Νέα

Τιτανιες πορνό ενημερώσεις!Πως το κάνουν??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alkis1975
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Alkis1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
1
Ανοίγω ένα θέμα που νομίζω πολλοί θα έχουν αυτη την απορία...εγω όταν τςαρκαρω δεν θυμάμαι ούτε το όνομα αυτής που γαμηςα και μετά μπαίνω στο site και παθαίνω πλάκα διαβάζοντας τις ενημέρωσης του Φανουρη , του dude και του Σμύρνη ...δεν προκαλώ κανέναν να αποκαλύψει τίποτα απλά να ψωλοκουβεντιάζουμε λίγο ...

Μια καλή ιδέα για να μπορείς να αποθηκευεις μαζικά τόσες πολλές πληροφορίες είναι η ηχογράφηση καθόλη την διάρκεια της Τσάρκας...τουλάχιστον ετσι θα έκανα εγω αν είχα το χρόνο...

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μπλοκακι
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
O πορνοενημερωτής του μέλλοντος στην μεταμνημονιακή Ελλάδα της ψηφιακής οικονομίας.

Εκτός από την συγγραφή των στοιχείων θα μπορεί να σκανάρει την κορασίδα και να ανεβάζει σε πραγματικό χρόνο τα data στην ιστοσελίδα.
 

Συνημμένα

  • IDB-01015673-screen.jpg
    IDB-01015673-screen.jpg
    68,8 KB · Εμφανίσεις: 50

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
182
Like
18.347
Πόντοι
30.558
ΕΣΥ πρέπει να δουλεύεις σε εταιρεία logistics
 
OP
OP
A

Alkis1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
1
Οταν γραφω μεγαλη ενημερωση, κραταω μερικες σημειωσεις στο κινητο μου.
Εχω αποθηκευμενα στα προχειρα καποια sms με το ονομα της οδου και απο κατω τους αριθμους των μπουρδελων και διπλα σε καθε αριθμο γραφω το ονομα της κοπελας, προγραμμα και αν δε τη γνωριζω και εικαζω οτι μπορει να την ξεχασω μεχρι να παω σπιτι να γραψω, σημειωνω απο διπλα 2-3 χαρακτηριστηκα της.

π.χ
Φυλης
109Α Ιωαννα
109Β Ξενια
134Α Αννα, ακα μελ ομ 2 αδ κ(ακα, μελαχρινη, ομορφο προσωπο, 2αρι βυζι, αδυνατη με κωλαρα) 
134Β Ελενη, απ απ ξ μπ 1 χ (απλο, απαξιωμενη μουρη, ξανθια μπαζο 1αρι βυζι χοντρη)

:grin: :grin: :grin:

Εξυπνο!  ;)

εγω που ειμαι newbης και δεν ξερω τις κοπελες ειχα σκεφτει να βάλω το κινητο να ηχογραφει απο την αρχη της τσαρκας και βγαινοντας απο καθε μπουρδελο να τα λεω στο κινητο...

μετα σπιτι απομαγνητωφωνηση...θα το κανω καποια στιγμη...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Με κοντυλοφόρο
 
OP
OP
A

Alkis1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
1

Γι αυτη την ενημερωση εκανα κανα 3ωρο+ τσαρκα νον στοπ και μου πηρε κανα 2ωρο να τη γραψω.
Εχω κανει καμια 10αρια τετοιες αντιστοιχου μεγεθους ακομα και μια και μοναδικη hyper(207 μπουρδελα αν θυμαμαι καλα) η οποια πραγματικα δεν παλευοταν και δεν το ξανακανα  :S

Για hyper για να προλαβεις να την κανεις σε μια βαρδια, πρεπει να ξεκινησεις 10-10κ30 το πρωι το αργοτερο και μεχρι τις 5 που αλλαζει η βαρδια δεν εχεις χρονο ουτε για κατουρημα για να προλαβεις να τα γυρισεις ολα  :S
+ οτι θελει ααααααααααπειρο γραψιμο.

Ειλικρινα προσκυνω Φανουρη Τζουρα, ο τυπος εχει κανει καμια 10αρια hyper

:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :hi:



:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
[/quote]
 

dimmanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2015
Μηνύματα
107
Like
45
Πόντοι
1
Γατακια  :effemine: :grin:
Γι αυτη την ενημερωση εκανα κανα 3ωρο+ τσαρκα νον στοπ και μου πηρε κανα 2ωρο να τη γραψω.
Εχω κανει καμια 10αρια τετοιες αντιστοιχου μεγεθους ακομα και μια και μοναδικη hyper(207 μπουρδελα αν θυμαμαι καλα) η οποια πραγματικα δεν παλευοταν και δεν το ξανακανα  :S

Για hyper για να προλαβεις να την κανεις σε μια βαρδια, πρεπει να ξεκινησεις 10-10κ30 το πρωι το αργοτερο και μεχρι τις 5 που αλλαζει η βαρδια δεν εχεις χρονο ουτε για κατουρημα για να προλαβεις να τα γυρισεις ολα  :S
+ οτι θελει ααααααααααπειρο γραψιμο.

Ειλικρινα προσκυνω Φανουρη Τζουρα, ο τυπος εχει κανει καμια 10αρια hyper
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
ΑΡΧΟΝΤΑΣ !!!!!ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ ΛΕΜΕ !!!! :hi: :hi: :hi:
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Εγώ άλλο πράγμα έχω απορία.
Δεν τρώνε κράξιμο και βρισίδι όταν δεν μπαίνουν στο δωμάτιο και απλά φεύγουν ?
Όποτε επιχείρησα τσάρκα το τί άκουγα όταν έφευγα δεν περιγράφεται.
Άμα με έβλεπαν και την άλλη μέρα , τότε είναι που η ειρωνία έπεφτε σύννεφο...
Πώς μπορούν να το κάνουν μερικοί κάθε μέρα ; :think:
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
100
Like
7.437
Πόντοι
17.586
Μπορεί να γνωρίζουν ότι θα ανεβάσουν ενημέρωση στο bou. Έτσι και αλλιώς τέτοιες ενημερώσεις κάνουν 4-5 άτομα. Ποιος ξέρει αν κερδίζουν και κάτι γιατί θέλει δουλειά. Αν το κάνουν από μόνοι τους respect!
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Εγώ άλλο πράγμα έχω απορία.
Δεν τρώνε κράξιμο και βρισίδι όταν δεν μπαίνουν στο δωμάτιο και απλά φεύγουν ?
Όποτε επιχείρησα τσάρκα το τί άκουγα όταν έφευγα δεν περιγράφεται.
Άμα με έβλεπαν και την άλλη μέρα , τότε είναι που η ειρωνία έπεφτε σύννεφο...
Πώς μπορούν να το κάνουν μερικοί κάθε μέρα ; :think:


τυπε ο σκληροπυρηνικος πορνος ειναι καμικαζι δεν μασαει απο τις ειρωνειες των τσατσαδων    :uzi: :uzi: :uzi:

ασε που στο τελος της τσσαρκας ολοι οι τυποι πορνορεπορτερ ριχνουν και ενα πηδουλο οπως γραφουν  :zfuck:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
τυπε ο σκληροπυρηνικος πορνος ειναι καμικαζι δεν μασαει απο τις ειρωνειες των τσατσαδων    :uzi: :uzi: :uzi:

ασε που στο τελος της τσσαρκας ολοι οι τυποι πορνορεπορτερ ριχνουν και ενα πηδουλο οπως γραφουν   :zfuck:

τις παταμε κλωτσια τις τσατσαδες με το σκαρπινακι τυπε  :grin: :grin: :grin:  :rockon: :rockon: :rockon:
 

james tiberius kirk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
2.899
Κριτικές
5
Like
4.627
Πόντοι
456
Ρε φίλε δεν ξέρω τι εργασία κάνεις άλλα πραγματικά τη μισή προσοχή και ζήλο να δείχνεις στην εργασία σου από αυτήν που δείχνεις στις τσάρκες  θα είσαι ανεκτιμητος και αναντικατάστατος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom