Νέα

Βιντεοσκόπηση από τραβεστί στην Αθήνα...έχετε δει τίποτα παράξενο σε δωμάτια?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα parr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Φιλοι μπουρδελιαρηδες ανοιγω αυτο το θρεντ για τους λογους που ολοι καταλαβαινετε για λογους εχεμυθειας δηλαδη και για το απορρητο προσωπικων δεδομενων, συζητουσα με ενα φιλο μου για τις καμερες σε μπουρδελα-στουντιο  αν υπαρχουν κρυφες καμερες γιατι φανερες υπαρχουν εχετε δει προφανως στις εισοδους και σε μερικα και στα σαλονια...
Και μου ειπε οτι εχει δει καμερα σε γνωστο στεκι που ερχονται εισαγωμενα τρανς (για λογους δησφιμησης δε θα πω πιο ειναι ουτε σε εισερχομενα μνμτα αν μου στελνετε θα απαντησω)και οταν το ανακοινωσε στην οικοδεσποινα τον εδιωξε με καλο τροπο οτι και καλα  δεν ηταν σε θεση η κοπελα να δουλεψει και του ζητησε και συγνωμη .
Η ερωτηση μου ειναι αν εχετε δει καμερες σε δωματια η αν εχετε ακουσει κατι παρεμφερη...
 
OP
OP
parr

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
καλα σε στουντιο λιγο πολυ δε λεει κατι...εκτος αν ειναι καποιος παντρεμενος και εχει θεμα οκ αλλα και παλι δεν πρεπει ειναι προσωπικα δεδομενα και απαγορευεται αυστηρα η παρακολουθηση και ποσο μαλλον η βιντεοσκοπηση.
αλλα για βαλε να εισαι με τρεβεστι σε σταση 69 και να σε βγαλουν στη φορα...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.362
Κριτικές
165
Like
24.966
Πόντοι
34.168
Εγω εχω δει και μεσα στο δωματιο διαφημιζομενου στουνιο. Μπορει να με επαιρνε ματι η τσατσα οταν γαμουσα την πουτανα.
Ρε φιλε άλλο να σε δειχνει η καμερα να γαμας και άλλο να σε ΓΑΜΑΝΕ!!!!
Εχει διαφορα νομιζω...
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
προφανως εχετε λυσει ολα σας τα προβληματα και δεν εχετε με τι αλλο ν ασχοληθειτε
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Εγω εχω δει και μεσα στο δωματιο διαφημιζομενου στουνιο. Μπορει να με επαιρνε ματι η τσατσα οταν γαμουσα την πουτανα.
 

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
662
Like
30
Πόντοι
6
ποιο το οφελος για καποιον να κανει κατι τετοιο?
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.608
Like
14.515
Πόντοι
3.656
Ρε φιλε άλλο να σε δειχνει η καμερα να γαμας και άλλο να σε ΓΑΜΑΝΕ!!!!
Εχει διαφορα νομιζω...


τυπε μη νομιζεις,τον λεγκολα δεν θα τον ενοιαζε.ισα ισα που θα εβγαζε και πολλα τετοια βιντεο να τα κονομησει  :grin:
 

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
662
Like
30
Πόντοι
6
καλε χαρειτε την πουτσα και αφήστε τις φαντασιες... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
662
Like
30
Πόντοι
6
λετε να τις βιντεοσκοπησαν κρυφα αυτοι οι πουτσαραδες???δεν πειραζει χαλαλι τους....
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

akhs3pgr

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2014
Μηνύματα
285
Like
0
Πόντοι
1
Φιλοι μπουρδελιαρηδες ανοιγω αυτο το θρεντ για τους λογους που ολοι καταλαβαινετε για λογους εχεμυθειας δηλαδη και για το απορρητο προσωπικων δεδομενων, συζητουσα με ενα φιλο μου για τις καμερες σε μπουρδελα-στουντιο  αν υπαρχουν κρυφες καμερες γιατι φανερες υπαρχουν εχετε δει προφανως στις εισοδους και σε μερικα και στα σαλονια...
Και μου ειπε οτι εχει δει καμερα σε γνωστο στεκι που ερχονται εισαγωμενα τρανς (για λογους δησφιμησης δε θα πω πιο ειναι ουτε σε εισερχομενα μνμτα αν μου στελνετε θα απαντησω)και οταν το ανακοινωσε στην οικοδεσποινα τον εδιωξε με καλο τροπο οτι και καλα  δεν ηταν σε θεση η κοπελα να δουλεψει και του ζητησε και συγνωμη .
Η ερωτηση μου ειναι αν εχετε δει καμερες σε δωματια η αν εχετε ακουσει κατι παρεμφερη...

Oι κρυφες καμερες μπορει να ειναι οπουδηποτε απο ρολοι τοιχου μεχρι και σε κρεμαστρα , πυροσβεση ακομη και σε χαρτομαντηλα 

928.jpg


URL]]
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Στο σπίτι που αναφέρεις με τις "εισαγόμενες" το κεντρικό μόνιτορ είναι στο σαλόνι το βλέπουν οι πελάτες και δείχνει εικόνα από 4 κάμερες που δεν είναι στα δωμάτια


Φιλοι μπουρδελιαρηδες ανοιγω αυτο το θρεντ για τους λογους που ολοι καταλαβαινετε για λογους εχεμυθειας δηλαδη και για το απορρητο προσωπικων δεδομενων, συζητουσα με ενα φιλο μου για τις καμερες σε μπουρδελα-στουντιο  αν υπαρχουν κρυφες καμερες γιατι φανερες υπαρχουν εχετε δει προφανως στις εισοδους και σε μερικα και στα σαλονια...
Και μου ειπε οτι εχει δει καμερα σε γνωστο στεκι που ερχονται εισαγωμενα τρανς (για λογους δησφιμησης δε θα πω πιο ειναι ουτε σε εισερχομενα μνμτα αν μου στελνετε θα απαντησω)και οταν το ανακοινωσε στην οικοδεσποινα τον εδιωξε με καλο τροπο οτι και καλα  δεν ηταν σε θεση η κοπελα να δουλεψει και του ζητησε και συγνωμη .
Η ερωτηση μου ειναι αν εχετε δει καμερες σε δωματια η αν εχετε ακουσει κατι παρεμφερη...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
ωραία κρεμάστρα, εκτος απο κάμερα κάνει και για dildo :P
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Μερικοι λενε τρελες πιπες εδω μεσα...
Εννοειται οτι βιντεοσκοπουν κ εννοειται οτι εχουν οφελος, γιατι βγαζουν φραγκα.
Τα πουλανε τα βιντεακια, γιατι ειναι αληθινα και οχι σκηνοθετημενα ουτε φτιαχτα.
ΞΥΠΝΑΤΕ η βιομηχανια του "τον παιζω με τα βιτσια κ τις προσωπικες στιγμες των αλλων εχει βαρεσει κοκκινο".

Πορνο βλεπεις οποτε κ οπου γουσταρεις.
Βιτσια ομως κ μαλιστα οχι σκηνοθετημενα δε βρισκεις ευκολα... Ειδικα αν καποιος τρωει μπουτσα...

Κ καποιος φιλος εδω μεσα ειχε ανεβασει αν θυμαμαι καλα ενα πολυ εμπεριστατωμενο θρεντ με πολλα κλιπακια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom