Αναζήτηση

Ψηφοφορία
Ερώτηση: θα ανταλλασες συντροφο?
ΝΑΙ
ΟΧΙ

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 ... 87   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...  (Αναγνώστηκε 95817 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ulikante
Προχωρημένος
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #90 στις: 24/08/07, 15:03 »

υπάρχουν ελληνικά swingers club? δε νομίζω , ψάχνω τουυλάχιστον εδω και καιρό και δεν έχω βρει κανένα
Καταγράφηκε
Jules_Jordan
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

Εκτελό μεταφωρέσ μεταφέρο μπάζα καλέσ τιμέσ

« Απάντηση #91 στις: 24/08/07, 16:04 »

Το ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΑΠΟΛΥΤΑ PRIVE ΕΛΛΗΝΙΚΟ club ανταλλαγής συντρόφων ήταν το

http://www.4greekswingers.com

το οποίο ΔΕΝ υπάρχει πλέον. Ο λόγος ήταν το οτι τα 4 ζευγάρια που κρατάγανε μια ομάδα απο 20-30 άτομα συνολικά και άλλους 100 κάθε μήνα διερχόμενα ζευγάρια (όχι όμως μόνιμα στο club) τσακώθηκαν μεταξύ τους για οικονομικά ζητήματα.

Είχαν οργανωθεί πολλές prive βραδιές σε απόμερα μπαράκια, που τα κλειναμε μόνο για το club μας και κανείς άλλος δεν μπορούσε να μπει.Οχι, δεν πέφτανε γαμήσια πάνω σε καναπέδες, οι πιο πολλοί κυρίως τα νέοεισερχόμενα ζευγάρια ήταν συγκρατημένοι. Απλά υπήρχε μπαλαμούτι και χύμα κάρφωμα στην-στον διπλανό-νη σου και μετά όποιο ζευγάρι ήθελε πήγαινε με κάποιο άλλο σε σπίτι ή ξενοδοχείο. Απο όλα τα άτομα, μόνο 5-6 γυναίκες αξίζανε πραγματικά εμφανισιακά, όλες οι άλλες ήταν απο μπάζα έως χάλια.

Μη μου ζητάτε τηλέφωνα, έχω κρατήσει μόνο 2 επαφές αραιά και που. 'Οποιοι ξέρουν για το υπόγειο στο Θησείο απέναντι απο την Ακρόπολη θα έχουν καταλάβει.

Για να γίνεις μέλος, ήμουν απο το 2000 έπρεπε να σε συστήσει κάποιος. Εμένα με την τότε φίλη μου με είχε συστήσει ένα άλλο ζευγάρι που γνωριστήκαμε στο www.datingclub.gr τότε που υπήρχαν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ και ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΑ ζευγάρια και όχι μαλακισμένα.
Καταγράφηκε

Αδηάζο αποθίκεσ, παληά σπήτια, πέρνο παληιοσήδερα πλένο αμακσια μέσα εκσο
AssFiller
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #92 στις: 24/08/07, 16:04 »

Εν πάση περιπτώση, δεν καταλαβαινω γιατι να ζηλεψω αυτον που γαμαει την γυναικα μου την ωρα που γαμαω την δικη του.

Σεβαστή φίλτατε η άποψη σου, αλλά δυστυχώς έχω την εντύπωση ότι τα πράγματα για άλλους ανθρώπους δεν είναι τόσο απλά....Αν όλοι λειτουργούσαν κάτω από αυτό το υπερβατικό πρίσμα σε καμιά περίπτωση μοιχείας δεν θα είχαμε  χωρισμό...Συνήθως οι άνδρες είμαστε λίγο παρτάκιδες στο θέμα ''μοιράζομαι να πραγματάκια μου''.... Wink

Σκέψου και το άλλο......Σε κάθε διαζύγιο λόγω μοιχείας ο συνήγορος υπεράσπισης  να πρότεινε μια αλλοξοκωλιά..θα ήταν όλα μέλι γάλα.... Wink

Υ.Γ αναγνωρίζω ότι το θέμα δεν είναι η μοιχεία με τη μορφή που τη ξέρουμε..αλλά το swinging...Ελπίζω να μη βγαίνω εκτός.... Smiley
Καταγράφηκε

vasos
Master frap-adar

ΦΡΑΠΕΣ=ΑΠΩΛΕΙΑ ΜΗΝΙΑΤΙΚΟΥ

« Απάντηση #93 στις: 24/08/07, 16:04 »

κανενα club ανταλλαγης φραπεδιαρων γυνων υπάρχει?                                     

αραγες υπαρχει? Headbaning! Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε

ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΛΑ ΑΠΕΞΩ!ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΑΥΛΟΥΜΠΙΑΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ!
andreoug
Global Moderator

« Απάντηση #94 στις: 24/08/07, 16:04 »

Οποιος ενδιαφερεται ας ψαξει για το prive club στπ δικτυο. Αν ομως δεν ειναι αποφασισμενος ΚΑΙ πραγματικό ζευγαρι ας μην χασει τον χρονο του. Εχετε επισης υποψιν οτι σε τετοια μερη δεν υπαρχει καλη υποδοχη ζευγαριου που η γυναικα ειναι βιζιτου.
Καταγράφηκε
AssFiller
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #95 στις: 24/08/07, 16:04 »

κανενα club ανταλλαγης φραπεδιαρων γυνων υπάρχει?                                     
Thumbsup

όχι από όσο γνωριζω....αλλά έδωσες καταπληκτική ιδέα...
Καταγράφηκε

ulikante
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #96 στις: 24/08/07, 16:04 »

καλα δε χρειαζεται να εχεις βαλει καισ τεφανι μπορεις να βρεις μια που απλα γαμιεστε.
αλήθεια ολες αυτες οι αγγελιες που υπάρχουν απο ζευγαρια που ζηταν αλλα ζευγαρια ή γυναίκες δε δείχνουν οτι και στην ελλαδα υπαρχει κοσμος που ψαχνεται?
Καταγράφηκε
AssFiller
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #97 στις: 24/08/07, 16:04 »

Εχετε επισης υποψιν οτι σε τετοια μερη δεν υπαρχει καλη υποδοχη ζευγαριου που η γυναικα ειναι βιζιτου.

Στη περίπτωση που κάποιος το αποφασίσει...η χρήση βίζιτας φαντάζει μια λύση εκ του ασφαλούς..Τι εννοούμε ''όχι καλή υποδοχή ''(να φανταστώ ότι απλά δεν είναι επιθυμητοί)???Και πως το καταλαβαίνουν οι υπόλοιποι αυτό??? Hmmm....
Καταγράφηκε

andreoug
Global Moderator

« Απάντηση #98 στις: 24/08/07, 16:04 »

Στη περίπτωση που κάποιος το αποφασίσει...η χρήση βίζιτας φαντάζει μια λύση εκ του ασφαλούς..Τι εννοούμε ''όχι καλή υποδοχή ''(να φανταστώ ότι απλά δεν είναι επιθυμητοί)???Και πως το καταλαβαίνουν οι υπόλοιποι αυτό??? Hmmm....

ΔΕΝ ειναι λύση. Στο εξωτερικο που υπαρχουν τα club ναι. Εδω αφενος υπαρχει screening που απαιτει την παρουσια της βιζιτους σε ασχετες και διαφορετικες χρονικες στιγμες, αφετερου δεν γινονται οργια. Γνωριζεσαι με αλλο ζευγαρι(α) που θα καταλαβει αν εισαι με φιλη ή ξένη και συνηθως δεν έχει καμμια διαθεση να παιξει στην δευτερη περιπτωση.
Καταγράφηκε
pleasuregiver
Επισκέπτης
« Απάντηση #99 στις: 24/08/07, 17:05 »

ΔΕΝ ειναι λύση. Στο εξωτερικο που υπαρχουν τα club ναι. Εδω αφενος υπαρχει screening που απαιτει την παρουσια της βιζιτους σε ασχετες και διαφορετικες χρονικες στιγμες, αφετερου δεν γινονται οργια. Γνωριζεσαι με αλλο ζευγαρι(α) που θα καταλαβει αν εισαι με φιλη ή ξένη και συνηθως δεν έχει καμμια διαθεση να παιξει στην δευτερη περιπτωση.
απο τα γραφομενα σου καταλαβαινω πως το κατεχεις αρκετα καλα το θεμα,συμφωνω με την πλειονοτητα των οσων γραφεις,ομως διαφωνω σχετικα με τα οργια που ναι μεν γινονται(ξερω πολυ καλα τι λεω)αλλα μονο σε ιδιωτικους χωρους.πολυπληθη σε σπιτια(10-15 ζευγαρια-εχω σχετικη εμπειρια) & σε μικροτερους αριθμους(3-5 ζευγαρια)σε ξενοδοχεια
Καταγράφηκε
andreoug
Global Moderator

« Απάντηση #100 στις: 24/08/07, 17:05 »

απο τα γραφομενα σου καταλαβαινω πως το κατεχεις αρκετα καλα το θεμα,συμφωνω με την πλειονοτητα των οσων γραφεις,ομως διαφωνω σχετικα με τα οργια που ναι μεν γινονται(ξερω πολυ καλα τι λεω)αλλα μονο σε ιδιωτικους χωρους.πολυπληθη σε σπιτια(10-15 ζευγαρια-εχω σχετικη εμπειρια) & σε μικροτερους αριθμους(3-5 ζευγαρια)σε ξενοδοχεια
Οχι ομως στο bar που γινεται η συναντηση (Τουλαχιστον τωρα πια) οποτε να μπορει να χωθει καποιος με βιζιτου χωρις να εχει γνωριστει. Υπαρχουν και ζευγαρια που δεν τα νοιαζει, αλλα γενικα υπαρχει αρνητικη διαθεση για ζευγαρι solo-βιζιτα.  Ακομα και το μαγαζι που ανεφερε αλλος φιλος παλιοτερα ειχε ξενοδοχειο απο πανω.

Στο εξωτερικο που παιζουν σκηνικα στους χωρους του club, ειναι πιο ευκολο.
Καταγράφηκε
pleasuregiver
Επισκέπτης
« Απάντηση #101 στις: 24/08/07, 17:05 »

Οχι ομως στο bar που γινεται η συναντηση (Τουλαχιστον τωρα πια) οποτε να μπορει να χωθει καποιος με βιζιτου χωρις να εχει γνωριστει. Υπαρχουν και ζευγαρια που δεν τα νοιαζει, αλλα γενικα υπαρχει αρνητικη διαθεση για ζευγαρι solo-βιζιτα.  Ακομα και το μαγαζι που ανεφερε αλλος φιλος παλιοτερα ειχε ξενοδοχειο απο πανω.

Στο εξωτερικο που παιζουν σκηνικα στους χωρους του club, ειναι πιο ευκολο.
συμφωνω οτι δεν γινεται να μπεις στο κυκλωμα με βιζιτα..στο κελλαρι ποτε δεν εχει γινει οργιο εντος για ευνοητους λογους ενω στο 3Χ υπηρχαν διαθεσιμα δωματια στο υπογειο οπου εχουν γινει πολλαααααααααααα
Καταγράφηκε
ulikante
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #102 στις: 25/08/07, 08:08 »

απο οτι λέτε καταλαβαίνω οτι έχετε αρκετη εμπειρία πάνω στο θέμα.
να ρωτήσω τότε κάτι. αξίζει ? το συστήνετε σε ζευγαρια και αν ναι τι προτεινεται για να ξεκινησουν ( στη περιπτωση που δεν εχουν καποιον να τους βαλει στα κολπα)
Καταγράφηκε
gobr
Τιμημένος

« Απάντηση #103 στις: 25/08/07, 10:10 »

Εγω δε μπορω να σου συστησω τι θα κανεις. Γαργαλιεσε ομως. Δε ξερω κατα ποσο το εχεις δει στο δικτυο, οπου μπορεις να αντλησεις ολες αυτες τις πληροφοριες, στα αγγλικα ομως. Θα βρεις παρα πολλα αν βαλεις στην αναζητηση swingers και στις σελιδες που θα σου προτεινει η μηχαβη, ψαξε στις καρτελες etiquette, οπου γραφουν τους κανονες του παιχνιδιου. Επισης μπορεις να διαβασεις πολλες ιστοριες ζευγαριων, μιας και παρα πολλα ζευγαρια εχουν δικες τους σελιδες.
Αν αποφασισσεις ομως να προχωρησεις πρεπει να εισαι σιγουρος για τι κανεις. Εσυ μπορει να εισαι ετοιμος. Για σκεψου το παλι. Εισαι ετοιμος τοσο για να παρεις οσο και να δωσεις? Και πρεπει η σχεση με τη γυναικα που θα το κανεις, να ειναι παρα πολυ δυνατη. Αν εισαι παντρεμενος και εχεις οικογενεια, πρεπει να ξερεις πολυ καλα τι κανεις. Παραδειγμα, να μην εχεις μια σχεση του στυλ εγω βγαζω περισσοτερα, η γυναικα ειναι αυτο, εκεινο, κλπ. Γιατι δε μπορει να λες η γυναικα Μου. Δεν υπαρχουν Μου Σου Του. Τοσο εδω, οσο και στην υπολοιπη ζωη.
Αν λοοιπον περασει ενα μακρυ διαστημα προετοιμασιας μεταξυ σας, που θα τη βρισκετε με τα λογια και οχι με πραξεις, και βλεπετε οτι οι περιγραφες, οι ταινιες που ισως βλεπετε και οι φαντασιωσεις σας δεν σας καυλωνουν τοσο πολυ, μπορειτε να προχωρησετε. Και ο καλυτερος τροπος ειναι να πατε 5-10 μερες διακοπες σε μερος οπου τα κλαμπ αυτα ειναι καθεστως, και να κοψετε κινηση. Ετσι δε θα βρεθειτε τετ α τετ αμηχανα με ενα αλλο ζευγαρι σε ενα ραντεβου. Μετραει ακομα και το οτι δεν εχετε κοινη γλωσσα. Και μπορεις βεβαια να προχωρησεις χωρις κουβεντες. Ειναι δλδ σα να περνας το γυαλι τις τηλεορασης οταν βλεπεις τσοντα και μπαινεις στο παιχνιδι.
Καπως ετσι ειναι χοντρικα τα πραγματα, ο καθενας εχει το τροπο του.
Καταγράφηκε

Jules_Jordan
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

Εκτελό μεταφωρέσ μεταφέρο μπάζα καλέσ τιμέσ

« Απάντηση #104 στις: 25/08/07, 10:10 »

συμφωνω οτι δεν γινεται να μπεις στο κυκλωμα με βιζιτα..στο κελλαρι ποτε δεν εχει γινει οργιο εντος για ευνοητους λογους ενω στο 3Χ υπηρχαν διαθεσιμα δωματια στο υπογειο οπου εχουν γινει πολλαααααααααααα

Βλέπω ήσουν κι εσύ θαμώνας στο club! Dancing Smiley Dancing Smiley Dancing Smiley Dancing Smiley Ποια εποχή? Η μανούρα με Γιώργο-Λίντα άρχισε θυμάμαι όταν είχα πάει στα 3Χ και λέγανε άλλα ζευγάρια πως αυτοί τα τσεπώνουν και άλλες μαλακίες. Αν τα τσεπώναν καλά κάνανε, άλλωστε αυτοί ήταν που τρέχανε και διοργανώνανε τις βραδιές. Knockin' Boots Knockin' Boots Knockin' Boots Knockin' Boots
Καταγράφηκε

Αδηάζο αποθίκεσ, παληά σπήτια, πέρνο παληιοσήδερα πλένο αμακσια μέσα εκσο
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 ... 87   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: