Νέα

πορδελα με ζεστο νερο στο νιφτιρα?παγωσε ο μποθτνζοσ μασ !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.865
Κριτικές
5
Like
54
Πόντοι
16
να καμοθμε μια λιστα πιοα πορδελα εχοθν ζεστο νερο στο νεροχιτι!! :rockon: :rockon: :rockon:
ρε πδια βαλτε κανα ζεστο νερο στα πορδελα !
εχετε βαλη στο μενοθ ακαποτα τσιμοθκια με γκαποτα η χωρισ
μπισω ντριπεσ
μπροσ ντριπα
χωρισ ντριπα
χισιμο μαπασ
χιδιμο βιζιονε
ισπανικε
αφρικανικε
καταπιολα
γαργαρα
γλιφογκολια
σπανακοντριροπιτα
πενιρλι
ιμαμ μπαιλτι
κλπ κλπ
και δεν εχετε ενα ζεστο νερο να πλινοθμε τον μποθτονζον!
μα τι νε τοθοτο ?
εμενα με ετιχε μια περιπτωση ποθ ρωτησα την ποθτανα μετα απο μπισω ντριπα :zfuck:
-μηπωσ μπορετιτε να τα παρετε στη μαπα λιγακι? :pipa3:
-nta itela na ta paro mapa alla den ekei zesto nero kai meta pos tha plino mapa me krio tha gkrioso meta! :S :S

θα παθοθμε χιονιστρεσ στον μποθντζον και κριοπαγιμαντα στα μπαλακια στο τελοσ!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τυπε εγω παντα ριχνω ενα κατουρημα στον νιπτηρα και μετα κρυο νερο....δυο ειναι οι λογοι που δεν εχουν ζεστο νερο


πρωτον με το ζεστο αναδυεται μετα η οσμη της κατουριλας

δευτερον αμα πλενεις τον μποθτζον σοθ με κρθο νερο γινεται πιο σφριγηλος και νεανικος και σηκωνεται πιο καλα για να μπεις στην μπισω τρθπα
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
τυπε εγω παντα ριχνω ενα κατουρημα στον νιπτηρα και μετα κρυο νερο....δυο ειναι οι λογοι που δεν εχουν ζεστο νερο


πρωτον με το ζεστο αναδυεται μετα η οσμη της κατουριλας

δευτερον αμα πλενεις τον μποθτζον σοθ με κρθο νερο γινεται πιο σφριγηλος και νεανικος και σηκωνεται πιο καλα για να μπεις στην μπισω τρθπα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.855
Κριτικές
1
Like
28.697
Πόντοι
8.006
τυπε εγω παντα ριχνω ενα κατουρημα στον νιπτηρα και μετα κρυο νερο....δυο ειναι οι λογοι που δεν εχουν ζεστο νερο


πρωτον με το ζεστο αναδυεται μετα η οσμη της κατουριλας

δευτερον αμα πλενεις τον μποθτζον σοθ με κρθο νερο γινεται πιο σφριγηλος και νεανικος και σηκωνεται πιο καλα για να μπεις στην μπισω τρθπα
Πώς αντιμετωπιζεις το βασικο  προβλημα του πλυσιματος στον νιπτηρα, το οποίο ειναι η δυσαρεστη αισθηση από την επαφη των αρχιδιων με την κρυα ακρη του?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Πώς αντιμετωπιζεις το βασικο  προβλημα του πλυσιματος στον νιπτηρα, το οποίο ειναι η δυσαρεστη αισθηση από την επαφη των αρχιδιων με την κρυα ακρη του?
ανασηκωνομαι στις φτερνες
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
τυπε εγω παντα ριχνω ενα κατουρημα στον νιπτηρα και μετα κρυο νερο....δυο ειναι οι λογοι που δεν εχουν ζεστο νερο


πρωτον με το ζεστο αναδυεται μετα η οσμη της κατουριλας

δευτερον αμα πλενεις τον μποθτζον σοθ με κρθο νερο γινεται πιο σφριγηλος και νεανικος και σηκωνεται πιο καλα για να μπεις στην μπισω τρθπα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.236
Πόντοι
5.097
Άλλο ένα μεγαλειώδες θρεντ από τον γιασου  :rockon: :rockon:.Πιστεύω ότι στο μετάξι που  :knockinb: :zfuck: με 9,99 είναι σχεδόν απίθανο να βρεθεί μπουρδέλο με ζεστό νερό χειμωνιάτικα  :S :S.Σε Φυλής και Λιοσίων όσο πιο κυριλέ είναι το μπουρδελάκι τόσο πιο πολλές πιθανότητες έχεις  ;) ;),παράδειγμα στο Φώκαιας 24 που έχει ανακαινιστεί πρόσφατα κι έχει γίνει υπερ-λουξ πάντα έχει,όπως και το Βέργας 6 που θυμίζει στούντιο.Εγώ γενικότερα δεν πλένω χέρια-πούτσο στο μπουρδελάκι,απλά συνήθως κατουράω στον νιπτήρα και ανοίγω την βρύση να τρέξει το νερό για λίγο  :2funny: :2funny:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.948
Πόντοι
39.662
το ζεστο νερο στο μεταξι ισως ανεβασει κατακόρυφα την τιμη του 9,99 όπως αναφέρεις και να φτασει μεχρι και τα  10,50 - 11 ευρω κατι που θα είναι καταστροφικο για τις τσεπες μας
 

denexwonoma

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2013
Μηνύματα
382
Like
1
Πόντοι
1
Εγώ δεν πλένω την ψωλή μου,γιατί άλλωστε να την πλύνω αφού ούτε αυτές πλένονται.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
76
Like
9.399
Πόντοι
8.826
να καμοθμε μια λιστα πιοα πορδελα εχοθν ζεστο νερο στο νεροχιτι!! :rockon: :rockon: :rockon:
ρε πδια βαλτε κανα ζεστο νερο στα πορδελα !
εχετε βαλη στο μενοθ ακαποτα τσιμοθκια με γκαποτα η χωρισ
μπισω ντριπεσ
μπροσ ντριπα
χωρισ ντριπα
χισιμο μαπασ
χιδιμο βιζιονε
ισπανικε
αφρικανικε
καταπιολα
γαργαρα
γλιφογκολια
σπανακοντριροπιτα
πενιρλι
ιμαμ μπαιλτι
κλπ κλπ
και δεν εχετε ενα ζεστο νερο να πλινοθμε τον μποθτονζον!
μα τι νε τοθοτο ?
εμενα με ετιχε μια περιπτωση ποθ ρωτησα την ποθτανα μετα απο μπισω ντριπα :zfuck:
-μηπωσ μπορετιτε να τα παρετε στη μαπα λιγακι? :pipa3:
-nta itela na ta paro mapa alla den ekei zesto nero kai meta pos tha plino mapa me krio tha gkrioso meta! :S :S

θα παθοθμε χιονιστρεσ στον μποθντζον και κριοπαγιμαντα στα μπαλακια στο τελοσ!!

τα σεβη μου... :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
τυπε εγω παντα ριχνω ενα κατουρημα στον νιπτηρα και μετα κρυο νερο....δυο ειναι οι λογοι που δεν εχουν ζεστο νερο


πρωτον με το ζεστο αναδυεται μετα η οσμη της κατουριλας

δευτερον αμα πλενεις τον μποθτζον σοθ με κρθο νερο γινεται πιο σφριγηλος και νεανικος και σηκωνεται πιο καλα για να μπεις στην μπισω τρθπα



axaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :grin:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
πατα επανω στο ετσι κι αλλιως χαλασμενο πληκτρολογιο να φτασεις  :S
 

gireos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μου αρεσει οταν μαζευοναι πολλοι βλαμενοι σε ενα θρεντ.keep going fellas
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Φιλε για νεος καπως ασχημα μας τη λες.  cool down. 
δεν τον χαλασε που κανουμε τον καραγκιοζη κι αυτος γελαει μαν.....τον ψυχαγωγουμε δλδ ,προσφερουμε φτηνη και ποιοτικη διασκεδαση σ αυτο το σαιτ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom