Νέα

Ψαχνω κοπελες μονο και μονο απο Σερβια σε στουντια , μπουρδελα και call-girls

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Οπως το λει και ο τιτλος αγαπητοι φιλοι μου ψαχνω κοριτσια αποκλειστικα και μονο αποκλειστικα απο την Σερβια που να εργαζονται σε στουντια, μπουρδελα και call-gilrs. Με ενδιαφερουν παρα πολυ οι Σερβες εχω μεγαλη αδυναμια στις Σερβες και φυσικα εχω περασει και καλα και γαματα . Παραδειγματος χαρη η παλια Ντανιελα απο το στουντιο Πιπινου 118 που εργαζοτανε εκει. Γνωριζει κανενας τη εχει απογινει αυτο το κοριτσι. Η Γνωστη μας Κελλυ απο το στουντιο Φυλης 104 και τελος η  φιλη μου η Ντανιελα απο το στουντιο Πειραιως 193. Αυτες ξερω . Αν γνωριζει κανενας περισσοτερα ας το πει, η βοηθεια θα εκτιμηοει παρα πολυ.

Τωρα που το θυμηθηκα Τη εχει απογινει η Αννα Σερβα.
 

nostre999

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
965
Like
0
Πόντοι
6
Οπως το λει και ο τιτλος αγαπητοι φιλοι μου ψαχνω κοριτσια αποκλειστικα και μονο αποκλειστικα απο την Σερβια που να εργαζονται σε στουντια, μπουρδελα και call-gilrs. Με ενδιαφερουν παρα πολυ οι Σερβες εχω μεγαλη αδυναμια στις Σερβες και φυσικα εχω περασει και καλα και γαματα . Παραδειγματος χαρη η παλια Ντανιελα απο το στουντιο Πιπινου 118 που εργαζοτανε εκει. Γνωριζει κανενας τη εχει απογινει αυτο το κοριτσι. Η Γνωστη μας Κελλυ απο το στουντιο Φυλης 104 και τελος η  φιλη μου η Ντανιελα απο το στουντιο Πειραιως 193. Αυτες ξερω . Αν γνωριζει κανενας περισσοτερα ας το πει, η βοηθεια θα εκτιμηοει παρα πολυ.

Τωρα που το θυμηθηκα Τη εχει απογινει η Αννα Σερβα.
 

bart attack

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
20
Like
93
Πόντοι
11
πρεπει να γνωρισεις την μαρινα την σερβα φιλε μου κριτηκες υπαρχουν απο qoueen girls studio!!!εγω τρελλαθηκα με την σθγκεκριμενη...
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλημέρα φιλέ μια πραγματική Σέρβα είναι η Μόνικα απο την αλυσίδα Τριγγέτας,Ισμήνης,Κατεχακη8 εντυπωσιακή ψηλή τουμπανο είναι λίγο ωμή επαγγελματίας στο δωμάτιο χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δεν έχει αποδώση έτσι οι περισσοτεροι έχουν περάσει καλα
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
ΦΙΛΕ μου

1)Η πραγματικη εθνικότητα κάθε μιας κοπέλας είναι πολύ δύσκολο να την ανακαλύψεις και να την μάθεις και μόνο αν γνωριζεις την κοπέλα προσωπικά και
ξέρεις την γλώσσα θα το πετύχεις

ΕΤΣΙ η ΚΕΛΥ ΑΠΟ ΤΟ Φ104 δεν είχε καμμία σχέση απο ΣΕΡΒΙΑ αλλα σημασία έχει οτί πέρασες καλά

2)Η μόνη πραγματικη ΣΕΡΒΑ που εχω ακούσει ειναι Η ΜΟΝΙΚΑ που ήταν παλλια ΒΟΛΕΙΜΠΟΛΙΣΤΡΙΑ και αυτη δεν ειναι στο 100%

να είσαι σιγουρος ότι ολες ΟΙ ΑΛΒΑΝΙΔΕΣ βαφτιζονται ΙΤΑΛΙΔΕΣ
οπως αλες απο σκόπια,ΒΟΣΝΙΑ,ΚΛΠ βαφτιζονται  ΣΕΡΒΕΣ
ΟΠΩΣ ολες απο ΓΕΩΡΓΙΑ,ΑΡΜΕΝΙΑ Κ.Λ.Π βαφτιζονται ΡΩΣΙΔΕΣ
ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΡΟΥΜΑΝΕΣ  βαφτιζονται ΤΣΕΧΕΣ
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΥΡΕΣ απο ΝΙΓΗΡΑ Κ.Λ.Π βαφτιζονται ΤΖΑΜΑΙΚΑΝΕΣ

ετσι παει το συστημα  

ΑΝ ΘΕΣ πραγματικες μαλλον κανε ενα ταξιδακι κοντα ειναι
 

nostre999

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
965
Like
0
Πόντοι
6
ΦΙΛΕ μου

1)Η πραγματικη εθνικότητα κάθε μιας κοπέλας είναι πολύ δύσκολο να την ανακαλύψεις και να την μάθεις και μόνο αν γνωριζεις την κοπέλα προσωπικά και
ξέρεις την γλώσσα θα το πετύχεις

ΕΤΣΙ η ΚΕΛΥ ΑΠΟ ΤΟ Φ104 δεν είχε καμμία σχέση απο ΣΕΡΒΙΑ αλλα σημασία έχει οτί πέρασες καλά

2)Η μόνη πραγματικη ΣΕΡΒΑ που εχω ακούσει ειναι Η ΜΟΝΙΚΑ που ήταν παλλια ΒΟΛΕΙΜΠΟΛΙΣΤΡΙΑ και αυτη δεν ειναι στο 100%

να είσια σιγουρος ότι ολες ΟΙ ΑΛΒΑΝΙΔΕΣ βαφτιζονται ΙΤΑΛΙΔΕΣ
οπως αλες απο σκόπια,ΒΟΣΝΙΑ,ΚΛΠ βαφτιζονται  ΣΕΡΒΕΣ
ΟΠΩΣ ολες απο ΓΕΩΡΓΙΑ,ΑΡΜΕΝΙΑ Κ.Λ.Π βαφτιζονται ΡΩΣΙΔΕΣ
ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΡΟΥΜΑΝΕΣ  βαφτιζονται ΤΣΕΧΕΣ
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΥΡΕΣ απο ΝΙΓΗΡΑ Κ.Λ.Π βαφτιζονται ΤΖΑΜΑΙΚΑΝΕΣ

ετσι παει το συστημα  

ΑΝ ΘΕΣ πραγματικες μαλλον κανε ενα ταξιδακι κοντα ειναι
Πολυ σωστος. Εχουμε γεμισει Ιταλιδες  :tooth:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.263
Κριτικές
19
Like
9.146
Πόντοι
9.095
κ η μινα ιορδανιδου οπου μια ειναι αθηνα μια βελιγραδι
 

bourdeliotis4

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
138
Κριτικές
11
Like
4
Πόντοι
11
Πολυ σωστος. Εχουμε γεμισει Ιταλιδες  :tooth:
ακου ιταλιδες  :2funny: και πολλες ρουμανες επισης βαφτιζονται ισπανιολες ειδικα γυφτορουμανες τους βαοηθαει η γλωσσα που μαθαινουν ευκολα οταν πηγαν εκει.
ειναι σαν να παει μια ελληνιδα οχι γερμανια ή βορεια ευρωπη για να κονομησει αλλα βαλκανια!!!!  :2funny:
 

gm1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.263
Κριτικές
19
Like
9.146
Πόντοι
9.095
η Γιαννα δεχεται ζευγαρια στο δωματιο?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
Ετσι  ακριβώς- Αλλο  Σερβία, αλλο  πρώην Γιουγκοσλαβία
Οι Σερβοι   ειναι  ο πιο περήφανος  λαός  της Ευρώπης-
Εχω  φιλο στη θεσσαλονικη  που έχει οικογένεια  με  Σερβα σύζυγο
Αν  πιστευουμε  οτι    οι  εδώ αναφερομενες  ως Σερβες  πορνες  , ειναι κι ολας   -----  ... καλά   κρασια ... :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom