δεν του κάθεται με τίποτα και στο καπάκι του περιγράφει και τα θεσπέσια γαμίσια που της κάνουν άλλοι.
Καλό?
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.824
Κριτικές
8
Like
1.352
Πόντοι
216
Όσο για τη σχέση με Ελληνίδα, μη στενοχωριέσαι! Μπορείς να γίνεις ο ''κολλητός'' μιας συμφοιτήτριάς σου. Κοινώς αυτός που ψωφάει να τη γαμίσει, αλλά εκείνη δεν του κάθεται με τίποτα και στο καπάκι του περιγράφει και τα θεσπέσια γαμίσια που της κάνουν άλλοι.
Καλό?

O γνωστός Φιλενάδας χαχα  :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
D

dim_95

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Όταν έρθεις στην Αθήνα κούμπωσε μαζί σου το λιγότερο 4 πορτοκαλί ''παράβολα''.

Αυτο δε το κατάλαβα, πάντως αφήνουν να τη παιξεις στο αυταρχικο? Γιατι π.χ εμενα θα μου σηκωνεται και θα θελω να τη παιξω χαχα
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Αυτο δε το κατάλαβα, πάντως αφήνουν να τη παιξεις στο αυταρχικο? Γιατι π.χ εμενα θα μου σηκωνεται και θα θελω να τη παιξω χαχα

4 πορτοκαλί ''παράβολα''= 4*50= 200 ευρώ

Ό,τι σου πεί η αφέντρα θα κάνεις, όχι του κεφαλιού σου  :lheel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom