Νέα

Τζακούζι στη μπουρδελοκατάσταση Θεσ/νίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ticklefetish
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ticklefetish

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2014
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Τύποι ανοίγω αυτό το thread αναζητώντας τα πιο vfm τζακούζι προγράμματα της πόλης μας. Έχω καίρο να κάνω τέτοιο πρόγραμμα, τελευταία φορά όμως μου έμεινε αξέχαστο χάρη στις υπηρεσίες της γλυκητάτης Κάντυ που ήτανε τότε στο πόστο της (που να είναι τώρα?). Είχα δώσει 120 εβραίους αλλά διόλου δε το μετάνιωσα καθότι έμεινα στο δωμάτιο σχεδόν 1 ώρα με τζακούζια, μασάζια, γλωσσόφιλα, 69, extra balls κ.λπ. Τώρα τελευταία έχω χάσει λίγο την ενημέρωση σχετικά. Έχει κανείς να προτείνει κανένα συγκεκριμένο studio κ νεανίδα (ή κ MILF...) που να αξίζει την κατάθεση? Επίσης χρήσιμη θα ήτανε κ κάθε ενημέρωση προς αποφυγήν φόλας. Σας ακούω...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
487
Πόντοι
5.535
Νατάσα δαγκωτό..
 

jimiadis

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.198
Πόντοι
3.196
Τύποι ανοίγω αυτό το thread αναζητώντας τα πιο vfm τζακούζι προγράμματα της πόλης μας. Έχω καίρο να κάνω τέτοιο πρόγραμμα, τελευταία φορά όμως μου έμεινε αξέχαστο χάρη στις υπηρεσίες της γλυκητάτης Κάντυ που ήτανε τότε στο πόστο της (που να είναι τώρα?). Είχα δώσει 120 εβραίους αλλά διόλου δε το μετάνιωσα καθότι έμεινα στο δωμάτιο σχεδόν 1 ώρα με τζακούζια, μασάζια, γλωσσόφιλα, 69, extra balls κ.λπ. Τώρα τελευταία έχω χάσει λίγο την ενημέρωση σχετικά. Έχει κανείς να προτείνει κανένα συγκεκριμένο studio κ νεανίδα (ή κ MILF...) που να αξίζει την κατάθεση? Επίσης χρήσιμη θα ήτανε κ κάθε ενημέρωση προς αποφυγήν φόλας. Σας ακούω...
εαν και δοκιμασα πολλες σαν της καντυ δεν εχει!!!δεν μπορω να σου προτεινω γιατι παντα θα το συγκρινω με εκεινο της καντυ και δεν υπαρχει αναλογο!!
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Μου έχουν μείνει αξέχαστα στο la femme με την Σλοβάκα την Μαρία, υπέροχο μέρος, πανέμορφη και αθλητική κοπέλα...
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Το καλύτερο τζακούζι το έκανα στον Ερημίτη με την Εμμανουέλα  :kissass:
 

Επισκέπτης
Το καλυτερο τζακουζι της πολης νομιζω το εχει το μινωταυρου, αλλα αμα δεν εχει καλη κοπελα στο στουντιο δεν αξιζει να παρεις τετοιο προγραμμα ακομα και αν το βρεις φτηνα και δεν το λεω τυχαια, στην προηγουμενη τσαρκα στο ιδιο μαγαζι μας ειχαν πει το τζακουζι 80 ευρω η μιση ωρα αν θυμαμαι καλα.
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
αυτο ειναι πισινα δεν ειναι τζακουζι....μονο ο ναυαγοσωστης λειπει :grin:
 

Jura194

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2014
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
:tits2:τζακουζι ααα casa di amore νικηφορου 1α με την εμμανουελα.
 
OP
OP
T

ticklefetish

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2014
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Συναθλητές τι γίνεται, πέσανε καθόλου οι τίμες στα τζακούζια στις δύσκολες μέρες που περνάμε? Ρίχτε κ καμιά πρόταση για καμιά κοπελάρα που να αξίζει το σερβίτσιο της...
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
322
Κριτικές
14
Like
546
Πόντοι
311
Σιγά μην πέσουν...
 

GetYouBarbara

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.041
Κριτικές
88
Like
10.214
Πόντοι
17.815
Φιλε μιλας για την Καντυ στο πρωτο σου μηνυμα. Γιατι δεν ξαναπας στην ιδια? θα δουλευει 28 και 30 οκτωμβριου απλα αλλαξε ονομα τωρα το εκανε Σαντυ. Για να δεις τι ωρες θα δουλευει κτλπ μπορεις να την βρεις στο σαιτ yourladies.gr
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
εντωμεταξυ κατι καινουργια μαγαζι βλεπε πχ bella donna η το prive εχουν κατι μικρες μπανιερες και το λενε τζακουζι οκ εχουν το συστημα που ψεκαζει το νερο αλλα wtf ρε αφεντικα κανετε που κανετε μαγαζι βαλτε και μια τζακουζιερα να χωραμε ανετα
 

nick_123_007

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2014
Μηνύματα
32
Like
2
Πόντοι
0
Καμια καινουργια προταση τυποι εχουμε για τζακουζι αυτην την περιοδο;
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
322
Κριτικές
14
Like
546
Πόντοι
311
έχω κάνει με 80€ 45 στα τρίδυμα με άνετο χώρο και το καλύτερο χώρο το έχει godiva στο κόκκινο δωμάτιο ολόκληρη πισινά είναι με παζάρια έχω πάρει 70€ μίση ώρα άλλα δεν χώνευα την γύφτο βουλγαρα και τα άλλα πάνε κλασικά 120-150€ .

Έδωσα 3 φορές για τζακούζι και τέλος δεν έχει άλλο γιατί είναι Μεγάλη μαλακιά καλύτερα να πας σε ΣΠΑ και να είσαι άνετος , Καλά η 2 ήταν αποτυχία στην Φρίξου το ένα το άλλαξε σε ντουζάκι και το άλλο δεν είχε ζεστό νερό και αυτό που έκανα στα τρίδυμα πριν λίγες μέρες ε η κοπέλα δεν έκανε αυτά που ήθελα...   
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.736
Κριτικές
6
Like
3.390
Πόντοι
736
έχω κάνει με 80€ 45 στα τρίδυμα με άνετο χώρο και το καλύτερο χώρο το έχει godiva στο κόκκινο δωμάτιο ολόκληρη πισινά είναι με παζάρια έχω πάρει 70€ μίση ώρα άλλα δεν χώνευα την γύφτο βουλγαρα και τα άλλα πάνε κλασικά 120-150€ .

Έδωσα 3 φορές για τζακούζι και τέλος δεν έχει άλλο γιατί είναι Μεγάλη μαλακιά καλύτερα να πας σε ΣΠΑ και να είσαι άνετος , Καλά η 2 ήταν αποτυχία στην Φρίξου το ένα το άλλαξε σε ντουζάκι και το άλλο δεν είχε ζεστό νερό και αυτό που έκανα στα τρίδυμα πριν λίγες μέρες ε η κοπέλα δεν έκανε αυτά που ήθελα...   
Παίδες επειδή είμαι λίγο άσχετος απο τζακουζι , δεν έχω πάρει ποτε , τι φαση είναι κανεις πχ και σεξ μέσα στο νερό η απλα κάνεις το τζακουζι και μετα σεξ κανονικά στο κρεβάτι ;
 

GetYouBarbara

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.041
Κριτικές
88
Like
10.214
Πόντοι
17.815
Παίδες επειδή είμαι λίγο άσχετος απο τζακουζι , δεν έχω πάρει ποτε , τι φαση είναι κανεις πχ και σεξ μέσα στο νερό η απλα κάνεις το τζακουζι και μετα σεξ κανονικά στο κρεβάτι ;

Αναλογα την κοπελα και πως θα βγει η ολη φαση.εγω εχω παρει τζακουζι και η αλλη με ρωτησε αν θελω να την πηδηξω επιτοπου ετσι οπως ειμασταν μεσα στο τζακουζι(ακαποτο) η αν θελω να παμε κρεβατι. Μου εχει τυχει και σκηνικο να τελιωνο γρηγορα απο την γκαυλα μεσα στο τζακουζι στο νερο και μετα αντι να φυγει η κοπελα να συνεχιζουμε κανονικα στο κρεβατι για 2ο γυρο. Εγω θα προτεινα σε οποιονδηποτε θελει τζακουζι να εχει καποια ιστορια με την κοπελα για να ανοιχτει πιο καλα και για να περασει καλυτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom