Νέα

Ιασωνος 36 ή Ιασωνος 44 ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dim9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dim9

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες.
Παροτι ειμαι αρκετα χρονια μελος λογο οτι μενω επαρχια δεν γραφω κριτικες η οτιδηποτε αλλο,
διαβαζω σχεδον καθημερινα ομως τα νεα και τις κριτικες σας και θελω να ευχαριστησω ολους εσας για τις πολυτιμες πληροφοριες που δινεται.
Την Κυριακη εκτος απροοπτου θα βρισκομαι Αθηνα.
Εχοντας διαβασει κριτικες εχω καταληξει για την Σακιρα στο Ιασωνος 36 ή τη Μαρια στο Ιασωνος 44.
Βεβαια λογο οτι δεν μενω Αθηνα για να ειμαι τακτικος πελατης δεν γνωριζω και εδω ζηταω την βοηθεια σας .......αν δουλευουν τα κοριτσια την Κυριακη και τι ωρες για να ξερω πως θα κανονισω τις υπολοιπες υποχρεωσεις για να μπορεσω να τιμησω μια απο τις δυο η και τις δυο.
Εναλλακτικα εκτος των δυο αυτων κοριτσιων τι αλλο προτεινετε;
Πιστευω οτι η ωρα που θα εχω περισσοτερο διαθεσιμο χρονο ειναι γυρω στις 15:00
Ευχαριστω εκ των προτερων για καθε βοηθεια.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Σε κόβω πολύ ρομαντικό φίλε ντιμ  :rockon: :rockon:,οπότε εγώ ψηφίζω μια ρομαντική κατάθεση στο Ιάσωνος 44 όπως μας δίδαξε ο φορμετ  ;) ;) :2funny: :2funny: και  μετά να κάνεις ένα πέρασμα από το Κωλοκυνθούς 38 οροφός να νιώσεις λίγο και τον ερωτισμό αυτού του χώρου :rockon: :rockon:.Δεν ξέρω ποια κοπέλα θα είναι αλλά εφόσον ανακοινωθεί φουλ πρόγραμμα σου προτείνω να περάσεις για να ζήσεις και αυτή την πορνοεμπειρία να γαμάς σε ένα τόσο μαγευτικό τσαρδί  :grin: :grin: 
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
186
Πόντοι
3.090
Εγώ προτείνω Άσπα/Μεγάλου Αλέξανδρου,σε ρομαντικό...ακά 69.... :)
Αν δεν είναι εκεί....μάλλον θα την πετύχεις Συγγρού.... :)
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
Ρε που πατε και το στελνετε το παιδι? :2funny:
Φιλε πηγαινε πρωι Κολωνου 30β οροφο και δες την Ελενη.Λογικα θα σου αρεσει.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Ρε μυστη, ο Φορμετ τη ξερει χρονια τη Μαρια...
Ο Ντιμ δε την εχει ξαναδει.
Πως θα ξερει αν ειναι καθαρη;

Με τόσα που έχουν γραφτεί γύρω από το όνομα αυτής της Μαρίας όλο το φόρουμ είναι σαν να την ξέρει χρόνια  ;) ;) :rockon: :rockon:.Άλλωστε ο φορμετ ήταν σίγουρος ότι ήταν καθαρή και από παλαιότερες καταθέσεις του οπότε εγώ δεν έχω αμφιβολίες γι αυτήν  :sunglasses: :sunglasses:.Το πολύ-πολύ να πιει λίγη παραπάνω πορτοκαλάδα πριν περάσει στο δωμάτιο  :rockon: :rockon: αν είναι εντελώς αρχάριος  :cheesy: :cheesy:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες.
Παροτι ειμαι αρκετα χρονια μελος λογο οτι μενω επαρχια δεν γραφω κριτικες η οτιδηποτε αλλο,
διαβαζω σχεδον καθημερινα ομως τα νεα και τις κριτικες σας και θελω να ευχαριστησω ολους εσας για τις πολυτιμες πληροφοριες που δινεται.
Την Κυριακη εκτος απροοπτου θα βρισκομαι Αθηνα.
Εχοντας διαβασει κριτικες εχω καταληξει για την Σακιρα στο Ιασωνος 36 ή τη Μαρια στο Ιασωνος 44.
Βεβαια λογο οτι δεν μενω Αθηνα για να ειμαι τακτικος πελατης δεν γνωριζω και εδω ζηταω την βοηθεια σας .......αν δουλευουν τα κοριτσια την Κυριακη και τι ωρες για να ξερω πως θα κανονισω τις υπολοιπες υποχρεωσεις για να μπορεσω να τιμησω μια απο τις δυο η και τις δυο.
Εναλλακτικα εκτος των δυο αυτων κοριτσιων τι αλλο προτεινετε;
Πιστευω οτι η ωρα που θα εχω περισσοτερο διαθεσιμο χρονο ειναι γυρω στις 15:00
Ευχαριστω εκ των προτερων για καθε βοηθεια.

Γεια χαρα !
Εχεις ξαναπαει μεταξι ; ειναι για πολυ σκληροπυρηνικους η περιοχη ... εισαι σιγουρος οτι θες να πας εκει ;  :think:
 
OP
OP
D

dim9

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω ολους τους συναγωνιστες για τις απαντησεις και προτασεις τους.
Βεβαια μεχρι την Κυριακη εχουμεκαιρο μπροστα μας. Οποιαδηποτε αλλη προταση ευπροσδεκτη λογικα η ωρα που θα εχω χρονο για την "βολτα " θα ειναι γυρω στις 15:00-16:00. Επισης με μαυρη δεν εχω μεχρι στιγμης παει ξανα αυτος ηταν και ενας λογος που ειχα επισημανει τη Σακιρα. Αν ξερει καποιος συναγωνιστης αν δουλευει Κυριακη και τι βαρδια ας γραψει. Τωρα για τυχον δευτερη καταθεση (η αν απορριψω τελικα την Σακιρα)θα αποφασισω απο τις προτασεις σας.
Ευχαριστω πολυ και παλι.
 
OP
OP
D

dim9

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Εχω ξαναπαει μεταξι.
Γενικα καθε φορα που ερχομουν Αθηνα ολες οι καταθεσεις στο μεταξι ηταν.
Απλα τωρα εχω καιρο να ερθω και για αυτο ρωταω.
Διαβαζω τις κριτικες αλλα επειδη θα ερθω στανταρ μερα για αυτο και ρωταω αν ξερει καποιος να μου πει αν θα βρω αυτο που ζηταω η να μου προτεινει κατι που ξερει στανταρ. Μη φαμε καμια φολα.Δεν ειμαστε καθε μερα στην πηγη.
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Έχει ανέβει πολύ το επίπεδο τύπε στο Μετάξι. Ειδικά στα ακάποτα. Περιλαμβάνονται πλέον στο απλό πρόγραμμα.



ri6g6p.jpg


:zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :shit: :shit: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:

 

Συνημμένα

  • hivpatient.jpg
    hivpatient.jpg
    31,6 KB · Εμφανίσεις: 34

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.402
Πόντοι
3.636
Με τόσα που έχουν γραφτεί γύρω από το όνομα αυτής της Μαρίας όλο το φόρουμ είναι σαν να την ξέρει χρόνια  ;) ;) :rockon: :rockon:.Άλλωστε ο φορμετ ήταν σίγουρος ότι ήταν καθαρή και από παλαιότερες καταθέσεις του οπότε εγώ δεν έχω αμφιβολίες γι αυτήν  :sunglasses: :sunglasses:.Το πολύ-πολύ να πιει λίγη παραπάνω πορτοκαλάδα πριν περάσει στο δωμάτιο  :rockon: :rockon: αν είναι εντελώς αρχάριος  :cheesy: :cheesy:
Ειναι πεντακαθαρη τυποι μου το πορνοδες ενστικτο μου δεν με γελασε  :rockon:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
112
Πόντοι
16
poli sosti i maria.tin tsekara simera kai ektos tou oti ti gemisate melanies me rotise an thelo profilaktiko prin tin pipa kai prin to gamisi.ola gia ton pelati leme.kai meta piga se mia rosida kolonou kai oute mouni afine na piaso. :grin: :grin: :grin:
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.865
Κριτικές
5
Like
54
Πόντοι
16
poli sosti i maria.tin tsekara simera kai ektos tou oti ti gemisate melanies me rotise an thelo profilaktiko prin tin pipa kai prin to gamisi.ola gia ton pelati leme.kai meta piga se mia rosida kolonou kai oute mouni afine na piaso. :grin: :grin: :grin:
να φραφησ στα ελληνικα γιατη δεν γκαταλαβαινοθμε τιποτα ετση οπωσ τα λεσ!
 
OP
OP
D

dim9

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολυ ολους τους συναγωνιστες για τις απαντησεις και προτασεις τους.
Κατεληξα στο να δοκιμασω την τυχη μου με την εξης σειρα και οποια βρω:
Μαρια -Σακιρα και Ελενη.
Αν καποιος συναγωνιστης γνωριζει ωραριο εργασιας των κοριτσιων για την Κυριακη ας γραψει.
Βεβαια θα ριξω μια ματια και στις κριτικες που τυχον αναρτηθουν μεχρι τοτε σε περιπτωση που δεν βρω καμια απο τις τρεις για το που θα κανω τελικα καταθεση.
Σας ευχαριστω
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Ειναι πεντακαθαρη τυποι μου το πορνοδες ενστικτο μου δεν με γελασε  :rockon:

Υπέρτατο ρισπεκτ φίλε φορμετ  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Μετά απ'όλα αυτά νιώθω τεράστια ανάγκη να την τιμήσω κι εγώ :grin: :grin:.Να λέγονται τέτοιες καταθέσεις σαν του φορμετ για να το βουλώνουν οι κομπλεξικοί-ξενέρωτοι τύποι με το απλό-ασφαλές πρόγραμμά τους  :jerking: :jerking::2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
"Ιάσονος" είναι κανονικά,αλλά μεχρι και  οι ταμπέλες του Δήμου το γραφουν "Ιάσωνος",προφανώς διότι το αισθάνονται ως πλέον "βαρυσήμαντο" με "ω" ... :2funny:
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Αλλά εδώ και η κλητική του "φιλος" είναι πλέον "φίλος" ,αρα ...ψύλλους στ΄αχυρα ζητάω ...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
να φραφησ στα ελληνικα γιατη δεν γκαταλαβαινοθμε τιποτα ετση οπωσ τα λεσ!

Επική υπόκλιση σε αυτό το ποστ σου φίλε γιασου  :rockon: :rockon: :rockon: :grin: :grin: :grin:.Πες μας όμως κι εσύ ως έμπειρος χύστης στο μετάξι τι προτείνεις στον φίλο που ρωτάει  :uglystupid: :S
 
OP
OP
D

dim9

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
τελικα απο ωραριο να υποθεσω οτι δεν εχουν στανταρ τα κοριτσια για αυτο και κανεις δεν γραφει κατι
δεν πειραζει ελπιζω να βρω καποια απο τις τρεις αλλιως βλεπουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom