Νέα

Σύλβια απο Κωνσταντινουπόλεως 59

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Butlover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!
Ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε τη Σύλβια και αλλού;
Νομίζω οτι κάνει πιάτσα μετα τα ΚΤΕΛ στον Κιφησσό αλλά δεν τη πετυχαίνωντας Πότερ.
Μήπως δουλεύει και σε κανένα μπουρδέλο?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.959
Πόντοι
4.375
καλησπερα- Aπό   το  Στουντιο--   ταυτοχρονα   και πιατσα  στα ΚΤΕΛ  - και σε μπουρδέλο ? !   :think:
Μπορεις να  μας  πεις κατι  για την κοπέλα ?- εμφάνιση- υπηρεσίες-  την επισκέφτηκες ?
 
OP
OP
B

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
Μπορείς να την δεις στο banner του Κωνσταντινουπόλεως 59 στο άλλο site. Η ίδια μου είπε οτι δουλεύει μετα τσ ΚΤΕΛ.Ψάχνοντας βρήκα οτι δούλευε και διδύμου 18. Στο πρόγραμμα του Κων/πόλεως 59 την έχουν Κυριακή βράδυ αλλά τη περασμένη εβδομάδα ηταν κλειστό. Στα του αγώνα, μου άρεσε πολύ το piercing που έχει στο Μούνι. Επίσης δεν έχω δει πουτσνα να χύνει έτσι. Έτρεμε απο καβλα και τα έκανε όλα μουσκεμα. Μιλάμε για πολλά υγρά.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
OP
OP
B

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
Κανένα νέο για Σύλβια;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.206
Πόντοι
33.988
Η Συλβια ειναι αυτο που λεμε ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ.  :bigdick:

Καυλωνω και μονο που τη σκεφτομαι. Κριμα που εφυγε απο Διδυμου  :-

2 φορες την ειχα παρει, φουλ προγραμμα στο 20ρικο.
Προσωπικα θα τη χαρακτηριζα λιγο πανω απο τυπικη.

σοφα λογια φιλε
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.206
Πόντοι
33.988
καλα μια λεει σε στουντιο
μια κανει πιατσα στα κτελ
εχουμε χασει την  μπαλα :huh: :huh:
 
OP
OP
B

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
Guys, η ίδια μου είπε πριν 3 εβδομάδες οτι ηταν η τελευταία φορά που δούλευε βραδινή βάρδια γιατί κανονικά δουλεύει μετα τα ΚΤΕΛ. Βέβαια απο τοτε δεν την ξαναειδα σε καμία βάρδια. Μια φορά που υποτίθεται οτι δούλευε ηταν κλειστό το στούντιο.
 
OP
OP
B

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
Πήγα απο το Κων/πόλεως 59 και μου είπαν οτι θα ξεκινήσει από μεθαύριο πρωινή βάρδια.
 

chevalier 32

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά καλημέρα  διάβαζα πολλές  φορές  το site αυτό και τελικά γράφτηκα και εγώ  λοιπόν θα μιλήσω για τη σύλβια  την πήρα χθες  για ένα γαμήσι με 30 ευρώ στο αυτοκίνητο ,γλυκιά και πολύ εξυπηρετική  κάνει πιάτσα  μετά τα κτελ  στα 100 μετρά  περίπου  η κοπέλα είναι κάβλα  θα ξαναπάω ωραία βυζιά  και  ωραίο μουνάκι  πολύ υγρή μάγκες  αξίζει για 30 ευρώ μία εκτόνωση μαζί της  :pipa2:
 

chevalier 32

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά καλημέρα  με τη σύλβια έχω πάθει πλάκα  την πήρα χθες    από τα κτελ κηφισού  στα 100 μέτρα κάνει πιάτσα  3 φορές  την έχω πάρει είναι πολύ μουνάρααααααα!9-1.30  δουλεύει    και πρωί σε ένα μπουρδελάκι  δεν θυμάμαι όμως που ακριβώς  η κοπέλα είναι θεάααααααααααααααα!
 

chevalier 32

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά καλησπέρα  έχει πάρει κανείς  εκτός από την σύλβια  τις άλλες δύο που είναι μαζί της  η μία είναι η δωροθέα  βουλγάρα και αυτή η μαυρομάλλα δεν ξέρω  πως την λένε αλλά έχουν πολύ τουπέ ρε μάγκες  αν τις έχεις δοκιμάσει κανείς  να μας πει 
 

chevalier 32

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
είναι πέρα από τυπική    συμφωνώ φίλε  είναι καύλα
 

panthras

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά καλημέρα  διάβαζα πολλές  φορές  το site αυτό και τελικά γράφτηκα και εγώ  λοιπόν θα μιλήσω για τη σύλβια  την πήρα χθες  για ένα γαμήσι με 30 ευρώ στο αυτοκίνητο ,γλυκιά και πολύ εξυπηρετική  κάνει πιάτσα  μετά τα κτελ  στα 100 μετρά  περίπου  η κοπέλα είναι κάβλα  θα ξαναπάω ωραία βυζιά  και  ωραίο μουνάκι  πολύ υγρή μάγκες  αξίζει για 30 ευρώ μία εκτόνωση μαζί της  :pipa2:
100 μετρα μετα τα κτελ που?απο τον κηφησο οπως ερχεσαι απο πειραια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom