Νέα

TWITTER και #Bourdela

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα digit_ten
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Αδέλφια, δεν ξέρω αν το έχετε υπ' όιν σας και πόσοι, αλλά στο  TWITTER, υπάρχει το #bourdela.    :kneel:

Δεν ξέρω βέβαια πόσοι μπορείτε να του κάνετε χρήση, αλλά στα + είναι να βοηθάει στην ενημέρωση πχ. "μόλις βγήκα από το τάδε μαγαζί, και είδα αυτό"

Στα - είναι να τρακάρουν δύο συναγωνιστές όπου ο ένας μπαίνει ο άλλος βγαίνει..

Απόψεις κανείς..??  :helpplea:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Αδέλφια, δεν ξέρω αν το έχετε υπ' όιν σας και πόσοι, αλλά στο  TWITTER, υπάρχει το #bourdela.    :kneel:

Δεν ξέρω βέβαια πόσοι μπορείτε να του κάνετε χρήση, αλλά στα + είναι να βοηθάει στην ενημέρωση πχ. "μόλις βγήκα από το τάδε μαγαζί, και είδα αυτό"

Στα - είναι να τρακάρουν δύο συναγωνιστές όπου ο ένας μπαίνει ο άλλος βγαίνει..

Απόψεις κανείς..??   :helpplea:

To hashtag #bourdela δεν σημαίνει τίποτα, τα hashtags είναι δυναμικά και τα "δημιουργεί" ο οποιοσδήποτε χρήστης του Twitter προσθέτοντας το κείμενο που θέλει #kai_mporei_na_einai_otidipote. Είδα πάντως πως υπάρχει ενεργό ακάου @bourdela.com και μάλιστα ενημερωμένο.  :sunglasses:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
5.541
Πόντοι
2.356
To hashtag #bourdela δεν σημαίνει τίποτα, τα hashtags είναι δυναμικά και τα "δημιουργεί" ο οποιοσδήποτε χρήστης του Twitter προσθέτοντας το κείμενο που θέλει #kai_mporei_na_einai_otidipote. Είδα πάντως πως υπάρχει ενεργό ακάου @bourdela.com και μάλιστα ενημερωμένο.  :sunglasses:

Πολύ σωστά! Έτσι είναι.
 
OP
OP
D

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Ρε παιδιά το θέμα δεν ειναι η ανάλυση του # αλλά πως υπηρετεί η τεχνολογία την μπουρδελοενημερωση...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom