Νέα

Αριστοτελους και Πιπινου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα moynakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Καποτε πριν χρονια Αριστοτελους και Πιπινου απο την Αριστοτελους η εισοδος, στο ισογειο , ηταν ενα γκρανυ με πολλη καλη γλυφοκωλαδα που εφερνε και κατι μιλφακια πολυ εκφυλα και για ολες τις ανωμαλιες, που περναγες τελεια. Θυμαται κανεις τιποτα?
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Θυμάμαι. Μία αδύνατη,καστανόξανθη granny.Το όνομά της έχει αναφερθεί εδώ μέσα σε κάποιο νήμα καθώς και το ότι δεν ζεί πλέον.
το διαμέρισμα που λες ήταν ένα υπερυψωμένο ισόγειο. Σωστά;
 
OP
OP
moynakias

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Θυμάμαι. Μία αδύνατη,καστανόξανθη granny.Το όνομά της έχει αναφερθεί εδώ μέσα σε κάποιο νήμα καθώς και το ότι δεν ζεί πλέον.
το διαμέρισμα που λες ήταν ένα υπερυψωμένο ισόγειο. Σωστά;
Ναι? δεν το εχω διαβασει. Υπερυψωμενο ισογειο ηταν , ειχες παει?
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Ναι είχα πάει μερικές φορές. Δεν είχα περάσει ποτέ με την granny. Είχα περάσει με κανα δυο κοπέλες που έφερνε. Ελληνίδες ήταν. Μιλάμε προ 12ετίας περίπου
 
OP
OP
moynakias

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Κανανε μαγικα γαμ... αυτες οι δυο , αραγε δουλευουν ακομα?
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Και να δουλεύουν άντε να τις βρεις μετά από τόσα χρόνια. Εγώ δεν τις έχω δει πουθενά. ΄Ασε που καλά καλά δεν τις θυμάμαι.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
αρα  μαλλον  δεν εννοείτε το .. γατόσπιτο  !  :cheesy:
… >>
]

Η  εδω γιαγια  Συλβια  πρεπει να εχει σταματησει 1- 2 φορες που κατεβαινα φετος  στην Πιπινου ήταν κλειστό
Ιδιοκτήτρια και παλιά και μετέπειτα  μια Χριστίνα - πρώην εργαζόμενη...
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
αρα   μαλλον  δεν εννοείτε το .. γατόσπιτο   !  :cheesy:
… >>
]

Η  εδω γιαγια  Συλβια  πρεπει να εχει σταματησει 1- 2 φορες που κατεβαινα φετος  στην Πιπινου ήταν κλειστό
Ιδιοκτήτρια και παλιά και μετέπειτα  μια Χριστίνα - πρώην εργαζόμενη...

  αυτό που αναφέρεται ήταν κρυφό, στεγάζονταν στο ισόγειο της πολυκατοικίας.
                Η γιαγιά Συλβια μάλλον είναι σε κρουαζιέρα με τον   Απόλυτο.
 

don pepe

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
40
Like
14
Πόντοι
0
Τι μου θυμισατε ρε .νομιζω την ελεγαν Σοφια. επαιρνες την αλλη κ η Σοφια σου εκανε γλυφοκωλι
 

vagiacodios

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
34
Πόντοι
0
Η Ζωη Σοφια  ηταν το αφεντικο και δουλευαν η γωγω κοντοπουτανο , η αννυ τρελλη ψηλη , η ερρικα , η βαλια κοντοπουτανο  και η γαλλιδα  χλαπατσα, και η λαρισαια  χλαπατσα, και η φολα βραζιλιανα.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Που τα θυμήθηκες!!! Αν η Έρικα που είπες ήταν μία ψηλή μελαχροινή που δούλευε και κάπου στην Κυψέλη,δυστυχώς από όσο ξέρω ούτε και αυτή ζει.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
mounakias σου έχω στείλει ένα pm. Δεν ξέρω αν το είδες.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
Εισθε  ιστορικοι μύστες.. :)
 
OP
OP
moynakias

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Η Ζωη Σοφια  ηταν το αφεντικο και δουλευαν η γωγω κοντοπουτανο , η αννυ τρελλη ψηλη , η ερρικα , η βαλια κοντοπουτανο  και η γαλλιδα  χλαπατσα, και η λαρισαια  χλαπατσα, και η φολα βραζιλιανα.
Ρε φιλε μ αφηνεις αναυδο με τη μνημη σου, πραγματι ειναι οπως ακριβως τα λες.
 

Επισκέπτης
ήμουν μεσόκοπος, πρέπει να έχουν περάσει 10 ίσως και 11 είχα μπει εκεί μέσα. Κάναμε εφόδους ανεβαίνοντας Αθήνα με άλλους!
Είχα πετύχει μια πολύ καλή και θερμή Καζακστανή μαυρομάλλα ύψος 1.75 περίπου έμοιαζε με την πορνοστάρ Κατσούμι κι είχα πάθει πλάκα δε μου σηκωνότανε και ξαναπήγα μετά για δεύτερο ημίχρονο!
Η τσα2 μια απωθητική ήθελε να μας κλείσει την πόρτα αν δεν εγγυώμασταν ότι θα γαμήσουμε. ΕΛΕΟΣ!
Απλό πρόγραμμα φυσικά με 50ρικο. ΠΑΝΕ ΟΙ ΧΡΥΣΕΣ ΕΠΟΧΕΣ!!!
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
ήμουν μεσόκοπος, πρέπει να έχουν περάσει 10 ίσως και 11 είχα μπει εκεί μέσα. Κάναμε εφόδους ανεβαίνοντας Αθήνα με άλλους!
Είχα πετύχει μια πολύ καλή και θερμή Καζακστανή μαυρομάλλα ύψος 1.75 περίπου έμοιαζε με την πορνοστάρ Κατσούμι κι είχα πάθει πλάκα δε μου σηκωνότανε και ξαναπήγα μετά για δεύτερο ημίχρονο!
Η τσα2 μια απωθητική ήθελε να μας κλείσει την πόρτα αν δεν εγγυώμασταν ότι θα γαμήσουμε. ΕΛΕΟΣ!
Απλό πρόγραμμα φυσικά με 50ρικο. ΠΑΝΕ ΟΙ ΧΡΥΣΕΣ ΕΠΟΧΕΣ!!!
Άλλο Αριστοτέλους και άλλο Αριστομένους.Προφανώς αναφέρεσαι  στο στούντιο της Αριστομένους και Πιπινου αλλά εδώ αναπολούμε το κρυφό σπίτι στην Αριστοτέλους.Μια που το είπες πάντως η καζακα που λες ήταν κορυφαίο μουνικαιδουλευε στην τότε αλυσίδα πιπινου118,λελας καραγιαννη35 και αριστομενους&πιπινου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom