Νέα

αγριο σεξ με κωφαλαλη πορνη..σιχαθηκα τον εαυτο μου..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takaros28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 459
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Ειχα βαλει μια αγγελια οπου ζηταγα ερασιτεχνη πορνη...μετα απο καιρο ειδα ενα μαιλ στο pc μου που ελεγε οτι μια ομορφη κοπελα εκανε αυτην την δουλεια..μου αφησε και τηλ και πηρα και το σηκωσε ενας αντρας..λεω φαρσα εκανες? μου λεει οχι μπεσα απλα η κοπελα ειναι καινουργια και φοβαται.λεω ομορφη? μου λεει ναι..συναντηση στην πλ/Βικτωριας..ερχεται αυτος με 2 γυναικες η μια νεα η αλλη μεσηλικη..μου λεει η μικρη ειναι αλλα δεν μιλαει ουτε ακουει!! :o λεω κατα τα αλλα καλα? μου λεει ναι..50 για 2 ωρες θα την ξαναφερεις εδω..παμε λοιπον σε ενα οτελ καπου στην Πατησιων..ανεβαινομε επανω και ενω εκανα μπανιο βγηκα κα ηταν ακομα ντυμενη!  :huh: λεω γιατι δεν γδυνεσαι με νοηματα γιατι ουτε μιλαγε ουτε ακουγε. δεν απαντησε οποτε της εβγαλα εγω το μπουφαν και μετα το ολοσωμο φορεμα που φορουσε...αφου την εγδυσα τελειως την εριξα μπρουυτα στο κρεββατι και επεσα επανω της..κεντραρα τον παπαρο στην?κωλοχωριστρα της και με 2-3 κινησεις μπηκα στον πρωκτο της..τι τοθελα/ αρχισε κατι αναρθρες κραυγες ανατριχιαστικες..μπγχχχχχ////ντκιχχχχχχχχχ και κατι τετοια..οταν τελειωσα ειδα οτι ειχε σπασει η καποτα ενω ειχε μπολικη μερεντα με αιμα πανω στο πεος μου.. :headbang: τρελαθηκα εκανα μπανιο και οταν βγηκα ειδα την κοπελα να καθεται σε μια γωνια τρομαγμενη και να τρεμει!!  :S με νοημτα της λεω τι τρεχει..μπγκχχχχ αγκχχχχ εβγαλε κατι αναρθρες κραυγες και τραβοταν πισω.μαλλον νομιζε οτι θαχαμε και αλλον γυρο! την καθησυχασα και φυγαμε απο το οτελ..την αφησα εκει που την πηρα και εφυγα νιωθωντας αηδια για το εαυτο μου..ειχα γινει ενα κτηνος αθελα μου αφου η κοπελα φαινοτανε ναχει και ψυχολογικα..την εχει παρει κανεις απο σας? ξερετε τον τυπο που την εκδιδει? μουπε οτι ηταν βουλγαρος..
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Ειχα βαλει μια αγγελια οπου ζηταγα ερασιτεχνη πορνη...μετα απο καιρο ειδα ενα μαιλ στο pc μου που ελεγε οτι μια ομορφη κοπελα εκανε αυτην την δουλεια..μου αφησε και τηλ και πηρα και το σηκωσε ενας αντρας..λεω φαρσα εκανες? μου λεει οχι μπεσα απλα η κοπελα ειναι καινουργια και φοβαται.λεω ομορφη? μου λεει ναι..συναντηση στην πλ/Βικτωριας..ερχεται αυτος με 2 γυναικες η μια νεα η αλλη μεσηλικη..μου λεει η μικρη ειναι αλλα δεν μιλαει ουτε ακουει!! :o λεω κατα τα αλλα καλα? μου λεει ναι..50 για 2 ωρες θα την ξαναφερεις εδω..παμε λοιπον σε ενα οτελ καπου στην Πατησιων..ανεβαινομε επανω και ενω εκανα μπανιο βγηκα κα ηταν ακομα ντυμενη!  :huh: λεω γιατι δεν γδυνεσαι με νοηματα γιατι ουτε μιλαγε ουτε ακουγε. δεν απαντησε οποτε της εβγαλα εγω το μπουφαν και μετα το ολοσωμο φορεμα που φορουσε...αφου την εγδυσα τελειως την εριξα μπρουυτα στο κρεββατι και επεσα επανω της..κεντραρα τον παπαρο στην?κωλοχωριστρα της και με 2-3 κινησεις μπηκα στον πρωκτο της..τι τοθελα/ αρχισε κατι αναρθρες κραυγες ανατριχιαστικες..μπγχχχχχ////ντκιχχχχχχχχχ και κατι τετοια..οταν τελειωσα ειδα οτι ειχε σπασει η καποτα ενω ειχε μπολικη μερεντα με αιμα πανω στο πεος μου.. :headbang: τρελαθηκα εκανα μπανιο και οταν βγηκα ειδα την κοπελα να καθεται σε μια γωνια τρομαγμενη και να τρεμει!!  :S με νοημτα της λεω τι τρεχει..μπγκχχχχ αγκχχχχ εβγαλε κατι αναρθρες κραυγες και τραβοταν πισω.μαλλον νομιζε οτι θαχαμε και αλλον γυρο! την καθησυχασα και φυγαμε απο το οτελ..την αφησα εκει που την πηρα και εφυγα νιωθωντας αηδια για το εαυτο μου..ειχα γινει ενα κτηνος αθελα μου αφου η κοπελα φαινοτανε ναχει και ψυχολογικα..την εχει παρει κανεις απο σας? ξερετε τον τυπο που την εκδιδει? μουπε οτι ηταν βουλγαρος..
καλα να παθεις....μαλακα...και τωρα τι θελεις?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.108
Κριτικές
493
Like
60.529
Πόντοι
39.662
τυπε πιστευω οτι θα εχεις μπλεξιματα....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.668
Κριτικές
1
Like
29.386
Πόντοι
8.006
Ειχα βαλει μια αγγελια οπου ζηταγα ερασιτεχνη πορνη...μετα απο καιρο ειδα ενα μαιλ στο pc μου που ελεγε οτι μια ομορφη κοπελα εκανε αυτην την δουλεια..μου αφησε και τηλ και πηρα και το σηκωσε ενας αντρας..λεω φαρσα εκανες? μου λεει οχι μπεσα απλα η κοπελα ειναι καινουργια και φοβαται.λεω ομορφη? μου λεει ναι..συναντηση στην πλ/Βικτωριας..ερχεται αυτος με 2 γυναικες η μια νεα η αλλη μεσηλικη..μου λεει η μικρη ειναι αλλα δεν μιλαει ουτε ακουει!! :o λεω κατα τα αλλα καλα? μου λεει ναι..50 για 2 ωρες θα την ξαναφερεις εδω..παμε λοιπον σε ενα οτελ καπου στην Πατησιων..ανεβαινομε επανω και ενω εκανα μπανιο βγηκα κα ηταν ακομα ντυμενη!  :huh: λεω γιατι δεν γδυνεσαι με νοηματα γιατι ουτε μιλαγε ουτε ακουγε. δεν απαντησε οποτε της εβγαλα εγω το μπουφαν και μετα το ολοσωμο φορεμα που φορουσε...αφου την εγδυσα τελειως την εριξα μπρουυτα στο κρεββατι και επεσα επανω της..κεντραρα τον παπαρο στην?κωλοχωριστρα της και με 2-3 κινησεις μπηκα στον πρωκτο της..τι τοθελα/ αρχισε κατι αναρθρες κραυγες ανατριχιαστικες..μπγχχχχχ////ντκιχχχχχχχχχ και κατι τετοια..οταν τελειωσα ειδα οτι ειχε σπασει η καποτα ενω ειχε μπολικη μερεντα με αιμα πανω στο πεος μου.. :headbang: τρελαθηκα εκανα μπανιο και οταν βγηκα ειδα την κοπελα να καθεται σε μια γωνια τρομαγμενη και να τρεμει!!  :S με νοημτα της λεω τι τρεχει..μπγκχχχχ αγκχχχχ εβγαλε κατι αναρθρες κραυγες και τραβοταν πισω.μαλλον νομιζε οτι θαχαμε και αλλον γυρο! την καθησυχασα και φυγαμε απο το οτελ..την αφησα εκει που την πηρα και εφυγα νιωθωντας αηδια για το εαυτο μου..ειχα γινει ενα κτηνος αθελα μου αφου η κοπελα φαινοτανε ναχει και ψυχολογικα..την εχει παρει κανεις απο σας? ξερετε τον τυπο που την εκδιδει? μουπε οτι ηταν βουλγαρος..
Τι εγινε τύπε, ειδες το επεισόδιο της "10ης εντολης" με την κωφαλαλη πορνη και επηρεαστηκες?
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Τι εγινε τύπε, ειδες το επεισόδιο της "10ης εντολης" με την κωφαλαλη πορνη και επηρεαστηκες?
δεν βλεπω καθολου τηλ τυπε..εχει συμβει κι αλλη φορα? αληθινοταστο το περιστατικο..αστα με χαλασε ασχημα
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Αν δεν πουλάς τρέλα και έγινε όντως αυτό που περιγράφεις είσαι μαλάκας sorry κιόλας αλλά κάποια πράματα πρέπει να τα λέμε με το όνομα τους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.668
Κριτικές
1
Like
29.386
Πόντοι
8.006
εσεις γελατε αλλα εγω επαθα σοκ και εχω και ενοχες!  :-
Αν εχεις ενοχές, πηγαινε στην αστυνομια να καρφωσεις τον νταβατζη της ωστε να μην ξαναπερασει η κοπελα κατι τετοιο.
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Αν εχεις ενοχές, πηγαινε στην αστυνομια να καρφωσεις τον νταβατζη της ωστε να μην ξαναπερασει η κοπελα κατι τετοιο.
τυπε το σκεφτηκα αλλα αν μπλεξω και γω? και αν μετα με φανε λαχανο? εχω παντως το τηλεφωνο του..ισωσ νομικα μπλεξω και γω.. :helpplea:
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Κωφάλαλες παίζαν παλιά Φυλής και το καταλάβαινες αφού έμπαινες στο δωμάτιο. ΅Είχα πάθει την πλάκα μου όταν μου συνέβει αυτό και τα είχα χώσει στον τσάτσο τότε. Αρχές δεκαετίας του 90. Την είχα πάρει πισωκολητό και και μάλλον την ζόρισα και άρχισε κάτι κουφά με νοήματα αγκ ουγκ και τέτοια αφού γύρισε κτο κεφάλι όπως έσπρωχνα. Το γκομενάκι πάντως από εμφάνιση δεν παιζόταν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.668
Κριτικές
1
Like
29.386
Πόντοι
8.006
τυπε το σκεφτηκα αλλα αν μπλεξω και γω? και αν μετα με φανε λαχανο? εχω παντως το τηλεφωνο του..ισωσ νομικα μπλεξω και γω.. :helpplea:
Νομικα δεν μπλεκεις, στο εγγυωμαι εγω. Δεν προβλεπεται ποινικη ευθυνη δικη σου.
Εμπρος λοιπον. Παρε την αστυνομια.
Αλλιως μην μιλας για ενοχες.
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Κωφάλαλες παίζαν παλιά Φυλής και το καταλάβαινες αφού έμπαινες στο δωμάτιο. ΅Είχα πάθει την πλάκα μου όταν μου συνέβει αυτό και τα είχα χώσει στον τσάτσο τότε. Αρχές δεκαετίας του 90. Την είχα πάρει πισωκολητό και και μάλλον την ζώρισα και άρχισε κατά κουφά με νοήματα αγκ ουγκ και τέτοια. Το γκομενάκι πάντως από εμφάνιση δεν παιζόταν.
τυπε και μενα κουκλα ηταν στην εμφανιση..και ηλικια γυρω στα 26
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Τύπε εγώ δεν το ήξερα όταν μπήκα στο δωμάτιο. Αυτή είναι η διαφορά.
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Νομικα δεν μπλεκεις, στο εγγυωμαι εγω. Δεν προβλεπεται ποινικη ευθυνη δικη σου.
Εμπρος λοιπον. Παρε την αστυνομια.
Αλλιως μην μιλας για ενοχες.
τυπε ηξερα οτι ηταν κωφαλαλη..δεν ηξερα ομως οτι ειχε και ψυχολογικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom